Kočárek Coletto Austin 3 nebo Austin 4

rubi26
15. zář 2008

Chtěla sem se zeptat nemáte náhodou někdo zkušenost s timhle tipem kočárku???

gabik76
23. únor 2009

jj to znám,já sice neměla kočár houpací,ale s vozíkem jsem taky jezdila tam a zpátky jako s kočárkem 😀

gabik76
24. únor 2009

ahoj,ještě bych se chtěla zeptat jak je to s brzdou??

monas
24. únor 2009

Brzda není ruční, jen nožní, centrální

gabik76
24. únor 2009

monas:to už je detail 🙂 dík
A ty do něj jdeš?

monas
24. únor 2009

Asi jo, tak na 98 %🙂 máme ještě hodně času, ale jsem skoro rozhodnutá. Jediný, co mě trochu láme je kolekce Teutonie, strašně jsem se tam zamilovala do jednoho vzoru potahu, ale to je jediný, jinak mi i kolečka a košík a tak připadá skoro lepší na tom Austinu a hlavně ta Teutonka by koplet vyšla přes 20 000,- Minule jseme dali za kočár taky skoro dvacítku, po 18 měsících jsme ho prodalí se ztrátou 11000,-, což je děs, takže do toho už asi nepůjdu🙂navíc mi tenhle kočárek fakt přijde lepší než ten drahej...

gabik76
24. únor 2009

No je pravda,že ty barvy jsou takové nijaké,mi se líbí zelený,ale to už má kde kdo,myslím barvu anebo béžový,ale zase se bojím,jestli se nebude moc špinit...Nevíš jak je to s potahem?Dá se sundat a vyprat?Koukala jsem do tvého alba,ten potah Teut.je super 😉 A jinka pro mne je cena taky docela prioritní a Austin mi přijde v poho za ty penízky...

monas
24. únor 2009

JJ, potah jde celý sundat, i z boudy a vyprat. Ono u hlubokého se to skoro neušpiní (tady my máme psa a navíc starší syn na něj bude asi pořád sahat těma svýma upatlanýma rukama, takže u nás asi jo), pak ten sporťák už trpí víc.
Ta zelená se mi taky moc líbí, ona je v reálu a na denním světle trochu jiná, není to stejná jako třeba u X-landru, jen mám trochu strach z mušek, prý na to hodně jdou. Mně se ve skutečnosti venku moc líbila i ta oranžová, ona je spíš cihlová než oranžová... Jinak béžová a šedá nee, já nemám takový barvy na kočáerech moc ráda, mám radši něco výraznějšího🙂

gabik76
25. bře 2009

Ahojky...přidá někdo zkušenosti z kočárkování s Austinem?? 😀

lenulka71
2. dub 2009

Ahojky,kamarádka má kočárek austin 3 a je s ním spokojená,její malej má půl roku a teď když se už oteplilo,vytáhla sporťák.Je teda fakt,že nejde dát do úplného lehu.Ale opravdu se dobře vozí a je úžasně lehký. 🙂

ivusam
8. dub 2009

Čauky! Čekáme druhé mimčo a taky uvažuji nad nákupem coletta. Vlastně už jsem rozhodnutá 😉! Mám prozkoumané snad všechny kočárky, ale tenhle mi za tu cenu vychází nejlíp, vzhledem k tomu, že už nechceme investovat velké peníze do nového. Jen bych se chtěla zeptat některé z vás, jaké jsou rozměry složeného podvozku s koly a bez kol. Nikde jsem to nenašla ☹ ! DÍKY!!!

vikule
14. kvě 2009

Ahojte,

mela bych 2 dotazy:

1. velikost vnitrni korbicky

2. jak jde polohovat u sportaku zada a nozky

Diky!

krista
15. kvě 2009

coletto4 • Dnes v 11:30
ahojte,nevíte někdo jak se skládá kočárek coletto austin 4?díky

monickavasik
19. kvě 2009

Chci se zeptat, jestli má kočárek Coletto Austin 3 opravdu přehazovací rukojeť u sporťáku nebo se musí otáček celá korba. Nikdena fotce jsem ho nenašla proti směru jízdy. Díky

lenulka71
23. kvě 2009

Kamarádka co má tento kočárek austin trojkolku má malýho ve sportáku(ted je mu 8 měsíců,ale do půl roku se jí do hlubokého vlezl) a přehazovací rukojeť nemá,musí se otočit celá korba.Ale jelikož se nedá dát ten sporťak do úplného lehu,chce si koupit nějaký polohovací golfky do úplného lehu,aby se malému lepší leželo při spaní.To je nevýhoda tohoto kočáru,že mimčo ve sportaku je spíš jen v polosedu.

sonica
23. kvě 2009

kristo sklada se strasne lehoucce da se pak rozlozit jednou rukou, ja mam 4 a jsem spokojena az na mallickost, ty kolecka z tvrzene gumu na kostkach vic drncaji, ale male to rozhodne nevadi, ta je tam spokojena. a sportovni korbicku jsme odskouseli na kamaratkyni holcicce a ta tam spala uplne krasne a spokojene, asi je to o zvyku, muze se stat s kazdym kocarkem ze se prckovi neco nemusi zalibit... 😅 prehzovaci rukovec sice nema, ale velice snadna manipulace pri otoceni korbicky. ja musim rict ze jsem moc spokojena 😉 jo jinak trikolka ma nafukovaci kolecka a ctyrka ma z te tvrzene gumy... a k barvickam ta zelena a oranzova opravdu na to silene sadaji musky, ja byla zamilovana do te zelene,ale hodne rychle me to preslo... mam ten bezovej a v realu je moc peknej 😉

sonica
23. kvě 2009

jo a k manevrovani, krasne se s nim za jizdy manipuluje, da se zvladnout doslova jednim prstem... coz u nekterych kocarku co jsem si skusila je hruza, je lehounkej, sama krasne zvladnu schody, nadzvednu, opru o sebe a slapu 😉

jarka210
30. kvě 2009

Ahoj holky, jdeme do koupě už po třetí 😵. Poprvé jsem volila značku Chicco - naprosto nedoporučuji, nebyli jsem s ním spokojeni po jakékoliv stránce. Podruhé jsme volili Mutsy s otáčecí zadní nápravou - byl fajn, jen se v reálu zjistilo, že je malinkatý, jak korbička, tak sporťák. Pro maličkatá miminka super, ale pro nás nějak brzy nepoužitelný.Za oba kočárky jsme svého času dávali kolem 20tisíc plus za autosedačku. Tento kočárek jsem proto ,,proklepla,, naprosto důkladně-včetně recenzí na různých fórech. Na živo je opravdu krásný, lehoučký, snadno ovladatelný, prostorný. částečné polohování u sporťáku není tak strašné, mimčo se v něm vyspí v klidu. Houpt jde také, čím větší zátěž, tím to jde lépe. Rozkládání a skládání také není tak náročné jako třeba u zmiňovaného Chicca. A hlavně mě mile překvapila cena. Budu volit trojkolku - chodíme hodně po terénu a tam se jednoznačně osvědčila. A jen tak mimochodem, v číně se vyrábí třeba i Cortina 😉

krista
16. čer 2009

mysicka22 • 1d • 13. červen 2009 v 15:33
Ahoj holky,chci se zeptat,jestli některá nemáte zkušenost s tímhle kočárkem?Za odpovědi předem dík

mischa24
15. črc 2009

Ahoj holky. Hrozně dlouho jsem si chtěla koupit tenhle kočár, snad už od začátku těhu. Teď mám měsíc do porodu a našla jsem krásnej kočár, který je hodně podobný a dá se sehnat i levněji než Col.Austin, a hlavně má polohovací zádíčka až do lehu. A řekla bych, že vypadá i luxusněji. Samozřejmě ho nechci nikomu nutit, jen že je to takový kompromis mezi krásou a pohodlím a hlavně vypadají skoro stejně. Tenhle se dá sehnat na netu už od 6.800,-. Mě teda hned přesvědčil hned co jsem ho uviděla. Jmenuje se Bexa B3 , já mám variantu s11, ale barev mají celkem dost.Třeba se některé z vás taky zalíbí. 😀 , Jinak Coletto má moje sestra a je hrozně lehounký a přesto, že mu dává zabrat (chodí s ním i na houby), tak je to držák. Řídí se skoro sám. 😎

jaa
19. črc 2009

jarka210
Jestli máš na mysli CAM Cortinu...tak ta se rozhodně v Číně nevyrábí.....Manžel je vozí kamionem z rodinné Italské firmy do meziskladů v celé EU.(Naposledy je vezl do Studgartu).Celý kompletně se dělá v It..Jedinné,co se na něj dělá v Číně jsou nafukovací kola...což je znát i na kvalitě.Jinak je vše Made in Italy.Sami si na celý proces výroby dohlíží. 😉
V Číně se dělá třeba X-lander.

sifonka
27. črc 2009

Ahoj holky, jsem na rizikovém těhotenství, takže lítat po obchodech nemůžu. Moc se mi líbí kočárek coletto austin3, který si můžu prohlížet jen po netu. Nevíte někdo kolik centimetrů od země je dno hluboké korby a jaký jsou rozměry sportovní sedačky? Mám 175cm a nerada bych se k miminku moc skláněla. Děkuju 🙂

aktaj
28. črc 2009

Ahoj sofi, my tenhle kočárek máme, používali jsme ho třičtvrtě roku, a museli si pořídit sourozenecký protože budeme mít mezi dětmi rok. Zatím je Austin ve sklepě, takže večer až bude manžel doma Ti to můžu změřit jestli Tě ještě něco zajímá tak napiš!

radka.k
28. črc 2009

Taky se mi moc líbí Colleto Austin. Jen váhám mezi 3-4koly. S prvním dítětem jsem měla zelenou tojkolku CAM Cortina a byla jsem spokojená. Tenhle je o polovinu levnější a snad i hezčí. Naživo jsem ho nikdy neviděla, znám ho jen z netu a z různých fór, všude na něj jen samá chvála. Kolik kol tedy doporučujete a proč?

sifonka
28. črc 2009

Ahoj aktaj 😀 , možná když budeš v tom měření, ráda bych věděla jaký má rozměr hluboká korbička. Našla jsem několik stránek, kde je prodávají, ale rozměry se liší. Jsem z toho nějak zmatená. Mám pocit, že tam nemají ani jak dlouhé je madlo. Byla si s kočárkem spokojená a je stabilní? Já už mám doma 2,5letou holčičku, takže budeme jezdit nejen ve městě, ale i v terénu. Děkuju

aktaj
28. črc 2009

Já jsem za trojkolku, perfektně se ovládá, hlavně když kočárek vezeš jednou rukou, protože druhou držíš starší dítko, já to hodně ocenila! zdá se mi že ta čtyřkolka má ty přední kolečka malé a pevné plastové ne nafukovací, takže bych měla strach třeba s jízdou v terénu a nebo ve sněhu, to je můj názora možná to tak není. V každém případě já s trojkolkou odjezdila zimu bez problémů.

bazantik
30. črc 2009

Náhodou jsem na netu narazila na tento kočárek a překvapila mne délka hluboké korbičky. Je tedy pravda, že délka je 79 cm? A ještě jsem se chtěla někoho zeptat, kdo tento kočárek má, jaká je celková délka sportovní sedačky. Myslím od zádíče až po nožičky. A jaká je maximální výška rukojeti od zemně. Nikde jsem se to nedočetla, a bohužel v Královehradeckém kraji jsem na něj v obchodě ještě nenarazila. Moc Vám díky za odpověď. Jana

maruska21
31. črc 2009

Ahoj ja si tento kočárek chci koupit..Mají ho v Hradci Králové jestli chces mohu zaslat stranky obchodu kde je i adresa.. 😉 strasne se mi líbije nadhernej...jedem tam pristí opatek tak se tesim az na nej mrknu.. 😀

sifonka
3. srp 2009

Holky, máte někdo kočárek coletto austin 3 doma? Potřebovala bych vědět, kolik centimetrů od země je dno hluboké korby. Moc moc děkuju 🙂

marketa137
5. srp 2009

Holky vy co máte tento kočárek, jde na něj i jiná autosedačka nebo musí být jen ta jejich. Nikde jsem to nevyčetla a pokud jen jejich tak jestli je kvalitní 😉 . Nechci za kočár dávat 20000 a pro mě je hlavní mít 3 kolku, nasazení autosedačky. pak mam dost kvalitní golfky a syn do nich šel už v 8 měsících takže mě spíš jde o hlubokou korbu než spor´ták 😉

aktaj
10. srp 2009

Měřili jsme ten kočárek a dno korby od země je 60cm
Sifonko více máš v IP