Kočárek Cam Dinamico. Máte ho doma?

paaaja111
30. bře 2012

Holky,
CAM Dinamico, novinka roku 2012. Nemáte ho už některá doma nebo neuvažujete o koupi? Líbí se mi kostrukce se 4 kolečky místo původních 3 (viz. Cortina). Uvažuju o koupi pro druhé mimi, ale nechci to uspěchat a ráda bych se s někým poradila.

michal_spuntik
15. kvě 2012

@martyskac ahoj, u šedé kamínky nejsou. Jsou to s velkou nadsázkou řečeno "kovové" nebo spíš metalicky vyhlížející aplikace poskládané do čtverce, který je umístěn k jedné straně. Kamínky takové ty, kterým se ne zcela přesně říká Swarowski jsou na světle béžové, tmavě modré a na té bordó (která je o hodně "holčičí") zbylé mají právě tu kovovou aplikaci do čtverce.
Michal

martyskac
16. kvě 2012

@michal_spuntik ahoj , děkuju ... my čekáme kluka, takže se bude hodit právě šedá NeSwarowská verze .... 🙂

petraprostejov
16. kvě 2012

@martyskac To jsem si u béžového taky myslela 😉 Není to na těch fotkách vůbec vidět...

petraprostejov
16. kvě 2012

@paaaja111 Hm, tak to máme blbý kus... ☹

martyskac
18. kvě 2012

jůůůů - dnes došel PPL kou ... 27kg balík ... Mazec 😝 Ale je nádhernej !! Kamínky do čtverečků 2 na korbě, 2 na boudě a 1 na tašce.... Jsem z něho nadšená... 😀 😵

paaaja111
autor
21. kvě 2012

@martyskac Tak to je paráda. Už jsem celá natěšená na ten můj. Četla jsem diskuzi na emimino a přišlo mi, ž ten kočárek bude mít každá druhá. Ale všechny jdou do té béžové (světlé), do "mojí" vínové nikdo... A taky jsem se tam dozvěděla, že na podzim budou nové barvy, ale to už je pro nás pasé...

paaaja111
autor
29. kvě 2012

Zjistily jste, že od pozítří začínají prodávat další 2 varianty kočárku ??? v černé barvě a zase takové béžové, ovšem oba typy bez kamínků...

aaa
31. kvě 2012

@paaaja111 Ahoj holky, dneska jsem měla možnost vyzkoušet si tento kočárek a hodně se mi líbí. Jen ty kamínky mi tam vadí... Líbí se mi šedá. Takže pokud jde do prodeje verze bez kamínků, je to paráda. Ale prodavačka se o tom vůbec nezmínila, kde jsi našla tuhle info? 🙂

aaa
31. kvě 2012

Ještě bych se zeptala, nevíte některá, jestli je možné použít na podvozek jinou autosedačku?

aaa
31. kvě 2012

@michal_spuntik Mohla bych se zeptat, jestli je možné na podvozek použít jinou autosedačku, než tu, která je v setu?

paaaja111
autor
1. čer 2012

@aaa ahoj, chodí mi info přímo z velkoobchodu, tak to vím. Když si najdeš Babydirekt nebo Funbaby, tak to tam najdeš. A určitě ti rádi odpoví i na tu tvoji otázku ohledně autosedačky.

aaa
2. čer 2012

@paaaja111 Děkuju, podívám se tam 🙂

olivv
14. črc 2012

Ahoj holky, nějaké nové osobní zkušenosti s provozem tohoto kočárku? 😉

paaaja111
autor
14. črc 2012

@olivv ahoj, mám ho doma, ale ještě jsem ho nevyzkoušela, protože se naší malé nechce ven... 😅 Mám ten vínový. Ale vypadá hezky, trochu mi vadí pomačkaná korba, jak to bylo složené v krabici, ale jinak skládání a manipulace jsou oproti mému prvnímu kočárku nesrovnatelně lepší..

olivv
14. črc 2012

@paaaja111 ahoj, děkuji 🙂 My máme ještě dost času, tak já si klidně počkám na zážitky z provozu 😉 Jsem vůbec netušila, že vybrat kočárek bude takový boj... 😖 Jinak vínový je pro holčičku krásný, tak ať si ho začne Vaše princezna brzy užívat.

pavlinka83
26. črc 2012

Ahoj taky přemýšlím nad tímto kočárkem. Viděla jsem ale pouze na živo šedivou trojkolku a já chci tu čtyřkolku. Akorát mám dotaz na tu látku, jestli má nějakou úpravu proti zašpinění a jestli se dá v pohodě otřít vlhkým hadříkem. Zarazilo mě totiž, že to je látka a ne takový jakoby šusťák jako mají jiné kočárky.
A zapomněla jsem se zeptat jestli má odvětrávání boudičky u hluboké korby, některé kočáry mají takovou tu síťku. A jestli je tento detail důležitý mít u kočárku?

