Kočárek Chipolino Gemma. Nemáte s ním zkušenosti?

hacina
27. únor 2008

Prosím nemáte někdo s tímto kočárkem zkušenosti ? Například tady je nová kolekce 2008, která vyjela ted v unoru.
http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/...

Děkuju moc předem

krista
27. únor 2008

Ahojky, ta nová kolekce vypadá moc hezky, osobní zkušenost nemám, líbila se mi kolekce loňská a uvažovala jsem nad ním, nakonec jsem koupila jiný kočík - Moon S3 🙂

No ale viděla jsem ho teda v obchodě a nevím jak jsi vysoká, ale aspoň ta starší kolekce byla na mě moc nízká a to mám 160cm ☹

hacina
autor
27. únor 2008

no už jsem tenhle názor taky četla, ale zase píší u té nové kolekce výška 108cm, což mi nepřijde zas tak málo. No o víkendu se na něj jedeme podívat, tak vyzkouším.🙂

arty
29. únor 2008

Zdravím,
hacina:taky přemýšlím o tomto kočárku (chipolino 2008) a taky mám strach aby nebyl nízký mám 170 cm. Píšeš, že se na něj jedete podívat, mohla by jsi mi dát tip kde ho mají...zatím jsem ho nikde neobjevila. Předem díky... 🙂

hacina
autor
29. únor 2008

ahoj arty - no já měřím taky 170. Psala jsem dotaz přímo an stránky www.chipolino.cz a bylo nám řečeno, že kočárek mužeme vidět na prodejně ( jsem z Prahy) v centrum Chodov - je to kamenný obchod internetového krámu www.eshopbaby.cz . Na jejich stránkách je sice vyfocená ještě stará kolekce, ale bylo nám řečeno, že na krámě mají novou kolekci, tak tam jedeme zítra. Určo dám vědět.

A Arty slyšela jsi něco špatného an tento kočárek, kromě toho, že by měl být nízký ?

arty
29. únor 2008

Zatím samé dobré postřehy (dítě se do hlubokého vleze dlouho, slyšela jsem i do 9 měsíců a sporťák ač nevypadá je taky dost velký, prý v zime s fusakem úplně v klidu) a navíc mě fakt zaujal na první pohled, je takový jiný než ostatní a to se mi líbí. Jen ta výška. Zajímalo by mě v jaké výšce je hluboká korbička od země, od toho bych se snad mohla odrazit. Díky.... 😉

hacina
autor
29. únor 2008

určo zítra to všechno změřím a napíšu.🙂

arty
29. únor 2008

moc děkuji 😉

hacina
autor
1. bře 2008

ahoj arty, tak nesu pštané zprávy, teda aspon pro nás. kočárek jsme dukladně prozkumali, ale je to všechno takové forové, plasty mi přišly dost nekvalitní. Korbička má ve skutečnosti velikost 70x32 cm, což mi přijde málo. Držadlo je nastavitelné, takže je to v pohodě, manipulace s ním byla také fajn, je lehoučky. Ale opravdu tedy docela nízký, horní okraj korbičky (bez stříšky) je 63cm od země. No my do něho nejdeme, byl fakt takový lajdácký...nevím jak to popsat🙂))

arty
1. bře 2008

já jsem si něco takového myslela, slyšela jsem už z okolí né moc dobré reference, ale myslela jsem, že nová kolekce se vydaří víc...... fakt škoda byl zajímavej ☹ . Ale moc díky.

eva.konczynova
2. dub 2008

holky, ráda bych obnovila tuto diskuzi, tento kočárek se mi celkem líbí, a cena za celou sadu i s autosedačkou je hodně výhodná, jinak je můj favorit ještě Atlantic od Baby Design, tak nevím který je lepší, Chipolino má možná o něco větší korbu a navíc jde sedačka nasadit i proti směru jízdy... nekoupila jste si ho některá, že byste poradila, jak se s ním ve skutečnosti jezdí? Díky

hacina
autor
4. dub 2008

ahoj evo, no jak jsem psala výše, ve skutečnosti nás kočárek hodně zklamal, byl takový forový, takový celý plastový, nekvalitně šitý...nevím, já osoběn spokojená nebyla, nakonce jsem koupili Jane Nomad a musím říct, že co se týká provedení a kvality podvozku...to je o dvě třídy kvalitnější kočárek.

