Kočárek Camarelo Granada - nějaké recenze a zkušenosti?

hermina7
22. led 2014

Ahoj holky, koukám po kočárku Camarelo Granada, ale nemůžu moc najít recenze. Víte něco o kočárku?

25. bře 2015

@mirabela děkuji za tip 🙂

26. bře 2015

Holky, ještě jsem vysondovala, ze se chystají nové modely Camarel pro rok 2015, ja si urcite pockam, jake budou!!! Camarelo Smile, Camarelo You Silver, Camarelo You Gold. Čekáme miminko az v červenci, tak tolik nechvatam

Taky jsem zkoumala, jestli je nějaký rozdíl mezi modely Malaga a Granada, kromě barev. Hlavní rozdíl je v barevnosti,šití, inovace tašky na rukojeť a slída na hlubokou korbičku u kočárku Malaga má dvě možnosti výšky zastínění. Výbava je stejná. Technické parametry jsou také stejné u obou kočárků. Každopádně už se tesim na ty nové modely!!!

26. bře 2015

@mirabela jé a kdy budou nové modely prosím?

26. bře 2015

@danielama já nevím, holky, ale prý snad budou brzy, na internetu na konci tydne. Myslím, ze i v pevných obchodech určité nebudou pozadu... Já porad nevím, jakou barvu vybrat, tak třeba mi to ještě ztizi... 😀 😀 😀 a taky vaham mezi Malagou a Granadou 😉

26. bře 2015

@mirabela já zase váhám mezi malagou a art 🙂

26. bře 2015

@danielama a jaké barevné kombinace se ti líbí? Já půjdu do nějaké sede... Mám různé barvy dek do kočárku, různé oblečky na malou a nechci, aby se to s kocarkem tlouklo... Moc se mi nelibi růžová holčička třeba v červeném kocarku... Taky chci nějaký neutrální, pokud by se nám povedlo i druhé miminko. A zřejmě půjdu jen do toho hlubokého kočárku, bez sportaku.

26. bře 2015

@mirabela mám to úplně stejně. Také chci šedý. Malagu tu černošedou nebo art ten bílošedý. A taky jen hlubokou korbu. Vajíčko maxicosi a sporťák pak možná britax.

26. bře 2015

@mirabela @mirabela taky jdeme do šedé, ten kočárek je takový elegantní v té šedé 🙂

31. bře 2015

Holky nevim jestli je to ještě aktuální téma, ale našla jsem na FB profilu Bambina fotky z veletrhu nových modelů Camarela 😉 vypadají zajímavě a neohleděně, ale otázka je, kolik budou stát jako novinky😉

22luci
1. dub 2015

Ahoj holky.Také zvažuji o koupi kočárku Camarelo, jen si nejsem jistá s tou autosedačkou.Většina tady píše, že si zakoupí od Maxicosi, ale když kouknu na net, vyjede mi více druhů...na tenhle kočárek tedy pasují všechny?

ivi88
1. dub 2015

Mám model granada a maxi cosi autosedačku a je potřeba dokoupit cca za 300 takovy nástavce a pak autosedačka jde dat na podvozek.

1. dub 2015

@22luci myslím, že úplně všechny nepasují, jen některé typy, ale nevím to přesně, někdo to mají i vypsané. Musí se k tomu pak dokoupit adaptéry, asi za 200-300,-. Taky vímv že kdybych se pro Camarelo nakonec rozhodla, tak radši pořídím lepší autosedačku, protože autem docela přejíždíme a ta origoš sedačka je prý šílená hrkávka. U autosedačky se myslím víc vyplatí dívat se na výsledky testů než na vzhled😉

22luci
1. dub 2015

Díky za radu. Byla jsem rozhodnutá, že zakoupím komplet i se sedačkou, ale změnila jsem názor 🙂 Ať můžeme cestovat s větším klidem 🙂

1. dub 2015

@22luci přesně tak;- co si budem povídat, většina maminek vybírá kočárek podle vzhledu jak se jí líbí a pak praktičnosti. Ale u sedačky by to mělo být přesně naopak, protože tam jde v první řaďe o bezpečnost😉

