Kočárek Cam Dinamico. Máte ho doma?

paaaja111
30. bře 2012

Holky,
CAM Dinamico, novinka roku 2012. Nemáte ho už některá doma nebo neuvažujete o koupi? Líbí se mi kostrukce se 4 kolečky místo původních 3 (viz. Cortina). Uvažuju o koupi pro druhé mimi, ale nechci to uspěchat a ráda bych se s někým poradila.

veruska007
20. srp 2012

@andrejkonellis To jsem rada. Jinak mam Cam pulsar a ovladani fantasticke, jeste jsem nejela s lepsim kocarkem, ktery by se lepe ovladal jednou rukou. Chodime na dlouhe prochazky a vezu kocarek jednou rukou 3h 2x denne a v pohode. Manzel rika, ze je to kulickovymi lozisky, tak zkus pohledat kocarek, ktery je ma take 😉. Mela jsem i polskou trojkombinaci, nemecky kocarek Zopa, golfky... ale zadny jiny se tak dobre neovlada. S dvema detmi to fakt vyuzivam, jednou rukou sjizdim z chodniku, najizdim na krajnik a pohoda.

paaaja111
autor
20. srp 2012

@petraprostejov Ta rukojeť u autosedačky se viklá všem, neboj. Řešila jsem to v obchodě při té reklamaci a zjistila jsem, že úplně stejně se viklají všechny rukojeti všech vystavených autosedaček.

Kočárek je krásný na oko, ale za ty peníze jsem čekala mnohem víc. Docela jsem zklamaná. ☹ 😠 Řekla bych, že s obyčejnou polskou trojkombinací se mi jezdilo lépe a měla ve standardu "detaily", o kterých se Camu může jen zdát.. Oficiálně to nikde moc ventilovat nemůžu, manžela by trefilo a rodiče nám přispěli na kočárek, tak by to taky nerozdýchali...

petraprostejov
7. zář 2012

@pavlinka83 No my si ho kupovali proto, abychom mohli jezdit v děfině, kde je rozbitá asfaltka. Chtěli jsme něco, co bude mít nafukovací kola, přitom budou otáčecí a navíc to bude lehký a skladný kočárek a ještě ho seženu v Řecku 🙂 Kupovali jsme ho sice nakonec ze Slovenska, protože i s poštou vyšel o 200 E levněji, ale to je jedno.
Na rozbitou asfaltku na dědinu je fajn, ve městě, kde byly kočičí hlavy a nebo takový jako hrbatý beton se to malému nelíbí. Jinak sněhu bych se nebála, jelo to i v písku, akorát musíš velkýma kolama napřed - tahže jakoby táhnout za sebou. Těch pár dnů, co je sníh, by se to určitě dalo. Je potřeba zvážit, co všechno od kočárku chceš (jo, taky jsem chtěla velkou korbu a dobré polohování sporťáku - zvlášť nohy, zvlášť záda a skoro do roviny). Pokud to nebudeš tahat do schodů atd. atd., tak jsem se dívala např. na Viper (je to od ABZ nebo ABC nebo jak ta firma je). Ale nemám ho prozkoumaný důkladně. Každopádně měl myslím velká nafukovací kola, přední otočná. Každopádně byl dost těžký.

petraprostejov
7. zář 2012

@paaaja111 A cos měla před tím? Jaké vychytávky to mělo? Já jsem s tím spokojená...

petraprostejov
7. zář 2012

@veruska007 Ty, Veru, ale mně se to ovládá jednou rukou taky skvěle...

pavlinka83
9. zář 2012

@petraprostejov No jo žádný kočárek není dokonalý. Do Camu asi půjdu, i když mi na něm nějaké věci vadí, ale to mi vadilo na všech mých favoritech co jsem okukovala.
Na ABC Viper jsem taky koukala a tam mě právě odradila ta váha, i když zase kolečka měl lepší než Cam. No každej má prostě něco. Potřebovala bych spojit aspoň dva kočáry dohromady. 😀

veruska007
10. zář 2012

Cam pulsar přežil v pohodě závěje i jízdu po polňačkách. A to jsem se zimy docela bála. Ale bylo to v pohodě. U našeho modelu je vysouvací rukojeť - má svá negativa - kočárek se nedá vytahovat do schodů (dolů to už jde), už se mi stalo, že se mi vysunula rukojeť a zůstala jsem na schodech viset 😠 . S polským kočárkem první, druhé patro nebylo problém 😝

