Kočárek Coletto Austin 3 nebo Austin 4

rubi26
15. zář 2008

Chtěla sem se zeptat nemáte náhodou někdo zkušenost s timhle tipem kočárku???

coletto
6. říj 2008

Ahoj nemám a myslím,že nemá snad nikdo.Stále tápu a nic.Chtěla bych se na něj podívat a vyzkoušet naživo ale potřebuju v Praze nebo okolí ale takový kamenný obchod jsem nenešla.CHomutov,Sokolov dost nepřipadá v úvahu...nemáš už něco zjištěno?

stejzi
23. říj 2008

Nazdárek holky, tak včera jsem viděla Coletto Austin 4 v zelené barvičce je kouzelný. Opravdu krásně lehký, a hlavně hluboká korbička. Rozměr vnitřního lůžka na délku je 79 cm. Což je paráda, sporťák je taky krásný. Jen autosedačka je sama o sobě těžká, ale dá se bez problému přidat na podvozek. My jsme si ho pořizovali na www.kocarky-tako.cz, kde ho sice nemají v nabídce, ale bez problému ho seženou. Dá se krásně složit, podvozek je úplně poloviční, takže paráda. 🙂

petitek
23. říj 2008

Ahoj, muzu se pridat? ja ho dnes videla uz i v Prostejove, mylsim, ze se postupne rozsiri-je to novinka.
Vypada dost dobre je krasne lehouckej a trikolka je dostatecne stabilni.Jen mi vadi, ze sportak nejde dat uplne do lehu...

ajajanku
30. říj 2008

ahoj dneska jsem na nej koukala v turnove na ten oranžovy ten se mi strašně libi je krasne lehky a hezky se s nim jezdi,to že neni portak uplne dolehu me taky vcelku vadi,jinak nema chybu tak uvidim ještě času dost

slabam
30. říj 2008

Ahoj všem, moc se mi tento kočárek líbí, ale nikde nemůžu zjistit šířku zadních koleček nemáte ho někdo doma a nemohli by jste mi ho změřit???
Předem moc děkuji

petreva
2. lis 2008

Ahoj holky,
také u nás ho mají a moc se mi líbí, ale manžel pak našel na štítku, že se vyrábí v Číně 😒 Je tam sice napsáno, že je vyrobený podle jakých si EU norem, ale stejně má u mě mínus ...ale on je tak hezký a nový neokoukaný...
Myslíte tento...http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=675571

niikkyy
2. lis 2008

Ahojky..

já ho mám koupený..sice je v krabici zatím..ale nemohla jsem mu odolat!
Mám ten béžovo černej - 4 kolku!
Nikde v obchodě jsem ho neviděla pouze u nás v Kralupech nad Vltavou je mají 😉
Zkoušela jsem na živo a fakt super!
Tak snad se pak osvědčí i s prcekm v něm 😉

Petreva: a co se momentálně v číně nevyrábí? 😀

Jinak ofico stránky: www.coletto.pl

stejzi
2. lis 2008

Nazdárek, my jsme neodolali a koupili čtyřkolku. Máme ten pistáciový. Je naprosto úžasný. Sice jsme s nim nebyli v terénu, ale doma jezdi supr a hlavně je hodně lehký a taky ta korba je dost prostorná. Koupili jsme ho přes www.kocarky-tako.cz sice ho tam nemají nafocený ale zajistili. Je krásný už se těším až vyrazíme, doufám že dlouho vydrží takové krásné počasí. 😉

doce
4. lis 2008

Zravím všechny, taky jsem tento kočárek viděla včera a zalíbil se mi. Nemohu se rozhodnout jestli tento nebo Baby Welt. Jinak šířka zadních kol je 70 cm, což je poměrně dost, ale dveřma se projet dá. 🙂

lenka138
18. lis 2008

ja som ho tiež cez víkend videla v obchode a dosť ma oslovil. Je pekný a má dosť veľkú vaničku a aj dobrú cenu

saly
11. pro 2008

Taky jsem na něho dneska koukala, i že je celkem vysoký 🙂 ale paní říkala, že není vhodný do terénu, že nezaručuje, že vydrží ty plastové kolečka.Což mě tím asi odradila.Já mám ještě čas, tak budu ráda, když tady některá potom přidáte praktické zkušenosti z kočárkování🙂

janula395
15. pro 2008

ahoj. kocik sa nam velmi paci.dnes som vsak citala dotazy k kociku coneco.pl-a su tam same negativne skusenosti....myslite ze coletto a coneco nieje takmer to iste?

