Kočárek Dada Paradiso. Sháním informace

kucirlib
17. dub 2012

Ahoj sháním informace a hlavně zkušenosti od uživatelek kočárků Dada Paradiso. Jakýkoliv model. Klidně piště i svoje zkušenosti z obchodů a porovnání s jinými kočárky, které jste nakonec vybrali.

kucirlib
autor
17. dub 2012

Byla jsem se podívat na Dada Paradiso Denim v obchodě a s manželem se nám moc líbil. Jen bych chtěla ještě slyšet i jiné názory. My jsme se totiž asi zamilovali 😉 a tak se bojím, že máme ovlivněné myšlení. 😉

kubinkov
17. dub 2012

@kucirlib Rozměry sportovní sedačky mluví za vše. Výška opěrky zad 43 cm 😝 Podle mě je to předražený hluboký kočár.

bbronaa
18. dub 2012

Ahoj paci sa mi tento kocik prosim vas ak ste si ho niektora kupila keby ste mi poslali foto na mail ale s nim aby som si vedela predstavit ci nieje moc velky ak ste s nim prosim odfotene moj mail helenka101@azet.sk dakujem

niccky.z
23. zář 2012

@kucirlib a jak si s nim spokojena?

kucirlib
autor
23. zář 2012

@niccky.z Ahoj, no jsme z porodnice doma pár dní, takže s kočárkem jsme byli párkrát. Spokojená jsem, jen ještě zkusím s manželem poštelovat to drncání. Je tam jeden šroub, kterým by se to myslím poštelovat dalo. Ale návod je holt hodně stručnej.

niccky.z
23. zář 2012

@kucirlib je prada ze je hodne tezkej?? kdyz budes mit cas muzes udelat fotecku s drobcem 🙂

kucirlib
autor
23. zář 2012

@niccky.z Neřekla bych vůbec že je těžkej. No sama ho nosit nebudu a jinak se s ním jezdí jedna báseň. Nevím kam chceš kočárek nosit, ale do auta se dává zvlášť korba a spodek a ty jsou váhově uplně ok. A ve dvou třeba do schodů je to taky uplně ok.

niccky.z
23. zář 2012

@kucirlib jej tak to jsem rada ze neni az tak tezkej 🙂 kdyz pak vloz fotecku v realu .... dekuji moc

lennie_80
27. zář 2012

DADAPARADISO ETNO WHITE

Ahoj vsem,
po dlouhych dlouhych vyberech jsem nakonec padla na dadaparadiso! Muj vyber nebyl jednoduchy, nebot jsem se rozhodla si objednat kocarek z CR, ci Polska ... protoze bydlim ve Francii a zde nejsou k sehnani stejne znacky.

Vahala jsem mezi Etno a Carino ... Nakonec zvitezil Etno protoze me vysel ze stranek http://dadaparadisogroup.com/ jen na pouhych 300€ a to i s postovnym! (Carino vychazel zhruba o 100€vic tusim) ...
Dnes jsem kocarek obdrzela postou, 14 dni po objednani. (z toho 6dni postou) ...
Jsem nad miru spokojena ... ve foru modrehokonika . sk jsem se od holek docetla ze posilaji autosedacky ktere neodpovidaji barve etna, coz potvrzuji. Je to jejich jedine minus. ALE me poslali autosedacku v bezovem carino stylu, timpadem mi vlastne poslali i na pul jejich vyronek Carino, takze mi to vubec nevadi. Mam dva styly v jednom, kdyz hodim autosedacku na konstrukci, tak mam Carino a opacne mam Etno. Takze ve fiale spokojenost ...

