Kočárek Britax B-Mobile 4, máte už někdo?

lindule1977
25. čer 2013

Ahojky měla jsem původně ve výběru Britax Affinity http://www.britax-roemer.cz/kocarky/kocarky/bri... ale nakonec se mi líbí (kvůli financím to chci snížit) Britax B-Mobile 4 http://www.dudlikarna.cz/kocarky-a-doplnky/koca... a tak se chci zeptat, protože se jedná o novinku, jestli jej už někdo máte a co na něj říkáte, jestli jej třeba někdo může srovnat s Agile nebo B-Smartem? Děkuju moc.

blondynka400
25. čer 2013

@lindule1977 Ahoj, má ho kamarádka, přivezla si ho z DE. Já mám B-Smart a rozhodně bych to za b-motion nevyměnila. Affinity jsem měla v ruce jenom v obchodě, mně ta třeba vadily ty ne zabudované adaptéry, to jsem měla u první holčiny na kočárku britax (verve) a ikdyž to funguje, není to úplně ono 🙂

lindule1977
autor
30. čer 2013

@blondynka400 ahojky, dobře, děkuju moc, B-Smart znám taky dobře. no je to super, že má člověk takový výběr, ale někdy to dá hodně práce 🙂 🙂 🙂

misam
3. črc 2013

Chci si ho během měsíce pořídit 🙂. Tak zkušenosti dodám pak. 😀

eternnity
12. zář 2013

@misam Ahoj, mohla bych poprosit o recenzi kočárku Britax B-mobile 4 - teda jestli jsi ho nakonec koupila? Předem děkuji🙂

misam
13. zář 2013

@eternnity Ahoj, mám britax B-motion 4 (dřív uváděli na stránkách název B-mobile). Tak jestli je to ten co myslíš, tak recenzi ráda poskytnu 🙂

eternnity
13. zář 2013

@misam To by měl být on🙂 Předem moc děkuji za recenzi🙂

eternnity
13. zář 2013

@misam Mohla bych krom recenze ještě poprosit speciálně o šířku sedačky a o to, jak chybí/nechybí polohování nohou. A nánožník na kočárek jsi nějak řešila? Včera jsme ho viděli na živo a moc nás zaujalo, že má nafukovací kola, tak zvažujeme koupi. Moooc děkuji.

misam
14. zář 2013

@eternnity Rozměry přidám až se mi vzbudí dítě, právě se válí v kočárku 😀. S kočárkem jsem ale moc spokojená. Zatím jsem jezdila jen v létě, takže na zimní provoz jsem zvědavá. Hlavně jak se s tím poperou ta přední kolečka (zadní jsou velká dost). Nafukovačky bylo jedno z kriterií, které jsem na kočárek měla. Zvažovala jsem ještě Baby jogger city mini, ale tam mi vadila že je jen 3 kolka a pak se mi nelíbila látka a provedení. Britax se mi zdál pevnější a má lepší látku.
se s ním parádně - je lehoučký a dobře ovladatelný i jednou rukou.
- Skládá se perfektně - zvládnu ho složit a vynést 2 patra i s malou v náručí.
- Má parádní prodlouženou stříšku proti sluníčku (zde teda malý nedostatek - střední díl (ten co se ukáže po rozepnutí zipu stříšky je jen síťka, což je fajn na léto, ale chtělo by to domyslet zimní provoz). Na zakrytí síťky jsem si pořídila takový kryt od paní z mimibazaru. Na zaclonění fajn, na zimu to musím nějak dořešit, aby tam nefoukalo.
- Polohování nožiček jsem taky dlouho řešila - nicméně malé to vůbec nevadí. Zatím se v podstatě vejde na ložnou plochu. Dá se vyřešit tak, že se vypoukne ta nožičková část a aby to bylo pevnější, tak se to dá vypodložit ze spodu třeba pláštěnkou (tak to mám já). Ale samozřejmě když dítě bude větší a bude víc kopat nohama, tak to zmáčkne. Ale zase většímu dítěti to podle mne nebude vadit už vůbec.
- Super je kapsa na zadním dílu stříšky.

