Kočárek Cam Dinamico. Máte ho doma?

paaaja111
30. bře 2012

Holky,
CAM Dinamico, novinka roku 2012. Nemáte ho už některá doma nebo neuvažujete o koupi? Líbí se mi kostrukce se 4 kolečky místo původních 3 (viz. Cortina). Uvažuju o koupi pro druhé mimi, ale nechci to uspěchat a ráda bych se s někým poradila.

veruska007
31. bře 2012

Mám cam pulsar a spokojenost. Tento asi bude podobny, jen vic pruzit.

petraprostejov
4. dub 2012

Já o něm uvažuju. Bude mít rozhodně lepší kola než pulsar.

paaaja111
autor
4. dub 2012

@petraprostejov A už si ho viděla v obchodě? Já jsem si ho ozkoušela, docela se mi líbí, ale pořád nejsem 100% rozhodnutá. Určitě je lepší než pulsar, doporučovala mi ho i prodavačka a přitom je o 1000 levnější než Pulsar, pokud se nepletu.
Máš ještě nějaký kočárek ve výběru s tímto? Ještě se mi líbí Teutonia, ale to už je o dalších 5-6 tis.víc a to už fakt nedám...

handm
4. dub 2012

@paaaja111 Mám Cam Cortina xtris Evolution, tu nechtěnou trojkolku. S korbou i autosedačkou (a podvozkem) víc než 100 % spokojenost, u sportaku mi trochu vadi, že se polohují záda i nožky spolu, není to rozdělené ☹ Prcek, dokud neseděl uplně, tak furt sjížděl dolů, ale nevím, jak to má řešené tento...!

paaaja111
autor
4. dub 2012

@handm Trojkolka je pro mě bohužel nepřijatelná, docela dost cestujeme i MHD a je to hrozně nepraktický. Proto mě docela příjemně překvapila novinka od CAM se 4 kolečkama.. Určitě se tady polohují nohy i záda společně, což taky beru jako mínus, ale říkám si, že právě tím, že má hluboká korba polohování zad, tak budu mimčo vozit v hlubokém dokud to jen půjde (dokud nebude krásně sedět).
Díky za radu.

handm
5. dub 2012

@paaaja111 nevim, proč myslíš že je 3kolka nepraktická, naopak. Jde ovládat jednou rukou uplně pohodlně a do MHD tady v pohodě. Ale je to každého věc 🙂 a musí se vyzkoušet!
Dobře vyber!🙂

martyskac
10. dub 2012

Tak teď nevím - Cam Cortina se třemi kolečky nebo Cam Dinamico se čtyřmi ???? 🙂 A prosím, v jakých městech jste se na ně byly dívat ? Jsem z východních čech ... díky !!

paaaja111
autor
10. dub 2012

@martyskac Já jsem oba viděla v Brně, přímo u velkododavatele, takže moc neporadím. Pro mě je Cortina velká (nějak mi to přední kolo zavazí..), tak jsem právě nakloněná Dinamicu.

petraprostejov
11. dub 2012

@paaaja111 Já pobývám v zahraničí, nemají ho tu, jen na objednávku. Manžel letí do ČR, bude se po něm dívat. Cam je jediný kočárek, do kterého bych byla ochotná jít, aniž ho uvidím sama. Spoustu značek tady vůbec není možné objednat, takže jediné, co by mohl bý protinávrh, je perego easy drive, ale máme tu blbý terén, na to to perego nemá kola. Dinamico je kompromisem - jeden z mála kočárků, co tu půjde sehnat, který má trochu slušná kola. Navíc není těžký jak kráva (jinak bych si mohla objednat ještě např. Inglesina magnum, ale potřebuji skládat kočár do autobusu a tahat se s ním).

petraprostejov
11. dub 2012

@paaaja111 Hele, máš prosím adresu a telefon na to Brno, kde ho měli? Nic jsem v Brně přes Internet nesehnala. Podívat se po něm v Brně by bylo pro manžela nejjednodužší... Díky.

martinatrnkova
11. dub 2012

@petraprostejov Ahoj, tady máš odkaz přímo na ten kočár do brna a adresu prodejny
http://www.babydirekt.eu/kocarek-cam-dinamico-n...
BabyDirekt
Ulice: Masarykova 118
Město: Modřice
PSČ: CZ 664 42
Telefon: 547 422 741
Otevřeno: Po - Ne: 10:00 - 18:00 hod.

petraprostejov
11. dub 2012

@martinatrnkova Super, díky moc 🙂

martyskac
11. dub 2012

Holky - omlouvám se za hloupý dotaz - ale z čeho jsou "pěnová kola " ? To je plast ? U Cam Dinamica píšou, že je to kombinace nafukovacích a právě pěnových kol .... Díky 😵

katka_21
11. dub 2012

@martyskac Ano, přední kolečka jsou plastová a zadní nafukovací 😉

paaaja111
autor
12. dub 2012

@petraprostejov Martina to napsala přesně, Baby direkt. Mají tam super obsluhu, všechno vysvětlí, doporučí, co je dobré a co ne.
A viděla jsi Concord Fusion 2012 ? Ten je takovej můj druhý favorit..

A co čekáte? Kluka nebo holku? Přijde mi, že letošní verze CAM jsou víc barvy pro kluky, než pro holky..

petraprostejov
13. dub 2012

@paaaja111 Concord Fusion jsem neviděla,není tu kde ☹ Nemají tu vůbec nic ☹ Ta značka mi vůůůbec nic neříká ☹

No čekáme chlapečka. Ale předpokládám, že mi kočárek ještě vydrží na další dítě nebo děti 😉
Tím,ž e tu praží slunko, tak je černá a tmavě modrá ze hry. Tak buď béžový, ze kterého mám strah, že na něm bude všechno vidět, ale asi půjdem do toho vínového 😉

paaaja111
autor
16. dub 2012

@petraprostejov Já jsem nový typ (letošní) Concordu na vlastní oči taky neviděla, jen sporťáky z loňska v reálu venku u jiné maminky.

