Kočárek Coletto Austin 3 nebo Austin 4

rubi26
15. zář 2008

Chtěla sem se zeptat nemáte náhodou někdo zkušenost s timhle tipem kočárku???

krista
25. únor 2011

furie Strašně se mi sjíždějí gumy.Nevím jestli toho tedy tolik najezdím,ale během 10ti měsíců už mám 3.!Volala jsem všude možně,ale nikdo nedokáže odpovědět.Ani na netu jsem o tom nic nenašla..Je to hruza,představa,že to tak půjde dál...Jezdíme tak plus mínus 5hod denně.
23. úno ve 21:14

furie
25. únor 2011

@renatavet Ahojky,nevim jestli se sem jeste mrknes,uz je to dlouho,ale ja shanela gumy a zavolala normalne do obchodu s kocarkama.Dali mi cislo na servis a tam uz jsem se domluvila.Tak si myslim,ze by mohli mit i jine nahradni dily..

any_
25. únor 2011

Ahoj! My používáme Coletto Austin 3 už skoro půl roku a nemůžu si na něj teda stěžovat! Máme kolekci 2010 a opravdu jsme moc spokojení! Takže já určitě tento kočárek doporučuji! Vyhovuje nám po všech stránkách! 😉

tehuli
11. bře 2011

@any_ ahojky nevíte kde by byl k vidění nejblíž Olomouce..díky moc

any_
11. bře 2011

@tehuli Ahoj! Tak to bohužel nevím, my jsme od Mladé Boleslavi. ☹ Ale obvolej si obchody v okolí a poptej se. Taky jsem to tak udělala, nakonec jsme koupili v MB. A nebo když budete mít cestu, tak se můžete juknout u nás. 😀 Přeju hodně štěstí při hledání! A myslím, že jste zvolili dobře, my jsme opravdu moc spokojení, je to fajn kočárek. Malá se narodila v září, je jí půl roku a krásně se ještě vozí v korbičce i s fusakem, je poměrně prostorná! 😉

tehuli
11. bře 2011

@any_ ahojky, opravdu jste spokojeni?mě jen odrazovala ta opěrka u sportaku že prý nejde do uplného lehu ale tak na ty dvě max tři hodky co v tom bude prcek travit si myslim že snad to nebude až tak a vyspí se i tak...vy máte 3 nebo 4 kolku?díky za info!🙂 do MB je to celkem zruky snad najdem blíž myslím, že v Brně jsem ho viděla někde na webu...tak mrknem..

tehuli
11. bře 2011

@any_ už to čtu máte 3🙂

any_
11. bře 2011

@tehuli Zatím požíváme jen korbičku, takže se sporťákem ještě nevím, jak budeme spokojeni, ale doufám, že stejně! 🙂 Nepočítám, že by ve sporťáku spinkala kdoví jak dlouho, takže na tu chvilku ta opěrka myslím nevadí. Abych pravdu řekla, teď už si nevybavuji, jak moc to jde sklopit a ani ho nemáme tu, abych to zkusila, ale až ho dovezeme, tak to zkusím a můžu ti napsat. Ale do teď, jak už jsem psala, jsme spokojeni na 100%. 😉

tehuli
12. bře 2011

to jsem ráda já zvažuju právě coletto a nebo camarelo O12. tak nevím...🙂proto jsem ráda za všechny ohlasy🙂

tehuli
12. bře 2011

@any_ to jsem ráda já zvažuju právě coletto a nebo camarelo O12. tak nevím...proto jsem ráda za všechny ohlasy

p.klara
13. bře 2011

no jestli můžu říci svůj názor, tak my jsme měli coletto trojkolku, s hlubokou korbou naprostá spokojenost, kolečna nevrzaly, nafukovací, prostě super... ale sporťák mě sklamal na celé čáře. Jde špatně polohovat, a pokud byste jezdili s kočárkem opravdu hodně a dítko by v něm i spalo, tak je to hooodně nepraktické, já jsem do toho malou zkoušela dávat, když ji bylo kolem 8 měsíců, jsme moc dlouhé a tak nám korbička s fusakem a kombinézou byla malá ☹ a vůbec se mi to kvůli tomu polohování nelíbilo... nejde to dát do jedné roviny, dítě v tom jakoby polosedí, nožičky dolů zadeček v další rovině a zadíčka nahnutá... a my protože používáme kočárek hodně, převážně přes den spíme v kočárku, museli jsme koupit jiný ☹.... takže u toho sporťáku to chce hodně zvážit jak moc ho budete používat..

bocinka
13. bře 2011

@p.klara přesně jako u nás, hluboká korba super, sporťák prostorný, skvělý, ale jen na sezení, bohužel spánek v něm nepřipadá v úvahu, polohování jako v kolíbce (jakoby do "V") je na prd...

monivo
13. bře 2011

Náhodou jsem narazila na tuto diskuzi. Já bych do toho kočárku nešla, kvůli sporťáku. Hluboká korba dobrý, dobře se skládá, velký nákupní košík. Ale polohování u sporťáku je hrozný. Nejde do lehu, ale ani do pořádného sedu. Já bych uvítala ještě o něco vyšší sed. Už bych ho nekoupila.
@tehuli já bych doporučovala určitě jiný. Camarelo neznám, ale mě se líbí Dorjan Danny sport.