@paaaja111 Prosím tě je ta vínová hodně holčičí, mě se líbí, ale čekáme kluka.

paaaja111
autor
27. črc 2012

@pavlinka83 Ahoj Pavli, u kočárku se dá všechno sundat a vyprat. Je to asi jedno, jaký je to materiál, podle mě se ušpiní všechno... Nejvíc se zašpiní až ve sporťáku madlo, ale to se dá vyprat nebo někdy je potaženo takovým "igelitovým" přebalem.
Hluboká korbička nemá střešní okýnko ani odvětrávání, ale vzhledem k tomu, že máš termín v říjnu, tak to u tebe ani nebude potřeba (z vlastní zkušenosti - syn je taky v říjnu).
Podle mě je ten můj vínový vyloženě pro holčičku,pokud bych si mohla vybrat, kluka bych do něj asi nedala. Spíš pro něj ten šedý nebo černý a tmavě modrý, béžový se mi moc nelíbil a opravdu se rychle ušpiní. Tak dobrou ruku při výběru 🙂

pavlinka83
27. črc 2012

@paaaja111 To je škoda, ta vínová se mi líbí nejvíc. Tak to bude asi tmavě modrá, musím to někde okouknout naživo. A teď jsem koukala, že vyjeli se čtyřma limitovanýma edicema a ty jsou fakt pěkný.
A když máš teď letní miminko, tak ti nevadí, že nemá odvětrávání boudičky nebo je to blbý detail na kterém lpím.
A už jsi ho vyzkoušela v praxi?
A ještě píšou, že je odpružený, ale nikde na obrázku nejsou vidět ty péra. Jsou tam někde?

paaaja111
autor
29. črc 2012

@pavlinka83 Viděla jsem naživo i ty 4 limit.edice a i s prodavačkou jsme se shodly, že ty kostkovaný vypadají jako design o 20 let zpátky. Ty s medvídkama jsou ale moc hezký 🙂
S malou vyjedeme poprvé až zítra a v podstatě celý srpen žádný velký ježdění nebude, takže to, že korbička nemá větrání, mi vůbec nevadí. Pořizovala jsem to spíš tak, aby se tam malá vlezla celou zimu i s fusakem. S těma pérama si nejsem jistá, viditelně myslím žádné nejsou. Fakt nevím.

Zatím jediné mínus - hrozně mě rozčiluje, že boudička nejde pořádně vypnout a při skládání hlučně "vrže"

capinka
30. črc 2012

Maminky já nedám dopustit na kočárek cam cortina :o)) mám ho už na druhé dítě. A čekat 3 dítko,t ak si koupím tento 4 kolový. Strašně se mi líbí a vlasntě je stejný,jako ten můj doma, ejn má jiný podvozek. Tak velká korbička s plno vychytávkama. Mě vydržely obě holky v hluboké korbě do 11 měsícůa nebýt zimy, tak by vydržely ještě déle - já už chtěla do sporťáku, který je pěkně krytý a měly tam holky víc místa s fusakem a je polohovatelný až do lehu. Sporťák největší co znám. Pohodlnej, velkej. Dá se otáčet po i proti směru jízdy. Krásně ovladatelný, skládá se perfektně. Úžasný je i to, že nepotřebujete žádný adaptery, vše nacvaknete na podvozek jednou rukou, pohodlně. Mám k němu nafukovací kolečka. Jako určitě je to dobrá volba :o))

capinka
30. črc 2012

Ještě k tomo odvětrávání. Já na té straší kolekci, trojkolce, odvětrávání mám, ael použila jsem ho u dvou dětí minimálně, spíš jsem to nevyužívala protože při tom větrání svítilo do boudičky, takže spíš mi příjde, že to tam být nemusí :o) K praní, opravdu jde vyprat kompletně. Madlo před dítkem u sproťáku není potáhnuté látklou, což ej úžasný, otřete a je to :o)))

paaaja111
autor
17. srp 2012

@pavlinka83 ahoj, asi jsem ti pak neodpověděla... Kočárek péra fakt má, schovaný pod zadníma kolečkama, pérují, ale žádný zázrak nečekej..