U toho Cam by sis mohla vzít tu šedou, je to neutrál na holku i kluka a nebude se tak špinit, jako ta béžová. Však uvidíš, jak manžel pořídí a jak o kočárku poreferuje. A kde že to bydlíte?

petraprostejov
17. dub 2012

@paaaja111 Na Krétě 😉
Neee, šedá se mi nelíbí, to radši narvu chlapečka do vínové 😉 😀

jiricek_baru
18. dub 2012

Je tam rozdíl v designu, šedý a tmavě béžový nemaj tolik kamínků (jen do menšího čtverce) a tu mašli z deky na korbě taky nemají. Vínový, tmavě modrý a světle béžový maj kamínky do tvaru slunce a mašli. Takže u mě zatím vítězí šedý, jelikož není tolik dzobenej. Spíš sem nikde nenašla info zda jde sportovní sedačka položit úplně do lehu, nevíte někdo? 😕

paaaja111
autor
19. dub 2012

@petraprostejov U mě asi taky nakonec zvítězí vínový, mě se ty kamínky moc líbí, tak radši víc zdobený a s mini dečkou jako bonus.

@jiricek_baru Myslím, že sporťák úplně do lehu nejde, ale nejsem si s tím úplně jistá. Ale z vlastní zkušenosti vím, že nikdy do úplného lehu bych kočárek nedala, aby prckovi nezaskočilo. Je lepší, když je hlava maličko výš.

paaaja111
autor
23. dub 2012

Tak jsem o víkendu složila zálohu a objednala kočárek v té vínové barvě. 🙂 Prodavačka říkala, že je to teď u nich nejprodávanější kočárek, prodává se víc, než Cortina.

Sporťák skutečně do úplného lehu nejde, ale vůbec mi to nevadí.

petraprostejov
6. kvě 2012

@paaaja111 Ahoj, tak co, už ho máš doma...? 😉 Nám leží na poště na Slovensku, počítám, že by mohl dojít do pátku, max začátkem příštího týdne.. Těším se jak děcko 😉 😀 Nakonec béžovýbez kamínků...

paaaja111
autor
9. kvě 2012

@petraprostejov ahoj, doma ho nemám, rodím až v červenci, takže jsem se domluvila, že si tam kočárek nechám a vyzvednu až první týden v červenci. Ale už se docela těším. Chápu u tebe tu volbu na béžovou, je to rozumné 😉
Tak pak napiš, jak se ti jeví, až ho budeš mít fyzicky u sebe 😵 Snad se bude líbit 🙂

petraprostejov
13. kvě 2012

@paaaja111 Kočárek už je v Herakliu, takže doma tak kolem úterý... 😉 Jupíííí.... 🙂

martyskac
14. kvě 2012

I já už ho mám objednaný v šedé barvě - a v obchodě byla zrovna i předváděcí akce s firmou Cam, takže k tomu 15 % sleva... Paráda 😉 Je nádhernej!! 😀

paaaja111
autor
14. kvě 2012

@martyskac To je super, tu slevu závidím !! 15% z ceny je fakt poznat... A kde jsi ho koupila? Někde u vás?

martyskac
14. kvě 2012

V Pardubicích ... v baby - centru..

petraprostejov
15. kvě 2012

@paaaja111 Tak kočárek včera dorazil. Viděla jsem ho na živo poprvé, takže většinu postřehů asi budeš vědět 😉
Klady: dlouhá korba, prostorný sporťák, snadné skládání, docela skladný, ještě pořád docela lehký, dobře se s ním jezdí, dobrá kola. Mile mě překvapilo, že má stupadlo pod nohy u sporťáku dost široké, navíc je to stupadlo součástí přímo sporťáku, ne konstrukce, takže je stejné, ať jede mimčo po nebo proti směru. Líbí se mi i materiál rukojeti, tady v těch vedrech mi přijde vhod, že to není umělá hmota.
Korba je trochu užší, než jsem čekala. Nevím, jestli je to jen můj kus nebo obecně, boudička u hluboké korby nejde úplně napnout. Taky jsem netušila, že i u téhle barvy jsou "kamínky". Možná bych pak vybrala radši bordó. Ale nevadí. Aspoň na to nebude tak pražit slunko. U sporťáku je škoda, že nemá polstrované pásy a že nemá dovnitř vložku na menší miminko. Stejně tak to chtělo u autosedačky pětibodový pás, ale to jsme věděli, že tam není...
Každopádně celkově spokojenost 🙂

martyskac
15. kvě 2012

Ale v šedé verzi Cam dinamico kamínky nemá, že ne ?

paaaja111
autor
15. kvě 2012

@petraprostejov ahoj, to jsem ráda, že je celková spokojenost 🙂 Kočárek jsem několikrát viděla a zkoušela, než jsem ho objednala. Na jednom vystaveném taky nešla boudička u hlubokého dopnout, byla taková povislá, u ostatních byla "normální". Já si to polstrování na sporťáku dodám ze starého kočárku, to je docela chyba, že to nemají.. Ale vím o tom.

Kamínky jsou u všech typů. jen u některých víc a u některých míň.
@martyskac I u toho šedého jsou kamínky, akorát naskládané ve tvaru čtverečku .. Na korbě, stejné, jako tady na té tašce: