Kočárek černé barvy. Ano nebo ne? Máte zkušenost?

yasmin07
29. led 2008

Ahoj holky, měla bych dotaz na ty, které mají kočárek černé barvy. Ráda bych ho pořídila, ale dost lidí mi to rozmlouvá, že se rychle vyšisuje a hlavně v něm bude mimču v létě vedro tím, jak do něj bude prát sluníčko 😒 Tak nevím....Jakou vy máte zkušenost? Díky za info.

beruska2x
3. bře 2009

eaty... cerny kocarek rozhodnwe nei vystrelek posledni mody, uz za 1. republiky byly kocarky jenom cerne, koukni nekde do muzea ne bo na stare fotky,... 😉
me zase prijde divne mit kocar napr. khaki a oranzove a tak... kombinace barev jsou desne, je to jak od kolotocu, po ma mamina na sobe taky neco barevneho a je to cirkus...

a navic detske rakve jsou bile 😀 😀 😀 😀 😀

eatygrenee
3. bře 2009

to jsou-ale to jsme už trošku morbidní 😉 Je to samozřejmě otázka vkusu, ale mě se černá u kočárku prostě nelíbí. Ale pravdu máš v tom, že některé ty barevné kombinace jsou taky šílené 😀 😀

aponchie
3. bře 2009

cerna barva je odjakziva znakem elegance nicmene i deprese a smutku 😎 na satech dospele zeny je modni na potrebach pro novorozence je morbidni 😝

slunicko552
3. bře 2009

Tak já bych celý černý taky nebrala.Já vůbec černou nemusím 🙄

beruska2x
3. bře 2009

ale kocarky nejsou cele cerne 😀 vetsinou jsou kombinovane s bilou nebo jinou barvou, staci berevna hracka, deka, oblecek mimca a je vesely 😉
hlavne je ale prakticka, ke vsemu se hodi a je elegantni...

to je vec osobniho vkusu, me prijsdou barevne kocarky kycove.. 😖

eaty.. morbidni.. ale pravda 😅

micanek
3. bře 2009

Já mám celje černej a určo bych něměnila ...jsou to nejhezčí kočárky.

beruska2x
3. bře 2009

ja taky ne 😉

aponchie
3. bře 2009

ja mam tmavemodrej s bilou kombinaci a je to vrchol elegance dle me mam ho v albu 😎 ale elegance se uziva u dospelych ne u deti 😀 aby pak ty deti neslyseli od zacatku jak ma bejt co elegantly..a pak nestaly pred zrcadlem jak v jednom poradu a nerikali v 5letech jak sou tluste a nevkusne oblecene 😝

beruska2x
3. bře 2009

elegance plati vzdy a vsude a hlavne s kocarem jezdim ja a taky chci nejak pri tom vypadat... 😀 ale nekdo to neresi, to je pravda 😀

aponchie
3. bře 2009

elegance plati vsude a vzdy a predevsim u kocarku?hmmmm tak uz te chapu..... 😨 😲

beruska2x
3. bře 2009

ja nenapsala predevsim ze u kocarku ale nechapu co je na tom spatneho ze chce mamina vypadat dobre i s kocarkem, sladit se a tak, v dnesni dobe to neni nic tezkeho ani ojedineleho co vim... 😉

aponchie
3. bře 2009

takze ja kdyz nemam elegantni cerny kocarek a mam jen ubohou inglesinu modre barvy priklad tak nedbam na eleganci a je mi to jedno jak u toho vypadam?tak to zni prave

beruska2x
3. bře 2009

no kdyz potkavam nektere maminky na prochazce a jejich sladeni ditete, kocaru , doplnku a sebe tak to je jak u cirkusu, ty takove nevidas?? kocarek nemusi byt cerny, to 100% ne ale zase u barevneho musim omezit ostatni pestrost..

ja mam cerno -bily, jsem spokojena, neznamena to ze ostatni jsou spatne, me se proste jen nelibi, alespo vetsina a prave proto jde to dohonit/usmernit jinde...barvy, obleceni atd..

eatygrenee
3. bře 2009

No je pravda, že bych to s elegancí taky nijak nepřeháněla. Prostě dětská černý kočárek je morbidní věc alespon pro mě. K dětem patří barvičky. To že je kočárek barevný neznamená že je kýčovitý.Pokud to ovšem není přehanné. Já mám poměrně dost zaměstnané kamarádky, která mají reperentativní zaměstnání a mají podobný názor jako já, taky jezdí s kočárkema chtějí "nějak vypadat",ale čeho je moc...Jinak mimochodem je to výstřelek posledních doby ale co vím, tak se alespon v ostatních zemích Evropy trend zase obrací 🙂 Taky byste dítě nedala do černého oblečení že je elegantní..ale chápu, že člověk, to názor 🙂 A to je na tom to krásné 🙂

beruska2x
3. bře 2009

eaty.. kdysi davno byly kocarky jenom cerne, moda se vraci stale 😀

jituskak
3. bře 2009

já nevím, proč se to tu tak řeší... je to každýho věc. já osobně nebudu kupovat ani extra barevné hračky (např. fisher price). nemám ráda milion barev. nemám ráda "hrací" hračky. jenom proto ale nebudu špatná matka, stejně jako nebudu morbidní, když si koupím černý kočár. a já si ho koupím 😉

beruska2x
3. bře 2009

zase ale barevne hracky deti pritahuji nejvice, libi se jim 😉 a hraci vubec... taky museji mit neco pro radost 😀

caira
3. bře 2009

tak ja sice kocarek cerny nemam, ale kdyz jsme vybirali tak byl jeden z favoritu, mame quinny buzz v cervene barve, ale moc se mi libil i ten v cerne, ale na ten bysme museli par tydnu cekat a cerveny byl na sklade tak jsme vzali ten. Ale prijde mi, ze cerne kocarky jsou velmi vkusne a stylove, mnohem vice nez treba nejaky ruzovo zeleny 😀