eva.konczynova
4. dub 2008

Díky za radu, no musím se na něj zajít mrknout do obchodu, láká mně ta cena, Jane Nomad je taky asi podstatně dražší, že.

maxkatka
4. dub 2008

Ahoj, tak Chipolino Gemma Travel jsem si taky vyhlédla. Pak jsem ho viděla na veletrhu a hodně, ale hodně mě zklamal... Jak je psáno výše: korbička nízko a celkem dost malá a v podstatě nejde upevnit v protisměru - teda jde, ale nejde zabezpečit... a sporťák je jen sedačka, která jde jen polohovat celá - je to vajíčko jako autosedačka - celoplastová a nejde dát do lehu... má stále stejný sklon sedu, což mi příjde nepraktický... jinak je lehučký, skladný snadno manipulovatelný, ale taky do něj nejdeme...

krista
24. zář 2008

lenka_da • 50tt • 12. březen 2008 v 09:41
Ahojte babky, nemá niektorá z vás skúsenosť s kombinovaným kočíkom Chipolino Gemma? Zaujal ma na internete ale má podozrivo dobrú cenu, až mi je to čudné... Ak ho niektorá máte, ozvite sa prosím, prosím... 😕

nitka • 1d • 12. březen 2008 v 11:30
Na mna chipolino posobi ako polska kopa umeliny,kamoska videla v polsku koce zn.chipolino takze neviem ti presnejsie povedat kto to vyraba,vraj je to talianska znacka ale velmi by som tomu neverila 😉

sluninka • 25tt • 12. březen 2008 v 11:49
lenka...taky jsem o něm všechno zjišťovala, jediný co mi zatím vadilo a to že nejde na něj autosedačka,cože pro mě je na nic

dadulka19 • 2d • 13. březen 2008 v 09:41
lenka,mne by mal v pondelok prísť kočík chipolino rapido.Predavačka mi hovorila,že je to poľská výroba(napr.aj X Lander je poľský,čo som bola fakt prekvapená,lebo je to úžasný kočík))a zase jednej mamine tu na fore povedali v Ba predajni,že je to taliansky výrobok.Takže neviem.Ale vždy lepšie poľské ako čínske.Môžem ti potom napísať,aký je ten rapido kvalitný 😉

dzanka3 • 1d • 13. březen 2008 v 09:49
ja k tej vyrobe by som povedala - vcera som kupila peg perego - ved tie maju taliani - ale nasla som na nom stitok, designed and engineered in Italy , made in China.......tak kto sa v tom ma vyznat kto co vyrobil??? ☹

tilly • 1d • 13. březen 2008 v 10:26
dzanka, perega sa vyrávajú v číne, tak ako napr. nike a pod. ono to taliani, američania, nemci a pod. navrhnú, ale vyrábajú to za lacno v číne...

preto kupujem len nemecké kočíky vyrobené v nemecku, majú rovnakú cenu ako tie čínske, ale sú vyrobené v nemecku 😉

a ja som zas počula, že chipollino je rumunský alebo bulharský kočík, tak k tomu len jedno, je to ako dacia alebo oltcit 😀

tilly • 1d • 13. březen 2008 v 10:28
inak kočíkov ako je chipollino gemma je strašne veľa, napr. baby smile alex, titi, haberkorn, ... strašne veľa firiem robí tieto kočíky, cena je cca. rovnaká

dominica • 13. březen 2008 ve 21:31
chipolino je max napodobenina peg perega, ale či je tak kvalitný? no neviem, ale myslím, že kvalitný je... mám ho doma, mám ale Chipolino Bimba a aký to je výrobok? Tiež neviem, som tá mamina z fóra, čo mi povedali, že talianska a stačí si zistiť, čo znamená a v akom jazyku Chipolino, lebo Bimba je po taliansky dievča...
A k tej výrobe, myslím, že to nie je podstatné, lebo aj Mercedes je nemecký výrobok a vyrábajú ho v Maďarsku a Peugeot je francúzky a vyrábame ho v Trnave... takže je to diskutabilné.

