Kočárek černé barvy. Ano nebo ne? Máte zkušenost?

yasmin07
29. led 2008

Ahoj holky, měla bych dotaz na ty, které mají kočárek černé barvy. Ráda bych ho pořídila, ale dost lidí mi to rozmlouvá, že se rychle vyšisuje a hlavně v něm bude mimču v létě vedro tím, jak do něj bude prát sluníčko 😒 Tak nevím....Jakou vy máte zkušenost? Díky za info.

spokojenamamka
1. únor 2008

černé barvy bych se určitě neála,tady jde spíš o vkus

nikka.vo
12. bře 2008

holky a co když ta boudička nemá odvěrávání - síťovinu - stejně máte pocit, že se ta sedačka nerozpálí od sluníčka? 😕

Já chci hrozně moc tenhle kočárek http://www.eshopbaby.cz/katalog/primo-golfovy-k... , jen sem se bála toho rozpálení od sluníčka, vyšisování mě ani nenapadlo, to je druhá věc, no.... 😅 😔 Ale mám problém, že se mi prostě líbí málo co a nechci modrý kočárek - už mám modrý sporťák 😉

Tenhle ABC má v sedačce na některých místech síťovinu, že se to dítko nepotí...
No jdu do něj na 90%, ale co tady zatim čtu, tak jste všechny spokojené... 😎

mallorry
2. kvě 2008

ahoj holky,
take se mi libi tmave kocarky, nez pestrobarevne barvy a vzory.... miminko se nam narodi v zari, takze korbicku bude mit pres zimu, takze vysisovani se nebojim...no a na sportaku zas tolik v kuse cerne barvy neni, je tam mimco barevne🙂))) a kdyz se koupi jiny fusak, nebo deka, je to stejne, jako dvojbarevne kocarky...
jak jsem procitala diskuzi, tak se mi zda, ze cernou voli spis modernejsi maminky, ktere nedaji na reci ostatnich lidi...vim uz ted, ze nam cernou budou taky vsichni rozmlouvat, ale clovek si ma stat za svym. Mimi v korbicce stejne prevazne spinka a nevnima barvu z venci. a ve sportaku zase kouka okolo sebe, takze ho cerna taky nerozhodi...
je to na kazdem, nekdo je takovy, jiny makovy, hlavne ze kocarek bude funkcni a splni svuj ucel 😉

PS: buh vi, pro co se nakonec rozhodnem, ale zatim black rules! 😀 😎

krista
19. led 2009

janakla • 30tt • Dnes v 11:58
Maminy co máte zkušenosti s černým kočárkem - šly byste do něj znovu? Co praktičnost? Léto? Je na čern všechno vidět? Prostě uvítám jakékoliv zkušenosti. Díky

beruska2x
19. led 2009

ja mam cerno bily bolder, i v srpnu a super - nevysisovany, odvetravani v pohode, 100% byl sla znovu boordel videt neni, jenom vezmes mokrou hobicku kdyz neco a je to... a zevnitr je bily takze prckovi to neva...ja jsem spokojena, at si kazdy mysli co chce, platim si ho sama a je elegantni, hodi se ti jakakoliv barva deky, fusaku.... 😉 😉

ajvi
19. led 2009

ahoj,
my máme černovínový - černé je tam trochu víc a jsem maximálně spokojená - prcek se narodil na léto, venku jsme jezdili dost a vůbec mi nepřijde, že by vyšišoval. ani mi nepřišlo, že by se v něm prcek nějak moc potil, v těch 35st. se asi potila všechna miminka a když byly takový hice, jezdili jsem jen ve stínu.
Jinak nemůžu posoudit jestli na tom bude všechno vidět, protože ho prcet bude matlat rukama a jídlem až na jaře 😀
koupili jsme ho hlavně proto, že je to krásná barevná kombinace a to přesto, že máme kluka 😉 😉

kalo
19. led 2009

Myslím, že mimi barvu kočárku nevnímá. Boudička a korba uvnitř má jiný potah, ne?? Teda my měly tmavě modrý kočárek a uvnitř byla bílá látka. Malé to bylo naprosto šumák, že má kočárek zvenku tmavý...Mě se černý moc líbí a je to neutrální barva jak pro holku, tak pro kluka...

helenkaa
19. led 2009

Máme černý sporťák a jsme taky naprosto spokojeni. Koupila jsem do něj vložku(kvůli drobkům a zašpinění-máme malé prasátko), takže ani v létě nevadí ta černá barva, že by pálila do zadečku. 😉

mkr
19. led 2009

mám černo bílý s květy a šla bych do něj 🙂 jak píší holky je to na kluka i holku a v létě to tomu nijak neva, byli jsme i u moře .)

