Kočárek Britax B-Smart 4, prosím o Váš názor

luciafff
18. bře 2014

Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit o Váš názor a zkušenosti s tímto kočárkem. Je to další kočárek, který by se nám líbil. A cena je více neý příznivá. Děkuji 😉

blondynka400
18. bře 2014

@luciafff diskuze na toto téma už tu je 🙂
Každopádně já ho mám (černý podvozek) a jsem velice spokojená. Neměnila bych. Je lehký, skladný, dobře se s ním jezdí, jedině tedy není moc do terénu, dlažební kostky taky nic extra. Hluboká korba je jedna nejprostornějších, co na trhu je. Občas povrzávají kolečka, ale stačí občas nastříkat a je to zase ok.

luciafff
autor
18. bře 2014

Díky, no něco jsem četla. Ale zabíhá se tam i do jiných druhů. Ještě mě přišel zajímavej Britax affinity.
Potřebuju ho do města, pak terén spíš polní cesty kolem řeky, lehčí cesty v lese ... To by na to asi nebylo ? Díky za info

blondynka400
18. bře 2014

@luciafff na affinity mi něco vadilo. Ale už fakt nevím co. Smart mi nakonec přišel lepší... Polní cesty zvládne, lehčí cesty bez kořenů taky. Ale je otázka, kolik procent je město a kolik ten zbytek. Kdyby převažovalo víc to mimo město, nevolila bych ho.
Já mám kočárky Britax moc ráda, měla jsem ho i u první. Navíc já měla místo vajíčka, Romer sleeper a na kočárky Britax to pouze lehce nacvakneš, dítě co usne v autě nemusíš budit, jenom přehodíš na podvozek a jedeš

luciafff
autor
18. bře 2014

Na affinity se mi zdá právě divné to polohování do kolébky... Ale zatím jsem neviděla naživo. Jinak ty cesty a město bude tak 50:50. Ale my máme tady v Hradci ty cesty pěkně udržované ... žádné velké hrboly a výmoly to ne. I v tom lese je to převážná rovinka 🙂

luciafff
autor
18. bře 2014

@blondynka400 Ještě máme v hledáčku Gesslein F4. Ale je to už pro nás drahý kočárek ☹ Tak hledám levnější variantu. Měla jsi i hlubokou korbičku ? Chceme pořídit i vložnou tašku, ale nevím jestli samostatně, nebo by se vešla popřípadě i do korbičky ....

blondynka400
18. bře 2014

@luciafff ono musíš vzít v úvahu, že to není odpružený kočárek. On jako projede vše, ale ten komfort pro dítě už jde pak dolů. Nejhorší jsou pro něj hrboly, jinak je to jedno, jestli je to asflat nebo polní cesta.
Hlubokou jsem měla, dcera spala v podstatě od začátku venku na terase a sleeper je fajn, ale na zimu nemá pevnou stíšku, což není ideální. Vložná tažka je podle mne zbytečnost.
Nebo koupit 2 lehce použité, jeden do města a druhý do terénu 🙂

luciafff
autor
18. bře 2014

Díky za rady 😉

luciafff
autor
18. bře 2014

@blondynka400 díky za rady 😉

lile
19. bře 2014

holky já o něm taky uvažujt, výrobce ale píše, že je odpruženy, takže to není pravda?

mabeli
19. bře 2014

Já ho mám, dcera v něm jezdila od narození, takže jak hlubokou vaničku, tak pak sporťák a je moc fajn. Odpružený moc není, mám pocit, že ježděním to pak trochu povolí než jaké to je na začátku, ale na velké drncáky nebo terény to moc není, to je pravda. Ale my jsme s ním odjezdili všechno v pohodě, dceři nevadilo, že není houpací, zvládnul naše rozbité chodníky, dlažební kostky, hrubý štěrk, i sem tam nějaký ten terén. Za mě je bezva taky ten koš pod kočárkem, dávala jsem si do něj celý takový ten skládací hliníkový nákupní košík, když jsme jeli na výlet, takže jsem to jenom z auta přendala komplet se všema věcma do kočárku a pak zase zpět. Je krásně přístupný. A stříška na sporťáku je taky super, že se dá prodloužit tím zipem, takže sluníčko není problém. Hluboká korbička taky dobrá a velikostí úplně dostačující. Používala jsem s ním i vajíčko Römer.

luciafff
autor
29. bře 2014

Výrobce píše, že odpružený je 😖 tak nevím. Budeme to muset okouknout.