Kočárek Chicco Trio S3. Máte s ním zkušenosti?

sajahonzik
1. pro 2007

Ahoj všichni,
chtěla jsem se jen zeptat, zda má někdo zkušenosti (pozitivní 🙂 i negativní ☹ ) se sadou kočárku a autosedačky Trio S3 (kolekce 2007) od Chicca... Bohužel jsme tu našli jen asi tři věty ☹ , kde se píše, že jim ho nedoporučovali, že kočárky od Chicca jsou hodně poruchové, ale nikdy to nebyly osobní zkušenosti.... Onu sadu mají teď v akci a docela se nám líbí...Tak, prosím, ppmozte 😉 😵 😵 😵 ...Díky moc....

stefy
2. pro 2007

ahoj sajahonzik, tak já jsem mnela tuto sadu, jenom model 2006 , ale nejak výrazne se nelyší. Byla jsem s nim velice spokojena. Má hodne prostornou hlubokou vaničku, jednoduchý systém klik-klak na nasazení autosedačky na podvozek. Hodne jsem ji používala když jsme jeli na nákup. Velice dobre se s ním manipuluje. Je stabilní a když je venku sníh, tak není problém. Já sjem teda ješte neslyšela že by byl kazovej. Sporťák je hodne prostornej. Je to moje osobní skušenost. Mnela jsem i hluboký kočárek peg perego, pred 8 lety, ale dávám hlas chiccu. Preji správné rozhodování.

baron
2. pro 2007

Ahojik,tak nam se ma miminko narodit v polovine ledna...kocarek jsem vybirala dlouho,ale byla to laska na prvni pohled a tak jsme za cenu 16990 koupili Chicco S3 Top,barva modra. Kdyz jsme si ho privezli a dali dohromady,tak jsme byli prekvapeni,jak je pekny,prostorny a jak pekne se s nim jede. Opravdu me okouzlil a zatim jsem maximalne spokojena. Ale zatim jsme samozrejme nezkouseli s miminkem,takze v lednu uvidime. Ale myslim,ze zklamani nebudeme. Jinak ta autosedacka je velmi pekna,prostorna a je perfektni ta zakladna,kterou nechas v aute a vemes jen sedacku a pak ji tam zase jen nacvaknes a jedes. Takze ja jsem vsema deseti PRO. Janiik

barborka17
2. pro 2007

ahoj my sme super spokojni a to aj preto,ze ho mame za super cenu🙂).
kupili sme ho cez tento nemecky shop o 8000tisic lacnejsie a to aj s postovnym!!!🙂

klikni sem
tento ta vide 570eur aj s postovnym =18.240,-SK
http://www.kidsroom.de/cgi-bin/kidsroom.shop/47...

tento je v tejto farbe v akcii,vide ta 545 eur=17.440,-Sk
http://www.kidsroom.de/cgi-bin/kidsroom.shop/47...

mam odtial aj odsavacku avent,klobuciky,sedacku chicco hawai......
super shop,bohuzial v nemecku je vsetko lacnejsie a dodaju ti to kurierom do 2 tyzdnov.

sajahonzik
autor
3. pro 2007

😵 😵 😵 Jééé, moc děkuji za odpovědi....my stále váháme - jsme holt děsně nerozhodní ☹ - kočárek nás dostal i svou nynější akční cenou - celá sada je nyní za 14.990 Kč 😀 😵 😀 , ale my vždycky chtěli raději 4-kolku a nafukovací kola...a já osobně jsem chtěla modrý kočárek - což Mistral splňuje, i když nevíme, zda miminko je klučík nebo holčička 😅 ...

aja123
3. pro 2007

Ahoj, tak tenhle byl taky můj favorit, ale prodavačka v obchodě mi ho vymluvila ☹ , že není dobře stabilní, že to byl nešťastný tah od chicca. Proto nová kolekce chicco 2008 už jsou čtyřkolky. Tak nevím ☹

maryam
3. pro 2007

aja, to nie je pravda, ze su stvorkolky - ta sada 2008,
sada 2008 ma len inu farbu, ale je takisto trojkolka, existuje samozrejme aj stvorkolka v sade 2007 aj v 2008, ta je lacnejsia ako trojkolka, ale ma malicke kolieska.

stefy
3. pro 2007

tak o stabilite bych s tou prodavačkou diskutovala, protože je dosť priestranný a veľký na to aby mal stabilitu.