dominica • 13. březen 2008 ve 21:48
Toto som skopčila z jednej stránky

Dnes jsem viděla v jednom obchodě kočárek Chipolino Gemma. Původně jsem ho měla vybraný, moc se mi líbil, ale když jsem ho viděla na vlastní oči, tak jsem měla pocit, že je to kočárek pro panenky. Je hrozně nízký, takže pokud máte víc jak 165 cm, tak se pěkně nazohýbáte, vnitřní rozměry taky nic moc, navíc je ve stříšce okýnko, které nejde zakrýt, takže když svítí sluníčko, tak miminku přímo do tváře. Barvy měli zelenou, oranžovou a myslím červenou, ty byly moc hezké, ale jak říkám, připadalo mi to jak kočárek pro trpaslíky

kuskus • 13. březen 2008 ve 21:49
moje kamarádka tento kočárek má a je šíleně spokojená..malý už má rok a půl a slouží bez jediného problému.jezdí se s ním velice dobře,velká výhoda je otočení sportovní sedačky jak ve směru tak i proti...klidně bych do něj šla....má zelený a barva je fakt dost dobrá...

tilly • 1d • 14. březen 2008 v 09:10
dominica, ale peugeot by som si NIKDY nekúpila, sú to neskutočné šroty, tatko má 307 a keď do toho sadnem mám strašný strach 😉 ak auto, tak jedine japonca vyrobeného v japonsku, alebo nemca vyrobeného v nemecku alebo v devínskej, inak asi nie... ale ja mám strašné predsudky, hlavne proti poľským výrobkom, preto by som si napr. ani fiat nekúpila, lebo ten sa vyrába tiež v poľsku 😀

k tým vyrábaným kočíkom som to myslela tak, že ak mám dať rovnaké prachy za kočík navrhnutý v taliansku (čiže sú tam aj použité také poťahy, aby to vyhovovalo skôr teplému počasiu - moja skúsenosť s peregom, ktoré malo neskutočne tenučké látky, čiže ak pršalo, stačilo, že mrholilo, tak bola strieška úplne premočená...) a vyrobený v číne a za kočík vyrobený aj navrhnutý v nemecku, tak nemám očom, to s tými autami bolo len prirovnanie 😀

tilly • 1d • 14. březen 2008 v 09:15
ale všetko je to dosť individuálne, čo sa mne páči a vyhovuje mi, tak nemusí vyhovovať iným, každá sme iná, jednej vyhovuje chipollino, inej perego, inej bambino, inej poľský kočík, ja som tu len napísala, čo by sa mne nepáčilo, takže treba brať všetko s rezervou 😉

dominica • 14. březen 2008 v 09:36
jasné, ja to berem s rezervou, len som hodila svoj názor 😉

A ešte ma napadlo, že ten kočík nebude asi ani taliansky, ani polský, lebo manuály sú v angličtine a nejakej "azbuke", tak mi to pripadá na Bulharsko, lebo anglický dávajú asi automaticky a ten druhý je asi v jazyku výrobcu, neviem.

Ale Mercedesy vyrábané v Maďarsku sú dobré, nie? 😀

dominica • 14. březen 2008 v 09:53
asi to bude bulharské...

