Kočárek Coneco Toledo. Nemáte někdo nějaké zkušenosti?

denysek.g
25. črc 2008

Ahoj maminy,
chci se zeptat, jestli nemáte někdo nějaké zkušenosti s kočárkem Coneco Toledo. Včera jsem ho objevila a vzhledem k jeho podobě s X-landerem XA, ale podstatně nižší cenou, se mi moc zalíbil. Jen se trochu bojím té značky, nikdy jsem o ní neslyšela...
Díky za info 😉

momin
14. črc 2009

holky jak ste spokojene se sportakem coneco toledo..... Chteli bysme uz presedlat. 🙂

faroval
15. črc 2009

Ahoj, kočárek mám v používání cca 3 měsíce a jsem max spokojená, žádná závada, bezva ovladatelný, lehký, korba prostorná i pro našeho drobečka, který má v 3m 6,5kg, bezva velký košík, už se těším, až půjdeme do sport verze, překvapily mě i nánožníky, jsou 2 v ceně (lehký + zimní teplý). Takže já doporučuju.

angel01
20. črc 2009

Ahoj holky,

já tento kočárek nemám, ale měli jsme ho teď 14dní půjčený, kvůli reklamaci našeho kočárku a nechtěla bych ho ani zadarmo.
Synovi je 10týdnů(má 6kg) a kočárek je nám akorát, takže si nedokážu představit, že bych ho tam měla dát na zimu ještě s fusakem. Sice se mi s ním jezdilo dobře, ale jen po městě, do terénu se kočárek nehodí. Navíc jak už tu někdo psal, tak bouda při sklápění rachtá a několikrát se malý i lekl a vzbudil se. Já za sebe fakt doporučit nemůžu ikdyž se mi vzhledově moc líbí.

My máme Firkon a jsem maximálně spokojená, kočárek je sice o něco těžší, ale zároveň je velký a pro mimi pohodlný díky nastavitelnému odpružení i v terénu. Navíc je i cenově dostupný!! ( www.batolatko.cz )

jankisova
12. lis 2009

Zdravím,mám kočárek Coneco Toledo.Objednali jsme ho přes internet a při jeho skládání nám zbyla taková tyčka která má na obouch koncích vydličku,nevíme kam příjde.Byla bych vděčná kdyby nám někdo poradil.Děkuji

kacena01
25. únor 2013

zdravim ja ho mam a je uzasny vrelo odporucam