Kočárek Chicco sada Trio Tour 4. Jaké máte zkušenosti?

bakule
16. led 2008

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte některá zkušenost s kočárky Chicco nebo přímo s novinkou 2008 Chicco Trio Tour 4 http://www.sunmobil.cz/detail.php?id=180 Neslyšeli jste nějakou kritiku? Také jsem se nikdy kočárků Chicco nezastávala, ale dnes mě v obchodě tento model docela překvapil. čtyřkolka, úžasná manipulace, lehký, prostornější než ostatní od Chicca. Taky zvažuju Xlander XA, pořád nevím. Blbý, že ani u jednoho nejde přehazovat rukojeť.

gaba3
17. led 2008

ahojky bakule 🙂 já sice nemám Trio Tour 4, ale sadu Trio S3. Ale dívala jsem se v obchodě i na tento, jsou skoro stejné, až na ten podvozek...ještě jsem s ním ven nevyjela, ale už trénuji u babičky, vždycky když tam jsem na návštěvě 😀 kočárek je lehoučký a výborně se s ním manipuluje, i skládání a nasazování korbičky a autosedačky na podvozek je sranda 😉 Korbička sice není největší, ale netrápí mě to, když čekáme mimíska na jaro (a to ty taky, jak tak koukám 🙂 ) a sporťák je dost prostorný, ten mě uchvátil, prcek bude mít dost místa na prdelku, zatímco u Xlandru mi to přišlo horší......
Jinak mě se Tour 4 taky moc líbí, ale manžel chtěl trojkolku, tak jsme nakonec koupili S3, ale kromě těch koleček mi přijdou snad úplně stejné 😉

bakule
autor
17. led 2008

ahoj gabo3 😉 , děkuju moc za názor, to mě potěšilo. i já jsem si zkoušela v obchodě Trio S3, je to supr kočárek otočí se úplně na místě, bezva manipulace, krásně lehoučký a rozdíl jsem také nenašla. měla jsem v jedné ruce S3, ve druhé Tour 4 a byly úplně stejné 🙂 jen jsem se spíš rozhodovala pro čtyřkolku, ale to každému jinak vyhovuje 🙂 chtěla jsem se zeptat, protože to mě nenapadlo vyzkoušet, jak je polohovací sporťák? je do úplného lehu? co když nám ty naše šikulky nebudou na podzim ještě pořádně sedět? možná porodíme úplně na stejně, co? 😉

gaba3
17. led 2008

jojo u nás to bylo podobné, je potřeba to v obchodě vyzkoušet 🙂 ale manža zavelil, že by radši trojkolku, tak máme trojkolku 😀 ona byla i ve slevě zrovna, máme ještě model 2007 v barvě denim teda (jestli chceš, mrkni do mého albíčka), takže i cena tak nějak rozhodla pro trojkolku. Ale ta modrá barvička, co máš v odkazu, tak ta je super, taky jsme jí chtěli, ale ve trojkolkách 2008 bohužel nemají....teda sice v katalogu v obchodě baby expertu je, ale nedá se objednat. a co se týče sporťáku, tak lze polohovat úplně do lehu, jediné, co nemá, tak polohování nožiček, některé maminy nato kladou důraz, ale mě to teda nepřijde zase tak potřebné, aspoň ne u chicca, opravdu sedáček je širokej, takže komfort na prdýlku by měl být 100% a ten fusak s nánožníkem je taky fajn 😉 Jinak, když mi dorazil domů, tak jsem zjistitla, že tam je jen pláštěnka na sporťák a ne na korbičku (nevím jak je u Tour4), tak jsem pátrala a dá se normálně dokoupit do 200kč, tak to jen pro info 🙂 😉
A s těma našema šikulkama, beztak už nebudou chtít hajat a budou čučet ven 😀 počítám, že do sporťáčku půjdeme přibližně asi říjen, listopad (nevím, nemám ještě moc představu)?? jak to vydíš ty?
a koukám, termín máme fakt skoro stejný 🙂 a jak se jinak cítíš v třetím trimestru? 😉

mery.luu
17. led 2008

Ahojky,
no je pěkný , ale odrazují mě od něj plastová kolečka, která nejsou ani nafukovací...Nevím , ale myslím si, že x-lander by byl pohodlnější - to je ale věc názoru....Já budu vybírat každopádně s nafukovacími koly..

gaba3
17. led 2008

ahoj mery.luu, taky mě to zezačátku odrazovalo a dokonce jsem přemýšlela o kolekci 2006 (ta nafukovací kolečka má), ale zjistila jsem na různých diskuzích, že plasťáky jsou v podstatě bezúdržbové a lepší a ted je to hit a výrobci to začínají dávat na spoustu kočárků... známá třeba kupovala hartana a jedině s plasťákama, že s nafukovacíma je práce (dle zkušeností s kočárkem po prvním dítěti). Já osobně nevidím na plastových kolečkách problém, ale to je věc názoru 😉

janette
17. led 2008

Ahoj bakule, aj my mame novy chicco 2008, zatial sice stoji a caka na pasaziera 😝 , ale dufam, ze s nim budeme spokojny. My mame verziu trio 4 me, su to v podstate golfky. Chcela som lahky kocik, ktory sa rychlo zlozi a rozlozi a nezaberie vela miesta.... v obchode mali viacero druhov, ale nakoniec vyhral chicco..... je to vec nazoru, kazdy chceme od kocika nieco ine.......

bakule
autor
17. led 2008

ahoj gabo3, děkuju moc za info, hlavně ohledně polohování sporťáku, to je moc prima. koukala jsem do albíčka a ta denim barva je super! v Tour4 je maličko podobná Mistral, nemohla jsem se rozhodnout, protože jsem úchyl na modro-oranžové kombinace 😀 😉 ale ta tykysová je asi pro Tour 4 maličko veselejší. jinak supr, že si manža vybral trojkolku, to se mu bude pěkně s kočárkem trajdat 🙂 jojo, pláštěnka je tam asi fakt jen na sporťák, tak to dokoupíme s moskytiérou najednou.
taky to vidím s tím sporťákem říjen/listopad, zatím taky moc nevím, ale určitě budem mít šikovné mazlíky 🙂 zrovna jsem před chvílí prohlásila, že ten 3.trim na mě pad jako když na mě hodí deku 😀 ale bude určitě ještě hůř 😀 a co ty? Vojtíšek supr jméno, mam bráchu.

mery.luu: no ty plastová kolečka to je asi tak jediný nad čím jsem opravdu přemýšlela, taky jsem chtěla nafukovací. na druhou stranu je pravda, že u Chicca jsou odpružená a taky mě odrazovaly kamošky, že je s údržbou nafukovacích neustálý problém, taky často píchnou. ale to je komu co líp vyhovuje. do terénu určitě super 😉

janette: já jsem tenhle typ v obchodě ještě neviděla, ale mrkla jsem na net a vypadá opravdu super! nenašla jsem moc rozdíly oproti tour4, snad jen ten podvozek. a 🙂 barvičky fakt super!! 🙂

gaba3
17. led 2008

Bakule: díky za pochvalu jména, Honzík se mi taky moc líbí - taky mám bráchu Honzíka 😉 🙂 😉 Jinak ta mistral se mi taky líbí, ale dělali jsme kompromis s manžou no, přece jen chce být taky pěknej s kočárkem, když bude drndat 😀 Jinak o třetím trimestru mi ani nemluv, na mě to taky šíleně padlo, 3 týdny zpět byly mnohem lepší, ale jak píšeš bude asi hůř no 😅 mě strašně pálí žáha a nesmím se moc prudce naklánět, abych se kolikrát nepozvracela a funím to je hrozný 😀 jinak jak je prďolka těžkej a velikej, tak už to začíná být takový nepříjemný, když se mrská a to máme zatím jen 1600g 😅 kde budeš rodit( jestli už máš naplánováno)? třeba se fakt střetneme na den 😀 😀 😀
a kdy plánješ kočárek kupovat? u nás to bylo ok, vyhlídli jsme ho v Brně v Chiccu a pak si ho levněji objednali na netu a dorazil do 3 dnů, ale kamarádka zaspala a objednávala si hartana a má jí dojít asi 4týdny po termínu porodu .a ted o 14dní dřív porodila a bude ho mít teda ještě dýl, mě by hráblo takovou dobu bez kočáru.....

