Kočárek Camarelo, jaké máte zkušenosti?

montonik
8. kvě 2013

Pokukujeme po kočárku a velmi se nám zalíbil právě Camarelo Colorado 🙂 Ale ráda bych se k němu dozvěděla vaše názory, zkušenosti,...

aneta0707
8. kvě 2013

nemam primo colorado, ale mam Q12 nebo 13? musela bych ven 🙂 ale sem s nim spokojena. ted uz ho mam na druhy dite a porad drzi, neni rozviklanej ani nevrze. je suprove velka korba i sportak. akorat se mi blbe davaj veci dolu do kosiku, ale nevim jak to ma colorado, uz mam starsi model 🙂
@montonik

aronek
8. kvě 2013

@montonik mám Ca

aronek
8. kvě 2013

@montonik mám Camarelo Q12. Velká spokojenost, prostorný, bezporuchovy, nerozvrzany, používán už přes tři roky 🙂

janesafari
10. kvě 2013

Mám taky Camarelo Q12-trojkombinaci...Bránila sem se mu,chtěla sem něco jiného,ale nakonec mě můj přemluvil,at ho vezmem!!!Známá se ho zbavovala nepoužitého(prej nevhodný dárek) a ,,pustila nám ho za 2500,-...No a protože taky stavíme-tak cena rozhodla 😉 Tak sem ráda,že o něm píšete pozitiní věci,protože sem ve 31tt...a tudíž ho nemám ještě vyzkoušený... 😅

delisaaa
26. čer 2013

@montonik Tak rozhodla jsi se nakonec pro Camarelo Colorado? Me se totiz take libi.

montonik
autor
27. čer 2013

@delisaaa nakonec jsme vybrali ještě hezčí a lepší Camarelo Sevilla 🙂 Už máme zaplacenou zálohu 🙂

delisaaa
27. čer 2013

@montonik Diky, me pripadaji hodne podobne ty typy, v cem je lepsi Sevilla? Ja jsem zadnej katalog nesehnala, koukam jen na oficialni stranky http://www.camarelo.cz/nabidka.html Sevilla je asi stejne jako Malaga.
Kupovali jste v kamennem obchode a za kolik? I s auto sedackou, nebo bez?

montonik
autor
27. čer 2013

@delisaaa jo Sevilla je skoro to samé co Malaga, jen Malaga má navíc odvětrávání v boudičce. A jinak ta Sevilla má zas o něco snadnější manipulaci než Colorado třeba při sundavání hluboké korbičky a má o něco delší sporták.Ale my se spíš rozhodli, že se nám prostě víc líbila 🙂 Kupovali jsme v AAA kočárky a 10200. A sedačku teda cybex aton 2. Je o něco dražší než ta ke Camarelu, ale zas fakt bezpečnější a i paní z prodejny říkala, že si ji lidi většinou berou. A radši ušetřim jinde než na sedačce.

delisaaa
27. čer 2013

@montonik Dik, koukam, ze jsme skoro stejne tehotny 🙂
Neznas nahodou nekoho, kdo ty kocarky ma? Na diskuzich jsem nasla jen recenze na ty starsi typy Q12...

montonik
autor
27. čer 2013

@delisaaa no právě že neznám 😒 Jo to jsme 🙂

kristinasaxi
22. srp 2013

My sme rozhodnutí pro Malagu, je prakticky stejná jako Sevila. Myslím, že lepší nenajdu - chtěla sem, velkou korbičku, čtyřkolku, a hlavně lehkou konstrukci, aby s ním byla lehká manipulace... Takže jasná volba 🙂

luciihr
10. led 2014

@montonik ahojky, mohu se zeptat, jak jsi spokojená s kočárkem? Mám vybraný CAMARELO Malaga, ale nikde žádná pořádná diskuze, recenze. Kočárek potřebuji, aby se vešel v paneláku do výtahu, do auta FABIA combi, aby byl dobrý do terénu(nejsme vyloženě panelákový 🙂) a tak celkově jestli jsi spokojená...? Popř. nemáš prosím foto sporťáku, na netu jsem našla pouze foto, když je sporťák daný do lehu, sklopená stříška a zapnutá látka přes kočárek...zajímalo by mě, jak vypadá v létě, bez té látky a v sedě... Moc děkuji předem!

luciihr
10. led 2014

@kristinasaxi Kristi máš tu Melagu? Přemýšlíme nad ní, ale chtěla bych vědět osobní zkušenosti od někoho...Moc děkuji za info!

