Kočárek Chicco Sada Trio Activ3, máte zkušenost?

marcicek84
18. kvě 2014

Ahoj holky, na nezu jsem nenašla recenze na tento kočárek Chicco Sada Trio ACTIV3, nemáte některá osobnízkušenosti s ním. Uvažujeme nad jeho koupí, tak by mě zajmaly výhody a nevýhody a jestli se vám osvědčil nebo ne. Díky moc.

marcicek84
autor
18. kvě 2014
marcicek84
autor
23. kvě 2014

byla jsem ho včera vyzkoušet v obchodě a zdál se mi super, potřebovala bych však od nějaké maminky, která jej používá, zda je s ním opravdu spokojená. Fakt ho nikdo nemá?

xslunecnice
23. kvě 2014

taky pokukuji po sportaku a zadne recenze jsem nenasla. Ale myslim, ze je to nadstavba na Chicco S3. Tam uz se nejake recenze daji najit.

bledulka84
29. kvě 2014

Ahoj, taky se mi líbi, žádné recenze jsen nenašla a v brně ani na to vyzkoušení není ☹ Marcicku, jak je odpružený? JZdá se Ti vhodný do terénu?

marcicek84
autor
29. kvě 2014

@bledulka84 - do terénu je suprový, dobře se skládá i zatáčí, já nakonec našla recenze v angličtině...jediné co mě trápí, jestli ta korbička není příliš úzká...

marcicek84
autor
29. kvě 2014

@bledulka84 - odpružené má ty zadní kolečka 😉

anadie
3. čer 2014

@bledulka84 kočárek jsem byla včera si vyzkoušet v Sambaby v Komárově - nechali jsme si ho přeposlat z pobočky v Ostravě tak si tam kdyžtak zavolej jestli ho tam ještě mají a můžeš ho vyzkoušet. Já ho brát nebudu hluboká korba byla dost vratká když je nasazená a stříška pořád padala nechtěla držet. Jinak byl krásnej.

bledulka84
3. čer 2014

@anadie díky moc za tip🙂 Určitě si tam zavolám a mrkneme se.

anadie
3. čer 2014

@bledulka84 není zač

tanam
4. čer 2014

@marcicek84 kočárek se mi taky líbí. Zjistila jsem, že korba je XL velikosti š. 45cm a délka 89cm. Většinou jsou korbičky malé. Jo a je to do váhy 10 kg dítěte. Jedu se na něj v pondělí podívat do Prahy.

bledulka84
4. čer 2014

@anadie tak už jsme se tam byli kouknout a bohužel mě taky nenadchl. ta korba fakt moc nedrží a je celkem malá a kočárek ani moc nepruží. Takže budeme hledat dál :-/

anadie
5. čer 2014

@bledulka84 jj kocarek zklamal.Dalsi co mam vybrany taky neni nikde v Brne.Nenapadlo me,ze to bude takovy problem vybrat kocarek. ☹

bledulka84
6. čer 2014

@anadie jj, taky jsem netušila že to bude takový problém. Koukám, že Baby Design Lupo má dobré recenze (až na pláštěnku) a protože je nám jedno, jestli to bude troj nebo čtyřkolka, tak se na něj půjdeme mrknout. Měli by ho mít v Babycaru nebo Panterovi.

anadie
6. čer 2014

@bledulka84 tak ja jsem si dnes objednala Easywalker sky ve Funbaby.Ja jsem chtela trojkolku,ale manzel by radeji ctyrkolku,ale stejne s tim jezdit nebude takze jsem se rozhodovala hlavne ja.Jsem rada,ze uz to mam za sebou a tobe preji hodne stesti pri vyberu kocarku pro mimi 😉

bledulka84
8. čer 2014

@anadie super, gratuluju, o tom jsem slyšela, že je dobrý, tak ať se Ti s ním pěkně jezdí. Mě se i naživo líbil ten Lupo Comfort, dneska jsem se na něj byla podívat a jsem celkem nadšená. Chtěla jsem mít vybráno, ale nechci kočárek objednávat dopředu, takže s nákupem počkáme do podzimu, ale taky jsem ráda, že to mám za sebou 🙂

anadie
8. čer 2014

@bledulka84 tak to je perfektni,ze uz mas taky vybrano.Jakou budes mit asi barvicku kocarku?No ja mam termin na zacatku zari tak se desim aby to nebylo treba driv.Kocarek budu mit nejdriv za tri tydny,ale vyzvednout si ho muzem az budem chtit 😉

marcicek84
autor
10. čer 2014

@anadie
@bledulka84

taky jsem objevila ještě jiný kočárek Britax römer motion 4 vítěz časopisu D test 2013, takže asi nakonec půjdeme do něj.