bakule
autor
18. led 2008

Gaba3: no tak to máme s tima jménama trochu začarovaný, co ?😀
teda to už se těšíte, až budete drndat v kočárku co? 😉 taky jsem si tour 4 vyhlídla v obchodě a objednávat budu asi z toho odkazu nahoře, i když jsem teď našla obchod i v praze (kvůli záručáku by to asi bylo dobrý). ta tyrkysová barva se zatím u nás moc neprodává, všude mají jen 4 jiný barevný varianty. ale musim už příští týden (viz příběh tvojí kamarádky), aby mi taky nehráblo:o)) 😀
rodíme Praze v Podolí, to sem ze Žďáru asi nepojedeš, že 😉 a vy? co manža, jde s tebou, že?
no jinak, mně začlo hned po novým roce docela tvrdnout břicho, mam nakázáno ležet, nic nedělat, takže jsem dost na štíru, páč mi chybí zařídit spousta věcí, tak to sháním po internetu. a to jsem si myslela jak si to po vánocích pěkně v klidu všechno nakoupím.poučení pro příště 🙂 😀

gaba3
18. led 2008

No jo teda 😀 s tím záručákem jse se taky bála nakupovat přes net, ale vyšlo o 1500kč levněji a kdyby bylo potřeba (tak snad nebude 😉 ), tak se můžu obrátit na ně, nebo s fakturou přímo na Chicco,třeba v Brně, to je jedno, že mi to prej vezmou.....
a o Podolí jsem slyšela samou chválu, je to tam asi dobré vid? a manža bude s tebou? se mnou jo 🙂 tak snad ho tam nerozkoušu 😀 většinou, když mi je blbě, tak jsem ráda sama a v klídku, tak uvidíme 😅 ale jako podporu ho tam na druhou stranu strašně chci 😉 a kde budeme rodit právě ještě pořádně nevíme, pořád se rozhodujeme, chtěla bych do Havlíčkovýho Brodu (je to tam prej dobrý a dělá tam i má Dr.), ale prej jsou návštěvní hodiny pouze do 16:00 a to by tak manžel z práce dorazil, takže nevím, musím ještě zjistit.... nebo Nové Město, ale tam jim zase moc nevěřím, je to taková zastaralá nemocnice podle mě a nemůžeš si moc výbírat, co se týče poloh.......
A tak ležíš chudáku jo? Dr. ti určitě nasadila magnesko vid? já ho brala taky, trošku mi bříško tvrdlo, ale hlavně jsem měla strašný křeče do noh, tak jsem ho asi před 14 dni vysadila, že to zkusím a ok 🙂 a na netu je dobrej výběr a hlavně většinou za lepší cenu než v kamenných obchodech, takže si z toho nic nedělej a užívej nákupů na netu 🙂 😉
a co prcek? taky se ti tolik mele? já dnes celou noc nespala...ale je super, jak už je velikej a když třeba vyšpulí nožičku, tak víš, co hladíš....my máme prej hyperaktivní miminko , tak si užiju 😀

helenapce
18. led 2008

ahoj holčiny,
já mám taky doma v obýváku chicco s3 tříkolku, neustále jsem se nemohla rozhodnout, který kočárek koupit, pro tříkolky jsem moc nebyla a nakonec jsem ji, ale ikdyž trošku se strachem objednala. Jsem z ní, ale maximálně nadšená, úžasná lehoučká manipulace, všechno funguje na jedno zacvaknutí a polohování nožiček u sporťáku mě zanechává chlednou, myslím, že to není až tak důležité.
Trošku jsem se bála velikosti hluboké korby, ale nakonec čekám mimi v dubnu, takže v létě nebudem řešit, jestli se tam vejde fusak a na zimu už budem drandit ve sporťáku,
kterej jde nádherně zateplit fusakem, co je ve výbavě.
Jediné moje zklamání je pláštěnka, která je opravdu jen na sporťák, ale snad se to dá dokoupit. Mám barvu Mistral, model 2007, na www.babylife.cz za 13990,- Kč, což je docela slušná cena....Vřele doporučuji.
U modelu 2008, u čtyřkolky mě moc nenadchly ty přední malá kolečka, jsou asi praktická pro manipulace, ale nelíbilo se to mému oku. Nafukovací kolečka mě odradila, protože hrozí píchnutí jako u kola . Kočárek má nastavitelné odprožení a kolečka nejsou až tak tvrdá, takže víceméně je to ok.

