Kočárek Cam Cortina X4. Kde ho sehnat?

la_cheri__2
17. lis 2009

Ahoj všem právě jsem se zaregistrovala a chtěla bych se zeptat na jeden kočárek.Hrozně se mi líbí cam cortina x4 ale nemůžu ho nikde sehnat v jednom obchodě mi řeknou že ještě není v čr v druhém že se nevyrábí....no jsem z toho už jelen.Nejsem mco fanynka 3kolek mám z nich strach že enjsou stabilbí a když sjem našla tenhle tak jsem byla nadšená.Nevíte kde by se dal sehnat a za kolik?Kromě bazarů...ať hledám jak chci tak ho v žádném obchodě nemůžu najít:(A pokud se tu najde majitelka tohoto kočárku ,jaké má ngativy?Doufám že tímto dotazem nic neporušuju a předem děkuji za odpovědi.

nanika
17. lis 2009

la_cheri, ja som o tomto type este ani nepocula, u nas sa to myslim nepredava. Ale cam ma vela kocikov, ak nenajdes ten konkretny, je si z coho vybrat, len normalne kolieska mava len na trojkolkach. Ak je stvorkolesovy, ma tie kolieska zduplovane a mensie. Alebo skus pozriet neonato, to je ta ista firma. Ja som mala cortinu trojkolku a nemala som pocit z nestability, teraz mam neonato, zasa trojkolku a maly, skoro dvojrocny, 15 kg sa mi do nej kludne vyhrabe bez toho, aby ju prevrhol.

la_cheri__2
autor
17. lis 2009

nanilka:já vím že cam jich má spousta jenže tenhle se mi právě líbil i kvůli kolečkům že má velké a je to 4 kolka.Ostaní jsou bud 3 nebo 6ti kolky a s tou 6ti kolkou si fakt neumím představit brodit se tady u nás v zimě 😉 Zatím jsem narazila jen na bazarové:(kde jsem ho našla v obchodech tak na ruských stránkách jenže rusky neumím 😠 tak tomu houby rozumím:(

dosa
17. lis 2009

urcite ho u nas predavaju, lebo som ho zacala teraz vidat v meste u jednej kocky, co sa im narodilo teraz babo. a videla som ho aj na mmb, ale novy je len sportak, ostatne su pouzivane ☹ http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6871006

la_cheri__2
autor
17. lis 2009

dosa:je to je super že existují🙂že jo a sporták se stejně používá nejvíc a korbičku a autosedačku není problém dokoupit.super taky je že ty x4 jsou rovnou s nafukovacími koly🙂

dosa
17. lis 2009

ono ich mozno na nete nemaju zverejnene, ale mozno by stacilo spytat sa v obchode kde predavaju tuto znacku a snad by sa dal na objednavku zohnat. nasla som jeden aj na ceskom mmb, ale uz pouzity. zato za dobru cenu - pozerala si? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26128788&ta...

nanika
17. lis 2009

la_cheri, ja mam taky pocit, ze sa uz nevyrabaju a toto je uz len dopredaj starych zasob. Tie kolieska su uplne super, mala som ich pri trojkolke, do snehu to bolo fajn.

lilix
3. črc 2010

mamicky ste spokojne s tymto kocikom?

luci137
28. bře 2012

ahojte,vidím že je toto už stará téma ale dá sa tento kočík ešte zohnať(používaný)???všade sú len 3-kolky a tie sa mi nezdajú moc stabilné,prípadne je stránka kde by bola najvačšia šanca?dakujem. 🙂