Jinak vse je pratelne, tudiz nemam ani strach ze spineni bile .. uvidime casem 🙂 ...
Kazdopadne dnes jsem z nej v sedmem nebi 🙂 ... prikladam i fotografii, kocarek odpovida uplne presne barvam jake uvadi na webu.
Hned jak ho ozkousim napisi pro a proti 🙂
Pokud chcete dalsi odpovedi nevahejte mi napsat do posty.
Lennie

smartbear13
11. lis 2012

Ahoj holky, tento kočárek ve verzi etno se mi taky moc líbí,máte některá nějaké nové info, jak se s ním jezdí, nebo jaké má vady? Díky🙂

smale
12. pro 2012

Ahoj holky, kočárek Dada Paradiso Etno jsem si pořídila - jezdím s ním od minulého týdne. Tak pokud budete chtít něco konkrétního vědět, klidně napište. 🙂
P.S. Je fakt nádherný!!

bourdka
10. led 2013

Ahojte baby, napisete nam ake mate skusenosti s kocikovanim Dady etno ? Tiez mam zalusk na ten biely, len neviem ci bude dost pruzit (mame dost nerovny teren pred domom), ci je dost stabilny a hlavne moc nerozumiem tej priesvitnej casti v sportovej verzii vzadu za hlavickou... Este by ma zaujimalo, ci sa vam zda byt extra lahky, co podla popisov by mal byt... Dakujem velmi moc za info 😵

smale
11. led 2013

@bourdka Taky jsem si pořídila Etno v bílé barvě 😉 Zatím jezdím s hlubokým lůžkem a jsem spokojená. Kočárek je odpružený (dokonce se pružiny dají nastavit na dva stupně - kočár pak méně/více houpe). Stabilní je, i když na něj pověsím docela těžkou přebalovací tašku. Lehce se skládá (např.do auta), dveřmi projedeme bez problému a do výtahu taky vejdeme. Extra lehký není (jsou i lehčí kočárky), ale těžký rozhodně není. Poradím si s ním bez problému, i když musím sjíždět a vyjíždět v domě 8 schodů, když jdeme ven.
Výhodou je, že se k němu dají dokoupit adaptéry pro autosedačku Maxi Cosi. Také mi vyhovuje prostorný a dobře přístupný koš pod kočárem (vozím tam i psa, když se mu v tom mokru nechce chodit po svých) 😀
Jediné, co mi vadí je, že někdy, když jedu po nerovném terénu, klepe mi ta tyč, co spojuje brzdy (nevím, jak to jinak nazvat). Nevím, jestli to je problém jen u mého kočárku, nebo to dělá u všech?
Co se týče té průsvitné části na sportovním kočárku, dá se celá odepnout. Ale myslím, že je tam proto, aby mimčo vidělo ven, i když leží...a nebo pro efekt? 😒
Celkově bych řekla, že za tu cenu je to dobrý kočárek s mnoha doplnky, které se u jiných značek musí ještě za dost peněz dokoupit (kryt hlubokého lůžky, nánožník na sportovní kočárek, pláštěnka, sítˇ proti hmyzu, taška), já jsem ke kočárku dostala i zimní rukávník. 🙂

bourdka
12. led 2013

@smale Dakujem Smale, teraz uz kocarik kupime na 95% 😵 No a ked sa da aj havino nosit v kosiku - budeme musiet kupit aj toho 😀 😀 😀

chantalhumenne
13. led 2013

Ahojte maminky. Ja mam Dada paradiso Denim, uplne nový kočiarik ,trojkombináciu, je na predaj za super cenu, v zaruke,ani raz nepoužitý, ak by ste mali niektorá zaujem .
Predtým som mala ten biely etno ale do týždňa sme ho vymenili, strašne sa špinil, bolo na nom vidno každú bodku.