gaba3
18. led 2008

Ahoj helenapce 🙂 koukám, že máme úplně stejný kočárek 🙂 😉 jsem z něho taky nadšená, už se těším, až v březnu vyzkouším 😢
s tou pláštěnkou na hlubokou korbu jsem se ptala přímo v chicco obchodě a je univerzální na korbičky a stojí do 200kč, hledala jsem na netu a měla by to být tato (jsou dvě velikosti exclusive na korbičky a exclusive xl na velké hluboké kočáry), ale až budu objednávat, radši se ještě zeptám: http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/plastenky-...

bakule
autor
18. led 2008

gabo3, já jsem tour 4 viděla v obchodech před vánocema dokonce za 24.000,- až teď ho dali do akce. no to by mi asi hráblo, kdybych si byla koupila tenkrát. teď je asi za 17.400 podle toho jak kde. a musim se smát, protože v malvíkovi ho nakonec asi budu kupovat. je to snad jediný obchod v praze, kde ho mají v tyrkysové barvě. tak se mrknu rovnou i na ty pláštěnky 😀 jinak píšu na tvou interní poštu 😉

bakule
autor
18. led 2008

helenapce: děkujem moc za komentář. jsem moc ráda, že jsou i další maminy, co kupují chicco. 😉 moc nás těší, že jsi spokojená, barva mistral se mi taky moc líbí. musím říct, že kolečka u Tour 4 se mi taky nelíbí, ale neřešim to , to je asi to poslední. pro S3 jsou hezčí a taky se mi líbí i ty co jsou u sady For Me, nno ale co, hlavně když to bdue jezdit, asi zůstanu už u čtyřkolky, jsem rozhodnutá. 🙂

danona
18. led 2008

ahojte
náš první kočárek byl taky chicco - S3 - plastová kolečka, barva discovery.. 😎 kočárek byl perfektní, zvládl i dovolenou v Tatrách - kopce 😀 ... byla jsem s ním maximálne spokojená, jediný problém proč jsem jej vymenila - mám nové auto a podvozek kočárku se mi nevejde do kufru auta ☹ /a to mám passata - kufr auta je široký ale nízký/ ☹
jinak je kočárek perfektní, jen to skládání.. 😉

bakule
autor
18. led 2008

danona ahoj: díky moc ze bezva názor. mně zas podvozek vyhovuje, rychlá manipulace a má složený cca 90cm, nemyslím, že je to moc (jsou i mohutnější kočárky) a pro nás úplně v poho (máme ale kombíka 😎 ). je fakt, že známá vybírala kočár jen podle velikosti, aby se jí dobře vešel do auta, nakonec za něj dala asi 40tis. to je pak otázka, jesli kočár nebo "kočár". je jasný, že lépe vyměnit S3 než passata.. 😀 😉

gaba3
18. led 2008

Danone: to je super, ty teda umíš potěšit, z toho kočárku začínám mít čímdál větší radost 😀
Bakule: ještěže máme taky kombíka 🙂 jinak na IP už máš taky zprávičku 😉

helenapce
18. led 2008

bakule: ahoj, jsem taky ráda, že mám spřízněné duše. Všude okolo v diskuzích se nakupují spíš JorDany,
takže jsem byla fakt dost na rozpacích, ale tenhle kočárek se nám v rodině líbil vlastně od začátku a všechno ostatní jsme s ním neustále porovnávali až jsme nakonec skončili u něho. Už jsme natěšený, až vyrazíme do ulic,
nejen že je fakt lehce ovladatelný, ale i dobře vypadá, holt italové to uměj....

gaba3 : díky za info ohledně pláštěnky, hned pro nim vyrazím, aby byla v pohotovosti, doufám, že ji tady u nás budou mít, chicco v Pardubicích prodává jenom Maxi Pompo, přinejhorším ji objednáme na netu, ale nevím jak hodně cena naskočí s poštovným, no uvidíme.....

