Kočárek černé barvy. Ano nebo ne? Máte zkušenost?

yasmin07
29. led 2008

Ahoj holky, měla bych dotaz na ty, které mají kočárek černé barvy. Ráda bych ho pořídila, ale dost lidí mi to rozmlouvá, že se rychle vyšisuje a hlavně v něm bude mimču v létě vedro tím, jak do něj bude prát sluníčko 😒 Tak nevím....Jakou vy máte zkušenost? Díky za info.

aponchie
29. led 2008

zkus diskuze KOCARKY

martik28
29. led 2008

Ahoj, řešila jsem stejný problém. Nakonec máme kočárek oranžovočerný. Je tam více té oranžové, černá ji ještě zvýraznila... Vypadá to dobře... černé plochy jsou tam, kde by se mohl kočárek umazat.. Úplně černý jsem na ulici viděla, přijde mi smutný... a myslím, že časem i to slunce zapůsobí a s tím teplem je to asi pravda...

natalien
29. led 2008

Ahojky, mám kamarádku, která kočárky prodává, tak mi to nedalo a dnes jsem se za ní vypravila 😉 Tak proti vyšisování - nejvíce záleží jaký je matriál, páč ti sluníčko vyšisuje i červený kočárek, ne??? Pak co se týče sluníčka, tak to bych určitě neřešila, existuje odvětrávání boudičky a určitě se v něm mimi nezapotí... 😅 A černej kočárek, jako smutnej, no tak to si myslím, že není, protože vždycky můžeš doplnit boudičku hračkou v různých barvičkách.
A hlavně v něm určo mimi vynikne, takže toho bych se fakt nebála. Ale to je věc názoru. Jukni třeba na kočárky Implast Bolder - kombinace černo-bílá 😉

aponchie
29. led 2008

cerny je jak rakev

atreides
29. led 2008

mě ty černý nepříjdou špatný 😉

natalien
29. led 2008

Já vím jistě, že do černýho bych šla. Hlavně si mimi můžeš ustrojit jak chceš a nevypadá v tom jako kašpar 😅 Třeba dnes jsem potkala kámošku se svítivě oranžovo-modrým kočárkem a holčičku měla do růžova, no nic proti, ale není to můj vkus... My máme černej fusak a vůbec mi nepřipadne divnej. 😉

lenys
29. led 2008

ahojky prave jsme si poridili quinny buzz cerne barvy, no je spise sedy...mam ho do zalohy protoze v pul roce Alexe jedem do Cech a nechci cestovat s hlubokym kocarem...a rozhodne mi jako rakev nepripada...jak psala natalien, je to vec nazoru a je tolik krasnych hracek, kterym muzes kocarek ozdobit...ja to budu resit modrym fusackem a nebo nejakou barevnou dekou...urcite bych se toho ale nebala.. prave ze nektere kocarky mi pripadou az moc kycovite barevne....kazdopadne ty budes kocarek vyuzivat tak az ti slouzi a at se libi hlavne tobe.... 😉 🙂

lenys
29. led 2008

tak to je presne natalien o cem jsem psala....ze nektere kocarky jsou moc barevne a jeste kdyz si krasne ohaknes mimi tak to je .... 🤐 ...ale vec nazoru a vkusu..kazdy az si vozi mimi v cem se mu libi

aponchie
29. led 2008

ja mam chicco cerno pistaciovo sedy ale cernocerny bych nedala me prijde morbidni dite v celem cernem kocare ale jak rikate vec nazoru a ja ho jen rikam 😉 .taky se mi nelibi strakate kocarky proto jdu do roan marity dvojbarevne ale radsi modre nebo nezne cervene

adelin
29. led 2008

Ahojík já mám kočárek maxi cosi mura a ten je úplně černý, sporták je teda červený, máme holčičku a morbidní mi to teda nepřijde. Moc se mi líbí. Vyšusovat se zatím nestačil máme ho od podzima.

kachnicka01
29. led 2008

ja si nemyslim, ze to je jako rakev.. me se to libi - je to elegantni a miminko muzes ladit do vsech barev... kamaradka mela oranzovy a v tom holcicku v ruzovym a to vypada jako pest na oko.. ja si poridila Casualplay S4 a ten je sportak cernej - da se dovnitr teda barevna vlozka... ale k cerne proste sladis cokoliv 🙂 🙂 uz se tesim, az s nim vyjedu! A korbicku budu mit tmave petrolejovou... 😉 je to fakt vec nazoru, ja bych barevny nechtela...

