Kočárek Chicco sada Trio Tour 4. Jaké máte zkušenosti?

bakule
16. led 2008

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte některá zkušenost s kočárky Chicco nebo přímo s novinkou 2008 Chicco Trio Tour 4 http://www.sunmobil.cz/detail.php?id=180 Neslyšeli jste nějakou kritiku? Také jsem se nikdy kočárků Chicco nezastávala, ale dnes mě v obchodě tento model docela překvapil. čtyřkolka, úžasná manipulace, lehký, prostornější než ostatní od Chicca. Taky zvažuju Xlander XA, pořád nevím. Blbý, že ani u jednoho nejde přehazovat rukojeť.

andrema
27. říj 2009

to je ta vanicka taka mala..ja som citala niekde,ze rozmery su 89x45 tusim...a to je snad najviac co som doteraz citala

zlatouch
27. říj 2009

andrema-pokud maji S3 a S4 stejnou korbicku (rekla bych, ze jo), tak az tak nejmensi neni, kdyz jsem vybirala, narazila jsem na mensi. Nam se tam L.vesla do 8m (ale je teda spis mensi).

andrema
27. říj 2009

a viete teda niekto ktore kociky maju najvacsiu vanicku...a nie su to klasicke hlboke kociky,ale trojkombinacie?

kulicka3
27. říj 2009

Ahoj velkou vaničku trojkombinace má třeba firkon já měla quatro hluboka korba super velká ale sportovní sedačka je malá,teď mám chicco tour 4 a jsem spokojená sporťák je krásně prostornej jediný co bych brala kdyby šla otočit sedačka abych na malýho viděla

andrema
28. říj 2009

kulicka3 a da sa ten sportak dat do polohy lezmo? ak ho mas,tak mi asi budes vediet povedat,ci tie kolieska su naozaj umelohmotne...lebo praveze vyzeraju ako gumove...ak su umele nenatriasa sa velmi kocik,ked ides po nerovnostiach a nie su hlucne?

kulicka3
28. říj 2009

sporťák do úplného lehu nejde,kola jsou gumová a je odpružený,byli jsme s kočárem jak v lese tak i ve skalách a myslím že v pohodě

andrema
30. říj 2009

jeej dakujem...tie kolesa ma potesili,lebo vsade citam,ze su plastove,tak som sa toho zlakla.

noemmie
30. říj 2009

Ahoj, ja mám síce S3, ale myslím, že pri S4 je vybavenie kočíka to isté, áno kolieska sú plastové, ale na tej časti, ktorá jazdí po vozovke, je guma s jemným dezénom niečo také ako na pneumatikách (kolieska teda nie sú nafukovacie). Osobne by som nafukovacie kolieska kvôli pohodliu bábätka ani nechcela, jednak kvôli údržbe a možnému prepichnutiu, a jednak preto nie, že našu malú to tak v kočíku príjemne "drncá", že si vždy v kočíku pospinká 😉 niekedy naschvál kvôli tomu vyhľadávam nerovnosti na ceste 😀 Čo sa týka polohovania tak opierku do úplného ľahu dať nejde, odhadovala by som, že sa to dá na nejakých 160´. Zatiaľ používame len hlbokú vaničku, naša malá ma necelých 7 mesiacov (cca 69 cm) a aj s fusakom sa do nej zmestí.

andrema
31. říj 2009

noemmie...a aka je ta plocha na lezanie babetka? lebo ten vonkajsi rozmer sa mi zda dost velky...ale ci aj vnutro je...no ale ked sa tam mala zmesti v 7mich mesiacoch aj s fusakom,tak to je asi celkom fajn....je budem davat fusak mozno dva mesiace...lebo termin mam vo february

noemmie
31. říj 2009

andrema, zmerala som rozmer vo vnútri vaničky a a tá naša 🙂 má 80 cm na dĺžku a 35 cm na šírku, pričom ide o rozmery merané v strede dĺžky a šírky vaničky. Vanička je pri nožičkách a pri hlavičke oblá, t.j. tvarovaná do oblúčika. Na vaničke oceňujem to, že je plastová (čiže ju neprefúka) a vystužená polystyrénom (teplučká), vnútorný poťah sa dá dať jednoducho dole a oprať, zatiaľ som prala asi 3x a radšej len v rukách (som sa ho bála dať do pračky).

Jaj, a ešte ma napadlo, že aj autosedačka - vajíčko je super, má takú spodnú časť, ktorá sa dá pripevniť popruhom do auta, autosedačku potom stačí len nacvaknúť a založiť druhú časť zacvaknutého popruhu. Vďaka tej spodnej časti, netreba autosedačku komplikovane pripútavať, keď niekam autom ideme, resp. odpútavať, ak chcem vajíčko s malou nakliknúť na podvozok, ak ideme napr. na nákupy. Autosedačku tiež stále používame.

Zatiaľ som s kočíkom veľmi spokojná, dúfam, že sa mi bude páčiť, aj keď sa budeme voziť v sportiaku 😉

andrema
1. lis 2009

noemmie...dakujem veeelmi pekne...uz sa tesim na ten kocik

ivetka5
1. lis 2009

Ahojte, aj ja by som Vám prispela, ak môžem. Tak ja má S3, chceli sme S4, ale nakoniec som veľmi rada, že mám 3-kolku, super manipulácia, ľahký a pod. Zatiaľ ma nezradil. Tiež sme hľadali všetky rady, kto je ako spokojný, ale treba fakt asi len vyskúšať. Som našla všelijaké prioti, ale ani jedno sa mi nepotvrdilo. No mys sme už v športiaku, výhoda fusaku, ale dnes osm mu tam pridala ešte aj klasický. vaničku by som využila rada ešte, ale sme dlhý na náš vek, rýchlo sme rástli. Máme 6,5 mes. a meriame cca 73 cm. Ale pri druhom snáď raz využijem ešte vaničku, ankoľko sa nechystám kočiar potom predať.My sme kupovali v ČR, ceny sa nedajú porovnať.

Andrema, vy ste ho odkiaľ kupovali?