Kočárek Casualplay Livi 2012, viděli jste ho naživo?

kacka.l
20. kvě 2012

Holky, ráda bych se zeptala, zda není někdo, kdo kočárek viděl na živo? Podle parametrů je úžasný. Jen by mě zajímala realita. K vidění jako vzorek byl snad ve Zlíně, nyní je buď v Brně nebo Praze. Moc děkuji za všechny postřehy.

luciifer
22. kvě 2012

ahoj také se mi líbí tyhle golfky, psala jsem do jedné prodejny která ho má ve Zlíně jestli je nemají k vidění v Praze a bohužel a o jiné prodejně, ktrerá by ho měla k vidění bohužel nevím a výrobce opět změnil termín dodání až na srpen takže pořizovat golfky v srpnu když je využiju hlavně v léťe to je k naštvání 😒

zmyzulka
5. črc 2012

k vidění je ve Zlíně, mě osobně se moc líbil, hlavně teda má dobře dlouhou boudu s okýnkem, jen bohužel nemá polohovací rukojeť, takže na mě docela vysoké (měřím 155cm)... ale dívala jsem se, že už ho na stránkách více prodejen, tak třeba by mohl být i vidění na nějaké z nich...

kvetinkas
22. zář 2012

@zmyzulka Prosím prosím, kde ve Zlíně se dá vidět? 🙂 děkuji moc

zmyzulka
22. zář 2012

@kvetinkas Baby shop v OC Domus v Malenovicích 🙂

kvetinkas
23. zář 2012

@zmyzulka Moc děkuju 🙂 jsem z něj unešená od té doby, kdy jsem ho uviděla poprvé, tak snad bude i tak dobrý 🙂

zmyzulka
23. zář 2012

@kvetinkas koukám, že zase posunuli dostupnost na konec října, to už je vážně vtipné 😀 ale mít by ho tam na ukázku měli, jestli ho teda někam neodvezli... já se na něj chodila dívat tak dlouho až jsem se zamilovala do jiného golfáčku co tam měli (babyhome xtreet) 😀

devoney
3. říj 2013

maminky, máte už některá casualplay Livi? já ho pořád na netu hledám v recenzích, ale nic, v e-shopech je "dostupnost neznámá"... jelikož už je to víc jak rok, co měl být v ČR ke koupi, tak mi to přijde divné... moc ho chci 🙂 děkuju!