Všem členkám fanklubu Chicco přeju příjemné drandění..... 😀

ninka1234
9. čer 2008

aj my sme majiteľmi chicca C1 a sme maximálne spokojný 😵

marci
10. čer 2008

Já nad chiccem S3 taky pořád váhám. Manžel mě pořád odrazuje od plastových kol? Máte s plasťáky fakt některá špatné zkušenosti? V čem jsou horší než nafukovací??

evinka2311
5. srp 2008

baby,mam otrasne skusenosti s chiccom,ja teda nikdy viac.kupila som pred 2 mes chicco tour 4 kombinovany kocik za 25 tis,ale hned po mesiaci padala strieska na vanicke,Dema Senica mi ju odmietla reklamovat,že padaju vsetky a su tak spravene od vyrobcu.až do dnes som s nimi nic nevyriesila,takže podavam stažnost na SOI,nech si to sami riesia.mam od nich aj vak ku kociku,oprala som ho na 30 stup a su z neho len take povrazky,tak chicco je pre mna ako cinsky kocik........

soficianna
6. srp 2008

nafukovacie kolesa lepsie "peruju" po nerovnych povrchoch, su vhodnejsie do terenu, ci do snehu.dietatko menej citi otrasy na ceste s nafukavacimi kolieskami ako s plastovymi. Skor sa opotrebuju.

nikol_79
6. srp 2008

Ahoj evinka aj ja som mala chicco Ct0.1 a na vaničke mi tiež padala strieška hotova katastrofa 😠 hlavne keď sme šli po nerovnom teréne, vtedy golfáč dosť natriasa, sústavne som musela striešku naťahovať späť.

cvirko
7. zář 2008

Ahojte baby, zmestí sa trio tour v pohode do panelákových výťahov?udávajú rozmer dlžky 106cm, no a my máme výťah hlboky 108cm.Zdá sa mi, že je to ale rozmer trojkolky. Aké máte skúsenosti?a ako ste spokojné maminy, ktoré ste si ho kúpili a už ho naplno užívate?mne sa páči výbava tohoto kočíka, a aj funkcie. Tiež rozmýšlam akurát na tými koliečkami, ale funkcie stále prevažujú nad kočíkmi s nafukovacími kolesami v tejto cene

marion
8. zář 2008

Ahoj Marci, ale ja som chicco S3 mala a kocik ma nafukovacie kolesa, co je super. Pretoze po roku tie kolesa vyzerali stale ako nove. 🙂

olise69
9. zář 2008

Chcem sa opýtať, -vojde mi trojkolka S3 do kufra golfu ?

miskinadamko
12. bře 2009

Ahojte chcem sa spýtat ci su vanicky a autosedacky chicco univerzalne na vsetky podvozky chicco alebo kazda vanicka pasuje len na daný model,dakujem

nikol_79
12. bře 2009

vaničky aj autosedačky pasujú na všetky kočíky chicco čo majú funciu klik-klak

vlastulka
21. črc 2009

Ahojte, sú tu ešte nejaké skúsenosti s týmto kočíkom? Tiež nad ním premýšlame, tak sem hodte nejaké plusy a mínusy tohoto kočíka 🙂

danu
27. říj 2009

andrema • Dnes o 14:18
Ahojte, nemate niekto skusenosti s tymto kocikom...celkom ma zaujal,ale zda sa mi na prvy pohlad dost labilny,aj ked pisu,ze je neviem ako bezpecny...neviete niekto rozmery vanicky a vahu kocika s vanickou?
Dakujem krasne za rady a tipy

andrema • Dnes o 16:30
to ziadna z vas nema tento kocik a ani nad nim neuvazuje?🙂