Kočárek Dada Paradiso. Sháním informace

kucirlib
17. dub 2012

Ahoj sháním informace a hlavně zkušenosti od uživatelek kočárků Dada Paradiso. Jakýkoliv model. Klidně piště i svoje zkušenosti z obchodů a porovnání s jinými kočárky, které jste nakonec vybrali.

ladaf
2. črc 2014

@lutzi Máme po prvním synovi a nyní použijeme i na druhého a veliká spokojenost 🙂 tak přefouklá přední kolečka mít můžeš, ale určitě to nebude zas tak velký vliv na kodrcaní v terénu. Pokud ti nechrastí ložiska mělo by to být v pořádku, pokud chrastí či vydávají jiný zvuk zkusila bych to zkonzultovat s prodejcem a nechat je popřípadně vyreklamovat. Ještě zkus juknout na zadní kolečka, mají pod pružinou takovou páčku/zámek, který můžeš povolit či uzamknout a podle toho se ti uvolní pružina na pérování...tzn. když tu páčku povolíš na obou kolečkách tak budeš mít měkčí doraz zadních koleček a je to cítit hned jak se opřeš o madlo, kočárek se jakoby propadá při zatlačení níž, takže líp absorbuje nárazy a když tu páčku necháš zamčenou tak je takový pevnější,tvrdší a stabilnější mi připadá...chce to ozkoušet jak se bude jezdit lépe tobě. Já mám pružiny zamčené, drncání nám nevadí 🙂 přes větší hrboly stejně přizvedávám...

mispule34
18. srp 2014

Ahoj, prosím chtěla bych se zeptat jestli máte některá zkušenosti s kočárkem Dada Paradiso Romance Flash. Chtěla bych si ho koupit, tak bych ráda věděla, jestli s ním nejsou nějaké problémy. Děkuju za každou odpověď

zai4e
27. srp 2014

Holky prodávám kočárek Dada paradiso romance modrý včetně autosedacky. Kupovany v zimě, v záruce. Skvěly stav. Původní cena 10350,- nyní za 8000,-. Telefon na mě 773111673. Nikolova.

vladka82
27. srp 2014

@mispule34 ja ten kociar mam a musim povedat,ze som sklamana.Tak ako som bola unesena z neho tak po dvoch mesiacoch pouzivania ho idem reklamovat.Kociar je krasny aj lahko ovladatelny,ale predne kolecka su rozhrkane ako keby som uz najazdila 1000 km na nom a dokonca sa mi pokazilo aj prepinanie na pravom prednom kolecku,takze sa nedalo prepnut na rotaciu.Ale hlavne preco vam pisem je,ze to strieborne sa zacolo olupovat ako na kocare tak aj na taske.Ale najviac ma nahnevalo olupovanie na popruhoch vo vajicku,dokonca sa tie drobinky z toho strieborneho 2 krat mojmu malinkemu dostalo do ocka a to ma 2 mesiace tak som sa dost nalakala a nahnevala.A to bol podnet na to aby som ho isla reklamovat,lebo podla mna nie je bezpecny pre dieta.Skoda lebo je fakt krasny a aj vanicka je super hlboka.

sajajuri
10. led 2015

@zuziiik125 ahoj chci se zeptat jestli je stále kočárek na prodej?

hudackasom
27. led 2015

ahoj, mame na predaj dada paradiso romance, ak by bol zaujem 😉 bola som s kociarikom velmi spokojna,hoci je biely, dobre sa cisti, vsetky casti sa daju prat aj v pracke, lahko sa s nim manipuluje, zmesti sa aj do mensieho auta, s odomknutymi kolieskami sa otocim namieste a kolesa su nafukovacie, dobre do terenu. Ide o trojkombinaciu aj s taskou, sietkou proti hmyzu, prsiplastom, slnecnikom. cena 180 eur

javili
26. únor 2015

Ahoj holky, sháním kočárek Dada paradiso etno 2011 v černé barvě. Úplně jsem si ho zamilovala. Nevíte někdo kde by se ještě teď dal sehnat nebo neprodáváte někdo? Dík za jakekoli info.

nunaval
26. říj 2015

Ahojky, mám kočárek Dada Paradiso Carino 1 a jsem s ním velmi spokojená, můžu ho otočit i proti směru, má pérování , skvělý do terénu. Jen jsem si přikoupila síťku proti hmyzu na vajčko jinak vše supr.