martaska78
7. led 2009

Ahojky, moc se mi líbí kočárek Austin 3, nevíte prosím jaké má rozměry po složení? Prokoukala jsem toho na netu strašně moc a nikde jsem to nenašla. Máme VW Polo a tedy velky problem s výběrem kočárku 😅. Dekuju M.

blahoslavena
21. led 2009

Ahoj holky,ja mam tento kocarek uz nejake 4 mesice a jsem s nim velice spokojena..Co se tyce skaladani tak je bez problemu,sklada se smerem koleckama k sobe, jako by se to uprostred zlomi, coz je potom jako strecha,ale je to fakt super.Mame trikolku sedo-cernou. I v dobe snehu se s nim jezdi dobre,muzete si dat na pevno pred.kolo a je to v pohode.Na rozdil od jinych trikolek se mi zda byt pevny..a do starych vytahu nebo tech uzkych se taky vleze,jen staci sundat jedno kolecko a mate vstup do vytahu bez problemu..Snad jsem vam nejak pomohla.Ahoj V.

blahoslavena
21. led 2009

Jo a v polsku ho maji levnejsi 🙂

i785921
3. únor 2009

ahoj,chci se zeptat jestli nekdo nevi kolik stoji kocarek coletto v Polsku?jestli se to vyplati.

blahoslavena
12. únor 2009

Ahoj já to vím.7500kč.Tak stál tehdy mas a je tomu tak 7-8měsíců .Jo ale já mám tříkolku ne čtyřkolku,to nevím kolik ta stojí...A taky podle me zaleží na tom kde to kupuješ,v e které části Polska.

kacka.l
13. únor 2009

Holky, já jsem se na něj dívala včera v obchodě, ale prodavačka mě zrazovala, že na sportovní sedačce nejdou polohovat zvlášť nohy a zvlášť záda. Je to tak? Prý mimi pořád jakoby sedí. I když leží?? Moc jsem to nepochopila. Jak to tedy je?

blahoslavena
13. únor 2009

No ja jsem jeste sportak nepouzila,ale je to tam tak ,ze mala nebude uplne lezet,ale nozky jdou zvednou...No tak jsem zvedava 😖 ,protoze my jsme to tam zkouseli vsechno...No zrejme vytahnu sportak a podivam se na to jak bude chvilka casu.

monas
14. únor 2009

Ahoj, tak já na něj koukala v obchodě už několikrát a záda i nohy polohovat jdou...Záda se polohují zároveň s nohama, nohy jdou i zvlášť. A nejde asi do naprostého lehu, ale to nejde u spousty kočárků, to podle mě ničemu neva... 😉
Jinak mě ten kočárek naprosto nadchnul. Za poslední kočár jsme dali bez pár set 20 000,- a tenhle se mi zdá nakonec i mnohem lepší. Má spoustu vychytávek a ++, která mi chybí i u drahých kočárků a vypadá moc hezky a neokoukaně. Jen by mohlo být víc barviček 🙂

martule82
16. únor 2009

Ahojky, mě se taky tento kočárek moc líbí, ale ještě jsem ho neviděla naživo, líbil se mi ten červený, ale jelikož
budeme mít kluka, tak asi zatím vede ten pistáciový. Chtěla jsem se zeptat, když jste tento kočárek kupovaly
v Polsku, v jakém městě a obchodě to bylo, nikdy jsem tam nebyla, tak vůbec nevím, kam jet. Ještě jsem se
chtěla zeptat na korbičku, jestli je dost prostorná. Díky.

