Kočárek Chipolino Dakota. Máte nějaké zkušenosti?

jitdan
20. led 2009

Dobrý den,
máte nějaké zkušenosti s kočárkem Chipolino Dakota? Moc se mi líbí a přemýšlím o koupi, ale chtěla bych slyšet nějaké zkušenosti maminek a pak by mě i zajímalo jaký má kočárek kolečka? Jsem z města a tak mě zajímá zda dělají rámus? Děkuji moc všem za Vaše odpovědi!!!

Nebo máte nějaký jiný typ na sportovní kočárek? Jde mi o to, aby měl přehazovací rukojeť, aby byl prostorný, dobrý přístup do nákupního košíku, aby šel polohovat do úplného lehu a aby to byla čtyřkolka (4-6kol). A nejlépe modrý 🙂 Mám chlapečka...
Díky!!!

amira55
20. led 2009

ahojky jitdan🙂))
jsem ráda že jsem objevila tvůj dotaz-já mám totiž úplně stejné požadavky na sporťák jako ty plus ještě váhu a penízky-max.8-10kg a kolem 4000kč. A taky bych potřebovala poradit, nějak v tom lítám. Od kud jsi? Já z Brna.

jitdan
autor
21. led 2009

Ahoj amira55 😀
Já jsem z Prahy. Cenu já dám i do 7tisíc, ale ta váha je také důležitá!!! 😉
A jak staré máš mimi?? 🙂

amira55
21. led 2009

Hele malýmu jsou tři měsíce, ale já mám trojkombinaci "hadrák" tak bych už ráda na jaro nějakej skladnější kočár. Mám zálusk na chipolino rapido ale taky ho nemůžu nikde objevit☹

jitdan
autor
21. led 2009

Amira: ta to já mám už půlročního. Za chvíli bude sedět a já nástavbu jako sporťák ke kočárku mám šílenou a tak chci koupit nějaký sporťáček samostatně... 😉

amira55
21. led 2009

Tobě se líbí ta dakota?ale ta je dost těžká ne? Jaký máš ještě tipy?

jitdan
autor
22. led 2009

Koukám, diskuze stále jen my 2 🙂
Ta Dakota se mi líbí barvou (modrá) a výbavou!! Ale je pravda, že je těžší.
Pak mám ještě v zásobě: Inglesina Zippy a Hoco scooter...
Ale těm chybí něco, co zase ta Dakota má... Prostě nevím!!! Ach jo...
Hezky piš, budeme se posouvat v diskuzi stále do popředí a někdo se snad přidá.. Byla by škoda, aby to téma někam zapadlo.. 😀

jitdan
autor
26. led 2009

amira55: tak jsem definitivně změnila názor 😀 Budu mít Chipolino Ultra!!! Novinka r.2009. Je lehčí a je prostě super.... Takže já mám rozhodnuto. Přeji, aby jsi také našla kočárek, který Ti bude ve všem vyhovovat 😉

jajijo
15. únor 2009

Ahoj holky, koukám, že i já mám stejný problém. A dokonce jsem narazila i na kočárek chipolino ultra, tak jestli jste si ho někdo pořídil, ozvěte se, jak šlape. Dík. 😎

krista
8. dub 2009

fifinka20 • Včera v 09:27
Ahojky, máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? velmi o něm uvažuji. Děkuju

danulka0011
9. dub 2009

Predavam celu radu chipolina , takze s nimi skusenosti mam. Sami doma mame kocik z chipolina a mam tie kociky aj na predajni u seba.
Teraz sa to uz nevola Dakota. Dakota bola este minuly rok, teraz v tejto kolekcii je velmi podobny kocik / vlastne princip Dakoty/ vola sa ULTRA.

danulka0011
9. dub 2009

Keby ste okolo tych kocikov chceli nejake info, kludne mi mozete napisat. 😀

kokaka
15. dub 2009

danulka0011: také uvažuji o koupi chipolino ULTRA, ale někde jsem četla, že když přehodíš rukojeť tak, že na sebe s mimčem vidíte, že se zakopává o kolečka?