Co se týká příslušenství, tak mám pláštěnku Emitex na 3 kolku.
Zimu právě řeším. Mám fusak od Emitexu, ale budu si pořizovat fusak přímo k tomuhle Britaxu. Nánožník asi ne. Kamarádka má k Britax agile (ten stejný kočár ale bez nafukovaček) a pořídila k němu nánožník od Emitex - jako sedí celkem ok, ale musí se přišít vespod uchycení. Poslouží, ale vzhledově by se to dalo vylepšit.
Právě zjišťuju, zda-li ten origoš fusak může zastat funkci nánožníku. Zdálo se mi lepší koupit jejich fusak za 1000,- než jen nánožník, který tam úplně nesedí za 600,-.
Podle obrázku se mi jeví, že fusak ten kočárek i zateplí zevnitř http://www.slune-cz.cz/britax-fusak-do-kocarku/ . Ale vy už jste větší, takže nevím jestli malá chodí a jak chce jezdit v kočárku. .-)
Rozměry dodám, kdyby tě ještě něco zajímalo, tak ráda napíšu 🙂

eternnity
14. zář 2013

@misam Moooooc děkuji za obsáhlou recenzi!!!🙂 A předem děkuji za rozměry🙂
No rozhodování je vždycky boj. My máme hlavní kočár kombinaci hluboká + sporťák na čtyřech pevných kolech a je hrozně neskladný, tak právě řeším, jestli pořídit něco jako sporťákogolfky. Právě na tomhle kočárku se mi líbí ta nafukovací kola a skladnost. Trošku mě ale odrazuje to nepolohování noh a taky to, že sedačka se nedá otočit i proti směru jízdy ale to nejde u většiny takových to kočárků. Prozatím poslední závěr byl, že v zimě budeme jezdit s tím co máme a na jaře bysme případně pořídili tento. Ale všechno se každou chvíli mění, tak uvidíme🙂
Ještě jednou moc dík!

misam
14. zář 2013

@eternnity No jo, u nás je to taky vždy boj. Máme teda hluboký a pak tento a manža prohlásil, že doufám, že žádný další už se kupovat nebude 🙂. JJ souhlas, ty trojkombinace jsou holt takové neskladné. Naší malé teda to že na mne nevidí nevadí(kouká na mne furt, tak je ráda, že vidí i něco jiného 🙂), v boudě je dobré šmírovací okénko tak na ni mám možnost kouknout já 🙂. Těch nožiček se neboj, i já měla obavu, jak se jí tam bude ležet, ale nestěžuje si 😀. Nejraději má stejně hozené na madle 😀

Tak rozměry sedáku jsou 28 u opěrky a 35 u nožiček (sedačka se směrem dopředu rozšiřuje).

Taky jsem chtěla pořizovat sporťák až později, ale naše malá mi od 7-mi měsíců visela z kočárku za kšíry a už to bylo neúnosné a teď jsem hrozně ráda, že Britaxíka mám 🙂.

eternnity
14. zář 2013

@misam Moc děkuji!!!

misam
14. zář 2013

@eternnity nemáš vůbec zač 🙂

klouzek
10. pro 2013

@misam Ahoj,můžu tě poprosit,která paní z MMB ti dělala to stínítko na stříšku?popř.jestli bys mohla poslat foto,jak to vypadá? Chci kupovat kočár B-motion 2013 a jak je to s nánožníkem,je dostatečně velký,nebo spíše promenší dítě?A dodávají i pumpičku k nafukovacím kolům?už by to mělo být snad vše,co bych tak chtěla vědět😀😀 Děkuji

misam
11. pro 2013

@klouzek AHoj, mám to od Natydom. Fotečku nemám a teď nemůžu ani fotit, malá je nemocná a já pendluju kolem ní, kdyžtak později to bliknu. Vypadá to tak, že to funkčnost zastínění splní, ale jinak designovka to žádná není 😀. My jsme drobci a máme fusak (o nánožníku jsem ještě tehdy nevěděla). Nicméně fusak je super, je pevný, takže drží tvar a neblemcá tam jako např. Emitex co jsem zkoušela. Dá se odepnout horní část, takže dítě to může mít jako teplejší podložku. Pumpičku nedodávají. Ale zatím jsme ji nepotřebovali a to jezdíme po šutrech.

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bosh
18. srp 2014

Ahoj, obnovuji diskuzi. Zrovna vybírám kočárek a Britax B-motion 4 se mi moc líbí, zatím jsem na něj nebyla mrknout osobně. Jelikož budu mít zimní mimčo, tak se chci zeptat, jak se vám s kočárkem jezdilo v zimě ve sněhu? A jak jste řešili do polohování nožiček? Díky za postřehy..

aakashaa
14. pro 2014

Ahoj, take se pridavam s dotazem, jak je to s temi malymi prednimi kolecky na snehu? Dneska jsme kocarek videli nazivo a uplne nas uchvatil. Takze jsme pro nej zatim rozhodnuti a jestlinnajdu neco, c by mi extra vadilo, tak po Vanocich kupujeme 🙂