monas
17. únor 2009

Pár postřehů z reálu, který mě fakt přesvědčily:
Takže fakt veliká korba. Ta korbička je opravdu veliká!!! Je jedna z největších, co se dají u tohoto typu kočárků sehnat, rozhodně mnohem větší než u Jané, Quinny a pod. Největší, co jsem viděla je asi Nurse dakar, ale to už jsou rozdíly pár cm. Ten sporťák má nádherně udělanou boudu, takže mimčo je v případě potřeby úžasně krytý, to je u málokterýho kočáru a i nánožník na sporťáku vypadá, že krásně kryje, takže nemám strach z toho do něj z hluboký korby přejít🙂 Korba má hodně snadný nasazování a vysazování z podvozku (u většiny kočárů-Cam, Jané a pod. se musí vyklapnout na obou stranách a bez cviku je to obtížný), tady jen na jednom místě, takže jednou rukou držím madlo a druhou vycvaknu a jdu, to samé u autosedačky. Ta je navíc taky hodně veliká a vypadá moc pohodlně. Na boudě u korbičky i sporťáku odvětrávání, na korbičce praktická kapsa.
Sporťák po i proti směru jízdy, pro mě zásadní věc, hlavně kvůli bruslení! Má úžasnou boudu, krásně fakt cloní a kryje v případě potřeby. Madlo s pásem mezi nožičkama, takže dítko není třeba pořád poutat a nesjíždí dolů.
Super velikej nákupní koš, navíc zapínací, takže jen tak někdo lehce nic neukradne a je fakt VELIKEJ!
Hřídel mezi zadníma kolama vedená středem podvozku (není mezi kolama taková ta šprušle), takže i velikej člověk s dlouhýma krokama se do ničeho nekope!
Suprová kabela na rukojeť, veliká, spousta kapes, je v ní přebalovací podložka, na zip.... (ta mi třeba u cortiny šíleně vadila, má ji naprosto příšernou).
Velikánský kola, takže super jízda kdekoliv i vystupování z MHD. Navíc nafukovací! Široký rozchod kol, super stabilita. Snadný skládání. Je lehoulinkej!
Aretace předního kolečka pomocí páčky na rukojeti, nemusí člověk sahat na to kolo...
Jinak ta červená je ve skutečnosti docela tmavá a v kombinaci s tou černou vypadá myslím dobře i pro kluka, není to nějaká jasná červená. Ta pistáciová je moooc hezká, vypadá spíš jako takový zelený jablíčko, ale hodně mě lidi varujou, že na tyhle barvy jdou strašně mušky...
Nám se dost líbí i ta "oranžová" Ona ve skutečnosti na denním světle je spíš cihlová, ne oranžová. Takže ta se nám taky líbí...
Kočárek fakt perfektní, navíc zatím hoodně neokoukanej.
V Polsku nevím, já ji budu kupovat v obchodě v ČR, kde jsme kupovali kočárek už minule.

kacka.l
17. únor 2009

Holky a nemohl by někdo změřit celou délku lehací plochy sporťáčku? Děkuji.

monas
17. únor 2009

Ráda bych vyhověla, ale bohužel teď se do toho obchodu nějakou dobu nedostanu.
Já do něj chtěla minule zkusit posadit staršího syna, ale bohužel nespolupracoval...
Ale půjdu do něj asi každopádně. Stejně máme ještě golfáč, navíc vím, že syn nám v kočáru od roka, roka a půl už skoro nikdy nespal...

jane30
20. únor 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je kočárek také houpací, po zkušenosti s prvním řvoucím dítětem bych do jiného nešla.

klasickatricitka
21. únor 2009

Pokud by měl být neokoukaný, co tenhle? http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPa... 🙂 a vyzkoušet a vidět je ho v Praze možné 🙂

gabik76
23. únor 2009

Ahoj a co terén?Poradte jestli zvládnu s trojkolkou prochajdu v lese?

monas
23. únor 2009

Ze zkušeností-trojkolka je v terénu lepší než čtyřkolka, zvládli jsme jakýkoliv terén, i ten, kam se jde blbě i pěšo. Tam, kde jsou třeba velký šutry, ve skalách, v lese kořeny, nebo někde vyšlapaná úzká stezička- s trojkolkou lehce tím jedním kolem prokličkuješ jako nic, nadzvedneš lehce zadní podvozek a jedeš. Já už bych nic jinýho než trojkolku nechtěla.
K tomu pérování- většina moderních kočárků moc nepéruje, ale dětem je to šumák, když to někde trochu drncá, líbí se jim to...A podle mě lepší, že si nezvyknou na to houpání, nevyžadujou to pak (někdy pak nechtěj jinak než v kočáru za houpání usnout)

gabik76
23. únor 2009

Monas moc dík,jo jsem chtěla slyšet 😀 A nevíš jak je ne tom s pérováním konkrétně tenhle?Samozřejmě nečekám žádné houpací zázraky,ale ne zase aby byl úplně tvrďák,už jen nafukovací kola snad postačí....

monas
23. únor 2009

Já nevím, to v krámě človgěk nezjistí, to zjistíš až opravdu někde v terénu. Ale já mám zkušenosti s Cam Cortinou a Jané slalomem a to bych řekla, že jsou teda spíš tvrďáci, Cortina má dokonce plastová kola a bylo to v pohodě. Tomu mimču se to fakt spíš líbí, když mu to třeba na kostkách drncá a mamča si na to za chvilku zvykne a přijde ti to normoš. U sporťáku už to pak nepřijde vůbec, protože dítko už je přeci jen těžší a navíc má pak kočár jinde těžiště... Myslím, že díky těm nafukovacím a velkým kolům by to mělo být fakt v poho, tohle už je aspoň pro mě detail 🙂
Mimochodem mi vždycky přišlo legrační, jak holky, co měly takový ty klasický houpací kočáry z toho věčnýho houpání byly tak zblblý, že houpaly i nákupní vozík 😀