Kočárek Chipolino Futura. Máte ho někdo?

cazadora
29. bře 2009

Ahojte holky máte někdo tenhle kočárek? http://www.chipolino.cz/katalog/nahled_futura.html prosím o zkušenosti a názory.Děkuji.Ani vlastně nevim jestli to je letošní výstřelek nebo už starší model jen v nové barvě.

kikimaruska
29. bře 2009

Taky jsem po něm koukala, je to myslím letošní uplná novinka a ani u nás v krámech není....takže referencí asi moc ješte nebude...

cazadora
autor
29. bře 2009

tak to jsem si přesně myslela 😉 tak uvidíme jestli nevyberem něco jinčího

hame
29. bře 2009

Ahojky, tak přesně tenhle kočárek mám už měsíc a max spokojenost 😉

hame
29. bře 2009

Je lehounký, snadná manipulace a skladný. Na to jak je velký, má opravdu docela dost širokou korbu jde jedním tahem složit do docela malýho rozměru 😉 . Nákupní košik teda není zrovna z těch největších a jediný co bych mu vytkla jsou kolečka, jsou plastové nebo co to je za materiál, tak doufám že to vydrží. Jo a taky velký plus že jde dát až do úplnýho lehu. 😉

cazadora
autor
29. bře 2009

ahoj Hame super že jsi se ozvala 😉 mohla by jsi mi prosím změřit jak dlouhá je zádová opěrka? ty kolečka mi v první chvíli přišli nafukovací což by byla bomba no nejsou nedá se nic dělat. zvládá vpohodě i horší terén? např lesní cesu(nemyslim přez kořeny a tak ale prostě hrbolatou)Moc díky za info

cazadora
autor
29. bře 2009

a ještě se tě zeptám, jestli si myslíš že by teoreticky šla dát dovnitř vložná taška a používat kočár už od malinkýho miminka

hame
29. bře 2009

caz: Na horší cestu ten kočár asi nebude, jako parkem po štěrku projedu, ale není to nic moc 😒 je to podle mě fakt kočár do města a na dobrej terén. Opěrku ti změřím zítra ale je docela vysoká a na malý mimi bych kočár určo nepoužívala páč je hodně otevřenej, s hlubokou korbou ani s vložnou taškou se to nedá srovnávat, je to opravdu až pro větší mimi 😉

cazadora
autor
30. bře 2009

Hame moc díky, tak my číhnem po jinym ten aspoň horší teren je pro mě rozhodující 😉

krista
25. dub 2009

watergeenie • Dnes v 09:49
Ahojte dievčatá, máte niekto skúsenosti s Chipolino futura? Veľmi sa mi páči, ale v reáli som ho nevidela. V starších diskusiách sú všelijaké názory na túto firmu, aj že sú super, aj že sú to hrkálky vytrasené, ale o tomto kočíku som nenašla nič. Podľa toho, ako vyzerá by mohol byť masívnejší...hádam. A neviete náhodou, či ho nemá niektorá predjňa v KE, aby sme sa na neho mohli mrknúť? Díky

watergeenie
25. dub 2009

Krista, diky, ze si sem hodila moj prispevok. 🙂
Hame, mohla by som ta poprosit o laskavost? Nemohla by si mi prosim odfotit tie kolecka a aj ako vyzera v zlozenom stave? Ak ti to nebude robit velky problem. Velmi by sme ho chceli kupit, ale uz mame zle skusenosti z minulosti, tak to chceme 100 percentne omrknut 🙂

lefoc
25. dub 2009

Hame, prosím Tě, mám otázku ohledně hlučnosti koleček. Když jedeš třeba po zámkové dlažbě, jsou hlučná? Myslím jestli je to jako golfáče nebo lepší. Díky moc za odpověď. 😉

andula30
26. dub 2009

Ahoj kocky
tak ja nemam tento typ chipolina ale pooky pouzivame ho od narodenia uz skoro rok dennodenne ho skladame a chodime s nim vela cestujeme, ak chcete tento typ kocikov do terenu tak urcite nie myslim ze by ste ho vyhrkali ale pokial do mesta tak v pohode aj ke dmy mu davame zabrat aj v terene ale to sa s nim ide uz ovela tazsie 😉 napriek tomu ked ideme po hladkom terene tak nehrka po krbolatom ano ale nemyslim ze su to kolecka ako u klasickych golfacov je to taky zvlastny akoby penovy material a pri hrbolatom terene hrkaju skor akoby tie plastove loziska a nie kolecka ale aj ked mu davame zabrat /mna nejaky hrkot neodradi chodime s nim po plazi aj po terene ale to sa uz namakame 😉 , na teren asi gumenne nafukovacie kolieska/este za ten rok sa nam nic nestalo ani s tymi koleckami ako tu citavam pri niektorych znackach ze odpadlo kolecko a tak