@martyskac @petraprostejov holky, jak jste s kočárkama spokojený? Já dneska kočárek vyreklamovala, celá zřížená konstrukce. Pravý horní kolečko ve vzduchu a kočárek jezdil jen po 3 kolečkách... Ale ke cti prodejce, ve středu jsem to řešila telefonicky, dneska dojela a místo servisu a dlouhé reklamace mi ten kočárek hned vyměnili - resp. tu konstrukci. Za ty peníze, myslela jsem, že mě omyjou, když jsem to zjistila...

petraprostejov
18. srp 2012

@paaaja111 Jejda, nestraš ☹ Ze zahraničí by se nám reklamovalo špatně ☹ Dnes manžel říkal, že sedačka nepřežije víc než 1 dítě, viklá se ručka... ☹

petraprostejov
18. srp 2012

@pavlinka83 @paaaja111
No nepřijde mi, že by to pérovalo... ☹ Malý se v tom na hrbatém chodníku šklebí, jak to s ním drncá ☹ Odpružení nula nic ☹

pavlinka83
19. srp 2012

@paaaja111
@petraprostejov To odpružení mě štve, máme u nás ve městě kočičí hlavy, tak aby nebyl malej celej vydrncanej. A ještě se bojím trochu těch předních koleček, přijdou mi docela úzké, i když u nás nebývá v zimě dost sněhu, ale i tak pořád váhám.

Jinak jestli si ho koupím tak půjdu do té tmavě modré se Swarowskim, naživo jsem ho viděla a moc se mi líbil.

andrejkonellis
19. srp 2012

Ahoj holky, já bych potřebovala recenzi na CAM elegant family 😒 našla jsem snad 2 - 3 názory, jde mi hlavně o ty kolečka, jestli nejsou podle vás moc malinký...já budu jezdit hlavně po chodníku, ale chodíme na procházky i do lesa (spíše ale betoňačky a upravené lesňačky) ...mám možnost ho koupit za celkem slušný penízky ...tak pokud máte nějaké zkušenosti, nebo názor budu ráda 😉

pavlinka83
20. srp 2012

@andrejkonellis Celý ten podvozek, kolečka i ta rukojeť je jako u golfek. Moc mi to nepasuje k hlubokému na malé mimi, myslím si, že to bude hodně drncat a bude to tvrdý. Nebo je nějak odpružený? Nestudovala jsem ho.

andrejkonellis
20. srp 2012

@pavlinka83 právě říkají, že kolečka má odpružený..tak se chystám do obchodu ať mi ho hezky předvedou 🙂

veruska007
20. srp 2012

@andrejkonellis Do tohoto podvozku bych nesla, leda ke golfkam. Takovou rukojet v podstate nemuzes ovladat jednou rukou, coz je dost otrava, pokud treba telefonujes, jednou rukou krmis prcka krupkama nebo piskotem nebo pokud mas druhe ditko za ruku - to pak vubec nejde. Videla jsem podobny podvozek u inglesiny a dost me odradil. Navic si myslim, ze kdybys s takovym podvozkem mela jet v zime, tak se strasne nadres.

Mam z bazarku podobne golfky, podvozek mam taky odpruzeny (asi 5 cm pruziny) a do mesta nebo jako nouzovka dobry. Ale urcite ne jako hlavni kocarek.

andrejkonellis
20. srp 2012

@pavlinka83 @veruska007 holky děkuji za rady a máte pravdu...já budu chtít lítat i po lese (lesní cesty) atd... tak by asi nebyl vhodný, navíc to ovládání mě taky štve...mám 2 pejsky, takže v jedné ruce budu mít vodítka a druhou budu tlačit kočárek...jo a je tam aj blbý přístup ke košíku...takže moc děkuji za pomoc 🙂 ani nevíte jak mi vaše rady pomohli 😉