2. dub 2015

Ahoj holky,
jsem nastávající babička a jako každá se těším na vnoučátko a na vožení. Když mi snacha ukázala, jaký se jí líbí kočárek, málem jsem omdlela 😠 . Já vozila kluky v Libertách .A tak můj pohled v obchodě, kam mě mladí vzali, zamířil samozřejmě první na klasiku. Jaké bylo ale mé rozčarování, když mi nechali předvést kočárek, který si vybrali... a já měla možnost si ho vyzkoušet tzv. na živo.... Povím vám děvčátka, netušila jsem, jak luxusní Camarelo Art, Granada nebo Malaga jsou kočárky. Paní prodavačka mi předvedla úplně všechno a já , zatím co si mladí vybírali povlečení do postýlky rajtovala s kočárkem po prodejně celých 40 minut sem a tam. Div jsem nebrečela, když jsem se dověděla, že tyto kočárky jsou na objednávku. Chtěla jsem ho totiž okamžitě zaplatit a odvézt.
Vysoký podvozek, odpružení koleček a možnost odblokování pružiny , aby se dalo s kočárkem houpat..naprosto geniální .Zastavení aretace v případě jízdy v terénu nebo po rozbitých chodnících ..i po polňačkách...Možnost výběru potahů je také vyčerpávající. Kočárek zhotoví do tří týdnů a ještě třeba náš prodejce nabídne , že si jej můžete v obchodě uskladnit do porodu.Záruka začne platit až po vyzvednutí. V případě reklamace, dostaneme automaticky druhý kočárek na dobu než bude opraven váš.
A já jsem stála v roce 1980 frontu dvě hodiny před prodejnou kočárků. Přivezli tři a dva byly už zaplacené.
Camarelo prostě mohu doporučit. A věřte mi, jsem odpůrce kmitajících koleček, a přirovnávala jsem je dosud ke kolečkům nákupních vozíků před supermarkety. Než jsem si vyzkoušela tuto značku.Čím větší kolečka, tím lehčí manipulace s kočárkem.Jsem ráda, že si mladí vybrali tento kočárek a už se moc těším až v něm budu vozit svoji vnučku nebo vnoučka.
Mimochodem... tu Libertu mám pořád schovanou.A neprodám! Je připravená povozit a uspat každé dítě až do tří let. 😉 Tak všem maminkám držím palce při výběru kočárku, určitě nebudete litovat. 🙂

7. dub 2015

Pěkný den všem, mohla bych vás kdo máme Granadu nebo Malagu poprosit o rozměr (délku) hluboké korbičky? Většinou se uvádí 75cm ale viděla jsem nějaké video a tam tvrdili, že je velká 85cm. 😕 Jak je to ve skutečnosti? Děkuji vám za info, už jsem dost nalomená Camarelo pořídit. 🙂

eliskaxox
7. dub 2015

@matmi Ma ho svagrova a vnitrni rozmer je urco tech 75,tech 86 bude vnejsi.

8. dub 2015

V obchodě měřili vnitřek korbiček před námi.Všechny.. Art, Malaga i Granada mají 77 cm . Prostě hluboká korbička je do šesti měsíců dítěte. Pokud miminko ale neváží deset kg, a není zrovna atlet, aby z ní vypadlo.. může se v ní vozit klidně dál..., jak to říkala známá, vozila v ní dcerku až do devéti měsíců, kdy si už začala sedat, když se probudila.Pak nasadili sportovní verzi a byli zase v pohodě.
Mimochodem, mladí si vybrali Granadu nakonec, protože u té měl výrobce kombinace barev potahoviny podle jejich představy.A já se tolik těšila na červenou... 😒 Nic méně , šedo šedá je taky pěkná.Hlavně, že se do ní narodí miminko zdravé a maminka bude také v pořádku. To je prioritní . 🙂

11. dub 2015

Moc vám děkuji za info! Pomohlo. 🙂

11. dub 2015

Nemáte zač, ráda pomohu. Toto jsou hezké starosti. 🙂
Ještě pro informaci jen o názvech těchto tří modelů od Camarela .. ART se vyrábí v kombinaci potahoviny z látky a eko kůže.MALAGA je tentýž kočárek, ale potah se vyrábí se ze dvou kombinací barev z látky.
A do třetice GRANADA ..tak tady se ve výrobě kombinují barvy tři a to rovněž látkové.
Přeji hezký zážitek při výběru, a hlavně ať Vám vše vyjde, jak si představujete. A toto je ten náš.
@matmi

@dedousci Přesně můj favorit 🙂

13. dub 2015

Tak už je koupený, zatím schovaný u rodičů, barva šedá-lněná. Tak snad budeme spokojení 🙂