http://www.chipolino.com/

tilly • 1d • 14. březen 2008 v 10:27
dominica, neviem, medveďa sme ešte nemali a asi ani mať nebudeme 😅 😀

tak som potom dobre počula s tým bulharskom... ono je to taký taliansky názov 😀

dadulka19 • 2d • 14. březen 2008 v 10:32
ahojte,tak chipolinák nám dnes dorazil,som zvedavá,ako bude fungovať 😉 , vyzerá super 😵

dominika presne,na krabici je písané akoby azbukou,ale prečítať to neviem,hoci som sa po rusky učila 😀 ...preštudujem papiere a napíšem viac 😉

nicolka • 16. březen 2008 v 15:25
v nasom obchode predavame okrem inych aj znacku Chipolino. Ide o bulharsku znacku, ktora zaznamenala velku expanziu v poslednych rokoch aj v nasich zemepisných sirkach. Pred tym mali zastupenie v Chorvatsku, Taliansku, Grecku a pod. Nejde o ziaden polsky antikocik. Tato znacka vyraba vyrobky vo velmi dobrom ppomere kvalita/cena. Avsak je nutne porovnavat tuto znacku so seberovnymi, nakolko porovnanie Jane - Chipolino, alebo CasualPlay - Chipolino nema zmysel. Ale pri tychto znackach kvalitativny rozdiel pociti aj vasa penazenka... 😉

dadulka19 • 2d • 16. březen 2008 v 16:54
nicolka,tak s akými by sa dal chipolino porovnať?...inak,na krabici napísané made in china,čo ma dosť sklamalo 😢 ,ale kočík ide ľahučko,je fakt peknučký,malej sa v ňom páči,tak dúfam,že si ho v poriadku užijeme 😉 .Inak,ja by som moc drahý kočík nemohla mať,lebo by ma porážalo vždy,ked s ním musím do výťahu a nejakým tým oškretiam sa nevyhneme 😒 ..ale zatiaľ som s chipolinom véééľmi spokojná 😵

nicolka • 16. březen 2008 v 16:59
porovnavat sa da s Xlanderom, Babypointom a pod. Tzv. stredná trieda.
Co sa tyka vyroby - NIKE americka znacka - pozri sa kde sa to vyraba, Adidas - nemecka znacka detto, Chipolino-bulharska znacka, aspon ta moze uspokojit ze sa vyraba tam kde aj Nike, Adidas a pod. 😉

dadulka19 • 2d • 16. březen 2008 v 17:17
nicolka,viem,že aj značkové veci sa vyrábajú v číne,ale nečakala som to ☹ .
A napr.X Lander som pôvodne véľmi chcela,ale nezmestí sa nám do výťahu.Tak fajn,ostala som v "strednej triede" 😉

janickam • 20. duben 2008 ve 22:45
Ahojte.
Dadulka19 - jak jsi spokojená s Rapidem? Mám na něj spadeno , tak chci vědět nějaké refence. Asi se tento týden na něj konečně zajdeme podívat

katka28 • 40tt • 21. duben 2008 v 10:54
Ahojte,
aj mne sa velmi paci tento kocik. Vo verzii travel 2008 je aj autosedacka. Citala som si o nom vela na nete, zatial len dobre ohlasy. Vyzera vraj maly, ale v skutocnosti sa do neho v pohode zmesti fusak a vraj je dobry aj do mesta aj do prirody. Takze neviem. Ale som z okolia KE a tu ho nikde nemozem najst. Neviete mi poradit? Rada by som ho pred kupou videla aj na vlastne oci. Alebo mam doverovat ohlasom a netu? Babatko cakame v septembri.

beruskamaja • 5. květen 2008 v 11:05
Ahoj. Kočík Chipolino Gemma je v dvoch verziách, buď len jednoducho Chipolino Gemma, alebo Chipolino Gemma travel. Ten druhý je drahší a má aj autosedačku - vajíčko.
My s manželom sme sa o ňho zaujímali a páčil sa nám, pritom manžel má 189 cm a nemal problém s tým, žeby bol kočík nejak strašne nízky. Nie je to vysoký kočík, to určite nie, ale je veľmi šikovný. Veľmi dobre sa ovláda. Autosedačka sa dá na konštrukciu napojiť, čo je veľmi dôležité, lebo pri niektorých kočíkoch píšu, že autosedačka sa dá dokúpiť a pod., ale nikde nenapíšu, či sa dá alebo nedá pripevniť. To už sme zistili a na to si dávajte pozor, lebo mnohé sa pripevniť na konštrukciu nedajú.
Tento kočík má vaničku, športovú verziu, no a to vajíčko. Ku všetkým sú nánožníky. A je vo farbách - modrá, zelená a ružová a o iných farbách ja neviem, lebo niekto tu spomínal aj iné farby, tak neviem.

