Kočárek Coletto Austin 3 nebo Austin 4

rubi26
15. zář 2008

Chtěla sem se zeptat nemáte náhodou někdo zkušenost s timhle tipem kočárku???

garpus
2. zář 2009

Ahojky. Narazila jsem na vaše foru a diskuzi ohledně kočárku coletto austin 3.
Neměl by někdo z vás zájem o tento kočárek v červené barvě. Je jako nový,bezvadný stav, používaný 7 měsíců.
Záruka do 10/2010.
Byla jsem s ním nadmíru spokojena. Jelikož velice jezdím autem /i s holčičkou/, přešla jsem na polohovatelné golfky, jsou pro mě praktičtější.
Prodávám celou sestavu + originál autosedačku cena.: 7.000,-Kč
Pokud by měl někdo zájem volejte na mob.: 606401984, nebo pište na maila: garpus@seznam.cz

sifonka
3. zář 2009

Maruško, nedělej si legraci....co já budu dělat 😅 Asi miminko odnosím v šátku...jestli bude i ta naše druhá holčička uzlíček nervů, nic jiného mi stejně nezbyde 🙂
Další mailík z obchodu: rozměry se mi líbí nejvíc: výška kočárku i s boudou přesně 116cm, dno hluboké korby u nožiček od země 54cm(odpovídá to, jak jsi měřila ty kté vrchní části korbičky), u hlavičky 62cm. 😀

maruska21
3. zář 2009

jj..no ja si nedělam srandu tak manza na nej v sobotu mrkne a kdyztak ho zrovna zakoupi ne? 😀 a mely ste malýho nervacka?to náš kaja to samí akorat že se toho ještě nezbavil 😒 Tak snad ho to přejde až se malá narodí... 😔 No s těma kocarkama to není jednoduchý,ale jsem strašně moc rada,že ho mam..protože jinak nevim je jich spousta a ja mela kazdy mesíc jiného favorita,ale tenhle byl poslední a taky asi nejhezčí a není okoukany..Tady ve Vrchlabí ho nikdo nemá 😅

sifonka
3. zář 2009

nebo to bude ještě horší 😉 Natálka byl malý uzlíček nervů.....asi to bylo tím, že se narodila brzo 36+2tt. K tomu nám blinkala nosem a dusila se. Snad to tentokrát bude jiné. Pro N to už je těžké teď, nevěnuju se jí, jak bych chtěla a potřebovala a pak budeme v Jihlavě.....bez babičky, tetičky a s malým mrňouskem.
Já jsem o colettu taky nikdy neslyšela a neviděla. Hlavně je parádně lehký a má snad i malý rozměr při složení(když pořád cestujeme mezi jihlavou a jilemnicí-2děti, kočárek....je to spíš na autobus) 😀

maruska21
3. zář 2009

No je výborně skladny mi mame mainkej kufr mame alfu romeo a tam se nam nadherne vejde..fakt bomba..to se narodila docela brzy,že?ja si dnes byla pro neco na zanet tak mi doktor rekl,že bych mela rodit do 14 dni..max.3tydnů 😒 nejsem na to jeste moc pripravená no,ale uvidim..

janni.ka
7. zář 2009

Ahoj holky,narazila jsem na tuhle diskuzi a i mě se tenhle kočárek líbí jen sem našla Coletto Matteo,myslím,je to asi trochu jiný tip,tak ted teda fakt nevím no.... a i to polohování sportáku pro dítko,aby mi nespalo v sedě,nevíte nědko kdo ho máte jestli je to tak hrozné?Vím že je víc kočárků které nejdou dál úplně do lehu.

sifonka
7. zář 2009

Ahojky, coletto matteo je jiný kočárek(možná novější), ale stejný výrobce. S tím polohováním u sporťáku mám taky docela strach. Při prvním jsem měla velký kočárek, který šel úplně do lehu. Malá mi v něm ale stejně spát nechtěla, takže pořád seděla a od roku a půl stejně chodila pěšky a do kočárku nechtěla. Ptala jsem se na diskuzi u kočárku moon. Má sportovní sedačku stejně polohovatelnou. Psali, že jsou s tím spokojený a mimčo taky. Zkus se tam podívat 😀

janni.ka
8. zář 2009

Mě se en moon nelíbí ☹ a tenhle coletto Mateo je lehounký,ale nevím jestli u toho matteo jde dál do lehu,když u austinu nejdou.Ach jo,jsem bezradná 🙄 Sofi,no tys kočík do lehu dala a malá o to nestála 😀 tenhle mi připadá dobrý,lehký,skladný a hezký.Ještě ho někde okouknout 😉 Ale v Jihlavě teda nevím nevím kde

sifonka
8. zář 2009

Janni.ko ty jsi z Jihlavy? Já jsem taky z Jihlavy 😀 , i když momentálně 3měsíce u našich v Krkonoších. Malé se už chtělo ve 24týdnu ven, takže jsem jen a jen ležela a nechala se obskakovat sestřičkou a mamkou, které se mi k tomu starali o 2,5letou holčičku. Naštěstí dnes končím 35týden, takže jsem moooooc ráda.