cazadora
23. dub 2009

kokaka tak ultra mám a o kolečka se fakt zakopává a jezdí se s ním s přehozenou rukojetí otřesně, už bych do něj nešla

jitdan
autor
8. kvě 2009

kokoka: mám ultra, ale opravdu se zakopává o dvojitá kolečka...!!! Jsou moc blízko u sebe.... 😒 Jinak jsem s kočárkem maximálně spokojená a vyřešila jsem to sluneční clonou na boudičku zakoupenou na MMB. Kočár už nepřehazuji a nenadávám 😀 Jinak je krásně lehký, dobře se ovládá, dá se dát do úplného lehu, boudička se dá sklápět-je tam i okénko a tak na dítě vidíte..... Vše je prostě jinak o.k. 😉

amira55
8. kvě 2009

ahojte tak i já velká bojovnice za značku chipolino jsem tento kočárek zakoupila a byla naprosto nadšená, ale....mám ho druhý den a látka na vnitřku boudy u té pojistky na sklápění se mi odchlípla od nýtku a z druhé strany se mi třepí....hledám na internetu a nenašla jsem nikoho kdo by měl podobný problém.možná je to ojedinělá závada nebo problém u verze pro letošní rok-nevím.uvidíme jak dopadne reklamace-každopádně měsíc bez kočáru bude děs☹

ve24
9. kvě 2009

hojky, já uvažuji taky nar chipoliny ultra, ale nikde jsem ho zatím nenašla v reálu. Zajímala by mě ta barvička zelená. Nemáte někdo s tímto kočárkem víc zkušeností? 🙂

kokaka
9. kvě 2009

holky díky za reakce, kočárek jsem objednala, protože se nikdo do té doby neozval se svýma zkušenostma, na barvu bordo jsme čekali 3 týdny, malá je v něm spokojená , ale moc dobře se s ním nejezdí proti směru, musela bych mít delší ruce abych byla daleko a nezakopávala do koleček , co se týče boudičky, tak nedrží v napnutém stavu, jedna strana pořád vypíná, hrozně jsem chtěla přehazovací rukojeť ale moc jiných typů jsem nenašla

jabuna
10. kvě 2009

ahoj,mám chipolino dakota.Úžasně prostorný kočár ale po 5měsících ježdění vyjela látka ze švů pod zadečkem a hlavou(malá má zatím 7kg!)tašku jsem opravovala víckrát budu ho reklamovat ☹ chipolino má krásné kombinace barev ale zdá se mi že kvalita není tak vysoká 😉 nebo mám jen smůlu a když si koupím trpaslíka tak mi vyroste!!!

amira55
11. kvě 2009

No tak mě dnes volala paní z obchodu kde jsem ho kupovala že po nafocení té boudy se Chipolino rozhodlo že mi pošle nový kočárek🙂
Tak snad to dopadne dobře🙂

lenhod
11. čer 2009

ahoj,tak já můžu velmi doporučit kočárek chipolino dakota ten novější tip.Mám ho už půl roku a jsem s ním velice spokojená.Má velká kola 20,přední jsou otočná,dá se přehodit i rukojeť,vůbec o kola nepackuju,je tam i taška na rukojeť.Váží 13kg,dá se složit jednou rukou a má úžasně velký a teplý nánožník.Na boudě má i sluneční střížku a dá se plohovat do úplného lehu.Košík je do 4kg.Opravdu mohu jenom doporučit.Jsem z města a navíc ho mám vyzkoušený i v zimě,v docela hodně sněhu.vpohodě to utáhne.Je ve 4 barvách.Známá má u nás ultra a hrozně na něj nadává.Takže záleží na každém jaké má podmínky ke koupi.Přeji dobrý výběr. 🙂

ivi1
4. črc 2009

Ahojte a neskušali ste na ultra zaaretovat kolecka donutra my to tak robime a pohodicka a ja som snim uplne spokojna nemam mu co vytknut asi kazda mame ine naroky 🙂 🙂 😅

lenuuska
24. srp 2009

Ahoj! prodávám Chipolino ultra model 2009, modré barvy. Koupený v červenci 2009, úplně nový, nejetý. PC 4990,- nyní za 4300,- Koupili nám ho rodiče jako překvápko, ale nehodí se nám. Praha západ. 🙂

anien
21. led 2012

@danulka0011 Je to sice již několik let, co jste tu psala...máte ještě zkušenost s kočárky Chipolino? Zajímá mě kočárek Chipolino Rio, jaký jsou na něj ohlasy atd. Děkuji předem

salome51
25. kvě 2017

@danulka0011 ahoj, vem že je to stará diskusia. Ale hľadám info o Chipoline Etro.