petraprostejov
13. zář 2012

@pavlinka83 To je normálka 😀

lencadedicova
16. říj 2012

Ahojky,
mě se moc líbí cam cortina, ten béžový, ale také chodíme dost do přírody a máme velkého psa tak mám strach aby nebyl kočárek pořád "ušmudlaný" 😒 a navíc mi ho manžel pořád rozmlouvá ☹ máte někdo zkušenosti se světlým kočárkem? 🙂 Hlavně plánujeme ještě jedno miminko a ani teď nevíme jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka a ta béžová mi přijde univerzální.

kotito
15. led 2013

@paaaja111 ahoj. Kde v Brně si kočárek viděla? Nemůžeme ho nikde najít...děkuju

paaaja111
autor
15. led 2013

@kotito Ahoj, nejen viděla, ale hlavně s ním už skoro půl roku jezdím... A musím říct, že kamkoliv přijdu, je kočárek středem pozornosti.
Mají je v Modřicích ve velkoobchodě, který je dováží do ČR. Babydirekt nebo maloobchod Fun baby.

PS: krásné jméno pro holčičku. Nevěřila bys, kolik různých zdrobnělin jsem už na jméno Julie vymyslela.

kotito
16. led 2013

@paaaja111 super! Moc děkuju 😉

dulinnka
18. led 2013

Ahoj holky prosím o radu, vybírám kočárek na druhé dítko a libi se mi cam family,neonato atd ale docela mám strach s toho golfkoveho podvozku máte s nim nekterá zkušenost? není to moc tvrdé?at tam prcek neskáče :(za radu díky ) 😉

dulinnka
4. bře 2013

@veruska007 Zdravím ,sleduji že máte nebo měla jste kočárek cam pulsar,nevite jestli se daji koupit náhradní kolečka? takove ty plne pokud možno a kde? diky za odpoved

monanan
4. bře 2013

@dulinnka Dobrý den, Jakékoliv náhradné díly na kočárky Cam zajišťuje jediný autorizovaný distributor se sídlem v Brně - Baby direkt
http://www.babydirekt.eu/ já jsem od nich objednávala - počítejte že samostatné díly jsou strašně drahé☹ mně kolečka na Cam mb X6 stáli kolem 3 tis. korun a na Cortinu 4 tis.🙂Napište jim oni Vám řeknou cenu a vše ohledně objednávky🙂

monanan
4. bře 2013

@dulinnka Já měla kočárek Cam MBX6 - bohužel se už nevyrábí, pouze doprodávají staré skladové zásoby doporučuji ten - konstrukce je jednodušší, méně dílů které by se mohli poškodit, zkládání je jednoduché, konstrukce je lehká a skladná. Mám ho nafocenej ve svém albu podívejte se a taky můžete juknout na youtube Cam tam má videa svých produktů🙂 Kočárek Cam můžete koupit na Aukru nový za necelých 6 tisíc v celé trojkombinaci parádní cena - Combi Family nebo neonato Vás vyjde určitě kolem 10 tis.🙂http://aukro.cz/vyprodej-kocarek-cam-mb-x6-tris...

monanan
4. bře 2013

@lencadedicova Já měla Cam Cortinu a tento kočárek mi přišel jako největší omyl a za 14 dní šel z domu, má kvalitné potahy to bez pochyby, pěkný design jen není domyšlená funkčnost. Kočárek není odpružený, těžší terén - vymlátite z prcka duši není úplně stabilný, příde mi že na procházku po městě a po trávě nebo lesní cestičce ješte ok ale výmoly, kameny, bláto a sníh - katastrofa---------doporučuji kupte si oježděný po jednom dítku dá se koupit i za 2 tisice a vyzkoušejte si ho než za něj vyhodíte cca 17 tisíc a pak když nebude spokojená je velký problém s reklamacemi a taky použitej nebo i třeba málo použitej neprodáte za víc než 5 tisíc - velmi ztrátová investice. Já jsem z něj byla strašně zklamaná.......Mám ho vyfocenej ve svém albu byl v červené barvičce překrásnej ale to je všechno. Vyzkoušela jsem za tím několik značek a druhů kočárků a pokračuji v tom takže zatím pořád hledám svého favorita🙂S pozdravem.M.F.