tehuli
14. bře 2011

@monivo díky moc za info...mě se ten Dorjan líbí ale neznám a nikdo z okolí taky ne, tak nevím zda je dobrý. myslím kvalitní atd..slyšela jsem že je hodně těžký a my chceme jezdit docela autem bydlíme kousek za olomoucí tak se budu chtít dostávat občas do města...musí být skladný....a ještě nějáké tipy..děkuji holky.

tehuli
14. bře 2011

@bocinka to je na prd:( tak se mi líbil....jiný typ? děkuji...

tehuli
14. bře 2011

@p.klara no prcek se má narodit začatek zaří...takže přes zimu korbičku a tak od těch co já vím od 7 měs.(březen-duben) sportak..., asi docela dost...:( bydlím za olomoucí a budu jezdit k našim..právě jsem četla, že je lehký a skladný atd..tak ted budu zvažovat jeste camarelo Q12 ale ten má zas vepředu dvě kolečka, tak nevím jak to bude s ovladatelnost, četla jsem že se trošku divně ovládá, nebo nějáký ten xlander...chjo je ještě brzo ale už tak pokukuju a hrozně se mi ten coletto líbil...

monivo
14. bře 2011

@tehuli a ty jsi chtěla trojkolku? Já mám 4 kolku a to, že to má vpředu dvě kolečka jsem naopak uvítala. O víkendu byl veletrh v Brně. Nebyla ses podívat?

bocinka
14. bře 2011

@tehuli x lander je malý, má ho moje ségra, tuším 2010 a má fakt malou holčičku, ale už jsou ve sporťáku.... To Coletto nebyl taky zrovna nejlehčí kočárek a Dorjan se dobře ovládá i se čtyřma kolama a v autě je lepší, že nemá tak velký rozvor kol... 😉

monivo
14. bře 2011

@tehuli souhlasím s příspěvkem výše. Pro mě je podvozek s 4koly, předními otočnými s možností aretace nejlepší volbou. Je to fajn kompromis mezi trojkolkou a klasickou 4kolkou.

monivo
14. bře 2011

@tehuli zajímala mě ta hmotnost. Prodejci píšou u Colleta, že celý kočárek váží 16kg a Dorjan uvádí 15kg. Takže téměř totožné. Já bych se tou váhou zas tolik neomezovala. Do MHD ti stejně vždycky někdo musí pomoct a pokud nebudeš nucena kočárek tahat sama do schodů.... jediné, kam kočárek tahám je samostatný podvozek do kufru auta.

tehuli
14. bře 2011

mrknu na dorjan danny sport🙂 díky..ještě koukám kromě camarela na espirto atlantic 2010.

tehuli
14. bře 2011

@monivo holky a co vy na Bexu A3 popř. B3?nemá někdo známý?díky..taky se mi zdál dost podobný colettu a prý jde sporták polohovat do lehu...docela ho chválí

tehuli
14. bře 2011

@bocinka holky a co vy na Bexu A3 popř. B3?nemá někdo známý?díky..taky se mi zdál dost podobný colettu a prý jde sporták polohovat do lehu...docela ho chválí

monivo
14. bře 2011

@tehuli bohužel neznám, o něm jsem nikdy neslyšela. Já bych teda raději volila kočárek, který je více k vidění. Tzn. že se o něm dá přečíst i více diskuzí na netu. Můžeš se na něj doptat i ve více obchodech s kočárky apod.

gabidesign
18. dub 2011

Ahoj holky, mám kočárek Coletto Austin 3 2011 - nová kolekce Prestige pro letošní rok. Kočárek je úžasně lehounký, má spoustu nových vychytávek včetně polohování zad v korbičce a hlavně už nemá naklápění sporťáku sedačkou, ale nohy a záda zvlášť do úplného lehu. 🙂 Od loňských kolekcí se liší trochu jinýma barvama, více s černou v kombinaci a černými koly. Je prostorný, výborně krytý, korbička má letní větrání, má nánožníky na korbu, sporťák i autosedačku včetně pláštěnky a moskytiéry. Chvilku jsem s ním jezdila a skvěle se s ním manipuluje a zatáčí i jednou rukou, plus vidím v tom, že má aretaci kolečka na rukojeti, takže se nemusím nikam sklánět. Nevrže, je vyrobený z aluminia, takže je i lehký, má výškově nastavitelnou rukojeť, velký nákupní koš na zapínání a prostornou originální kabelu na kočárek. Zatím jsem z něj fakt nadšená a už se těším, až s ním vyjedeme do ulic.

bes22
22. bře 2012

@gabidesign Ahoj, můžu se tě zeptat, kde jsi ten kočárek koupila? Moc se mi totiž líbí. díky

gabidesign
22. bře 2012

@bes22 Ahojky, já ho kupovala u Vydeka: http://www.kocarky-vydeko.cz/katalog-detail/210..., ale když si zadáš do Googlu Coletto Austin 3 2011, tak ti vyjede i spousta jiných shopů, kde se dá koupit. 😉

tyrisa
29. bře 2012

Já ho mám taky 🙂

tyrisa
29. bře 2012
lucie255
2. dub 2012

Ahojte taky už ho máme doma....ale teda s čtyřma kolečkama. Zátím jsem nadšená, tak snad to vydrží i v provozu. 🙂