Kočárek Camarelo, jaké máte zkušenosti?

montonik
8. kvě 2013

Pokukujeme po kočárku a velmi se nám zalíbil právě Camarelo Colorado 🙂 Ale ráda bych se k němu dozvěděla vaše názory, zkušenosti,...

klarina_f
24. dub 2015

@lenisek26 nevím, jakou máš rukojeť ty, ale po reklamaci ta rukojeť vypadá trošku jinak. Asi takových reklamací měli víc a proto to pozměnili. Co zkusit nějaké ergo nosítko? Nebo neťapká? Popř. nějaká "motorka". Pokud ta možnost opravy je, určitě bych do toho šla. Nám kočár slouží i na další dítě, tak dokud ho máš v záruce, hurá do toho. ;)

lenisek26
24. dub 2015

Mám Camarelo Malaga... malé je 10 měsíců, ještě neťapká, teprv před 2 týdny jsme přešli na sporťák... Strašně se mi do té reklamace nechce, ale vím, že budu asi muset. Je škoda to nevyužít, když je to ještě v záruce a je fakt, že bychom ten kočár chtěli ještě i na druhé dítko... Ergo nosítko máme, ale v tom se venku moc neprospinká. Musím sehnat zkrátka náhradní kočár 🙂.

vierus1
5. kvě 2015

U mě reklamace trvala 1 měsíc. Naštěstí jsme měli náhradní starší kočárek od známých. Jinak opravdu ta rukojeť je trošku teď jiná. Ale už se nesesunuje.

lenisek26
5. kvě 2015

Dekuju moc za komenty😉. Nakonec reklamovat budeme,ale asi pres zimu. Mala už bude chodit a po venku tolik cestovat s kocarem nebude nutné 🙂

chanelle1
17. kvě 2015

My koupili Malagu v pátek. Tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží. Před tím jsem měla Mutsy. S tou jsem byla maximálně spokojená. Bohužel naše malá je hrozně dlouhá (když se narodila měřila 54 cm a roste rychle) a korbička jí začíná být malá. Tak jsme vzali dítě a šli vybírat něco většího a u Malagy mi přišlo, že ta hluboká korba by nám mohla vydržet 🙂 Manžel s ní teď o víkendu byl v Jizerkách. Do terénu jednoznačně prý byla lepší Mutsy, ale i tohle se dá celkem přežít. Tak uvidíme jak se s kočárem popasuju já. 🙂

oliiiver
16. srp 2015

Holky, nevíte jestli má MALAGA stejný podvozek jako SEVILLA? Jedná se mi o to kvůli adaptérům na autosedačku 🙂 V českých obchodech jsem právě nesehnala adaptér na camarelo Sevilla jen na Malagu. Děkuji

standosek
20. říj 2015

ahoj holky, nemáte někdo camarelo malagu v béžové barvě? mohli byste dát foto?? děkuju 🙂

sharka1_4
24. čer 2016

ahoj tak koukám většina diskuzí je postarších, také jsem na tento kočárek narazila a opravdu mě zaujal, jak materiály, barvy, váha, stříška - boudička jde hodně sklopit takže dítko asi zakuklime uplně dokonale, spodní košík není tak nízko takže ho neošoupu o zem, trávu a tak, jaké jsou vaše názory nyní? mě se líbí ty neutrálníá barby a co nejméně bílé🙂

https://www.google.cz/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&...

třeba tento

děkuji za pomoc Šárka

wercs
24. čer 2016

Take jsem po kocarkach Camarelo, ale v obchodě mi ho rozmluvili. Nakonec budeme kupovat Junamu. Ale kazdemu se libi a vyhovuje neco jineho.

ppejskova
24. čer 2016

@sharka1_4 mám Malagu jako druhý kočárek a jako jsem spokojená až na košík, nic se do něj nevejde,max slida a třeba šátek... Nákup ale 100% ne...

lenisek26
24. čer 2016

Mne košík nepřišel vůbec malej,spis ale díky nízko položené sportovní korbe špatně dostupnej tím,jak je zaviraci na zip... U hluboke korby to bylo celkem v poho,ale ten sportak je niz posazenej a nacpat shora pytel brambor bylo těžké.

