Kočárek Cam Cortina X3 Tris Evolution 2011

lipetra
19. kvě 2011

Máte někdo vyzkoušený kočáerek CAM Cortina X3? Plusy? Minusy?

vrabciak
19. kvě 2011

tiež sa nám páči a zaujímalo by ma čokoľvek ohladne toho kočíka.
@lipetra ďakujem za tému 😉

lipetra
autor
19. kvě 2011

@vrabciak Ja doufam, ze tu uslysime jen same kladne recenze, pac jsem uz temer rozhodnuta, i kdyz jsem byla proti trikolkam 🙂

kac_rom
1. čer 2011

no ja ho mam uz 3 dni doma, tak hadam budem spokojna, ale este som nepocula nikoho sa nan stazovat... 🙂

wjerushka
1. čer 2011

tak já jsme s ním odjezdila dva roky, se starším modelem. Celkově jsme hodně spokojená, chtělijsme kočár, který se snadno ovládá, je lehký, lehce se skládá. To všechno coritna splňuje. Hodně jsme ocenila, jak se dá snadno hluboká korbička vycvaknout a nacvaknout na podvozek. Bydlíme v baráku bez výtahu, stačilo bafnout korbu, podvozek nechat pod schody a jít. Snadno se skládá do kufru auta. Rozhodně doporučuju nafukovací kolečka, jinak je ten kočár hodně tvrdý a dítě se tam docela vytřesený, i když to zrovna Kryštof vyžadoval. Taky jsem ocenila rozměry hluboké korby, dítě se tam vejde opravdu dlouho. U sporťáku je nevyhoda to, že je pás mezi nožičkama našitej dost nízko a menší děti v něm sjíždí. Výhoda - dá se skolpit do úplnýho lehu a natočit proti i po směru jízdy. Jo a taky pozor na brzdu. Musí se odbrzdit apak teprve rozjet. Pokudse obržďuej současně s rozjetím, dost často se brzda zasekne. Ale stačilo trochu couvnout znova zabrzdit a bylo to dobrý.

abby72
3. čer 2011

Souhlasím s wjerushkou, malé jsou 4 měsíce a kočárek bych rozhodně neměnila.Je pravda, že odpružení není nic moc, ale malá je spokojená a když hodně pláče, vyhledávám třeba ježdění po kostkách a to funguje.U rodičů mám "houpací" kočárek s normálními čtyřmi koly a oproti Cortině se hrozně těžko ovládá a celkově je moc těžký.Cortina se opravdu dobře skládá a lehounko se dá odendat korba, nebo autosedačka.Zkrátka až na to odpružení nemá chybu.Ale s tím se asi nedá nic dělat.Myslím, že podobně jsou na tom i ostatní kočárky ve stené cenové kategorii, např. Chicco......Kamarádka má 4kolový kočárek s otočnými předními kolečky a drncá úplně steně.Už jsem si na to zvykla a jak jsem říkala, malé to nevadí.

marinka
3. čer 2011

Já mám Cortinu X3 Evolution 2007, kupovala jsem ji tenkrát novou pro dceru a nechala jsem si ji i pro druhou cácorku, protože jsem byla maximálně spokojená 🙂 Jezdí se s ní skvěle, dá se krásně ovládat i jednou rukou, je lehká, prostorná..Jestli někdy budu mít třetího prcka, tak půjdu zase do Cortiny 😉