sifonka
9. zář 2009

Ahoj Janni.ko, někde jsem narazila, že 11.9. od 9-19hod bude v dělnickém domě v jihlavě veletrh kočárků. Zkus se tam podívat, třeba ho tam zrovna budou mít.

veronika1989
30. zář 2009

Ahoj,mam austin 4 od celetto a muzu jen doporucit.houpat se s nim trosku da,do kazdych dveri se vejdu,jezdime s nim 4ty mesic a zadny sebemensi problem🙂a navic ho mame snad jako jedini v zatci🙂Mame cerveny,nic mohutneho,jemny,decentni,lehounky,skladny,lehce slozitelny,parada🙂

sanddulka
30. zář 2009

ahoj jak tady tak koukam tak kazdy si chvali tenhle kocarek ale ja jsme z neho uplne znechucena. Zjistila jsem ze molitan v hluboke korbicce je nekvalitni ze se rychle prolezi a pod nim hned na hlavicku tlaci zelezna tycka. mojemu malemu to deformovalo hlavicku potvrdila mi to i doktorka ze na 100procent to ma z kocarku. Maminky tak poradne koukejte co kupujete at se nezklamete i vy. za tohle bych ty vyrobce nejradeji nakopala do pr..........

maarika3
2. říj 2009

Ahoj maminy, tak tady čtu co píšete na tenhle kočárek, sama čekám a moc se mi líbí ten tříkolový, ale teď jsem se dočetla, že ten čtyřkolový stahujou z prodeje, protože má miminko přímo pod hlavičkou nějakou železnou konstrukci a je to překrytý jen nejakou slabou látkou, koukněte na www.babyweb.cz, a je to i na čoi ☹

maruska21
7. říj 2009

to sem četla..ale má to jen te 4 kolovy..a my mame trojkolku..jsem z nej nadsena a spokojena..

bocinka
5. lis 2009

maarika 3, četla jsem to, ale prohlídla jsem si to v obchodě a ted už ho mám doma, je tam taková tenká tyčinka, aby držela vanu vypnutou a rozhodně to mimču nevadí... mám taky trojkolku a je uuuuzasná 😀 😀 😀

macibald
11. lis 2009

ahoj holky,objevila jsem na netu tuhle diskuzi. Neměla byste některá zájem o colleto austin 4,ten béžovo černý? PC byla 9600,prodala bych ho za 4000 i s tím nosítkem,záruka je do 2/2011. Na internetu se sice objevily zprávy, že kočárek je nebezpečný,ale měsíc jsem obvolávala ČOI a Sdružení ochrany spotřebitelů a nakonec ČOI vydala prohlášení, ža vada je odstranitelná a prodejce nám tuto vadu odstranil. Jinak kočárek je používaný 5 měsíců, přes suché léto, takže jako nový. Jsem s ním moc spokojená, je lehoučký,snadno ovladatelný,skládám ho jednou rukou. Bohužel u nás na vsi na Vysočině nejsou ta kolečka to pravé ořechové🙂jsou sice nafukovací, ale jezdím většinou jen přes štěrk, po polích a přes kořeny v lese, tak budu pořizovat jiný sporťák, nějaký maximálně odpružený🙂Kdybyste měla některá zájem, tady je můj mobil: 605 879 610, mail: marcela.kucirkova@seznam.cz.. jsem z okresu Havlíčkův Brod, ale není problém kočárek Vám kamkoli dopravit..🙂

jankabry
30. lis 2009

ahoj holky, jak tak koukám tak před rokem kočárek byl novinka a za sebe musím říct, že já na něj narazila tak, že jsem jich potkala alespoň 5 při procházce Ostravou 🙂 říkala jsem si, že když to měli lidi v mhd a navíc tak často, asi nebude nějaký extra drahý a taky že jo 🙂 no a vypadá teda super!!! Akorát jsem na vážkách s tím, jak zvládne terén. Jsme s přítelem hodně sportovně založení a trávíme hodně času na horách, takže bychom rádi i s mimčem. Co myslíte? nemám na mysli houbaření někde v lesíčku u města, spíše výlety na hory po značených stezkách, samozřejmě ne nějak často a asi jenom v létě, ale i tak 🙂