anta
19. led 2009

Já si osobně myslím, že mít miminko je docela dost veselá záležitost a tak by měla být "ověnčena" veselými barvičkami 🙂 . Nevím, mně se ta černá barva kočárku nějak moc nezamlouvá, přijde mi taky jako rakev, nemyslím to nijak zle 😉 . Ono se říká, že děti v kočárkách, když je velké teplo, jsou jak v mikrovlné troubě a myslím si tedy, že ta černá tomu moc nepřidá. A na druhou stranu, moc barevné kočárky mi přijdou zas jak od kolotočů 😉

beruska2x
19. led 2009

ono se rika.... 😝 nad tim zasnu porad.... kocarky maji odvetravani a mimco se urco neupece vic nez v jinem kociku, mam to vyzkousene.... zase k cerne se hodi vse - jakekoliv barvy at doplnku, hradek, deky...
kouknete na stare filmy, za 1 republiky byly kocarky jenom cerne.... je to o mode a prakticnosti nic jineho na tom neni.... zase vynikne mimco a jeho vesele oblecky 😉

ja videla maskacovy kocar a tomu ja rikam traga...

anatanka
19. led 2009

Ja mam cerny jen golfky, coz je neco jineho, ale presto mi ho taky nekolik lidi rozmlouvalo, ze na nem bude videt vsechna spina a ze do nej bude prat slunce, ale nekonalo se ani jedno z toho. Snad jen to, ze tou barvou kocarek neni moc vyrazny. Kamaradka miluje tmave ruzovou a tak ma samozrejme ruzovej kocarek a k tomu ve stejnem odstinu bundu, v lete saty a vypada to fakt pekne.

sayast
19. led 2009

ahojky,
my mame koupeny cerny firkon s bilyma kruhama a vypada krasne. Do toho pak muzu sladit jakoukoliv barevnou decku a hracku. I sebe muzu obliknout jakkoliv a nebude se to tlouct. Myslim ze cerny je elegantni a prakticky 🙂. Uvidime az pak budeme opravdu vozit 🙂.
Jinak manza jinou barvu nechtel,me to nevadilo a z rodiny nam vsichni schvalili.

reni7
19. led 2009

ahoj-já mám vybranej implast bolder miluju bílou barvu,tak pořád řeším jestli půjdu do toho bílýho nebo do toho černobílýho a těma kruhama 😕 mám trach u toho bílýho aby mi ta barvička nezašla,ale je nádhernej 😎
jinak já totiž nemám ráda ostrý barvy,takže nějaký oranžový nebo červený kočáry to fakt nemusím 😝

dokca
19. led 2009

ahojky,
nám ten kočárek taky každý rozmlouval, že prý černá barva, bude v něm teplo......
Ale přesto jsme si jej pořídili, a pak se nás každý ptal, kde jsme tak krásný kočárek koupili.
A v létě v něm bylo stejně jako v jiném. Myslím, že nejde o barvu,ale o materiál ze ktrého je kočárek vyroben.
http://www.bimbo-kocarky.estranky.cz/fotoalbum/...

andy80
19. led 2009

Ahoj,

taky jsem původně chtěla černý kočárek, mooooc se mi líbí, ale z praktického hlediska jsme ho nepořídili. Na syna jsem měla tmavomodrý sporťák a mohla jsem ho 2x v týdnu prát. Bylo na něm všechno vidět, tak si myslím, že na tom černém by to bylo to samé.

mallorry
19. led 2009

ahojte, mame maxi cosi mura v cernem provedeni...korbicku sme meli na zimu hlavne, tak tam to tak nevadilo, a sportacek na leto...to zas tak neresim, cerna je skoro jako modra nebo hneda bych rekla... no mne se na cerne libi to, ze je to universal barva, k ni se hodi vsechno a vzdycky se to da spestrit jakoukoliv dekou, hracko a tak...taky nemam rada prebarevne kocarky, nedej boze s pruhama sviticima, nebo vicebarevnyma 😅 😕 🤐

no a bilej? do toho bych nesla ani nahodou, neprakticke, hned je spinave... 😉

pismenka
20. led 2009

mám kočár JANE tmavě modrý a když se setmí vypadá jako černý.Chtěla jsem původně černý,ale v té ho nevyrabějí. A prát jsem ho zatím nikdy nemusela, právě že špína na něm vůůůbec není vidět a vůbec mi to v létě slunce nevišisovalo - jak mě některé holky upozornovali - podle mě záleží na kvalitě toho kočáru.Sice jsme za něj dali 20tis.ale radím - že se to opravdu vyplatí.Je lehký,skadný a má plno vychytávek.Do černého bych šla