monanan
4. bře 2013

@paaaja111 Tá cena je přehnaná, za kočárky od Camu - nejsou až tak kvalitní jak hezky vypadají🙂

monanan
4. bře 2013

@pavlinka83 Cam dělá krásne kočárky na vzhled, design jen postrádají 100% funkčnost já jsem vyzkoušela několik kočárků od firmy Il Mondo a vrátila bych se pouze k MB X6🙂)Cortina mně zklamala ale chtěla bych zkusit Dinamico ten by se mi fakt líbil až na tú cenu ouuuuuu. Určitě doporučuji německé kočárky od firmy Babywelt, Moon, Knorr, a Rakouskou značku Hoco, nebo Švédskou Emmaljungu - Bezkonkurečné produkty za přijatelné ceny. Ještě na vyšší úrovni jsou drahé kočárky, které budou ještě lépe funkční jako Gesslein, nebo Bugaboo, Ilcoo, iCandy, Teutonia a Hartan🙂) Mojí srdcovkou je Silver cross deluxe vintage, Knorr Bebidoo a Herqules raptor 3 spin - už ho mám doma🙂
Je tolik značek na trhu ach jo který jen vybrat🙂)Pěkný den. S pozdravem M.F.

janulas84
4. bře 2013

Já za sebe Cam dinamico můžu doporučit, zatím jsme na něm nenašli žádnou chybu, a to si myslím, že manžel je docela puntičkář a chyby přímo hledá. Je úžasně skladný, lehký, hluboká korba je velká, navíc z ní jde udělat kolíbka. Neměnila bych a peněz mi líto rozhodně není. Navíc včera jsme šli 9,5 km procházku po lesní cestě a v pohodě ... Já jsem maximálně spokojená.

pavlinka83
4. bře 2013

@monanan
@janulas84
Tak já jsem si nakonec Cam dinamico pořídila,zatim jezdíme v hluboký korbě. Jedině co mi na něm vadí jou ty přední kolečka,jsou plastová a nejsou odpružená. Zadní jsou v poho. Takže třeba u nás ve městě na kočičích hlavách docela skáčou, nechápu proč tam aspoň nedali odpružení.

monanan
4. bře 2013
veruska007
5. bře 2013

@dulinnka Jj, taky jsem chtěla doporučit ten Babydirekt. Nebo obchod, ve kterém jste kočárek koupila - měli by poskytovat záruční a pozáruční servis.

Jinak já Cam koupila v akci za něco přes 8 tis, byla to zaváděcí cena, paráda.

dulinnka
18. bře 2013

@veruska007 já ho ještě nekoupila jen kočarky od cam jsou můj favorit 😉 jenže zatim se nam mimi nechce moc ukázat a ja bych si přála barvičku dle pohlaví takže čekám a mezitím sháním informace.Ted jsem objevila pulsar za super cenu-použity nechci kupovat nový...a právě taky mám vyhlídlí neonato tak váhám který vzít....a s tou rukojeti jak jste psala že se vytahuje-máte ktery tip výroby?taky potřebuju jezdit do schodu a to me lehce zaraží-diky za info
S tím odpruženim že nemá to nemá asi ani neonato sice nebydlím ve meste ale na vesnici ale nejak neplanuji vylety do hor tudis si myslim že snad jak jeden tak druhy zvladnou normalni asfalt aniž bych ditě vydrncala z kočárku 😒

veruska007
19. bře 2013

@dulinnka Já mám rok výroby, myslím, 2009, koupeno na začátku roku 2010. Ještě nemá zabudovanou moskytiéru. Jinak je to problém všech vysunovacích rukojetí - nejsou dělané na to, aby se za ně kočárek s dítětem vytahoval do schodů (bez dítka to ještě jde). Ale zas 3-4 schody kočárek vyjede popředu - má vcelku velký rozvor mezi předními a zadními koly. Kočárek se dá vzít i do terénu, manžel s ním běžně jedil po poli. Akorát to s dítkem drncá. Ale našim klukům to nevadilo, drndání vyloženě nesnášeli (máme domácí houpací kočárek).