holubok188 • 43tt • 12. červen 2008 v 10:49
Ahoj katka28,

aj ja som pozerala na ten kočiar, ale tiež by som ho chcela vidieť, tak som zvedavá, či si ho niekde v okolí KE našla. Ja som síce z PP, ale do KE to zasa tak daleko nie je a aspon by som si urobila vylet. Rozmyslala som ist aj do Polska, ale citala som dost negativ, tak teraz neviem. Mimochodom aj my cakame babetko v septembri. Dakujem za odpoved 🙂

xena22 • 2d, 20tt • 13. červen 2008 v 11:47
www.aliza.sk

Tuna maju vsetok sortiment a inak je tovar k dostaniu hlavne cez mimibazar,,,,

Kamoska ma kocik chipolino Gemma,ten zelenkavy ale je pravda,ze ona je malicka,tak jej ten kocik nie je nizky,ked som videla fotky na ktorych bol jej manzel s kocikom,tak fakt vyzeral ako s hrackarskym a tiez nadavaju na to okienko,co sa neda zatvorit a uz len cakaju,kedy pojdu do sportovej verzie,ale ine technicke problemy nemaju,ani sa nepokazil,lahko chodi a je velmi pekny...ale z druhej strany v pomere kvalita a cena je to vlastne fajn kocik...je to bulharsky vyrobok a v skutocnosti tie farby nie su take ostre ako na tej stranke...

hanulinecka • 1d • 20. červen 2008 ve 14:40
Ahooj holky já mám už 7 měsicu chipolino gemmu v modré barvě a ted vám napíšu moje zkušenosti

tento kočárek je naprosto super ,ale má své ALE....
nejdřív já měřím 183 a MM má 190 a není problém vozí se super neohýbáme se mimikojsem měli v listopadu tak to bylo super a ještě ted jezdíme v hluboké korbě nedoporučila bych kočárek pro ty co máte mimi v lété protože pulročni mimi v kombinéze a do fusaku nedáte jinak mě vadí že je strááášne rozviklanej,ale co bych taky chtěla a tu nizkou cenu
jionak jsem max spokojená opravdu vypadá jak pro panenky,ale opak je pravdou v tom že vopzím ještě 7 měs.marečjka v hlub.korbě ale je pravda jen když má spát jinak používáme sporták terý ,ale je že se dá dát do lehu ale celý nééé jako záda to mě taky trochu vadí je tzo hooodně napodobenina quinny buzzy kamoška ho má je to na podobnej princip jinak co by vás zajímalo ptejte se v galerce mám nějaké fotky z kočárkem a pokud chcete ještě mužu přidat

a taky jsem chtěla ten zelený modrý se mě na netu nelíbil a ve skutečnosti to bylo naopak zelený nic moc a nakonec jsme pořídili modrej a je fajn,ale zase záleží co od kočíku čekáte má třeba pěnová kola a jet po kostkách je mimčo trošku naklepané,ale Mareček byl spokojený myslím že pokud je někdo náročnej tak radši nekupujte

llumka • 42tt • 21. červen 2008 v 08:56
hanulinecka,chcem vediet ako sa v tom vozi v zime v snehu?nebol problem?do ake velke dieta sa zmesti do vanicky?ja budem mat dieta v septembri,chcem pouzit tu vanicku aspon do marca tj. dieta bude mat 6 mes.smesti sa tam este?vies bude tam celu zimu.tak co odporucas?