helcah
20. led 2009

To už je spíš nějaký zaklínadlo že černý vypadá jak rakev - já už rakví viděla spousty (naštěstí většinou jen na fotkách nebo v televizi) a většinou byly hnědý nebo v barvě dřeva jenom nalakovaný. Taky máme kočár graphite - takže světlá černá a připadá mi elegantní. Ve vnitřku je světle šedý s nějakými lístečky. A četla jsem, že miminko má mít neutrální barvy aby nebylo rozladěné. Taky se mi líbí spousta barevných kočárů, ale bojím se, že by se mi ta barva za pár měsíců omrzela. A je fakt že když potřebuju jít někam za elegána v kabátu a kozačkách tak se ten tmavej kočár líp hodí. A taky tajně doufám že v kočárku budu vozit i další dítě a to už by mě ten barevný fakt nebavil. Na jaře budeme používat sporťák a ten je červeno-černý.

krista
22. led 2009

wansday • 478tt • Dnes v 17:39
Ahojky.. nemáte někdo zkušenost s černým kočárkem v létě?? Moc se mi líbí, ale miminko přijde v dubnu a mam strach aby se mi tam pak v létě neupeklo ☹

sayast • 32tt • Dnes v 18:25
ahojky,
my cekame v breznu, kocarek mame koupeny cerny a taky jsem se na to ptala a pry nemusi byt obavy 😉
dulezita tam je ta vetraci sitka na boudicce

reni7
22. led 2009

mě bylo řečeno že větrací sítka v hicu nepomůže,černá je černá přitahuje nejvíc sluníčko,ale já taky volím mezi bílým a černým implastem bolder,mám termín v červenci,ale du asi do bílýho 😎

petrusam
22. led 2009

holky, my máme kočárek černý, prcek se narodil v červnu a pohoda ..

beruska2x
22. led 2009

reni.. neni to pravda, sitka uplne staci a kocar rozpalenej neni, mam celou korbu cernou a v srpnu nebyl problem...
sitkou mu tam prodi vzduch a zadnej hic tam nemel.. staci tam strcit ruku a citis to ..

reni7
22. led 2009

beruš-já to jen zaslechla 😵 já mám právě furt dilema mezi tím bílým a černým

wansday
23. led 2009

jéééé to jsem ráda, že jsou na ty černé kočárky pozitivní ohlasy.. asi nakoknec do něj půjdu, je fakt, že se k němu hodí všechno 😉

rivulet
1. bře 2009

Taky se přidávám do klubu příznivkyň černé barvy kočárků. Fandím všem maminkám, které se zbytečně nenechají svazovat klišé. Vše podstatné už tu bylo řečeno, jen bych připojila, že zkušenosti mých 2 kamarádek s černou barvou kočárku jsou veskrze pozitivní, se špiněním ani přílišným horkem v létě problémy nebyly. Obzvláště když je černá v kombinaci s bílo-černým potiskem, tak není moc o čem mluvit.

mirka755
2. bře 2009

ahojky
nikka.vo: my máme černé golfky bez větrání a super - odjezdili jsme s nimi minulé léto a letošní zimu - barva nevyšisovala, určitě se nerozpálil jak každý tvrdí protože jsme s nimi byli i na Rhodosu. Malá v nich spala a super
krista: určitě bych šla znovu do černého kočárku, zrovna řešíme s manželem. MOc se mi líbí varianta černá s bílými kruhy, chtěla bych pro našeho druhého drobečka který se narodí začátkem léta.

saly
2. bře 2009

Ahoj, my jdem taky do černého,čekáme v červnu, ale hlavu si s tím nedělám.Vnitřek kočárku je stejně bílý.Ani odvětrávací mřížku nemá..prostě skopím boudu a tapíchnu slunečník.. 🙂 stejně s tím čerstvě narozeným mimi nebudu nikde plašit po slunku, ale jenom ve stínu.. 😉 o jiné barvě jsem ani neuvažovala.. 🙂

eatygrenee
2. bře 2009

Já mám opačný názor. Černý kočárek k miminku mi vubec nesedí. Neříkám mít divoké barvy, ale černá je spíš jak malá pojízdná rakvička. je to spíš výstřelek poslední doby a věřím že se kočárky zas budou vracet více, do barviček. A že do černé více praží sluníčko je fakt.
A sladit mé oblečení s kočárkem mi už přijde trochu moc...

smardik
2. bře 2009

tak mě černý kočár přijde taky jako pojízdná rakev, k dětem mají být veselé barvičky