atreides
29. led 2008

náš kočík je černo-zelený, ale ty barevný mi taky příjdou takový kýčovitý 😒

yasmin07
autor
29. led 2008

Mě se černej kočárek zdá elegantní a kámoška má kočárek zelenooranžový a v tom prcka v modrým a přijde mi to trošku jak z cirkusu 🙂 ale je to věc vkusu. Spíš řeším to, aby tam nebylo vedro, ale asi je pravda, že pokud se dá odvětrat, tak v pohodě 😉

kacka79
29. led 2008

Ahojky, tak já mám černý Jané slalom pro a jsem spokojená na maximum. Mám ho od června 07 a barva drží 100% ně, a to jsme byli celé léto venku..teď už máme spor´ták tak uvidím jak dopadne barva, ale myslim že to bude OK..jinak co se vzhledu týče, když je nálada, dáme zelenou deku, když je nálada tak modrou, oranžovou... a nevypadáme jako od kolotoče 🙂

petrusam
29. led 2008

Ahojky, taky budeme kupovat černý kočárek Casualplay S4 a aby nevypadal smutně, tak budeme mít barevnou tašku, zavinku, deku, hračky atd..

karotky
29. led 2008

Já mám šedočernou Inglesinu a trošku šisuje.V létě jsou odvětrávala boudou(v jednom díle je síťka),tak že v ní tak velké vedro nebylo. 😉

lukin
29. led 2008

Co to je šisování? Jinak já bych si černý kočárek nepořídila 🙂 Ale to záleží na každé, jak si to udělá 🙂

babie
30. led 2008

my jdeme taky rozhodne do cerneho...je to velmi krasna a elegantni barva, takze neni co resit 😀

sakura77
30. led 2008

aj my mame vybraty cierny golfac,tiez este vaham,ale paci sa mi velmi.teraz je cierna in 🙂
a da sa ozaj pekne nakombinovat,ved dečka a hracky cierne nebudu.

babie
30. led 2008

sakura: souhlasim stebou cerna je in..stejne tak jako ted bila...ale zase poridme si bilej kocarek...to by dopadlo 😀

sakura77
30. led 2008

babie:no tak pri mojom"prasiatku" nemyslitelne 😀

babie
30. led 2008

sakura: ja ho videla jako jeden byl nadhernej....ale to je tak nekam kde je porad teplo jen obcas sprchne...tady v tom bahne a sajrajtech jezdit no nevim 😀 ...me staci ze mam bily auto, a to je nekdy spis cerny

sakura77
30. led 2008

mne staci ked prejdem cez nas dvor_este nemame ulozenu dlazbu- a uz som jak prasa nielen ja ale aj kociar a vsetko a ked sa este prezenie okolo nas vecne zablateny pes,tak hned mame krasnu"bodkovu"fasadu 😀 😀

a auto radsej parkujem pred domom na ulici,lebo asi by som zapadla 😀

aponchie
30. led 2008

koukala sem na barvy kocarku na netu jak jste rikali ze vsechny krome cerne jsou desne strakate a vubec nejsou IN tak sem nasla par kusu co vypadaji podle me naramne dobre v te kombinaci barev
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3671-maxi-cosi-mu...
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3672-maxi-cosi-mu...
http://www.detskyraj.cz/zbozi/4363-pierre-cardi...
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3115-hoco-diamond

babie
30. led 2008

jako ja mam vybranej jeden...ale za to by me asi nektere matky ukamenovali 😀 pac tam jsou lebky 😀 je takovej piratskej no

sakura77
30. led 2008

aponchie,to vobec tak nebolo myslene,preboha,ved teraz mam kociar oranzovo sivy,to je taky momentalny ulet ta cierna,tym nechcem povedat ze farebne nie su pekne,no!!!!aj tak tomu babu je to tak akurat tri,v com sedi,to len my maminy s tym mame stale problem 🙂

sakura77
30. led 2008

a tie kociariky su ozaj krasne,co si napisala stranky

aponchie
30. led 2008

preco toliko vykricniku? 😅 ja mam pocit ze dite by melo vyrustat obklopeno pozitivnima barva a do te cerna rozhodne nepatri pokud v ni ma travit prevaznou cast sveho dne.to je jen ze mamky to chtej urcite kdyby dali na vyber diteti z nekolika barev vybere si jasne krasne barvy jako je modra cervena zelena ruzova a tak

majkeela
30. led 2008

Já mám také kočárek, který je celý černý a maximálně mi to vyhovuje. Je to opravdu elegantní barva. Navíc není problém sladit mé oblečení s kočárkem 😉 Mimi v tom také není vůbec smutné - pověsím barevnou hračku, dám deku ve stejné barvě, čepičku a mám celý kočárek sladěný - jednou do červena, jednou do růžova a nebo do bíla.... A mám jej pořád jiný.

Naopak se mi opravdu nelíbí, když má někdo kočárek "divokých" barev a do toho mimi v úplně odlišných barvách.

Mám casualplay S4 a barva se mi naprosto nevyšisovala (jezdíme od srpna) a celý zadek boudičky je oddělávací na síťku, kdyby bylo mimi v létě horko. Naopak jsem ocenila, že kočárek je černý, protože na podzim a v zimě, když svítí sluníčko, tak je v něm malé alespoň tepleji🙂🙂 Takže já mohu černou jenom doporučit.

many
30. led 2008

proč by nemohl být černý 😉 určitě lepší jak růžový 😀