Kočárek Bugaboo Cameleon. Jste s ním spokojené?

helik007
20. zář 2009

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,zda nějaká z maminek má kočarek Bugaboo a jak je s nim spokojená.Včera jsme se na něj byli mrknout v Průhonicích a takhle na pohled i co se týká funkčnosti se mi moc líbí,ale pokaždé se najde něco co neni vidět a na co nezkušená mamina nepřijde 🙂 ,tak prosím o názory-Vás co nějakou zkušenost máte...

hanka23
30. zář 2009

Já jsem celou minulou sněhovou zimu odjezdila jen s malými koly, jezdila jsem s otočenou rukojetí (velkými koly dopředu) a bylo to v pohodě.
Jinak bydlíme ve větším městě a do terénu se dostaneme občas, BGB je pro mě ideální. Zkoušeli jsme i les, také bez problémů. Teď v létě jsme využili i to, že se dá z kočáru udělat jakoby kára (oddělají se úplně ty přední kolečka), a to jsme projeli i tam, kde to kamarádka s x-landerem vzdala (ale byla to teda fuška) 😝

u2slunicek
26. led 2013

ahoj holky vzhledem k teto diskuzi jsem se chtela zeptat koupila jsem na cameleon hluboke luzko a nemam tam zip na ten deklik nahoru jakoby nanoznik nevite jak to?

hylmara
10. zář 2013

Holky, kdyby jste věděli o někom kdo shání trošku starší bgb at se mi prosím ozve. Prodávám rok jetý, limitovanou edici černou s modrozelenou stříškou, se zimními koly, s bílou letní stříškou… ježděný společně s x-landerem, v perfektním stavu.

klami
12. zář 2013

@hylmara dobrý den, mohla bych se zeptat, z jakého důvodu kočárek prodváte, eventuelně na nějaké bližší info. Uvažujeme o koupi Bugaboo Cameleon. Děkuji

hylmara
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jogamama
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wajinka
19. říj 2013

@hylmara - dobrý den, je to stále aktuální?

hylmara
19. říj 2013

Dobry den, kocarek se minuly tyden prodal

barabv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
editmu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miskammm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majkali
15. říj 2014

@miskammm Já Bgb cameleona mám skoro dva roky a jsem moc spokojená. Především velká korbička a přehazovací rukojeť je k nezaplacení. Mám k tomu i pár doplňků a různě střídám stříšky a fusaky apod. Já kupovala starší, takže o cenách nového kočárku nemám úplně přehled, ale za cca 25 tis máš základ - pdvozek, hluboká korba a sporťák. Pak se k tomu dají dokoupit adaptéry k autosedačce (cca 1000 Kč) a autosedačka např. Maxi cosi. Nebála bych se koupit ani použitý kočárek, je to kvalita a všechno se na tom dá vyměnit (brzdy, lanka, kola,....) Prohlédnout můžeš např. tady: http://www.vandastore.cz/cs/detske-hracky/bugaboo/

miskammm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majkali
20. říj 2014

@miskammm No jasně, o tom ten kočárek je, pokaždé může být jiný. Dají se vyměňovat stříšky, ale i vložky. Letní stříšky mají úplně nejlepší, http://www.vandastore.cz/cs/detske-hracky/bugab...

Dají se koupit terénní kola, takže vpředu jsou velká. Dá se koupit putlík na pití, různé organizéry,...

Kupuju většinou všechno pooužité. Doplňky ztrácí cenu minimálně, takže jde hodně měnit, prodávat, kupovat.
Hodně se k bugaboo hodí doplňky elodie details, jak vložky, tak fusaky.
Na facebooku jsou dvě skupiny bugaboo maniaček, prodávají si mezi sebou doplňky, radí si apod. Bugaboo manie a Bugaboo czech.

