Kočárek Cam Dinamico 2015, vychytali už nedostatky?

domulinad
19. čer 2015

Uvažuji o koupi kočárku Cam Dinamico 2015. Na starší typy jsem nečetla moc dobré recenze na sporťák. Tak by mě zajímalo, jestli někdo má nejnovější typ a jestli už nedostatky typu padající stříšky, drncání předních kol ... vychytaly, nebo nemá cenu kočárek kupovat. 🙂

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabriela_hurtikova
9. črc 2015

taky by me zajimaly recenze na tenhle kocarek,jelikoz jsem se zamilovala:D ale na starsi modely jsem taky necetla dobre recenze ☹

cviki1967
9. črc 2015

Máte někdo zkušenosti s výměnou výztužného drátu do boudičky k hlubové korbičce kočárku CAM DINAMICO? Podle vyjádření paní ze servisu Baby directu je to velmi jednoduché a zvládnu to klidně sama, ale bohužel nevím jak.....a návod k tomu nikde není

anyesss
9. zář 2015

Opravdu nikdo nemate zkušenosti s 2015??? :(

oldana
9. zář 2015

@anyesss já ne, ale chystáme se ho i přes to koupit 😉 prostě to riskneme. Každý kočárek má svoje plus i mínus 🙂

cviki1967
9. zář 2015

Tak jsme vyměnili drát, ale že by to byl nějaký rozdíl, to se říct nedá.....

anyesss
10. zář 2015

:( no my se na něj pojedeme v Pátek podívat tak se tam pokusim vše vyzkoušet a výzvědět....

eva723
26. zář 2015

Maminky ,kočárek jsem koupila cam dinamico 2015, ale už z první jízdy jsme byla neštěstná, kočárek hooodně drna a je nepoddajny i mírným nerovnostem, a to bydlíme v městě, ikdyž byl kočárek hodně drahy , prodala jsem ho zap ulku a šel pryc, dal jsem si koupila kocarek s nafukovacíma kolama a nedá se srovnat. Pri jizdě do kopce se kočarek s nafukovacími koly daleko lépe ovládá a nedařu se tolik, kočárek vypadá hezky esteticky,ale není praktockej, za mě urcite ne. Místo něj jsem si koupila Baby design lupo a je daleko levnějsí a jsem s ním max, spokojena i muj syn. Cam je italsky kočarek na italské cesty,

rencatupa
29. zář 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já myslím že ono to spíš záleží na materiálu kol, jasně ze ta plastová nejsou moc pro terén a více drncaji 🙂 já mam kočárek Cam Fluido Orsobello s gumovými koly a zatím jsem ve městě problém neměla, ale ještě jsme jen v korbičce tak sportovní část co se týče toho padání stříšky ještě nemám odzkoušeno 🙂

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz