Kočárek Coletto Austin 3 nebo Austin 4

rubi26
15. zář 2008

Chtěla sem se zeptat nemáte náhodou někdo zkušenost s timhle tipem kočárku???

sifonka
11. srp 2009

Děkuju. Tak to dno je vysoké akorát. Nevíte někdo, kde se dá kočárek v obchodě vidět? Jsem teď u našich v Krkonoších (u Vrchlabí), manžílek v Jihlavě-jezdí za náma přes čáslav, kolín, poděbrady a sestřička má jet příští týden do Prahy, takže ....... Ty už jsou ze mě taky určitě vyřízený, jenže chození z postele na záchod a zpět není žádný med. pa

maruska21
15. srp 2009

My jsme zz vrchlabí 😉 a kocarek je nejblíz v Hradci 🙂 tam se jedem podívat ve čtvrtek bo jedem na kontrolu tak se tam stavíme a koupime.. 😅

sifonka
16. srp 2009

Jééé a mohla bych se na něj pak kdyžtak přijet podívat? 😉 🙂 Uvidím, co mi pan primář řekne na příští kontrole, ale cestu z Jilemnice do Vrchlabí bych snad už zvládla

ivusam
17. srp 2009

Máme doma trojkolku a už s ním vesele drandíme. Doteď jsem s ním byla spokojená, ale najednou se nám začalo při jízdě klepat přední kolo 😒 . Nemáte s tím některá zkušenosti? Zdá se mi, že je to od té doby, co to manža promazal silikonovým olejem, aby se to líp otáčelo. Jinak se tu někdo ptal, jestli jde nasadit jiná autosedačka, tak nejde, jen originál coletto.

maruska21
18. srp 2009

To je jasny,že mohla.. 😉

blahoslavena
19. srp 2009

Zdravím Vás všechny,chtěla jsem se zeptat,zda má někdo zájem o koupi kočárku Austin Coletto 3 šedo-černé barvy,dvojkombinace,tříkolku po 1 dítěti.Používaný je 8 měsíců a je ve velmi dobrém stavu za 5000kč.K tomu dávám zdrama autosedačku šedo-zelené barvy od 0-13 kg,která byla používaná 10 měsíců.Vše je v zaruce do 07/2010.V případě zájmu volejte kdykoliv na číslo 737952513

salikova
25. srp 2009

Ahojte, holky! Nevíte o nějaké prodejně v Praze, kde se dá omrknout tenhle kočárek Austin? MOC děkuju!

maruska21
25. srp 2009

Ahojky Holky,tak už ho mam doma..dneska prisel.ksem z nej nadsena je nadherný 😀

sifonka
26. srp 2009

Ahojky a vyfotíš nám ho? Z různých úhlů, korbičku zevnitř, sporťáček...... Mohli by jste se s ním třeba i vyfotit 😉 Je vysoký jen 106cm nebo je s korbičkou vyšší? Už bych taky ráda měla kočárek doma. 😀

maruska21
26. srp 2009

Vyfotim vyfotim..jdu na to a zmerim ju??

sifonka
28. srp 2009

Maruško, to budeš moc hodná. Termín se mi pomalu blíží a já pořád nevim v čem tu svoji holčičku budu vozit ☹

maruska21
28. srp 2009

Jdu pro fotak a kdyz ho nebude mit manza sebou tak vlozim hned fotky..ale je užasny 😀 😅

maruska21
28. srp 2009

Zatim sem uverejnila jen tri fotky tamty jsou pry velke mi pise system tak je zkusim nejak upravit nebo nekam jinam vložit..dam vedet

jelli
29. srp 2009

holky nemáte někdo zkušenost jestli se s tímto kočárkem dá i bruslit? Díky

sifonka
29. srp 2009

Maruško, je kouzelný. Jste s ním vyfocení i vy? 😉 Mám 175cm a mám pořád strach, že je nízký. 😅 Je fakt moc krásný a neokoukaný. Napiš mi, prosím, adresu nebo web stránku obchůdku kde jste ho koupili. Koukám, že jste nakonec koupili zelený. Co červený nebo oranžový, jsou taky tak pěkný? 😀

maruska21
29. srp 2009

Ahojky,
no manza ma 182cm a rikal ze je akorat neboj nebude malinky.A ted je asi o 400kc levnejsí 😀 Sice to není moc ale je to ok.Navíc sme ho objednali a po 3 dnech ho mely doma a dovoz postou az do domu zdarma.Taky ok..Takže ti sem hodim odkaz http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-coletto-au...

