Kočárek černé barvy. Ano nebo ne? Máte zkušenost?

yasmin07
29. led 2008

Ahoj holky, měla bych dotaz na ty, které mají kočárek černé barvy. Ráda bych ho pořídila, ale dost lidí mi to rozmlouvá, že se rychle vyšisuje a hlavně v něm bude mimču v létě vedro tím, jak do něj bude prát sluníčko 😒 Tak nevím....Jakou vy máte zkušenost? Díky za info.

petrusam
30. led 2008

majkeela - děkuji za info, chystáme se Casual S4 kupovat 🙂

aponchie
30. led 2008

muze byt jakykoli ale je to trend maminek deti by si cernou asi nevybrali 😀

micanek
30. led 2008

Cernej kočárek je nejhezčí. jinej nechci ... hlavně, že je uvnitř veselé miminko 😀

majkeela
30. led 2008

petrusam - myslím, že budete spokojení 😉

petrusam
30. led 2008

majkeela - zkoušeli jsme ho v obchodě, porovnávali s jinýma kočárkama a nejvíce nás zaujal a myslím, že nám bude vyhovovat, tak uvidíme 😉

atreides
30. led 2008

stejně to mímo tu černou z venku nevidí 😉

andira
30. led 2008

potvrzuji dobrou zkušenost s černou, máme Jané SlalomPro v temně modré a je to super, dá se sladit s jakýmkoliv oblečením a není to jako od "cirkusu". Už mám objednané i super golfky Loola od Bebeconfort v černé barvě a myslím, že je to nejlepší volba 🙂 🙂 . Ještě se mi líbí bílé kočárky, ale tam je asi dost velké riziko fleků.

aponchie
30. led 2008

ja myslim ze kazda lidska bytost umi citit barvy v kterych se pohybuje 😉 a kor deti ktere se maji prece stimulovat peknyma barvama chtela bych videt treba cerne povleceni nebo kolotoc nad postylku 😀

kristi
30. led 2008

novy golface budou cerny 🙂

atreides
30. led 2008

však zevnitř černá není, takže ji mimčo nevidí a když se zavěsí na kočík nějaká pěkná hračka, tak ho stimuluje 😉

johanda
30. led 2008

černý nebo tmavý kočár je naopak vhodný pro novoše - v porodnici doporučovali i fialovočerný baldachýnek nad postýlku - prcek má raději tlumené barvy, jako v bříšku. Později je to zase poměrně praktické. Ale v podstatě je fuk, jaký má kočár barvu, hlavně aby vůbec jezdil a vydržel minimálně na jedno prtě.

many
30. led 2008

tak tak,tmavá se hodí ke všemu 😉 horší by bylo,kdyby byl kočárek např.zelený a maminka si vzala pěkné růžové šaty 😀 😀 😀

andira
30. led 2008

Ještě přidávám odkaz na černé Looly, podle mne jsou super i ty bílé 🙂

http://www.babylife.cz/zbozi/308-bebe-confort-l...)

aponchie
30. led 2008

me se hrozne libi bachelor blue 😵 http://www.babylife.cz/oddeleni/60-kocarky-britax

lenys
30. led 2008

bily bebe je krasnyyyy, ale vozit v nem mimi jen tak na doma... ☹

aponchie
30. led 2008

jedna pani u nas ve meste mela tu nadhernou uzasnou retro inglesinu hlubokou houpaci s krajkama ruzovo bilou a ma ji krasne cistou a jezdila s tim porad ted je v bazaru mam chute ale je desne draha 😝

alcatko.j
30. led 2008

aponchie, ty mas furt neco proti tem cernym kocarkum, vid? 😀 😀 😀 Ja klido pido uznam, ze jsem opravdu pri koupi kocarku neuvazovala, jestli by si naaahodou Nelinka nevybrala nejakou z tech barevnych megatezkych vozitek 😀 Mam cernrocerny kocar a je skvely 😅 jak psaly holky, povesim hracku, ma ruzovou deku, fusak, sladim se i ja, sladim holcickua je to 🙂

chechta
31. led 2008

Tak mě se líbí ty kombinace bílo černé. Myslím, že záleží na každý mamině co se ji líbí. Takže proč ne. Já mám teda zeleno šedej. Jsem ulítlá na zelenou, ale každej je ulítlej na na jinou barvu - takže bych do toho klidně šla, kdyby se mi líbil 😉

babie
31. led 2008

holky ja se zamilovala do tohodle 😀 ale nevim je uzasnej i nazivo jen mam strach aby me nektere matky na ulici neukamenovali.... 😀 http://www.levana.org/images/product_images/pop...

ewcik
31. led 2008

Holky,
tak mi teda už sedm měsíců v černém kočárku jezdíme a jak jsme spokojeni. Taky nám všichni říkali,že to bude jako rakev a pro mimčo nevhodný a jen jsme vyjeli,tak nám ho všechny chválili,jak je elegantní a všechno se k němu hodí. A to je pravda,nechtěla jsem barevný kočárek,do toho barevně oblečený dítě a barevně oblečená máma..........no připadala bych si jak z cirkusu 😉
Máme quinny speedi.

aponchie
31. led 2008

alcatko a proc bych nemohla mit ?? 😵 je to prece diskuze ne?kdyby to bylo jednonazorovy tak to neni diskuze proc ti to tak vadi ze nesouhlasim? 😀

aponchie
31. led 2008

navic ja opravdu neresim nez vyjdu z domu jestli ladim s kocarkem a jine IN veci 😀 takze proto a opravdu kdyz je nasazena ta malicka hluboka korba tak to ve me evokuje rakvicku vzdycky si vybavim Rosemary ma detatko film 😝

mysulka
31. led 2008

Ahojky, tak my máme černo oranžový a je oboustranný, tak to můžu vyměnit za šedou (kdybych byla puntičkář a bála se vyšisování 🙂 ) Ale je pravda, že jsem se černému bránila (mám za sebou pár pohřbů ) tak jsem měla jedinou podmínku, že černý nee. Ale nakonec jsem za něj ráda 🙂 Vypadá opravdu jak už bylo řečeno elegantně a zároveň i když si k němu stoupne manžel ve sportovním, tak to taky vypadá dobře. Nejsem zastánce těch co maj na sobě víc než tři barvy :( Ale je to názor vkusu.

Jsem ta osůbka, která se černému bránila, jak to šlo a nakonec ho má doma, i když ne zas úplně černý, ale už bych se nebránila ani tomu černému.

katarina82
31. led 2008

Nám taky všichni rozmlouvali černý kočárek, takové ty řeči o rakvích... 🙄 Docela mě nahlodali, ale nakonec jsem si ho stejně pořídila a jsem ráda, že jsem se nenechala ukecat. A když vyjedem, tak nám ho kde kdo chválí 😎

adelin
31. led 2008

Babie ten s lebkama je úžasnej kde ho prodávají:::

mkr
31. led 2008

Tak my máme černo-bílý a jsem s ní spokojená, ale někteří si přípomínky neodpustí, ale měli by si uvědomit, že s tím kočárem nejezdí oni než začnou pomlouvat

alcatko.j
31. led 2008

aponchie, mne to vuuubec nevadi, jen me to pobavilo 😅

anngie
31. led 2008

holky přidávám se k černým kočárkům, taky se na něj chystám 😀

babie
31. led 2008

adelin: bohuzel jen v zahranici, jinak se ty kocarky icoo prodavaji i u nas...ale nevim moc dobrych recenzi sem na ten kocarek dneska necetla 😒

bubu.le
1. únor 2008

babie:Nechodíš ty náhodou na chat pod přezdívkou baby-girl???