Kočárek Bumbleride vs Easy Walker pro dvojčátka

barusmackova
4. lis 2012

Prosim o radu ktery z techto kocarku poridit novy nechci chceme pouzity.u bumbleride jsou pry poruchove konstrukce jake jsou vase zkusenosti???

dlabinecka
4. lis 2012

Já měla easywalker na sourozence. Kupovala jsem použitý, sportáky byly vyšisované -hodně, ale konstrukce je podle mě, u tohodle kočárku nezničitelná 😉 Celkově jsem s kočárkem byla moc moc spokojená 😉

joyce2
4. lis 2012

My máme Easy walker, kupovali jsme rovněž použitý, a zatím jsem stoprocentně spokojená. Dětem jsou čtyři měsíce, s kočárkem se jezdí skvěle, nic zatím nebylo třeba opravovat, nebo vyměňovat, jenom matrace do korbiček jsem kupovala nové - původní mi přišly proleželé. Taky je praktické, že projedu osmdesátkama dveřma (taky třeba na poliklinice do výtahu), mít kočárek širší, než je EW,si neumím představit.

abecedka
4. lis 2012

Taky spokojenost s easy walkrem. Ted už bych ale koupila baby jogger, vůbec bych do kočáru vedle sebe již nešla. ale ani do typu ABC kdy ho nemůžeš vůbec nazvednout na chodník a člověk tlačí autobus
http://www.babydracek.com/zbozi/4269-baby-jogge...

andreitad
5. lis 2012

Já mám baby jogger, koupila jsem nový a až donedávna jsem byla moc spokojená. Loni v době, kdy jsem kočár kupovala ho nabízelo jen pár eshopů, z toho žádný v mém okolí.... Proto jsem zakoupila někde na severní Moravě. Původní barva byla černá, dnes bych Vám to jen těžko mohla povídat, používaný od loňského srpna je vyšisovaný do světle šedé- a to jsme prosím nebyli ani na dovolené... Zaslala jsem reklamaci= eshop zamítl, prý se záruka nevztahuje na barvu... Před 14 dny jsme objevili prasklé( ne prořízlé nebo jinak poškozené kolečko.) Eshop nejprve nabídl okamžité zaslání nového kolečka, druhý den už, ale přišel email s tím, že jsme si kolečko mechanicky poškodili a tudíž si máme zaplatit nové 350+150 poštovné!!! Po mém nesouhlasu mi napsali, že se jedná o běžné opotřebení a tudíž se na něj záruka opět nevztahuje!! Kontaktovala jsem tedy výrobce v USA a informovala o praktikách místního prodejce. Napsali, že záležitost prošetří. Mezitím jsem nechala zhotovit posudek od soudního znalce, jak došlo k prasknutí kolečka, ten potvrdil že se jedná o výrobní defekt...
Teď jsem zaslala kolečko eshopu, s tím, že mi prý obratem zašlou nové... takže teď dle jejich dosavadního chování určitě kolo nezašlou a my máme kočár za bezmála 30tis. k nepoužití. Takže milé dámy baby jogger já už nikdy a nebo si ho objednat jedině mimo CR!!

barbusinka
14. led 2013

Ahoj, já mám EW pro sourozence a je super, zatím úplně bez problémů, je naprosto perfektní do terénu (u nás jsou křivý chodníky a další nástrahy a všechno zdolává bez problémů). V okolí mají další tři EW a všechny jsou spokojené, takže můžu doporučit

ivetadr
14. led 2013

Dobrý večer, my máme ew a jsme ohromně spokojený. Je výborný do terénu i do města, musím říct, že díky konstrukci se dostaneme i do většiny dětí a je lehký na manipulaci. Rozhodně ho mohu komukoliv doporučit.