Bazarovému kočárku bych se nebránila. Když jsem se dívala na bazárku, kolik stojí hezký ojetý kočárek, tak jsem litovala. Dnes už bych si nový nejspíš nekoupila, leda v nějaké hodně výhodné akci.

janicka92
19. dub 2013

@paaaja111 prosimvas chtela bych se zeptat jestli tam jde nasadit straši typ korby? nevite?

janicka92
19. dub 2013

@petraprostejov četla jsem že by jste klukovi koupila klidne tu vinovou barvu...jak mam ted prave dobrou nabidku na tu vinovou a každej mi ji vymlouva pro kluka tak jen jestli je to fakt tak blby nebo jestli byste ji klidne daly akorat bych urcite nejezdila s tou masli ta je važne jen tak pro holčičku...akorat že na střišce by mel ty kaminky

paaaja111
autor
19. dub 2013

@janicka92 Ahoj, jestli tam jde nasadit starší typ korby opravdu netuším, takže moc nepomohu... Jinak mám ten lila-vínový s kamínky a za sebe říkám, že je to opravdu holčičí barva....A tu deku alá mašle jsem tam neměla nikdy...
Jestli se můžu zeptat, za kolik máte nabídku na jeho koupi? Dala jsem malou tento týden do sporťáku a nějak se mi v tom nelíbí. Když polo-leží, tak sjíždí (klouže po polstrování) a když leží, tak mi přijde, že v reálu vypadá kočárek trošičku jako pojízdná "rakev" (omlouvám se za to přirovnání...). A takymi moc nevyhovuje, že když sedí, je opěrka na nohy dole a nedá se samostatně polohovat (to jsem při koupi věděla, ale tolik jsem si to nepřipouštěla).. Tak jsem uvažovala, že ho prodám a koupím si jen sporťák jiného výrobce.

petraprostejov
20. dub 2013

@janička92 (budu s dovolením drze tykat, klidně tykej taky 🙂 ) Jo, klidně bych šla do té vínové i pro kluka. "Mašlička" je složená deka, takže není problém to vytáhnout. Ta vínová je fakt krásná. Hele, neřeš, co si o tom kdo myslí, udělej si to podle sebe, Ty se na to budeš dívat 🙂 Ať to uděláš jakkoliv, vždycky se najde někdo, komu se to nebude líbit. A tak je to se vším.
Já do té vínové nakonec nešla proto, že jsem měla strach, že se ty kamínky budou loupat a bude to vypadat škaredě. V podstatě se mi to potvrdilo. Šla jsem do béžové. Nemá kamínky, ale takové ploché "plíšky". Nejsou na střeše, ale jen na nánožníku a na tašce (je jich tam míň, jsou ve tvaru čtverečku). Na tašce se už několik oloupalo. Na té střeše byto trpělo o to víc. Ale jako já přežívám, že mám oloupané plíšky na tašce a čtvereček je takový "děravý", tak Tobě možná nebude vadit, když bude opadaný vzor na střeše.
Víc mi vadí to, že na nánožníku je logo CAM. Je na stříbrném podkladu. Jednou jsem to prala (v pračce na 30 na ruční praní) a trochu se to ošoupalo. To mi na pohled vadí víc než oloupaná taška.
Jinak pozor, nechávala jsem si kočárek poslat (kupovala ho online). Střecha nejde úplně napnout - potřebuje to ještě kousek, aby to bylo napnuté. Prý nejsem jediná, kdo to tak má. Tím, žejsem si to nechávala poslat do zahraničí, jsem to neřešila. Ale jinak jsem s kočárkem maximálně spokojená.
Malý se mi do něj vešel (do korby) ještě v 7. měsíci a to měl 70 cm a byla zima, takže byl navlečený. Pořád mi moc dobře nesedí, tak jezdíme se sporťákem v pololehu.
Blbé je jen to, že to madlo, co je před ním, kousal (když jednou seděl rovno a dostal se k tomu). Drolily se z toho kousky té pěnové hmoty a to asi není nic zdravého ☹ Tak doufám, že to mají aspoň testované, aby to bylo zdravotně nezávadné.

janicka92
13. kvě 2013

@petraprostejov aho j 🙂 tak ted mužu met ten bezovy sice ojety ale i tak bych ho brala jen mi dnes kamoška řikala že když v tom vezla kamardčinyho chlapečka ve sportaku že se ji zdal moc tvrdej jako že neni odpruženy a že to bylo moc težky.... ja už fakt nevim co si mam myslet