kristinasaxi
10. led 2014

@luciihr Ahoj, mám ji doma a sem maximálně spokojená. Je hrozně lehoučkej a i tak je velkej a prostornej. Hrozně dobře se ovládá, ať už s kolečka s aretací či bez ní. Fakt můžu jen vychvylovat a doporučovat 🙂

lorca
11. led 2014

Ahoj, mohu se zeptat jestli má Camarelo Malaga možnost sporťák otočit po nebo proti směru jízdy?

ann_87
18. led 2014

Ahoj holky,
tak my máme Camarelo Dakotu - podle obrázků je to všehovšudy totéž, jen o rok starší.
Nejprve jsem z kočárku byla děsně moc unešená. Líbil se nám vzhled hluboké korby, ale až po čase jsem zjistila "novinku", že se sporťákem budu jezdit déle a sporťák se mi nijak moc nelíbí. Hlavně to řešení boudičky. Dalším plusem je lehoučká konstrukce, tedy opravdu se jedná o lehký kočárek, a kočárek je poměrně vysoký.
Momentálně jsem z kočárku tak rozhozená, že už bych ho znovu nekoupila! Po 9 měsících používání jsem odeslala na reklamaci. Bouda u sporťáku se začala po 3 měsících párat ve švu. Kočárek je totálně rozhrkaný, má vyviklaná kolečka. Kolečka na reklamaci neuznali, ale AAA kočárky zaplatili na svoje náklady výměnu středů. Prý je to opotřebením. Hm, po necelých 14 dnech se kolečka rozhrkala stejně jako minule. Takže při jízdě si vesele cvakají, nedejbože, když jedu po nerovném terénu! Momentálně už nemohu jezdit bez zaaretovaných koleček, protože při rychlejší chůzi se přední kolečko rozvibruje takovým způsobem, že to rozhodí celej kočár a nejde s ním téměř jet. Takže jezdím pouze se zacvaknutými koly, což znamená, že jsem si mohla koupit klasický kočárek a ne řešit přední volná kolečka, která jsou už k ničemu 😠
Madlo u sportovní nástavby je víceméně na nic, je hodně nízko a dost daleko, takže dítě se ho nemůže chytnout, protože na něj nedosáhne.
Dalším peklem jsou kšíry, neustále se povolují, vyvlékají. Když chci připoutané dítě dát do lehu, musím popruhy uvolnit, protože jinak nejde lůžko položit. Když chci dát zpět do sedu, tak utahuji, aby my syn nevypadl.
Díky nevalně vyrobeným kolečkům se celý podvozek jakoby viklá, hrká...
Prostě zlost na zlost.
Takže za mě - koupit si hlubokou korbičku a poté sehnat jiný sporťák a hlubokou korbu i s celým slavným podvozkem prodat.
V případě dotazů klidně písněte. Já byla spokojenou uživatelkou téměř devět měsíců 😉 Ale dneska je mi kočárek spíš pro zlost, protože nic nevydrží. A to jsem brala univerzální barvu, aby případně odvozil dvě děti. Zlatý oči, jakmile syn odroste, zbavuji se ho!

mantela
25. únor 2014

@lorca ano dá se otočit

hermina7
11. dub 2014

@kristinasaxi Ahoj, můžu se zeptat, jestli jsi spokojená i se sporťákem? Hlubokou korbu si všihcni chválí, také váhu, ale nejvíc by mne zajímal ten sporťák, jestli je dostatečně velký pro mimčo..díky 🙂

kristinasaxi
11. dub 2014

@hermina7 Ahoj, syn je na sporťák zatím maličký, takže pořád používáme korbičku. S kočárkem jako takovým sem maximálně spokojená. Je lehoučkej a výborně se ovládá

lucie1177
23. srp 2014

Ahoj maminky, chci se zeptat, jak hodnotíte po využívání sporťáku? Všichni píšou, že hluboká korbička super, ale sporťák katastrofa. Chci koupit kočárek Camarelo Art, což je to samé jako Malaga (předpokládám, že u těch sporťáků žádné změny nedělali). Je opravdu ten sporťák tak nepraktický?