hanulinecka • 1d • 21. červen 2008 ve 12:21
iilumko mám kamarádku co ho má ma má také dítko v záři a v pohodě a neměla žádnýho drobka tak bych doporučila v zimě ve sněhu se mě jezdilo fajn nebyl problém pak když už nebudeš mít fusak tak to bez problému neměla bych z toho strach teda když jsem kočárek poprvé viděla taky jsem si říkala že je jak pro panenky,ae ono se to zdá ale opravdu mareček má 7 měsícu má 8 kilo a 69cm a ted se tam vleze

na kočárku je super že je super skladný výbiorně se skládá a korbičku nosím v ruce sama i s Marečkem jinak ten prusvit v korbičce nic moc,ale přes zimu nevadil a v letě trochu stahnu boudu a připnu kolík taky bych v tom až takovej problém neviděla
ted třeba mareček spinká v postýlce mám tam korbičku spí se v ní super v postýlce moc leze převaluje se a tam jak zalehne spí přidám nějaý fotky s kočárkem

hanulinecka • 1d • 21. červen 2008 ve 12:28
musím je zmenšit mám je moc velké 😝
jinak opravdu já jsem max.spokojená až teda na těch pár drobností ta rozviklanost,ale zase kámoška má quinny buzzy a ten je dost drahý a má ho taky pěkně rozvyklanej tak je to asi skoro normální jinak jsem sním jezdila i v lese po polních cestach a i když nemá nafukovací kolečka tak se mě jezdilo skvělě

hanulinecka • 1d • 21. červen 2008 ve 12:52
a jěště k těm korbičkám ted z těch modernější jsou asi velikostně ty korbičky nastejno třeba x lander je tuším stejnej a kupuji ho i když mají mimi v létě já jsem si pak říkala holt ten kočárek mám tak ho tam budu muset vměstnat 😀

xena22 • 2d, 20tt • 21. červen 2008 ve 14:51
Hanulinecka dik za info,ja ten kocik tiez zvazujem,ale termin mam az vo februari a mozno dovtedy vymyslia aj novy model,alebo ine farby,ja teda uvazujem nad chipolino gemma travel,to je aj s vajickom,len tie farby vyzeraju dost divoke.Trochu ma odradza ta "rozviklanost" ale neplanujem cesty po poli ani do lesa,len po meste po chodnikoch,tak dufam,ze sa velmi neopotrebuje ked sa bude casto skladat do auta 😒 ale ako hovoris,tak aj lepsie znacky a vyssie cenove relacie sa dost rychle vytrasu...tak asi nie je co riesit,,,ten rok a pol -dva snad vydrzi...nechcem kocik uz dalej predavat,chcem aby pekne dostojne dosluzil v nasej rodine 😀 Nechcem dat za kocik 30 000 a cely cas trpnut,aby som niekde neuspinila potah - lebo ho uz nepredam 😉

hanulinecka • 1d • 21. červen 2008 v 19:08
Xeni tak to jsem přesně i já dala jsem za něho 7 tisic a nemrzí mě když ho někde ušpiním atd...a prodávat ho taky nechci pak bude na chatu 😀 😀

jo jo travel za mě nebyl i s autosedačkou taky vypadá dobře uvidíš jsi na začátku to já měla vybráno kočárku plno 😝 😝
a zase když čekáš mimi na unor tak to budeš mít s tímto kočárkem taky super v zime už muže hačat ve sportáku

jinak skládáme ho často a ta opotřebovanost asi je normální neříkám že je to něco strašného,ale trochu je 😉 😉 ale jak říkám asi to je normoš u všech kočárku

a ještě teda nedá se houpat,ale zase když se mii nehoupe od narození není na to zvyklé tak stím jsem problém neměli a myslím zase že je to lepší neučit na houpaní 😉

xena22 • 2d, 20tt • 21. červen 2008 ve 22:58
Hupanie mi nechyba,ja som ani jedno decko nehupala a ziju 😀
Dnes som na nejakej stranke videla to ruzove prevedenie nazivo a vyzera uplne inak ako na oficialnych obrazkoch,vyzera ovela lepsie,inak aj ten tvoj modry je krajsi ako na web strankach,tak neviem preco to tak zle nafotili.Aj kamoska co ma ten zeleny vyzera uplne inak na jej fotkach ako na webe...v skutocnosti sa mi javia tei farby krajsie.No pockame,ked nevymyslia nieco lepsie,tak kupime tento...
Mam vybratych aj inych kandidatov,ale ked si clovek ujasni cenovu relaciu,tak sa okruh kocikov rapidne znizi 😀

llumka • 42tt • 22. červen 2008 ve 22:34
hanulinecka dik za info.
xena22 kde si videla na zivo ten kocik,ja ho chcem vidiet nikde ho nemaju,prosim napis,dik!

