Kočárek černé barvy. Ano nebo ne? Máte zkušenost?

yasmin07
29. led 2008

Ahoj holky, měla bych dotaz na ty, které mají kočárek černé barvy. Ráda bych ho pořídila, ale dost lidí mi to rozmlouvá, že se rychle vyšisuje a hlavně v něm bude mimču v létě vedro tím, jak do něj bude prát sluníčko 😒 Tak nevím....Jakou vy máte zkušenost? Díky za info.

vitaka
13. bře 2009

Holky nečetla jsem celou diskuzi....ale vesměs se tu bavíte jestli černá vybledne, vyšisne....jestli je na tom vidět zašpinění....a zda je v něm v létě více vedro.............ale nějak zapomínáte, že v tom bude ležet Vaše dítě...já teda nevím, ale mám známého, který si vymaloval ložnici černou barvou.........a za nějaký ten pátek maloval opět 🙂 protože to v té místnosti bylo hrozně.....(a doplŇky teda rozhodně nepomohli)...........takže když tam to mimi leží a /pokud teda není vnitřní potah jiné barvy)....tak to podle mne teda barevná hračka nevytrhne.....je tam ta černá a ta zrovna není super barva do začátku života....já nevím, mám k tomu dost odstup...a z této barvy i respekt......myslím, že by tam mělo mít dítko barvy více pro něj vhodné.....jako třeba dám příklad, pokud je to dítě třeba ve znamení temperantním narozené...tak bych mu tam nedávala červenou, ať ho to ještě víc nedráždí....ale třeba nějakou tu béžovou....apod. stylem můžu pokračovat dál.....vzdušné znamení milují světle modrou barvu......případně žlutou, nebo max. šedou....ale kdo by chtěl čučet do černé??? nevím, zeptejte se svých dětí, ...asi tak (to ostatní co tu řešíte, se mi zdá být až na dalším místě). ...se omlouvám, že to píšu, ale prostě je mi těch miminek tak nějak líto.... 😕

astrane
13. bře 2009

Myslím,že ještě horší je čučet do ostře oranžové-to už jsem taky viděla.... 😖 Ale i tak si myslím,že černej kočárek klidně,pokud se mamince líbí,ale s nějakou světlejší barvou uvnitř-třeba béžovou,.... 😉

caira
14. bře 2009

vitalka : ted jsem se zasmala u toho aby dite ta cervena nedrazdila 😀 😀 aby mi vzteky nevyskocilo dite z kocarku a nezacalo mlatit pocestne? 😀 Ja jsem temperamentni znameni - jsem byk - a odjakziva miluju cervenou 😀 Jinak jsem se ted ptala rocni dcerky jakou barvu ma v oblibe, kdyz je ta ryba a ona na to : taka taaaa..tak nevim co to ma byt za barvu.. 😀 😀

neprijde, ze miminka v cernem kocarku potrebuji listost, to ja spis lituju deti, ktere rodice naflakaji do sto ruznych barev o jim z toho jdou oci kolem..je prokazano, ze nejmensi deti nejvice zaujmou cerno-bile kombinace 🙂 ...

jinak u nas treba kdyz si hrajeme s barevnyma kostkama tak mala skoro nikdy nesahne po zlute barve..ale vzdycky sahne po cervene nebo cerne...si vzdycky rikam co se ji honi hlavou, ze nechce tu zlutou
😀

beruska2x
14. bře 2009

vitaka.. 80% kocarku je barevne zvenci - cerne a jine ale vnitrek korbicky na bile nebo max. sedive barvy, deprese detem opravdu nehrozi 😉

navic deti barvy vnimaji az v pozdejsim veku jako my.. 😀

aponchie
14. bře 2009

cernou bych volila pro male cerne na vecirek jinak doma cernou nechci mam rada slunickove okrove barvy a podle maluvek deti se pozna jejich psychika jake barvy pouziva 😎

beruska2x
14. bře 2009

dobre az muj pul rocni syn bude doma, urcite mi neco namaluje barvickama co si sam vybere 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aponchie
14. bře 2009

mozna ti to prijde smesne,ale je to pravda ..psychologove takto poznaji hodne veci 😎

beruska2x
14. bře 2009

jen je to nepraktikovatelne u kocarku 😀

aponchie
14. bře 2009

proc myslis? 😎

beruska2x
14. bře 2009

jak ti dite v tehu sdeli jak barevny si preje kocarek??? 😉

aponchie
14. bře 2009

proc v tehu to nechapu 😲 kocarek je kdyz je dite ne

aponchie
14. bře 2009

me je to sumak v cem si kdo vozi ,ale ja zastavam osobne nazor ,ze cerna barva je negativni a nemela by bejt ani u dospelaku na nabytku na obleceni proste je to mava negatovni barva tak jako beru mikrovlnku jako negativni vec,ktera muze ovlivnovat jidlo ,ktere jime to je proste muj nazor,a chystam se premalovat krtka na zdi co mame pac je cernej a neni to moc koser v pokojicku ,taky sem mela obdobi v mladi kdy jsem preferovala cernou a oblekala se do ni jak mura sem vypadala a behem tri let sem ji vyseparovala a mam jedn saty vecerni cerne jinak nic a lze to 😎