aronek
24. srp 2014

@lucie1177 já jsem spokojená i se sporťákem 😉 mám jeden kočár na oba kluky a malý v něm jezdí doteď a po obědě v něm spinká a není problém 😉

lucie1177
27. srp 2014

Je to sice k těm starším verzím, ale v krámě mi řekli, že sporťák se nezměnil, jen korbičku prý vylepšují u každé nové varianty...
http://www.mojetehotenstvi.cz/node/338329
a tady na koníkovi myslím také. Co je problém, že maminky ho většinou hodnotí při používání korbičky a po sporťáku už ne ☹ Prodavačka mi sama od sebe řekla, že sporťák vyšel špatně v D-Testu, jako méně bezpečný. Nechci nikoho odrazovat, protože o něm sama opravdu hodně uvažuji. Kdyby mě na to prodavačka neupozornila, v sobotu bych ho snad hned objednala 🙂

lump
28. srp 2014

Já mám Q12 a můžu říct, že jsem spokojená. Momentálně mám podvozek na seřízení a chystáme ho pro druhého prcka. Hluboká korba je opravdu super a prostorná, ale já jsem moc spokojená i se sporťákem. Máme na vesnici opravdu hrozné terény a kočár vydržel všechno, je lehoučký a dobře ovladatelný.
Podvozek teď potřebuje opravit brzdu a ložiska v kolách a celá oprava vyjde jen na šest set, což mě příjemně překvapilo, takže za mě ANO 🙂

vierus1
8. říj 2014

Ahoj, já mám Camarelo Malaga a asi budu reklamovat. Nevím jestli to mají i ostatní, ale začala se mi kývat korbička v těch pantech co je nasazená. Nestalo se to taky některé z vás? Navíc se mi začala svlíkat kůže z rukojeti.

klarina_f
8. říj 2014

Máme Camarelo Q12. Spokojenost. Kola drží, brzda je pořád jako nová, hluboká korba prostorná, sporťák taky fajn, vajíčko ucházející. Kola stará přes 2 roky a stále dobrá, nenafoukaná, neošetřovaná nijak (stydím se😀). Jediné, co jsem reklamovala byla rukojeť, ale to je tím, že musíme přes schody a tím, jak rukojeť natáčím v rukách, začaly se párat švy, ale reklamace byla rychlá, bezproblémová. ;)
Hluboká korba zvládla syna a nyní i dceru, sporťák zatím jen syna, ale byl doucela používaný.
Za mě ok. ;) Bohužel na špatný kus můžeš narazit u jakéhokoli kočárku a v přístupu na reklamaci můžeš narazit taky na vola. 🙂

vierus1
12. říj 2014

@klarina_f Podle toho co jsi psala, tak jsi měla také problém s rukojetí. Mě se totiž z jedné strany stahuje kůže a začíná se párat šev. Bohužel taky máme schody. Takže ti reklamaci normálně uznali?

klarina_f
12. říj 2014

@vierus1 chtěla jsem ti psát ohledně té rukojeti, ale říkala jsem si, že si toho třeba všimneš sama. 😝
Jo, já studovala, proč to tak je a už vím... když jedu na nájezd nebo táhnu kočár do schodů, popř. ze schodů, tak rukou jakoby kroutím. Snad chápeš. 😀
Reklamovali to. Já jim teda říkala, že tam té látky moc nemají a že to je blbé. Pak jsme s paní přemýšlely a mě napadly schody a rovnou jsem říkala, že tohle prostě neovlivním a v pohodě.

lenisek26
24. dub 2015

@klarina_f a @vierus1 holky, vy jste reklamovaly Camarelo kvůli tomů, že se vám sesunovala ta koženka z rukojeti? A kupovaly jste kočárek v e-shopu nebo v kamenné prodejně? Jak dlouho trvalo, než to opravili? Máme taky schody, takže s kočárkem skáču a kůže se sesunuje... Akorát nemám náhradní kočárek, tak nevím, jak to teď řešit, když bych ho dala reklamovat (koupili jsme ho přes e-shop). Děkuju

klarina_f
24. dub 2015

@lenisek26 kupovala jsem v kamenné prodejně. Reklamace trvala asi týden. Reklamace byla v době škaredého počasí, takže jsem to tak nějak neřešila a kdyby, měla jsem golfáč. Zkusila bych zavolat a zeptat se. ;)

lenisek26
24. dub 2015

@klarina_f Právě mi řekli, že to bude trvat tak 2 týdny, což je moc... ☹ Tak ještě popřemýšlím, jak s tím naložit, třeba bude mít nějaká kamarádka kočár na půjčení. A od té reklamace se to už nesesunuje? Moc děkuju!