danona
3. pro 2007

stefy - suhlasim 😉 .. ja som mala farbu Discovery - jabĺčkovo zelená - velmi pekná /aspon pre mna 😎 /

gaba3
5. pro 2007

Ahoj holky 🙂 taky se mi moc líbí, ale pořád se rozmýšlím a nevím nevím 😅 Máte nějaká zkušenost s jízdou ve sněhu? Víc se mi líbí kolekce 2007, ale ta má “plastová“ kolečka a bojím se, že s tím budu mít v zimě problémy - jsem z vysočiny a sněhu tady bývá až moc...
Danona: ty máš teda kolekci 2006 vid?ten má myslím nafukovací kola že?

janinininka
5. pro 2007

Holky nám se kočárek taky líbil na netu, tak jsme jeli do Phy, protože tady nebyl nikde a mě teda docela zklamal, korbička se mi zdá malá, ani moc dobře se mi s ním nejezdilo, líp se mě osobně jezdí s Cam Cortinou, takže jsme ho zavrhli, barvy ale mají pěkný, ale jinak mě docela zklamal ☹

loss
5. pro 2007

my mame vybraty 4kolesovy Vintage prada mam ho aj v albume

nikeske
5. pro 2007

to gaba: ja mam chicco S3 a v snehu uplna pohoda
to stefy: stabilita kocarku je v pohode, zalezi, ako si das predne koliesko.ak chces ist do zataciek, povolis si ho a otocis sa okolo svojej osi na mieste, ak chces ist do prekazok, do obrubnikov, tak si ho zaaretujes a ides. Do 10cm prekazky vojdes ako s traktorom, ani ho nemusis nadzdvihnut.
to janininka: korbicka je sice len-tak-tak, ale myslim, ze dnes su uz cest vynimkam vsetky tak male...a musim povedat, ze nase mimco uz od styroch mesiacov nebolo mozne udrzat v hlbokom, takze v pohode co sa tyka toho, ze tam uz nevojde 🙂
inak bacha na nafukovacie kolesa, niektore firmy s maju problem s nahradnymi, ked dostanes defekt, tek smola. ale to uz je davnejsie, co som to pocula...ale pre istotu sa popytajte.

takze vela stastia pri vybere, nech ste spokojni.

millihu
5. pro 2007

Ahojky,no vzhledem k tomu,ze budes mit zimni miminko tak nevim nevim.Taky se mi hrozne libil,ale ta hluboka korbicka s porovnanim s jinymi je prtava.Kdyz si uvedomis,ze tam budes davat jeste zimni fusak a mimisek bude nabalenej🙂Samozřejme,ze se ti tam na zacatku vejde,ale je otazka jak dlouho🙂...kdyby jsi mela mensi mimco tak jo.....My jsme nakonec koupili Quinny speedy sx a tam je i stabilita ze vsech trojkolek co jsem mela k porovnani nejlepsi..ma i sirsi rozptyl zadích kol od ostatnich.Jinak jsem o te spatne stabilite taky slysela...byla to nejaka zkouska mam pocit od COI.

nikeske
6. pro 2007

to milihu: chcela som sa spytat, ak mas tie zadne kolecka od seba sirsie, vojdes na tie pasy pre kociky, co su na schodoch? jedna znama ma nejaky kocik, co jej na to nevojde a musi ho nosit ☹

inak neviem, ako dlho vam deticky vydrzali v hlbokom, ale ja nepoznam ziadne, co by bolo viac ako 5-6 mesiacov,/ale mozno ich poznam malo 🙂/ tak si myslim, ze s tou korbickou aj s fusakom by nemal byt problem.
Moj napr. uplne v pohode spi v sklopenom sportaku, ked je na prechadzke.

vojtisek2007
13. bře 2009

maminky - prosím o radu, chci koupit sporťák chicco s3 - má plná kolečka - nevíte náhodou zda se dají koupit a vyměnit za nafukovací ??? Děkuji

qetinka
13. bře 2009

urcite sa daju....vsetko sa da..ja mam na S3 nafukovacie..su lepsie a aj to krajsie vyzera... 😎

soficianna
13. bře 2009

kontaktuj priamo distributora - Demu,....vsetko zavisi podla coho, ci ich bude mat skladom.Pretoze ach ich nemaju, nijak raz Ti ich nevycaruju...

vojtisek2007
13. bře 2009

soficiannna - a nemáš odakz na webové stránky na tu DEMU - vůbec nic mi to neříká....děkuji.

soficianna
13. bře 2009

...pokial sa teraz vyrabaju kociky chicco s plastovymi kolieskami nie je dovod, aby skladom drzali kolieska nafukovacia,...v takom pripade by ich dali priamo aj do svojej ponuky, pokial ale viem, toto neplanuju..
...tato otazku tu uz niekde raz bola, aj s rovnakou odpovedou. Od distributora ich nie je mozne kupit pokial su v ponuke kociky s plastovymi kolieskami!...a zohnat ich niekde inde, uz netusim...