malenka3
25. čer 2016

My Camarelo Art máme a nemůžu si zatím stěžovat. Sporťák tedy ještě odzkoušený není, ale korbička naprosto super. Kočárek je lehký, což je jeho největší přednost. Jde velmi snadno skládat, korbička je velká. A má naprosto super tašku. Souhlasím ale s @lenisek26 , košík není moc šikovný, není úplně malej, ale je k němu špatný přístup, takže tašku s nákupem do něj nedám, musím to tam dávat po kusech. Takže jestli budeš často chodit na nákupy s kočárem, bude tě to štvát.

sharka1_4
28. čer 2016

ahoj, také jsme pro tento kočárek tak nějak rozhodnutý, je pěkný a za dobré peníze, akorát se nějak nemužu vyznat v tech druhách někde se jmenuje art nekde sevila, jakože asi staré a nové názvy,

každopádně se bojím jak je na korbičce tak koženka, nepopraská to? nebo nezamaže se to tak že by to nešlo umýt?

nevíte který ten poddruh je korba aby byla bez té koženky?

já tedkon teda našla ještě jeden kočárek Sojan Cayenne a vypadá uplně stejně jako camarelo

neznáte ho? zkušenosti? díky a zatím

ppejskova
28. čer 2016

@sharka1_4 malaga má koženku jen na madle 🙂

sharka1_4
28. čer 2016

@ppejskova a nevís jestli ta koženka nepoprasá?

zkušeno sti s tím Dorjan? je to taky polský výrobce takže to bude asi nastejno

ppejskova
28. čer 2016

@sharka1_4 no mě zatím drží ale mám ho chvíli měsíc ale předešlá majitelka ho měla rok a přišel úplně v pořádku 🙂 takže když se k tomu člověk chová tak asi ne...

lucie_vavi
28. čer 2016

holky kdyby byl zájem prodávám plně nové, 2x ježděné camarelo art limited 🙂 jukněte na bazar

sharka1_4
30. čer 2016

a proč prodáváš? je pěkný ale ještě nevíme co to bude 🙂

lucie_vavi
30. čer 2016

Je super ale nakonec jdem do bgb

maly_kukolar
6. črc 2016

ahojte..prosim vas, su nejake technicke rozdiely medzi malagou a granadou? prijde mi, ze sa vsetky modely lisia len latkou a farbami, ale nazivo som ich nevidela. aj ceny su v podstate rovnake. ake mate skusenosti?