llumka • 42tt • 22. červen 2008 ve 22:34
jaj neskor som si vsimla ze si mimo slovenska,hm

xena22 • 2d, 20tt • 23. červen 2008 v 19:18
llumka ja som myslela,ze som ho videla "nazivo" ako vo fotoalbume,ze to bola sukromna fotka a nie oficialna z predajnej stranky a uz neviem kde to bolo.Ale ved mali by ich mat aj normalne v predajniach na Sk,kamoska ho kupila niekde v trnave,tak urcite aj v blave bude....

petula5 • 47tt • 9. červenec 2008 v 09:34
Ahojky,
tak já se taky přidám.
Kočárek se mi líbil už dlouho, ale trošku mě zrazovalo, že je takový nízký a malý. Ale je fakt, že to trošku klame. Kočárek jsem viděla na živo před týdnem a to se vším všudy. Paní mě v obchodě ukázala jak se krásně skládá, jak se lehce upevňuje korbička, sportovní verze i autosedačka. Je neuvěřitelně lehoučkej. A korbička je stejně velká jako u X-landru a většinou ty korbičky jsou stejně velký a myslím si, že 2 nebo 3 cm už stejně nezachrání.
Viděla jsem tu růžovou a vypadá úžasně.
Je fakt, že boudička je nižší než u jiných kočárků a proto působí, tak male, ale jinak vypadá opravdu moc hezky.
Nepřišel mi celej plastoval jak to někdo psal to třeba kočátek Ätlantic od Babydesign je opravdu celej plastovej.
Takže opravdu zvažuju, že ho koupíme. Navíc je úžasný, že za cenu 8500,- (mají ho u nás v akci) je v tom i korbička, tažka a dvě pláštěnky jako na sporťák, tak i na hlubokej.
Dneska ještě vezmu manžu, aby ho zkouknul a uvidíme, ale jsem z něho nadšená a hlavně si řikám, že ten kočárek nemá každej třeba jako x-lander a je úplně jinej což se mi líbí.

yasmin07 • 1d • 9. červenec 2008 v 09:38
Ahoj, mě se taky hrozně líbíl, ale do doby než jsem ho viděla naživo 😒 Přijde mi jak pro panenky.Je hrozně maličkatej a takovej chatrnej 😒 Aspoň na mně tak působí 😉

petula5 • 47tt • 9. červenec 2008 v 09:50
JJ jak už jsem psala, tak opradu tak působí, že strašně malinký, ale velikostně je stejně jako i jiný kočárky spíš ta boudička je tak udělaná. Rukojeť je nastavitelná.

xena22 • 2d, 20tt • 9. červenec 2008 ve 20:30
Tak mne zrovna hovorila kamoska,ze ma ten kocik cely nejaky povoleny,ze to aj dotahuju,ale je to na "rosypanie" a to s nim chodi tri mesiace po meste,reklamaciu by jej neuznali,zas az take zle to nie je,ale vraj bude rada,ked v nom vyvozi do roka,kedze je to tako z makoveho kvetu 😒 tak som zostala trochu sklamana a obzeram sa po inom kociku,aj ked za tu cenu co by sme chceli...

petula5 • 47tt • 9. červenec 2008 ve 20:40
Tak jsme se manžou byli podívat na kočárek a moc z něho nadšenej nebyl. Líbil se mu jak je hezky udělanej, lehkej, ale moc se natvářil na to jak je malej, nízkej. Takže po vzájemné dohodě jsme se domluvili, že ho nevezmeme.