smale
15. led 2013

@bourdka ...jo, ještě jsem zapomněla napsat, že hluboký kočárek je opravdu prostorný. Syn má 7 měsíců a je docela obřík (9,5 kg a 76cm) a jezdíme stále v hlubokém i v zimním fusaku. Dokud mu nevadí jezdit v hlubokém a dokud se tam vejde, budeme jezdit takto (sportovní kočárek plánuji na jaro). 😉
A bílá barva kočárku zatím taky problém není. V zimě na sněhu navíc vypadá nádherně. Ale chápu, že jakmile začne malej v kočárku jíst, bude se bílá udržovat hůře...no, uvidíme. 🙂

bourdka
15. led 2013

@smale Dakujem za info, my sa ideme narodit na jar, tak uvidime, ci velkost vanicky v hlbokom vyuzijeme 😎 Ozaj este ma napadlo, ze kocariky zn. Dady bielej farby maju zevraj impregnaciu, aby sa spina nevstrebavala... no ale este dolezitejsie asi je, ze sa daju jednotlive casti oprat a presne ako si pisala, hlavne ked sa v kocariku zacne papat 😀

smale
15. led 2013

@bourdka Tak pak napiš, jaký kočárek jsi vybrala - jestli bílé Etno nebo nějaký jiný. 🙂 Přeji hodně zdraví tobě i miminku.

bourdka
15. led 2013

@smale Dakujem pekne, urcite biele Etno, lebo keby som teraz mala opat vyberat kocar, tak ho vyberiem ked bude mat mala pol roka 😀 Dnes som uz nemala cas, takze zajtra objednavam a hotovka 😉 Aj Vam prajem vsetko dobre

filipb
6. kvě 2013

@bourdka Mám na predaj Dada Paradiso Etno White 🙂 Ak by mal niekto záujem kontaktujte ma mailom i.kristofcakova@gmail.com je v 100% stave :D

bourdka
6. kvě 2013

@filipb Mam ho tiez 😉

cheriladynka
30. čer 2013

já se zamilovala do Romance!Puntíkatá i ta modrostříbrná je nádherná !!!jen by mě zajímalo jak velká je hluboká korba na youtube psali délku 72 cm a na ofic .stránkách píšou že 86 cm 😲

andy266
4. črc 2013

Holky, teď zrovna vybírám kočárek a musím říct, že mi hrozně padl do oka. Hlavně se mi líbí, jak se lehce skládá. Byli jsme se podívat u Malvíka, nemáte ještě tip kde by byly k vidění všechny nebo více druhů? 🙂 Díky moc. Andy

mony_x
10. pro 2013

Máme kočárek Dada Paradiso Etno paski. Jsem s ním spokojená. Máme ho zatím dva měsíce. Snadně se s ním manipuluje, je lehký na manevrování, těžší na hmotnost. Na rozdíl od jiných kočárků má hlubokou korbu skutečně hlubokou a velkou. Je celkově vyšší. Snadno se skládá. Košík je prostorný a taška je taky velká. Kupovali jsme v Jablonci v Kifikovi.

hugo421
6. bře 2014

Zdravím, chtěla bych si pořídit kočárek Dada Paradiso v Polsku, nevíte někdo prosím kde ho koupit? Jsem z Plzně, takže bych uvítala co nejbližší místo, moc děkuju Květa.

zuziiik125
19. dub 2014

Zdravim..prodavam tento kocarek..levne..jeste rok v zaruce pro vice info si napiste

zuziiik125
19. dub 2014

akorat mam s bulym vnitrkem..real foto pri zajmu nafotim

semmi
14. čer 2014

Ahoj holky neprodáváte někdo Paradiso Carino nejlépe celý bílý??? 😉

semmi
14. čer 2014

@zuziiik125 Ahoj mate ho ještě? a mate real fotky,? .)

lutzi
2. črc 2014

Ahoj holky, chtela bych se prosim Vas zeptat, mam kocarek Dada paradiso denim, kocarek je peknej , velkej, takhle jsem s nim spokojena, ale s cim nejsem spokojena jsou kolecka , ty zadni maji pruziny ale ty predni ne , takze pri nejake trochu hrbalete ceste , tam prcek skace a to se snazim jet opatrne a docela ty kola hrkaji, jak kdybych najezdili km a km. Na kocarek jsem slysela jen samou chvalu, neni mozne ze mam treba ty kolecka zbytecne moc nafoukle, nebo to muze byt necim jinym...???dekuji za kazdou odpoved