Kočárek Cam Dinamico. Máte ho doma?

paaaja111
30. bře 2012

Holky,
CAM Dinamico, novinka roku 2012. Nemáte ho už některá doma nebo neuvažujete o koupi? Líbí se mi kostrukce se 4 kolečky místo původních 3 (viz. Cortina). Uvažuju o koupi pro druhé mimi, ale nechci to uspěchat a ráda bych se s někým poradila.

tezulka
3. led 2014

Chci se zeptat, jake mate zkusenosti s koupi zakladny pro autosedacku? Je to nutne, usnadni praci?

pavlinka83
3. led 2014

@tezulka My jsme měli autosedačku bez základny,ale nemáme vlastní auto,takže jezdíme minimálně, ale je fakt že vajíčko od Camu se uchycuje pomocí pásů docela blbě,pokaždé jsme se u toho nervovali. Takže pokud budete jezdit často,tak to určitě usnadní práci a mělo by to být i bezpečnější.

tezulka
3. led 2014

@pavlinka83 díky moc za info 🙂

petrazach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
allinka_k
24. únor 2014

Ahoj, mám Cam Dinamico, je super, ale objevila jsem v okolí pár pěkných terénních tras, které jsem předtím neznala, a tak dostávají přední kolečka zabrat a podle toho taky už vypadají. Nevíte někdo, jestli se dají vyměnit za nafukovací, gumová?

pavlinka83
24. únor 2014

@allinka_k No právě že asi nedají,taky bych to brala.

allinka_k
24. únor 2014

@pavlinka83 A co se dá potom dělat, když se zničí?

pavlinka83
24. únor 2014

@allinka_k Ty plasťáky by se měli dát objednat nový. Já zatím nevyměňovala,jsou takový ojetý,ale už se dál neničej.

zirafka1988
15. bře 2014

ahojte, prosím, do jaké maximální výšky se dá polohovat madlo? švagrová ho má, je s ním spokojená, už jsem s ním párkrát jezdila a je fakt super.

17217
18. bře 2014

ahoj holky, nějaké recenze na nový cam dinamico 2014?? Náhodou někdo nemáte?? Jsou na něm oproti 2013 velké zm,ěny?? Prý má typ 2013 malou autosedačku, máte zkušenosti, že by se nevešlo 4 měsíční mimčo?? Díky moc

pavlinka83
22. bře 2014

@zirafka1988 Tak madllo se dá polohovat do výšky cca 103cm.

allinka_k
25. bře 2014

@17217 Naší Evelínce bude zítra 5 měsíců a v autosedačce má pořád novorozeneckou vložku 🙂

luciekrasna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarusa
27. dub 2014

Malé je 7měsíců,má 70cm a vajíčko máme pořád v pohodě.Pokud často jezdíte autem,podstavec je ideální,mě hodně práci ulehčuje..korbičku používáme do včerejška,maximální spokojenost,je prostorná,krásně jsme se vlezly s fusakem..U tohoto kočárku jsem ocenila perfektní jednoduchou skladnost do auta,celkově je lehoučký a jeden z vyšších kočárků..Vadí mi brzda,část pro zabrždění je nepohodlně dostupná, zejména visí-li na madle taška..vyšší lidé mají problém,že se bouchají do tašky stehnama.Taška je nepřehledně řešená,nemá žádnou vnitřní kapsičku,je tam jeden velký prostor.Je škoda,že korbička nejde oběma směry,kvůli sluníčku a větru..madlo nejde přehodit..

Dnes jsme dali poprvé sporťák a jsem velmi zklamaná,za tu cenu mi připadá naprosto ubohý..
5bodové pásy u sedačky jsou špatně řešeny, neustále prokluzují a dítě sklouzává dolů do nožiček,
boudička vleže nevzhledně plandá,celá boudička se kymácí dopředu a dozadu. Použili jsme ale pouze sedačku proti směru jízdy..údajně když ji dám po směru,neshody odpadnou,ale proč tedy zvýrazňují použití sedačky v obou směrech,to nevím..

Tento kočár bych volila už jen korbičku,nekupovala bych celou 3kombinaci,sporťák mi vůbec nevyhovuje.

sarusa
29. dub 2014

jo a zapomněla jsem ještě na košík - je strašně malinkatý a malá nosnost..

jaruska123
5. kvě 2014

@sarusa kočárek byl náš největší favorit do minulého víkendu. V jednom nejmenovaném obchodě nám narovinu řekli, to co přesně říkáš ty... že u sportovní verze, pokud máš kočárek proti směru jízdu, tzn.mimčo kouká na tebe, tak boudička při jakémkoliv sebemenším prudším pohybu přepadává. Hned jsme ozkoušeli a dali za pravdu. Prý na to raději rovnou upozorňují, protože lidi pak chodí reklamovat a tahle vada prý není na reklamaci. Takže jsem velice ráda, že s námi mluvili na rovinu. Sice jsme si vybrali kočárek ještě dražší, ale myslím, že o dost kvalitnější. Tak Vám holky přeji ať si vyberete ten pro Vás nejlepší kočárek.