xena22 • 2d, 20tt • 31. červenec 2008 v 19:55
Tak som ho dnes videla nazivo a aj si v nom kamoskine mimi povozila,vobec to nie je zle,,,,dokonca som bola nadsena,vobec nebol na rosyp ako a ani nie je malicky,asi treba fakt radsej raz vidiet a skusit ako o tom diskutovat 😀 Ja som bola spokojna,uz len vediet co cakame a rozhodnem sa medzi ruzovou a modrou 😉

Inak niektore tie super drahe kociky su rozhegane uz v obchode 😒 tak asi nie je co riesit,priplacat len za znacku sa mi nechce...

hanulinecka • 1d • 11. srpen 2008 ve 23:23
jěště jsem k vám mrkla 😉 😉 😉 ale vlastně už jsem všechno napsala 😀

ale už jezdíme 10 měsicu a pořád stejný holkýýý na sportáku miluju a to je jeden z mála,že jde korba otočit na obě strany i když hodně maminej říká jak jim to nevadí,že na mimi neidí,ale opak je si myslím pravdou

ješět bych chtěla podotkou i když je rozvyklaný tak nějak v normálu jezdí se sním pořád super a za tu cenu mě ho není ani líto,prostě posloužil hodně a ještě s náma něco objede 😀 😀
tak jak tady někdo psal u nás ve městě ho nemá nikde všichni po mě koukali až už mě to štvalo 😀 😀 ale ted v tom vidím vyhodu né jak když potkáte milionX landeru

a záver pokud nejste naročný kočík vydrží hodně a zase tolik nestojí jak nějaké značkové atd....tak bych do něj šla 😵

vladenka2 • 12. srpen 2008 ve 21:09
ja kocik chipolino gemma doma mam a mozem napisat jedno: vanicka je super!!! ziadny kocik pre babiky!!! ma otocne kolieska, nastavitelnu rucku, sklapaciu striesku, a je velmi pekny. sportova cast je velmi pekna tiez ale.... vanicku mame do 6 mesiacov a sportak je podla mna tak od 1roka, pretoze sa sklapa cela cast, cize dietatko ma nozicky dohora a pokrcene... pretoze su kratke. opierka je len latka takze syncek je v nej zhrbeny! nepripustne pre take male deticky... a preto som nutena kupit iny sportak ☹ 😖 a to chipolino rapido...uz je na ceste 🙂 😵 S TOUTO ZNACKOU CIZE KVALITOU SOM SPOKOJNA. 😎

hanulinecka • 1d • 22. srpen 2008 ve 23:28
vladi jak do 6.měsicu??já jezdila s korbičkou asi do 8 měsice pak jsem to střídala se sportákem a když měl malý spát vyjela jsem zase s korbou i ted když je malému 9,5 měsicu ho beru ke tchánum nebo tak a on se venku v korbě vyspí je mu sice menši,ale spí krásně

antoniab
9. čer 2009

ahoj namte niekto skusenost s gemmou 2009 😉

janadean
1. lis 2009

Ahoj holky,

Ja jsem si koupila kocarek Chipolino Gemma pro mojeho chlapecka a jsem moc spokojena. Merim 174 cm a nemam vubec problem s vyskou kocarku. Maleho jsem mela v hlubokem do 6 mesice ale klidne by tam mohl byt i dele (odjela jsem do zahranici a nechtelo se mi to tahat). Se sportakem jsem taky moc spokojena, je to proste super ovladatelny kocarek, lehce se sklada, ted tam mame fusak, jsme oba dva spokojeni. Vubec by mi nevadilo si ho nechat i pro dalsi dite a nebo si poridit ten samy v jine barve.

poleva
22. zář 2011

mám na predaj tento kočiarik,ešte zabalený

paja1234
17. říj 2014

Dobrý den mám prozbu nemate některá zvas stranku na tento kočarek Chipolino Gremma travel měřim asi 156cm a promě je uplně ideální chtěla bych si ho obědnat přes inernet a tak potřebuju stranku kde je novy na bazar je ! ale pouzitý ato se mi moc nelibi děkuju vam .

paja1234
17. říj 2014

@poleva Dobrý den máte jeste kočarek na prodej .?

poleva
18. únor 2015