vojtisek2007
13. bře 2009

ale kočárky se dělají s plastovými i nafukovacími kolečky - já tenle kupuju přes inzerát a má plastová, tak jsem myslela, že kdyby nám nevyhovovali, tak že bych je vyměnila za nafukovací....

denisab32
13. bře 2009

soficianna má pravdu, u nás - SR to je bohužiaľ tak, ale u vás v ČR je iný dovozca, myslím, že aj lepší, tak skús priamo cez http://www.chiccocz.cz/

krista
25. čer 2009

hynka • 1d • 25. duben 2008 v 07:02
Ahoj holky, nemáte nějaké zkušenosti s kočárkem Chicco Trio S3 . Budu ráda za vaše příspěvky 🙂
Uvažujeme o Cortině, ale teď jsem objevila ještě tehnle kočárek od Chicca. Tak mám dilema. 🙂

aeroaero • 1d • 25. duben 2008 ve 14:50
my tenhle kočárek máme, máme ho v barvě mistral- světle + tmavo modro oranžový. Nevím čím začít...má samozřejmě pro a proti jako každej kočárek ale to pozitivníi převládá.

systém klik klak na nacvakávání autosedačky + korbičky na podvozek je super, skládání kočárku užasný...mám malý auto a tenhle kočárek v pohodě složím.

Kdyby jsme měli asi menší miminko tak by byl kočárek super po všech stránkách...ale jelikož Kubíček měl 4 kg při narození a dneska v 10 měsících má skoro 11 kg tak nám korbička byla ve 4-5 měsících těsná a tak jsme předělali kárku.Na tu si stěžovat nemůžu ta je zase oproti jiným kočárkům obří z čeho mám ohromnou radost.fakt tam v pohodě vydrží do 3 let.
To samé nás čekalo s autosedačkou..vajíčko mu bylo brzo těsný a tak jsme kupovali větší kategorii.Škoda že jsem si dýl neužila nakupování s autosedačkou..to bylo pohodlý když jsem jí nacvakla na podvozek a nemusela se o nic starat.
Košík pod kočárem by mohl být větší..některý kočárky ho mají lepší.A kolečka by mohly být nafukovací..ale někdo mi říkal že snad ty nafukovací by se už ted měli dát dokoupit.Tyhle taky nejsou špatný ale nafukovací by byli asi o dost lepší.
Ovládání kočárku je lehký a parádní.Dále jsme museli dokoupit na kárku nánožník protože ten u toho neni..jen fusak..ale ten stál asi 400 - univerzální na trojkolky.Já nevím co ještě říct..když tak se zeptej co tě zajímá.

aeroaero • 1d • 25. duben 2008 ve 14:52
ted jsme se dívala do alba a ta cortina je opravdu víc než hodně podobná..i ten nákupní košík, i ty kolečka, i kárka pak vypadá hodně stejně.

alenka83 • 1d • 25. duben 2008 ve 20:57
ahoj, tak my máme cortinu a také jsem přemýšlela nad chiccem S3, ale cortina má ještě tu výhodu, že je v kompletní výbavě vč. nánožníků jak na sportovní verzi, korbičku i autosedačku, pláštěnku a dají se k tomu rovnou dokoupit nafukovací kolečka. Také ta korbička se může používat jako kolébka a má je polohovací, což také mnohé korbičky nemají. Dále mám vyzkoušeno, že se vejde do těch starých výtahů celá, aniž bys musela sundavat kolečka a i do auta se super skládá. Zatím jsme tedy nevyjely, ale už se na to moc těším a vřele i tak jí doporučuji🙂

hynka • 1d • 26. duben 2008 v 11:13
holky díky za vaše rady. Ještě pořád rozhodujeme. Je fakt, že kořárky jsou hodně podobné. Ještě pomrkávám po Neonatu. Nejvíc mi asi vadí velikost korbiček. Jak píše aeroaero - jsme s manželem oba docela vysocí, tak si myslím, že i naše mimi bude velké, a ještě k tomu se nám narodí na zimu, takže bude v kočárku ve fusaku, což také zabere více místa.

mery.luu • 2d • 26. duben 2008 v 19:13
ahojky hynko,

tak my jsme si včera koupili cortinu - loňský model. Jsem nadšená - už se nemůžu dočkat, až s ní vyjedeme 🙂 Ještě dneska si ji vychutnávám doma a zítra se stěhuje k babičce... 😉

Právě včera jsme srovnávali chico s3 a cortinu - s3 má menší korbičku, nožičky u sportovní verze nejdou polohovat úplně na rovno a podstavec autosedačky je takový robusnější, čímž je i těžší.....No a cortina má super nacvakovací systém (ale to myslím že s3 taky), má mnohem větší korbičku a mnoho dalších vychytávek... 🙂

Tak doufám, že budu spokojená.