Ten odkaz, co jsi sem dávala, je ale na jiný kočárek, na Stokke.?.

editmu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evickae
3. lis 2014

Tenhle kocarek bych uz za nic nevymenila.🙂 dlouho jsem nad nim premyslela, a znovu bych jej koupila.🙂 Vynikajici vajcko, korbicka a moc se mi libi ze maji velke mnozstvi produktu na dooupeni a i vymena strisek.🙂

zzzu
9. lis 2014

Holky chtěla bych se zeptat, do kolika let se dítě vejde do sporťáku bugaboo cameleon. Zdá se mi, že je to o dost menší než normální sporťáky... díky za info

denisska
28. pro 2014

ahojky holky, prosím jaké jsou znaky original kočárku? vím, že to jsou detaily, a někde jsem je už četla ale nemuzu dohledat☹

lenkakonecna
5. dub 2017

@hylmara
@hylmara
Ja shanim bugaboo bufalo pouzity;)

carmenz
29. zář 2017

Ahoj holky, které máte zkušenost s tímto kočárkem, prosím poraďte, není kočárek moc nízký? Mně se vždycky líbil, ale pravdou je, že to bylo ještě v době, kdy mé vlastní mimčo bylo spíš abstraktní pojem, a tak jsem nad praktickou stránkou věci tolik nepřemýšlela...mám 1,7 m, nejsem už na tento kočárek moc vysoká? Má korbičku poměrně nízko...muž má 1,8 m.

kris5
18. říj 2017

@carmenz Ja kocarek mám a asi 3 měsíce s nim drandime. Nízký je,ale to je kvůli tržišti. Váží jen 9,5kg! Mne osobně to nikdy nevadilo. Naopak je to super,protože když sedíš třeba v restauraci nebo v parku na lavičce,tak na miminko moc dobre vidíš 🙂. Další super věc je prehazovaci rukojeť. Když jedes terénem,tak můžeš prehodit a jet velkýma napřed,ale také když mas velká kola do terénu,tak můžeš prehazovat podle sluníčka nebo větru 🙂. Ta váha je super hlavně v MHD. Uz jsem si ho několikrát sama vynesla do tramvaje. Dal mi přijde fajn ruční brzda. Člověk si neokopa boty a mám ji také hezky po ruce. To,ze je krásný je uz jen takovou třešničkou na dortu. Dále se moc dobre skládá a zabere málo místa v kufru, ma super prodluzovaci strisku a spousty praktických doplňku. Vytkla bych mu jen,ze ta přední malá kolečka jsou az míč malá a kolikrát se mi někde zasekla, a také tak zvláštně klapaji,když se jede po hrbolate cestě,ale na to si člověk zvykne. Pak mi vadí blby pristup do košíku,ale to je jenž hluboké a u sportaku je to pak Ok. Žádný kočár neni dokonalý a opravdu je to o tom,co od nej cekate. Js nedám na Bugaboo dopustit a na další dítě maximálně zkusím jiný model ❤️

lucieluu
21. říj 2017

Ahojky, já mám BGB Cameleon a jsem nasmíru spokojena. Rukojeť je možné přehodit na stranu, kterou potřebuješ, snadno se s ním manipuluje. Bydlíme v bytě, takže se mi krásně vleze do výtahu a je skladný. Sportovní sedačku můžeš použít dřív, než dítě samo sedí (samozdřejmě v poloze lehu, nebo pololehu) prckovi nevisí nohy dolů., má super tvarování. Můžeš k němu dokoupit spousty doplňků, měnit stříšky (v tomto já jsem uplny magor 😅 Mám několik stříšek, letní, prodlužovací zimní, podložek do sportovní sedačky - kterou ti doporučuju tak je na léto od Aeromoov, má 3D struktutu a prcek se tak nepotí a můžeš využít i do autosedačky, nebo vajíčka.

Pokud ale bydlíš na vesnici a budeš s prckem drncat po lese a polích, doporučuji Buffalo. 🙂
Jinak pokud třeba budeš kupovat Maxicosi vajíčko, můžeš si pořídit k oběma variantám (Cameleon i Buffalo) adaptéry a vajíčko můžeš vozit na konstrukci 🙂

luska__
21. říj 2017

@carmenz manžel ma 1,87 a Ja 1,65 a vyhovuje nám oboum 🙂
Souhlasím se všim, co napsala @kris5