13. dub 2015

Kočárek je opravdu elegantní. A já moc držím palce, aby vše dobře dopadlo , miminko v něm blaženě spinkalo a rodiče , babičky s dědečky se prali o vožení. 🙂
@agenz

rmasenka
16. dub 2015

holky jste u tohto kocarku spokojene se sportakem? ja ho vythal ted a nevim jestli je to presne to co jsem si predstavovala kdyz ho porovnam s ostatnima sportakama ☹

16. dub 2015

@rmasenka no, proto si koupím jen ten hluboký kočárek... na sporťáky tu maminky bohužel nadávají ☹

xwendys
18. dub 2015

ty sporťáky mě u tohoto kočárku fakt mrzí ☹ hluboký se mi ale líbí. Kdybyste narazily, kde koupit za dobrou cenu jen hlubokou korbu, dejte vědět 😉 JInak já ještě zvažuju TAKO Alive Energy 2015, ale nevím, jestli tady ten sporťák bude lepší 🙂

19. dub 2015

A co přesně je na těch sporťácích špatně, můžete popsat?

20. dub 2015

Osobně na té sportovní verzi nevidím nic špatného. myslím, že je to o tom, co se komu líbí. Mladým vyhovuje jak hluboký, jsou jím nadšeni, tak i sportovní sedačka. Je jen trošku níž než byla hluboká korbička.Ale jinak nemáme žádné výhrady. Záda jsou polohovatelná, takže nevidím nikde zádrhel. Myslím si, že je to opravdu jen na tom, že sportovních kočárků jezdí mnoho a každá maminka se pyšní tím nejvíce suprtrupr...jak se říká. A je skutečně jen na těch rodičích, zda zvolí korbičku originálu nebo si pořídí jinou.
My jsme třeba v prodejně tento kočárek samostatně ani nesháněli. Jsme spokojeni s celou dvojkombinací a přiobjednali jsme si i vajíčko do auta v barvách kočárku. Takže nic víc nehledáme.Když jsem se dodatečně na možnost koupi samostatně pouze hlubokého kočárku ptala, odpověděla mi prodavačka, že u nich je cena za celý komplet. Pokud někdo nechce sport. korbičku, je to jen na něm, může si samozřejmě dokoupit jakousi redukci na montáž jiné sportovní korby a tu si vybrat podle toho, která se mu líbí. Anebo najít prodejce , který prodá jen hluboký kočárek. Třeba na bazaru.A pak si koupit jiný sporťák. 🙂

20. dub 2015

Já vozila prvního syna v Libertě s okénky.Narodil se v únoru a vlezl se do ní pohodlně i s fusakem i v roce ..a až do června dalšího roku, kdy už capal .Tak jsme si pořídili sporťáček a teprve pak přesedl na toto otevřenější auto..jak jsme tomu říkali. A pohodlně jsme v tom vozili i druhého syna po osmi letech, i když jsme si koupili novější model, trojkombinaci. Kvůli tomu, že jsem se musela vrátit do zaměstnání a našla si paní na hlídání, která měla pejska, prodala jsem trojkombinačku a syna vozila k chůvě opět v kočárku s okénky a pak ve sporťáčku,.
Musím říct, že ani na jeden tento kočárek nikdy nezapomenu pro jeho velikost a pohodlí pro dítě. Pravda, byl těžší při manipulaci , zvláště vytažení do autobusu po schůdcích... ale nedám ani na jeden dopustit.

20. dub 2015

A tuto Libertu mám doma teď. Dostala jsem ji od známé před deseti lety. Tehdy jsme do ní uložili čtyřletou holčičku a budoucím rodičům v rodině předvedli, jak se uspávají děti v houpacím kočárku. A tu nikomu nedám.Korba na délku 100cm a na šířku 45 cm. To je veget, co? Nepotřebovala jsem pláštěnku, náhradní kolečko stálo 25,- a řemínek k podvozku 2,50 ,-Kolečka se nenafukovala, a brzda byla pružinová.A naše budoucí maminka si ji chodí tajně na půdu vozit.Každopádně je připravená na snesení na zahradu a vůbec mi nebude vadit s ní zajet i s vnučkou až se narodí , po ulici do obchodu. Nejsem ani zdaleka jediná, kdo se k ní znovu vrací. A je fajn vidět mladé maminky, jak si to ,,retro " užívají na občasné projížďce. Tahle je z roku 1973. 🙂