janajajova
4. led 2016

@nunaval zdravím, chci se zeptat, máte i vajíčko? Mě se líbí právě varianta Leo special, ale nevím jak s tím vajíčkem. Moc v autě nejezdím a když, tak je to jen přejíždění po Praze 🙂 tak nevím zda investovat do adapteru a dražšího vajíčka 🙂

nunaval
22. led 2016

Ve vajíčku jsem malou vozila hlavně při cestování a nakupování v nák.centrech (do 7 měsíců). Teď už vajíčko a korba je zazimovaná a jezdíme ve sporťáku, malá trošku přerostla máme 9 měsíců 11kg a 78cm. Klidně bych do vajíčka tu investici dala, když byla malinká jen v tom jsem jí vozila (samozřejmě jen na krátké tratě 🙂, naše je také dubňátko.

nunaval
22. led 2016
janajajova
28. led 2016

@nunaval A to jste měla vajíčko od Dada paradiso, nebo jste si dokoupila nějaké dražší jako třeba MaxiCosi? Vajíčko určitě koupím, jen přemýšlím zda to koupit v sestavě kočárku, nebo přikoupit nějaké dražší. U prvního kočárku jsem to neřešila, měla jsem kočárek Xlander a vajíčko bylo k tomu, ale nevím jak moc jsou kvalitní u tohoto kočárku. Zas si říkám, že musí vyhovovat všem normám, ale některé maminky psali, že je to kšunt 🙂

nunaval
28. led 2016

Vajíčko mám od Dada paradiso a byla jsem s ním spokojená. U vajíčka je sundavací stříška a nánožník (ten jsem nepoužila ani jednou). Vajíčko jsem používala jen při hezkém počasí. Přikoupila jsem si síťku proti hmyzu. Ovšem s MaxiCosi se nedá srovnat, je lépe propracované. 😉

janajajova
28. led 2016

@nunaval Moc dekuji. Tak to asi koupim s kocarkem dohromady. Vajicko jsem u syna pouzivala pouze pro prepravu v aute a asi to bude ted stejne. To bude stacit.

lenulinka90
12. únor 2016

kde se prodávají tyto kočárky prosím?

janajajova
12. únor 2016

@lenulinka90 nektere modeli se daji sehnat na Malviku. Tam kupuji i ten svuj.

nunaval
15. únor 2016

Tady posílám odkaz na firmu co je distributor a výhradní dovozce kočárků Dada Paradiso http://www.kifik.cz/kocarky/zbozi/kocarky-dle-v...
Doufám, že si tam vyberete a splníte si svůj sen 😉

miltrue
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miltrue
26. únor 2016

@javili :D aaa vy jste to psala pred rokem, spatne jsem si precetla rok :D nevadii

lenulinka90
26. únor 2016

jak jste byli spokojené se sportákem? mám taky carmelo, a zdá se mi sporták malý.......

nunaval
26. únor 2016

My sporťák máme už ted a zatím jsem spokojená. Nemáme ještě ani rok, ale už máme 80cm a 11kg. A nemám problém, krásně se vejdeme a spousta místa zbývá. Možná Carino byla větší série.

marsi37
11. dub 2016

Dobryden,chtela bzch si taky koupit dada marine. ctu komentar nademnou a trosku se desim kolecek,jelikoz mame na vesnici dost nerovne tereny...hlavne u domu nic moc sesta zatim.Mam jen teda dotaz jak je to s koleckama...dekuji.

wendissek
3. črc 2016

Holky stratilinjsne ba sportaku bezpečnostní pas se zapínáním mohu se zeptat daji se sundat všechny zbylé kstiry r a koupit nové ?

marsi37
3. črc 2016

Jejku to nevim,snad jo.napiste jim na stranky...ja uz ho prodala,kocar byl desny....

annie33
13. říj 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat vás co kočárek mají. Mám Dáda Paradiso Glamour Dots a nevím jak na sporťáku sundat tu "ohratku" nebo jak to nazvat. Prostě tu tyč co má dítě zepředu kolem aby se mohlo držet. Nevíte jak na to?

miltrue
21. říj 2016

@annie33 oddelavase to pomoci cudliku na bocích kočár Kobr konstrukce. Když si představit prodloužení toho drzatka z obou stran.. težké popsat..🙄

annie33
21. říj 2016

@miltrue už jsem na to přišla, ale moc děkuji za odpověď! 🙂