hanule1
1. pro 2009

🙂 ahojky, tak ja jsem uplne poprve na takovemto blogu,vzdycky jen ctu,co kdo napise, ale td se chci podelit o nkolik rad..
je mi 30 a mam druhe dite, poridila jsem mu kocarek casualplay s6 a musim rict, ze kocarek je to opravdu jen asi na leto, chtela jsem i radeji gumova kolecka, a ty ted po necelem roku vypadaji fakt hrozne 😖 jsou uplne sjeta,co se tyka sportaku,je bouda na zimu hodne otevrena, sedeni taky nejde dat uplne rovne a ten nanoznik taky neni zrovna super..Na kocarek austin colleto 3 jsem narazila asi predmesicem, kdy jsem se sla podivat na sportak x-lander, okamzite se mi libil,nevadi mi,ze sedacka nejde dat do uplneho lehu, protoze muj prcek je pozorovatel, takzeoci venku uz nezavre 🙂 lámala jsem proto tedy cely ten mesic muze,aby mi jeje koupil, protoze je k nemu i ta hluboka korbicka, tak jsem musela slibit jeste jedno mimi 🙂vyzkouseny jej mam taky, paní v obchode mi vse ukazala, i prcka jsem mohla dat do sportovni sedacky a ikdyz to vypada male, vse pasovalo. tak ted uz se na nej jen tesim, pak muzu napsat nase jizdy..tak zatim

maruska21
14. pro 2009

My jsme z krkonos a porblémy nikde nemame.. 😉

shine82
3. led 2010

Ahoj holky, mohla byste mi některá změřit vnitřní rozměry sportovní sedačky? děkuju🙂

shine82
3. led 2010

Kočárek se mi moc líbí, ale někde jsem četla, že ta sportovní nástavba je dost malinká...

shine82
7. led 2010

holky tady jsou super obrázky a reálné barvy🙂
http://www.allegro.maked.pl/COLETTO/AUSTIN3/ind...

shine82
7. led 2010

A důležitá čísla:
-rozměry složeného podvozku(d/v/š): 58 cm/70 cm/28 cm
-rozměry opěrky zad(š/v): 30 cm/47 cm
-rozměry sedačky(š/délka): 22 cm/32 cm
-rozměry podnožníku(délka/š): 23 cm/24 cm
-vnitřní rozměry korbičky (d/š/v): 80 cm/37 cm/22 cm
-průměr předního kola: 28 cm
-průměr zadních kol: 28 cm
-váha kočárku s korbičkou: 13,7 kg
-váha kočárku se sportovní sedačkou: 12,4 kg
-váha kočárku s autosedačkou: 13,2 kg

maruska21
28. led 2010

Mám zelenou trojkolku a jsem spokojena..I kdyz je pravda ze sem se porad bala že budu mit kluka ale mam holku a tak sem si mohla vzit ten cerveny..ale jinak spokojena.. 😉

bocinka
14. únor 2010

máme pro naše zlatíčko oranžový a jsme moc spokojeni... 😵 jen se musím poprat s tím sporťákem, jak je to tam s tím polohováním holky??? 😖 😖 já mám ještě sport. verzi u našich... nemůžu to zkusit... 😅

p.klara
21. únor 2010

ahojky holky.. tak se taky přidávám... tento kočárek mě uchvátil jako první a je taky rozhodnuto... okoukli jsme ho s manželem v obchodě a jen nás utrvrdilo to, že si ho pořídíme... jen váháme, jakou barvičku.. zda tu pistáciovou či oranžovou.. necháváme si totiž překvapení, tak teď řešíme barvičku, protože na krámě měli jen tu oranžovou, která je ve skutečnosti spíše cihlová...

ale jinak musím říci, že co jsme s ním zkoušeli jezdit po krámě, tak velice lehký a super... hluboká korbička opravdu velká... plus velký nákupní košík, taška a přebalovák v ceně... a to, že nejde dát sporťák do úplného lehu si myslím, že zase tolik nevadí, protože to větší dítko v něm už stejně bude zvědavé a budu chtít vidět svět...jo a paní říkala, že je ten rozdíl, o který to nejde úplně položit je 10 cm, což mi zase nepřijde tolik....

kaatulkaa
23. únor 2010

Ahojky! Nemohly byste mi poradit, kde bych tento kočárek viděla na vlastní oči?

p.klara
23. únor 2010

kaatulkaa... a odkud jsi?? My ho viděli v Hradci Králové v John nelu... ale mají ho i v Brně... záleží odkud jsi....

p.klara
26. únor 2010

holky, ještě se chci zeptat.. kdo jste kupovala pistáciovou barvičku... jsou s ní v létě problémy kvůli muškám a vosám?? Četla jsem teďka, že je to hodně problémová barvička, že na ni jdou právě hodně různé mušky, včelky, vosy... Děkuji moc za názor...

kaatulkaa
6. bře 2010

p.klara:Bydlím kousek od Prahy.