Kočárek Camarelo Dakota Gold - máte zkušenosti?

janikula
14. črc 2013

Ahoj, zvažuji pořízení kočárku Camarelo Dakota Gold, máte ho některá, jaké jsou vaše zkušenosti? díky 🙂

sedanka
14. črc 2013

ahoj sestra si ho pred pul rokem poridila a musim rict ze byla nadsena byl lehky miminko vnem melo hodne velky prostor ale zase je z mesta a na prochazky do lesa je asi nevhodny preji prijemne porizeni kocarku ahoj 😵

janikula
autor
14. črc 2013

@sedanka díky 🙂 , mě právě zaujala ta hmotnost, celý kočár jen 10kg, jinak je konstrukčně podobný jiným podobným kočárkům (dorjan, maked lucky a jiné v podobné cenové relaci)

sedanka
14. črc 2013

@janikula ja jsem si taky rikala ze kdyz je tak lehoucky tak ze bude nestabilny ale vubec od te doby co maleho lukaska hlidam se s kocarkem projizdime hodne zalidnenymi oblasmy ceskeho krumlova aby byl videl a reprezentovat kocarek 😎 😒

delisaaa
15. črc 2013

Take uvazuji a hledam zkusenosti majitelu kocarku.

janikula
autor
5. zář 2013

@delisaaa tak já kočárek nakonec objednala, dovezli jsme ho k rodičům, tam jsem ho pak o víkendu v klidu zkoušela a zjistila jsem, že na sporťáku jsou rezavé patenty a látka kolem nich. Absolutně mi to zkazilo celou radost z kočárku, jinak jsem z něj byla původně nadšená. Takže dohady s obchodem, ale vymění mi ho za jiný, který jsem měla původně vyhlídnutý. Asi není špatný, ale doporučuju při převzetí, pokud bude na prodejně, tak fakt důkladně prohlédnout, i patenty apod, zespodu na boudičce, na nánožníku, všude. Nebo raději objednat přes net a mít zákonnou možnost 14 dní vrátit zboží bez udání důvodu. Mně doporučili objednat na prodejně, tak jsem to tak udělala a ve finále jsem se o tu možnost vrátit výrobek připravila. A peníze mi nechtějí vrátit, tak aspoń výměna za jiný, ale ten si teda pořádně prohlédnu než si ho přivezu domů.