beruska2x
14. bře 2009

no to je uz ale hodne zbytecne radikalni 😀 😅

achalteke
14. bře 2009

jseme chtěli moc moc moc černej a nakonec máme zelenej - černej nebyl k sehnání (což asi svědčí o jejich oblíbenosti) 😉

aponchie
14. bře 2009

co je radikalni a proc ?te vubec nechapu teda 😲

wansday
14. bře 2009

ahojky.. já mam koupený kočárek brevi ovo a je oranžovo-černý.. moc se mi ta kombinace líbila 😀 Mimčo čekam v dubnu, tak v létě uvidíme, ale myslim si, že to bude okáááá a prdkovi tam o nic větší vedro nebude než v jinym kočáru 😉

beruska2x
14. bře 2009

takove vytesnovani cerne barvy, stejne se sni setka vsude venku... krtek je klasika a nemyslim ze detem skodi.. 😀 o mikrovlnce ani neluvim to sem nepatri 😉

aponchie
14. bře 2009

ale ono jde prirozene vis 😎 neboj se,ze bych neco delala nasilne neznas me 😉 ja si nemyslim,ze detem Krtek skodi ja si myslim,ze cerna barva v podani metroveho krtka nad posteli neni proste koser a male se zacalo libit neco jineho navic budeme malovat tak proc ne,zase ze me nedelej extremistu co nema nic doma cerneho a malem vystrihuje cerne clanky v novinach 😎 ne nepatri ja to uvadela jako jeden z mnoha prikladu negativnich veci tot vse.papa 😵

astrane
14. bře 2009

No vzhledem k tomu,že bych nechtěla spát v posteli s černými nebesy a závěsy,tak bych nechtěla aby dítě mělo uvnitř černej kočárek....zvenku je to jedno,ale aspoň ta boudička by měla být uvnitř jiná,nějaká neutrální uklidńující barva,co nebije do očí...
Jinak si nemyslím,že v černým kočárku je nějak výrazně větší teplo,...jen bych se bála,že vybledne,ale to záleží na materiálu,ne na barvě jako takové....
(jinak děti mají pokojík žlutozelenej 🙂,kočárek máme béžovožlutej )

beruska2x
14. bře 2009

😉 my mame kocarek bilocernej (uvnitr celobilej) a pokojik zelinkatobilej s barevnymi obrazky a prcek je spkojenej ale on uz to ma v povaze pohodare 😀

jinak je to fakt o materialu me ani v srpnu nevysisoval ani o pid a znamy maji bezovocervenej a je to vyblitina 😅 k nepoznani...

aponchie
14. bře 2009

pri te frekveci uzivani kocarku snad nemaji ani moznost blednout kdyz se to meni co par mesicu za jine 😀

caira
14. bře 2009

ja cernou nosim hoooodne casto a jsem naprosto pozitivni clovek...cerna je sexy a stylova, mam ji rada 😀

na dalsi dite jedine cernej nebo cervenej kocarek...proste to lidem pripadne bud depresivni nebo agresivni..si clovek nevybere...hlavne at si kazdy dela co chce a nenuti svuj naroz ostatnim, ze? 😉 😀

jdu si oblect cerne ponozky, je mi zima 😀 😀

aponchie
15. bře 2009

nemam pocit,ze by nekdo nekomu neco vnucoval spis se kazdy snazi obhajit svuj nazor a to je dobre 😉 😀

cerna je sexy ..na zene urcite jen aby pak nejaka mala holcicka nevypadala jak Wednesday Adamsova 😀 😀 😀 😀

caira
15. bře 2009

apo: s tou Wednesday si me rozesmala..to bylo dobry..jsem si na ten film hned vzpomela 😀

😀

aponchie
15. bře 2009

tak jim jeste dame nuzky a deti bezte si na chvilku hrat 😀 😀 😀 😀

mirka755
15. bře 2009

ahojky
v dubnu to bude rok co vozíme malou v černých golfkách a neřekla bych že to má na ní nějaký špatný vliv. Samozřejmě kdo nechce černý kočár, ať ho nekupuje 😵

caira
15. bře 2009

apo : ty mi davas, jeste nuzky a bezte si hrat 😀 😀 😀 😀 😀 elektricke kreslo najdete na pude.... 😀

ygreen
16. bře 2009

my mámeč ernej kočár, komplet i korbu a v létě nebyl problém, z vnitřku je krémový bavlněný potah a fakt pohoda 😉

markytkaaa
17. bře 2009

za mě černý kočár ne-e 🙂 rychle se šisne a asi bych musela i řešit nějakou jako "vložku" dovnitř, aby to nebylo tak smutné 🙂

beruska2x
18. bře 2009

jestli se sisne zalezi spis na materialu nez barve ja cerny sisly menam vubec a znamy maji cerveny naprosto vyblity 😅