Kočárek Camarelo Granada - nějaké recenze a zkušenosti?

hermina7
22. led 2014

Ahoj holky, koukám po kočárku Camarelo Granada, ale nemůžu moc najít recenze. Víte něco o kočárku?

dedousci
24. kvě 2015

@mirabela Už je doma.Maminka to nevydržela a nechala si ho dovézt. Dokonce prošel zkouškou odolnosti, protože do něj položili šestiměsíčního synovečka a krásně se tam vlezl. Tak máme radost a těšíme se na to naše miminko. Pěkný den všem maminkám. 🙂

26. kvě 2015

Já už taky objednávám, Granada 20, přímo přes dovozce, jen hlubokou verzi. Už se moooc těšíme! Včera jsem ve městě viděla paní s šedou Malagou, zaujme na první pohled. Pěkný velký kočárek!
@dedousci

xwendys
26. kvě 2015

Mirabela a na kolik Vás vyjde jen ta hluboká korba? Snažím se teď sehnat. Prosím příp. o info do emailu xwendys@seznam.cz Děkuji

mizuzik26
11. čer 2015

Dobrý podvečer, máte prosím někdo zkušenost s kombinovaným kočárkem Sojan Cayenne 3v1 ekokůže, děkuji.

amalilinka
24. srp 2015

@radka228 raciborz obchod MILI MALI v centru

radka228
25. srp 2015

@amalilinka Děkuji, kočárek už mám rok doma ;)

welunka
20. zář 2015

@motomischel
Ahojky vsem.... Tak ten posledni camarell mam objednany - v sedive barve protoze pohlavi miminka sinnechavame jako překvapení. Jinak cena nebyla nijak zavratna - 10800,- da se samozrejme sehnat iblevnejsi kocarek, ale me se tenhle mooooc libil a popis take dobry 😉
Uz se tesim az prijde a jeste vice az ho vyzkousim!!!

motomischel
20. zář 2015

@welunka my jezdime s Artem od konce cervence a je skvely😉 a kazdy kdo ho chvilku kociruje si ho moc chvali jak se skvele ovlada, je lehucky, velka korbicka a hlavne je krasny! Mame taky neutralni barevnou kombinaci - bilo-tmave modro-cervenou😉

elis49
2. říj 2015

Máme už několik měsíců kočárek Camarelo Granada a jsme spokojeni, nemáme ale zatím zkušenost se sportovní částí. Kočár je bytelný, dobře se s nim jezdí, zároveň je lehký. trochu víc ztuha jde sklápět korbička a ztuha jde i polohování madla, ale člověk si zvyklne. Kočár často nakládáme do auta, jde rozebrat a složit celkem rychle.
Akorát jsme museli reklamovat brzdu, velmi rychle se přetrhla brzdná hadička.

ivetkavysocina
6. říj 2015

Ahoj, u modelu Camarelo art limited, jsou u šedého kočárku části potahu z eko kůže (pruhy bílé barvy), chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti, zda to nepopraská?? Děkuji moc 🙂

netanel
22. říj 2015

Nebudete prosím někdo prodávat Granadu v tom šedém lnu?

25. říj 2015

Ahoj holky, taky přidávám zkušesnost s Granadou. Mám jen hlubokou verzi a celkově spokojenost. Jezdíme 3,5 měsíce. Velký, lehký, hezký - často mi vzhled kočárku lidi chválí. Mám světle šedý s tmavošedým. Snadno se skládá do auta, dělám to cca 5x týdně. Používám i adaptéry na Maxi Cosi Pebble a v pohodě. Samozřejmě, kočár má i své mouchy, lhala bych kdyby ne. Taky nám zlobila brzda a opravoval ji manžel, protože jsme kočár kupovali přes net přímo u dovozce do ČR a nechtěli jsme ho na měsíc posílat zpátky. Naštěstí lanko neprasklo, ale nějaké pružiny v brzdě prý nejsou moc bytelné. Koš pod kočárkem není moc velký, ale zvykla jsem si. Proti tomu komfortu, kdy se Linda netísní v nějaké pidikorbičce a teď na zimu se krásně vejde fusak i miminko, není koš důležitý. Docela mě mrzí, že na jaře budeme vybírat a kupovat sporťák, ale prostě pořád nemůžeme jezdit v hlubokém kočárku 🙂)))

nika_17
20. dub 2016

@dedousci ahoj,ja som si tiez zajednala ten isty kocik,mas ho uz doma? Ako si spokojna?

hugh888
18. kvě 2016

@dedousci já ji mám nyní na syna 🙂 a i v hnědé

26. črc 2016

Prodávám nyní hlubokou šedou Granadu ve výborném stavu, v záruce do června 2017, mrkněte případně na můj bazar taky na MK.

joeyprince
23. zář 2016

Ahoj holky, uvažuji o koupi Camarela Art, myslíte že je vhodný i do terenu? ráda bych s nim chodila na louky,abych při procházce mohla poslouchat mp3 a nemusela se ohlížet na auta

elis49
24. zář 2016

Já mám tedy zkušenost jen s tou Granadou, ale s ní je terén jako louka naprosto v pohodě. Dokonce jsme to párkrát krosili i lesem 🙂

4. říj 2016

@joeyprince Jj, nebála bych se toho!

verusche
4. říj 2016

Camarello Granada i Art jsou do lesa super.
Jako chůva jsem zkusila oba a od města po les jednoznačně super kočárky.
A to i přes nerovnosti, kameny, štěrk, tak jsme ho koupili i pro dceru 🙂

maks
14. únor 2017

Prodávám Camarelo Art Limited v šedobílé barvě s koženkou, kdyby měl někdo zájem. Ještě v záruce 🙂