allinka_k
26. kvě 2014

Ahoj, naše malá se rozhodla, že bez koukání z kočárku ven už to nejde, takže budu vytahovat sporťák. Chci do něj koupit vložku, máte některá s nějakou zkušenost? Bojím se něco objednat naslepo, kvůli bočnicím. Ale zase když koupím vložku s bočnicemi, tak tam bude asi kolem hlavy málo místa, ne?

pavlinka83
27. kvě 2014

@allinka_k Já mám od Emitexu s bočnicemi a v poho, kolem hlavy je dost místa, akorát jak ty pásy kolem pasu nevedou úplně ze stran kočáru, tak mi ty pásy tu podložku rolují kolem tělíčka. ☹

allinka_k
28. kvě 2014

Díky, nakonec jsem objednala bez bočnic od Pinkie, tak snad tam bude sedět...

pavca27
9. čer 2014

@jaruska123
Ahoj Jaruško,
jaký kočárek vám pak v nejmenovaném obchodě doporučili místo Cam Dinamico 2014?
Díky za info.

jaruska123
10. čer 2014

@pavca27 Ahoj Pavčo 🙂 my měli jako dalšího favorita Teutonii Cosmo, ale ta cena je už úplně někde jinde... no ale od té doby, co jsem sem psala komentář se mnohé změnilo 🙂 ten večer jsem ještě na internetu hledala a i přesto, že jsme byli rozhodnuti pro Teutonii jsme našla v akci kočárek Neonato (je to úplně totožná značka jako CAM) taky úplně v té stejné trojkombinaci jako Dinamico za cenu 9999,-. tak jsme neváhali ani vteřinu a další den ráno jsme si ho zarezervovali a hned zaplatili. Kočárek tedy je tmavě modrý a my čekáme holčičku, ale myslím, že když to doladím růžovou, že je to hezká kombinace. Za ty peníze jsme si říkala, že bych vzala klidně i puntíkatej 🙂
Jak jsme tady četla horší recenze na ten sporťák, tak jsem se rozhodla, že odjezdíme v hlubokým a pak ho můžeme kdyžtak prodat, kdyby nevyhovoval... za těch 9999,- ho prodám vždycky 🙂

jaruska123
10. čer 2014
allinka_k
11. čer 2014

Ahoj, chystám se uklidit hlubokou korbu a potřebovala bych všechny látky vyčistit. Na všem je ale jen ruční praní, to tedy nevím, jestli se povede pořádně. Nezkoušela jste některá to naházet do pračky?
A nevíte prosím, jak se sundá potah boudy? všechno jsem odepla, ale zůstalo mi to navlečené na těch drátech..Díky

pavca27
14. čer 2014

@jaruska123 děkuji za info. my jsme nakonec CAM koupili. když pročítám recenze a ptám se známých, tak na každém kočárku je něco a ideální kočárek (alespoň pro nás) asi prostě neexistuje. takže na CAM mi prozatím vadí jenom malá - nenafukovací kola vpředu.tak uvidíme 🙂

jaruska123
14. čer 2014

@pavca27 tak to mas naprostou pravdu, na každým kocarku je něco 😊 Myslim, ze v rámci možností budeme spokojene 😉

pavlinka83
14. čer 2014

@allinka_k Prala jsem v ruce a i ten bílý potah, který byl ušmudlaný tak se to v pohodě vypralo. A z těch dràtů jak jsem to dostala už si nepamatuji, je to už delší dobu, tak bohužel neporadím.

allinka_k
15. čer 2014

@pavlinka83 Díky...Už jsem na to přišla, ony se ty dráty dají vycvaknout 🙂 Praní jsem taky riskla a dopadlo to dobře.
@pavca27 Přesně tak, každý má něco, ale CAM je dobrá volba. Ta plastová kolečka nás taky štvou, ale není to zásadní problém. Na druhou stranu je i díky nim hodně lehký, z toho jsem denně nadšená. Taky by košík mohl být větší...
Teď jsem přešla na sporťák, tam už nějaké výhrady mám - je dost velký, musela jsem tam dát vložku a stejně malá pořád sjíždí. Velkej průšvih je opěrka nohou, která nejde zvednout, když jsou zvedlá záda. Nechápu, ještě to prezentují jako výhodu, že se nastavují zároveň záda a nohy :( Ale co už, byl docela drahý, takže nový kvůli tomu kupovat nebudem 🙂

pavlinka83
15. čer 2014

@allinka_k Mě tam malý taky pořád sjíždí když se opře a to mu je už rok a půl a to že nejdou polohovat zvlášť nohy mě taky štve. Jaký máš rok výroby, já 2012, teď jsem viděla asi pravděpodobně 2014 a ten měl tu sedací část mírně zakloněnou do zádu, tak tam to ditě asi pak nesjíždí a měl i trochu jinak řešené pásy.

allinka_k
15. čer 2014

@pavlinka83 ¨Tak sláva, že na to přišli, i když nám je to už na nic 🙂 Já mám 2013...

ignacie2
25. črc 2014

Ahoj holky nemáte už některá doma cam dinamico 2014?