anadie
10. čer 2014

@marcicek84 tak to je super.Divala jsem se na motion 3 jednu dobu byl muj favorit.Na prodejne byl dobre ovladatelny a celkove mi prisel dobry.Hlavne at jsi s kocarkem spokojena 🙂

ivinka15
16. kvě 2016

Čo by ste chceli vedieť? Mám športovú časť

chinensis007
20. srp 2016

Tak zlusenosti se sportackem od Chicco zajímají mě. Pokud se můžete podělit, budu moc rada. Mám nyní 3 kolku od Jané, ale už ji potřebujeme vyměnit. Proto chci opět 3kolku, je bezva.

espada
20. srp 2016

@bledulka84 Ahoj. Jestli bys měla zájem, prodávám Lupo v modre barvě. Korbu jsme nepoužili, sporťák má vyšisovanejší boudu. Jinak je kočár v super stavu. Když tak dej vědět do mailu.

bledulka84
20. srp 2016

@espada ne, diky, mala bude mit uz dva roky a jezdime uz jen obcas ve valcu

espada
20. srp 2016

@bledulka84 je, promiň, Já si nevšimla data 🙂

bledulka84
21. srp 2016

@espada v pohodě 🙂

ivinka15
21. srp 2016

@chinesis007 ja naň nedám dopustiť. Popravde nechapem ako sa da chodiť s tými golfovymi kocikmi s mini kolieskami..ale to len tak na margo =D čo mi najviac vyhovuje na tomto kociku je jeho obrovská strecha, ktorá siaha skoro až po madlo. Lahucko sa s ním ide, babo ma dosť priestoru. Vec ktorá mi vadí a nerozumiem jej, je že pri prednom kolese je taka voľajaka vec, ako keby uvoľnený plech a po nerovnom teréne to hhrka, nie moc ale počuť to.. manžel to pozeral, že to tak má byť..tak neviem. Madlo je tiež take ako keby povolene, ale zevraj to je na väčšine kocikov, tak neviem. Na madlee boli také akože chranicce ktoré mi dcérka davala dole tak som to naspäť už ani nedala a chodíme bez toho. Myslím ale, že kočík vyzerá štýlovo a je aj funkčne dobrý... nevieem čo ešte, pytajte sa....

Pri vodiacom madle je brzda a taky istý istic na aretovanie predného kolesa.

chinensis007
22. srp 2016

@ivinka15 děkuji moc. Ta veliká striska mě na něm láká. To mi u současného chybí. Jak jste spokojena s odpruzenim? Je v terénu v pohodě? A kos pod kočárkem, je dostatečný na běžný nákup? Jinak jsem v podstatě rozhodnuta 🙂 děkuji moc!

radu_l
1. říj 2016

Dobrý den, kočárek máme doma, aktivně využíváme 4 měsíce, vše ok, projede vše, jen hluboká korba drží pouze na 2 čepech, tak v terénu to dost třepe, super jednoduché skládání a příruční košík na drobnosti na rukojeti. Sporťák jsme zatím nevyužili. I prostor pod kočárkem je dostatečný.

anjet
5. říj 2016

Mám kočárek rok a max.spokojenost.hluboka korba prostorná,malej se tam vešel do půl roka a celou dobu s fusakem a to je dlouhán. Jen v terénu se hybe, je nasazena pouze na dvou čepech.Sporťák velice prostorný,taktez košík pod kočárkem. Velice dobře se skládá. Mohu jen doporučit

misenaf
3. led 2017

@ivinka15
@chinensis007
@radu_l
@anjet
Ahojte dievcata.Ozvite sa mi prosim niektora chcela by som sa spytat co to na kocik chicco activ.Ste spokojne?Naozaj pada budka nad vanickou?Nema naslapnik,ako vychadzate na schod alebo obrubnik?Je dostatocne velka vanicka a naozaj labilne drzi v terene?dakujem

radu_l
3. led 2017

@misenaf kočárek aktivně využíváme 7 měsíců, nic nám nepadá, jediná vada je vrzající konstrukce, teď v mrazech plasty vydávají vrzavé zvuky, velké plus je velmi snadná manipulace jednou rukou, složení i rozložení do auta, jezdím často s malým sama a toto byla priorita při výběru a pak také průchodnost terénem. Zatím jsme odzkoušeli jen s hlubokou korbou a ta se hodně třepe, drží jen na dvou místech a tak na kamenitý terén to není, ale průchodnost bahnem a rozbředlým sněhem je super. Na schod a obrubník vycházím přitlačením na rukojeť, přední kolečko se zvedne a pak nadzvednu zadní, že nemá nášlapník mě do teď vůbec nenapadlo ... Vanička je trochu užší, malý má 7 měsíců a v kombinéze a fusaku se mi tam vejde tak tak, ale stejně už budeme pomalu dávat sportovní verzi, tak to zase tolik nevadí. Záleží co od kočárku očekáváte ... u tohoto kočárku mi trochu chybí kvalitnější zpracování, je hodně plastový a jde to vidět, ale zase je hodně lehký a dobře ovladatelný. Vajíčko je robusní a bezpečné na rozdíl od některých 3 kombinací ... klidně napište, pokud chcete vědět něco konkrétnějšího. 🙂