Treba lide maji nazor, ze dite by ani nemelo nosit cernou barvu a ja treba zrovna malou rada kombinuju s cernou, vzdycky mam radost, kdyz se mi podari ulovit nejaky cerny outfitek, jako ted treba cerne bodycko v kombinaci s cervenym trickem vypada naprosto suprove..takze u nas je cerna oblibena barva 🙂 🙂

beruska2x
3. bře 2009

podle me jsou to jen zazite predsudky z dob prababicek, nemelo by se to a to... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

caira
3. bře 2009

eaty: ja treba dite do cerne davam, rada to kombinuju s barvickama a prijde mi to suprove 😀

eatygrenee
3. bře 2009

Ale jo, když je to kombinace tak proč ne. Myslela jsem spíš celý černý outfit 😀

beruska2x
3. bře 2009

eaty a prave o tom to je ze k cerne nebo bile muzes dat jakoukoliv barvu a vypada to pekne 😉 ja si ted koupila cervenou vestu na jaro jsme rozsviceny 😀

eatygrenee
3. bře 2009

ale jo, já svůj názor nikomu nevnucuju 😉 Jen jsem psala, že k miminkům se mi líbí více barevnější věci, i co se týká kočárků.

jituskak
4. bře 2009

je fajn, že se každýmu líbí něco jinýho. já osobně bych byla nas..., kdybych potkávala denně 20 lidí ve stejných věcech 😀

caira
4. bře 2009

eaty: tak jsem si na tebe rano vzpomela, mala ma dneska cervene bodycko a pres to cerne tricko 😀 😀

mam4
4. bře 2009

nechapem ako niekomu moze cierny kocik pripadat morbidny ved v zivote sa s ciernou nespaja iba pohreb, denne si obliekame nieco cierne, vela veci, doplnkov, je ciernych... my sme mali donedavna sedo-modry kocik, nic strakate a aj tak som mala obcas problem zladit k tomu seba aj krpca, teraz mame cisto cierny a je to parada, nemenila by som...

pospecka
6. bře 2009

😀 Holky co se tu handrkujete jak na trhu. Vždyť má přece každý právo na svůj názor a že se vám zrovna nelíbí neznamená, že je špatnej. 😎
Já mám vybraný kočárek Casualplay S4. Sporťák se dělá pouze v černé a dokupují se do něho barevné podložky. Hlubokou kormu playmoon, ve které počítám, že bude prcek max prvního půl roku jsem si vybrala schválně v černé. Připadně mi elegantní, jde ji kombinovat s jakoukoliv barvou dečky, fusaku, hraček i miminka. 😀 Vložku do sporťáku jsem původně chtěla taky černou, ale mám strach, že by ho pálila do zadečku 😀 (mám na skůtru černý sedlo a v létě pálí jako čert 😒 ), tak zvolím asi nějakou světlejší barvičku. Každopádně k černému kočárku a jedné barvičce vložky se mi toho bude barevně hodit mnohem víc. Jsem ten typ co nesnese kombinovat víc barev v různých tónech. Nevadí mi pět barev, ale když je jedna světlá, druhá tmavá, třetí matná, čtvrtá lesklá, tak to šílím.
Líbí se mi i barevné kočárky, ale protože jdou špatně kombinovat s ostatním, tak raději zůstanu u své černé.
Nikomu nerozmlouvám pestrobarevný kočárek, protože každý má právo si vybrat podle svého uvážení.
Ale moje volba barvy kočárku je černá.
Miminko ale bude naopak jako papoušek. Miluju žlutou, limetkovou, růžovou, modrou, zelenou. 😀 Nemám strach, že by Pospecátko mělo kolem sebe málo barev i když bude jezdit v černým kočárku. 😎

achalteke
6. bře 2009

nemám nic proti černým kočárkům a půjde-li to určitě si ho koupím 😉

caira
6. bře 2009

moje rec, me taky prijde cerna jako hezka a elegantni barva, nosim ji sama rada, sice kocik cerny nemame - mame cerveny ( teda quinny byl cerveny) a ted mame tmave sedive golface, ale kdyby je byvali delali v cerne tak jsem si je poridila cerne... 😉

petrapetula
13. bře 2009

Ahoj všichni, měla jsem kočárek Herqules Raptor 3 Spin v barvě black olive a sama jsem byla mile překvapena stálostí barvy. Opravdu nevybledl ani o píď a to jsem ho používala 2 roky! Jen mi trochu vadilo, že byl černý i uvnitř boudičky. Když jsem si dokupovala slunečník, uvažovala jsem o nějaké barvičce na oživení, ale opět jsem skončila u černé, protože nepropustil žádné paprsky. Opravdu záleží jen a jen na materiálu.