Měj se hezky a přeji šťastnou ruku při výběru...

katuska09
1. črc 2009

Ahoj pro mě to byl favorit, ale pak jsem byla zklamaná když jsem zjistila, že když je malej ve sporťáku a usne, tak mu nemůžu zvednout nožičky. jinak byl ale úplně žůžo.

vrtule83
26. srp 2010

Chtěla bych obnovit téma, má někdo delší zkušenost s tímto kočárkem. Mají teď zajímavé ceny, tak o něm hodně uvažuji. Ale bojím se plastových kol, máme tu hodně rozbité chodníky a budu jezdit i po trávníku. Ještě jak moc jste postrádali u sporťáku, že není polohování opěrky nohou. Já to u golfáčů stejné značky hodně používala. Zajímá mě i další info.

ali27
26. srp 2010

ahoj, tak my ho pouzivame uz skoro rok a pol, v mnohych smeroch je vyborny, ale samozrejme, ze ma aj nedostatky.
vanicka nam sluzila do 7 mesiacov, potom prisla zima, tak sme ju museli vymenit za sportak. nevedela som si zvyknut na to, ze na malu nevidim, takze v buducnosti by som asi volila kocik, kde sa da umiestnit sedacka v oboch smeroch. co sa tyka kolies, tak je dobre, ze su velke, ale mne dost prekaza ze nie su nafukovacie, na co som pri kupe nejak nemyslela. cize je dobry na rovny teren, v snehu sa mi s nim slo zle, hlavne na udupanom to dost hrkoce. nafukovacie sa na slovensku nedali dokupit....
opierka na nohy mi nejako nechybala, mala ked si lahla, tak nozky neviseli dole, lebo sedacka je dost dlha, takze sa dalo dieta napolohovat tak, aby aj nozky boli rovno. tiez som neocenila, ze sa neda polohovat opierka chrbta az do uplneho lahu...
vela veci mi na nom zase vyhovuje, je priestranny, lahko sa s nim manipuluje, pouzivala som ho aj na korculovanie...

vrtule83
26. srp 2010

@ali27 díky, malá vanička mi tak moc nevadí, na léto už bude stejně ve sporťáku v 6měsících. Že nejde sporťák otočit jsem si nevšimla, ale není to pro mě zásadné, u malé jsem to nepotřebovala. Polohování do lehu jsem neměla ani u prvního kočáru a také mi to nechybělo. Uvidím další reakce, už zbývá jestli rysknout ta plastová kola. V zimě budu muset jezdit za každého počasí odvádět malou do školky a jestli bude zima jako ta minulá, tak nevím nevím a to jsem ve městě. Mám od chicca golfáče a ty byli v zimě za trest.










vojtisek2007
27. srp 2010

@vrtule83 mám z toho setu jen spor´ták a jsem moc moc spokojená, už ho používám přes rok, takže i v zimě, mám plastový kolečka a dobrý, na trávě,na sněhu,na chodníku....jak psala ali27, sedačka je dost dlouhá, takže když Elis ještě dneska položím - má dva roky, nohy jí dolu nevisí, takže polohování je zbytečné....a mě teda jde téměř do lehu, záleží asi na tom, jak dlouhé jsou ty pásky na povolování. Po tom roce teda akorát tak jakoby začal "vrzat" nebo skřípat...nebo jak bych to napsala, ale to je všechno, celej se dá krásně sundat a strčím to do pračky, vlezeme se do všech výtahů, do auta úplně v pohodě. Já bych neměnila. Mám ještě staršího syna, takže kočár v jakémkoliv terénu ovládám většinou jednou rukou, taky fajn věc, u některých kočárů musíte používat obě ☹

vrtule83
27. srp 2010

@vojtisek2007 časem vrzají všechny kočárky, holt vše potřebuje nějakou údržbu a občas promazat
A jsem přesvědčená, příští týden ho objednáme, dokud je výhodně k sehnání u nás.

vrtule83
27. srp 2010

nevíte jak tam pasuje scate pro starší dítě? Za osou kol dost vyčuhuje tyč od brzd, tak jestli to nebude vadit.

macik662
3. lis 2010

Dobry den, mam chicco S3 ,chcem sa spytat ci sa daju vsetky vanicky chicco nakliknut na tuto konstrukciu.Dakujem