hame
26. dub 2009

watergeenie: Hojky, vyfotím a dám na chvíli do alba, pokusím se ještě dnes 😉

lefoc: No já nevím jak hlučná sou golfky tak nevím 😅 , jako slyšet to trochu jde, ale nijak zvlášť, ony ty kolečky jsou takový plastový nebo nevím z čeho, takže bezhlučný to úplně není, ale nějak velkej hluk nedělají 🙂

hame
26. dub 2009

Jinak jak píše i andu tak bych řekla že ten kočár rozhodně není na nějaký ježdění po lese bo po horším terénu, do města ideální, lehkej, lehce manipulovatelnej a na převozy celkej skladnej, ale jeli jsme jednou po polní cestě a bylo to jak jízda po tankodromu 😝

andula30
26. dub 2009

Hame ta lesna cesta suhlas, ale myslim ze s tym maju problem skoro vsetky kociky ktore nie su stavane do terenu myslim ze tam treba rozhodne velke nafukovacie koliecka lenze to by musel mat clovek tych kocov niekolko jeden do mesta skladny lahky jeden do terenu, nam staci takyto a na turu je dobra aj manduca alebo ruky 😀

hame
26. dub 2009

watergeenie: Máš to tam 😉

watergeenie
26. dub 2009

Hame dakujem ti velmi pekne, paraaaaaaaada, naozaj ten kocik vyzera super, uz sa neviem dockat, kedy ho budem mat!!!!!! 😀
A mas rozkosneho drobceka, tie fotky vo vode su prenadherne, aj s korytnackami 🙂 😀

watergeenie
26. dub 2009

este ma napadlo, da sa zaklopit rukovat? (podla fotiek vyzera, ze ano).
To kvoli vytahu, ci sa tam zmesti na dlzku. Futura je totiz jednym z mala kocikov co sa vojde na sirku do nasho minivytahu, tak dufam, ze na aj dlzku ho tam nejako dostaneme, lebo ho velmi chcem 🙂

hame
26. dub 2009

Jj rukojeť je taky polohovatelná, taky bydlíme v paneláku a vejdu se do výtahu v pohodě i bez polohování jen musím dát kočárek trochu šikmo, s polohováním úplně v pohodě 😉

Jinak děkuju za pochvalu foteček 😉

watergeenie
26. dub 2009

To je skvele 🙂
Este jedna vec a uz ti dam pokoj s kocikom 🙂
Ten pultik pre babatko sa odklapa na nejakom klbe, alebo sa dava cely dole? Nase drobatko je totiz velmi zive a bojime sa, ze keby ten mechanizmus bol nejaky slaby, tak ho okamzite odmontuje 🙂 Na starom kociku sa to odklapalo a uvolnovalo pomocou packy a to bolo super, maly zatial neprisiel na to, ako to zlikvidovat 😉

hame
26. dub 2009

Ten pultík se dá sundat jen tím že se na obou stranách zároveň zespodu na bocích zmáčkne takové tlačítko, myslím že mimčo samotné to samo není schopně sundat 😉

hame
26. dub 2009

Jukni na tohle video tam je to všechno krásně popsané 😉

https://www.youtube.com/watch?v=kjQE4yU9Z-Q
watergeenie
26. dub 2009

Perfektne, presne toto som potrebovala! 😉 Ja som to aj hladala na youtube, ale nenapadlo ma, ze v amerike to predavaju pod inym nazvom. jupiiiiiii, uz sa ho neviem dockat! 🙂
dakujem ti, velmi si mi pomohla 🙂

watergeenie
29. dub 2009

Ak by sa niekto este zaujimal o tento kocik, na stranke http://www.miamodainc.com/strollers/features_en...
je popis, 360° pohľad aj video a dokonca aj manual.
Pekny dnicek 🙂

watergeenie
14. kvě 2009

Hame, este raz dakujem za pomoc 🙂
Vcera nam dosiel kocik a je uplne skvely, ide lahucko, perfektne sa sklada, vsetko na nom funguje lahko, opierka chrbatika je pevna a ma poctivu packu (ako predtym nase Graco) a ziadne smiesne snurky, do vytahu samozrejme ziaden problem, skratka sme nadseni! 😀 🙂 😉 Dufam, ze aj nieco vydrzi.
A nehovoriac o tom, ze 😉 sa za nim na ulici otacaju uplne vsetci od maminiek azpo dedkov na bicykloch 😀

Kto by si ho chcel kupit, urcite doporucujem 🙂

hame
19. kvě 2009

water: Není zač 😉 Jsem ráda že je z něj někdo stejně nadšený jako já 😀

ivana999
30. zář 2009

ahojte maminky, tiez zvazujeme kupu tohto kocika, hladam kocik, ktory bude pohodlny, cez zimu dost kryty pre nasu princeznu, ktora ma 7 mesiackov a doterajsi kocik sa jej pravdepodobne vobec nepacil, pretoze kazda prechadzka skoncila tak, ze som ju musela niest na rukach a kocik tlacila pred sebou ☹ . len sa bojim toho terenu, byvame na dedine a tie nase cesty su otrasne. Mohol by mi niekto napisat klady a zapory tohto kocika?
DAKUJEM