pajdicka
28. srp 2016

Holky, tak já mám Camarelo Malaga dva roky a nemůžu si stěžovat vůbec na nic. Mám béžovou variantu, protože jsme kočárek kupovali i jednou na druhé, tak jsem chtěla neutrální barvu.
Trochu to rozepíšu
Hluboká korba - vynikající, hluboká, super zajištěno odvětrání, i zachumlání mimča v případě nepřízně počasí, úložný prostor v podvozku dobře přístupný, jezdila jsem s dcerkou na plavčo a všechny věci se mi do podvozku vešly... hodně prostorná je i taška na rukojeti, tady mám jedinou výtku, že se vnitřek po čase (půl roku) začne jako nabalovat na obsah (neumím to šikovně popsat - vnitřek je z černého materiálu, který není pevnou látkou a jednotlivá vlákna pak odstávají, takže může být "chlupaté" oblečení a podobně. Je to ale detail, který se dá vyřešit elegantně vsadkou nebo zabalením oblečení, které se tam převáží do igelitu. Polohování zádíček jsem osobně nevyužila. Dcerku, narozenou v létě, jsem vozila v hluboké korbě do 10 měsíce věku, přes zimu se ta pohodlně vešla s beránkem (fusak). Hodněkrát jsem využila korbičku i jako provizorní kolébku na návštěvách. Velká výhoda je jednoduchá zacvaknutí do podvozku a možnost kdykoli otočit po i proti směru jízdy - korba není tolik těžká, a také je super její plastové dno, kdy není problém položit např do trávy, při skládání podvozku do auta a následné rychlé otření a umístění do auta za podvozkem. Podvozek se skládá velice snadno a i opětovné složení není těžké a je to rychlé. Je velmi lehký a stabilní, denně jsem nucena drncat do a ze schodů, protože bydlíme v rodinném domku a ačkoli drncám již dva roky tak podvozek nevrže, kolečka jsem nikdy nemusela opravovat, jen jednou přifouknout po létě jedno z kol, ale opětovné opravy nebyly již třeba. Madlo, které je z imitace kůže drží a nejsou na něm žádné prasklinky, já si ještě na zimu přikoupila univerzální rukávník. Sportovní verze je taktéž super a hodně mi vyhovovalo, že je lehčí než korba, takže není problém přehodit i s dítětem uvnitř. U sportovní verze mi chyběla pláštěnka a moskytiéra (nelze nasadit, pouze na korbičku hlubokou), Dcera ve sportovní verzi spala denně poo do skoro dvou let. Stále je tam schopna přespat, když jedeme na celý den do města a není jiná možnost. Měli jsme dokoupené i vajíčko s adaptéry, které jsem si nechávala v úložném prostoru v podvozku, takže nebyl problém v případě potřeby dohledat. Dcera se tam vešla do svého roka a něco, a to nebyla žádný drobek. Za mě jednoznačně nejlepší kočár, mám srovnání s kočárky kamarádek - vyhovuje mi jeho snadná ovladatelnost, výška, prostornost a to, že i při každodenním dvoulteém maximálním zatížení (MHD, schody, terén), na něm nejsou patrné známky opotřebení. Nemohu ani souhlasit s výtkou, že se kočár překlápí v případě hodně naplněné tašky, protože určitě vedu žebříček v možnosti naplnění tašky na kočár a nikdy nebyl problém (je pravda, že jsem moc nevyužila snížení nožiček u sportovní verze a tak těžiště kočáru bylo pořád mezi koly jak má být).

pajdicka
28. srp 2016

@maly_kukolar grandada je o generace starší než malaga - rozdíly - malaga má přídatné větrání v hluboké korbě a přidané clonění ve střeše

monikakorcova91
18. říj 2016

Dobrý den, prosím o radu nevíte někdo kde bych se mohla podívat na kočárky značky camarelo v Brně? Děkuji moc

linusha
18. říj 2016

@monikakorcova91 v Babycar na Božetěchově a ted o víkendu mají mít slevy na kočárky 🙂

petralehka
28. bře 2017

Už máme 10 měsíců camarelo sevilla a maximální spokojenost. Prostorný, lehce ovladatelný, do města i terénu. Téměř denně skládáme do auta a bez jediného problému. Doporučuji.

bva
28. bře 2017

Take mam Camarelo Carrera (malaga) a spokojenost. Jak hluboky kocarek, tak i sportovni verze, vajicko super.

monikakorcova91
29. bře 2017

Ahojky ja mam kocarek camarelo sevilla special collection a take spokojenost jen nam trochu vrze ale to pry delaji vsechny tak newim 🙂

tadeasek3
4. črc 2017

Muzu se na vas na neco zeptat? Camarelo Malaga, nebo art. Přijdou mi velmi podobné, ale chtěla bych vědět jak Camarela zvládají terén. Bydlíme na vesnici a rada chodím po okolí...nerovny terén, kameny, bahno... se synem jsem mela x lander s velkými koly a to byla pohoda. Diky moc

pajdicka
4. črc 2017

@tadeasek3 já také bydlím na vesnici, Camarelo v pohodě zvládá denně trávník, polní cestu a 4x denně drncání schody a to už 4. rokem - momentálně opět používám hlubokou korbu na syna 🙂

markyszek
4. črc 2017

@tadeasek3 Máme Camarelo art a jsme moc spokojení, terén zvládá na jedničku, některé maminky psaly, že jim vrže ale nám teda ne. Původně jsme měli X-Lander ale kvůli velikosti korby jsme museli pořídit nový a řekla bych že s Camarelem jsme spokojenější🙂