tak si to zkopiruj a kdyby to neslo tak to jsou normalni stranky detske-kocarky.cz a v kombinovanych kocarkach das trojkolky a je to..nizky mi fakt neprijde.Červena je spís takova vínovejsi ale krasna..a oranzovou sem nevidela.. 😨

marinka00900
29. srp 2009

Ahojky vespolek. 🙂 Náhodou jsem narazila na diskuzi o kočárku Austin3. Jezdím s ním pů roku. Hluboká verze kočárku/vanička/ paráda,jezdí lehce,kola v pohodě, ovládání také. Jen nák.košík je sice velký, ale špatně do něj vlezete,malá škvíra mezi vaniškou a košíkem. Ale to by bylo to nejmenší. Musím napsat i neg. věci, které mi na kočárku vadí a to hlavně u sporťáku. Malé je teď 6 měsíců a přešli jsme na sporťák. Je dost úzký,už teď vím, že do něj na zimu s pytlem nevleze a to je droboučká. A to polohování je také na nic. Vleže je to ve fázi, jako když leží v autosedačce. To se mi osobně nelíbí, na 6měs.dítko je to na takovou polohu brzy. Já osobně budu pořizovat jiný sporťák. Ale hluboká verze je super. Je to ale můj názor a nechci tím nikoho ovlivňovat. 🙂

sifonka
29. srp 2009

Já mám strach, abych vedle něj nevypadala jako s kočárkem pro panenky. 😀 Škoda, že nikde na stránkách, co se kočárky prodávají, nejsou kočárky vyfocený s človíčkama nebo udělaná nějaká prezentace. ☹

maruska21
29. srp 2009

ja pojedu v tydnu k mamce u ktere mam kocarek tak ti ho zmerim od zeme ju?

sifonka
29. srp 2009

To budeš moc hodná. Škoda, že nemám bezproblémové těhotenství ☹ a nemůžu cestovat po obchůdkách s kočárkama. Pořád se bojím kočárek koupit, i když zatím u mě vede. Minule jsem si kočárek koupila a druhý den jsem měla Natálku venku(vůbec ji nevadilo, že je to o měsíc dřív). 😀

maruska21
30. srp 2009

no tak to se nedivym.ja si radsi dala kocarek k mamce protože opravdu ja teda na povery moc neverim ale jinak vsichni okolo jo tak at je klid..ale stejne me budou porod vyvolavat o tri tydny do predu mam taky problemovy tehu takže nikde necestuju

maruska21
30. srp 2009

Tak zatim nevim u mamky sem nebyla ale nasla jsem stranky kde pisou rozmery i výšku kocarky ktera ma byt 106cm..coz me prijde dost,,ja mela predtim u kaji tako a ten byl rozhodne nižší..tak nevim ale ty stranky ti dam odkaz...http://www.avit.cz/detail/kombinovany-kocarek-c...

sifonka
31. srp 2009

Maruško, já vím, že 106, ale přece jenom to je asi jiný vidět je naživo. Nikde ani nepíšou kolik centimetrů od země je dno kočárku. Budu muset vyrazit tady do nějakého obchodu s metrem a přeměřit pár kočárků, abych měla trochu přehled. 😀

maruska21
31. srp 2009

No dneska jedu ka mmace az vecer prijedu tak ti to napisu,zmerim teda od zeme ke korbicce pak od zeme rukojet ju?ja jak sem malinka ma 160cm tak by me ani nevadilo kdyby byl o trosku nižsí..na me je docela vysoky.. 😖 ale mensi a nizsi nejsou.myslim že vetsina kocarku je podle mého i nižší nez austin..teda podle toho co jsem zkousela v krame tak mi prijde tento nejvyssí..i kdyz tezko řict..ale myslim že by si snim nevypadala jako kdyby si vezla kocarek pro panenky 😉 😀 No zmerim ti to..🙂

maruska21
1. zář 2009

Tak jestli si to dobře pamatuju tak od zeme ke kobicce to je 75cm a k rukojeti 105. 😉 což je stejné jak u vetsiny kočárků..

jelli
1. zář 2009

Ahoj holky, nevíte v jakém obchodě v Brně ho mají, abych se na něj mohla podívat naživo?

sifonka
1. zář 2009

Maruško, děkuju. Ta výška od země je ke dnu korbičky nebo k vrchní části korbičky(bez střechy) 😀 Opravdu moc děkuju. To už budeš mít za 14dní holčičku venku a kdepak budeš rodit? Já doufám, že v balení 2v1 zůstanu alespoň do konce září, takže koupi kočárku snad ještě zvládnu. Napišeš mi, prosím, kde jste se na kočárek byli podívat v Hradci? Manžel tam má v sobotu jet, tak by se tam mohl stavit. 😀

maruska21
1. zář 2009

Ahojky bylo to mereni bez strechy k vrchni casti korbicky k okraji teda alespon myslim 😲 .Budu rodit v Hradci Králové porod mi vyvolají kvuly mali ma neco s ledvinkama..v hradci okoukly jsme ho v hradci v obchode Dětské kočárky a autosedačky John Nell Kalendova 747/9a
Hradec Králové 4 (Kukleny)
500 04 Telefon: 495 534 346
Mobil: 607 874 713
Fax: 495 534 348

Otevírací doba: Pondělí - Pátek od 10 do 18 hod
Sobota od 9:30 do 12 hod.
😀

sifonka
2. zář 2009

Hlavně, aby jste obě byly v pořádku. Já jsem napsala spoustu dotazů do různých prodejen ohledně výšky kočárku. Dnes mi přišlo pár odpovvědí a jsem z nich zmatená ještě víc. 😅 Jedni mi píšou, že je kočárek vysoký 115, jiný 110 a další 120 😕 Dno korbičky od země 51, jinde 57, 55cm 😨 To si mám vybrat, co se mi líbí víc? 😉 Možná že vyrábějí i různé metry... 😀

maruska21
2. zář 2009

no asi si muzes vybrat vid..to je dobre ne?co ti vyhovuje..🙂