Kočárek Deltim Voyager. Kdopak ho zná? 🙂

astrane
19. únor 2009

Cituji:KAČKA VYBRALA TEN RŮŽOVEJ-NO JAK JINAK
Ještě jsem kněmu vzala i taštičku na idítka v barvě a neoriginál pláštěnku.Mám to bez poštovného a všehovšudy za 4100kč a to je slušný, když to má i fusak
-tady jsem to četla ve tvém příspěvku,tak mi to vrtalo hlavou 🙂

evikuu
autor
19. únor 2009

Hmmm no když si představím dítě ve fusaku,vidím ho spíš ve vaničce.Ale třeba to půjde,dát do fusaku a polužit víc kočárek do ležící polohy a nasunout nánožník 😀
Už písaly, v pondělý nebo v úterý je doma 😀

astrane
19. únor 2009

Já mám dítě ve fusaku pořád 😀 Ať sedí polosedí nebo leží...A když tam dáte ten zakončovací díl,uzavřete kočárek a bude jako hlubokej.Jak moc přizvednete opěradlo je jen na vás,jde dát samozřejmě úplně do roviny...A na to nánožník...to není problém
Ale ten Emitex má vzadu takovou gumu,která se provleče za opěradlo,aby tolik nesjížděl 🙂
taky se jím dají protáhnout pásy,ale my to nepoužíváme.Máme tam dvoubodový a používali jsme je loni.Je pravda,že bych 5-bodový nechtěla a asi bych je ustřihla 😀 a oužívala klasický kšíry,aby měla malej větší možnost pohybu...

evikuu
autor
19. únor 2009

jasně tak to byl nánožník 😀 ne fusak
Ale moooc díky za radu, vyzkoušíme asi zrovna jak přide.Nějak jí tam nacpu podle tvých rad s fusakem, máme pořádnej tak ten kočárek vyplní 😀

astrane
19. únor 2009

Ona je ještě malinká,takže to stejně ještě bude muset mít jako na hlubokej a vleže 😉
Dává se tam buď madlo,nebo ten zakončovací díl a ta látka se tuším připne suchýma zipama zespodu a na bocích kočárku-ježíš já už si to nepamatuju! 😲 Ale drželo to pevně a dobře...

evikuu
autor
19. únor 2009

Super, teda možná se konečně dostaneme i ven 😀

eatygrenee
19. únor 2009

ahoj holky, koupila jsem si taky tento kočárek, ale překvapila mě pláštěnka proti dešti, že má otvory na dýchání jen po stranách. Jste s tím spokojeni??

evikuu
autor
19. únor 2009

zatím nevím 😒
ale objednala jsem si neoriginál tak dám vědět!!

astrane
20. únor 2009

My máme neoriginál od emitexu a kamoška taky .Stála necelý 200 a je normální...Náš malej tím otvorem vždycky vystrčí hlavu a přijde mu to děsně vtipný,takže je pak stejně mokrej 😀

astrane
23. únor 2009

Tak už ho máte doma?jsem zvědavá na vaše dojmy 😉

evikuu
autor
23. únor 2009

Tak zrovna jdu psát!!! Tak už jsem viděla barvu a kolo-maxi kolo mamka ho hnedka pochválila 😀 jen co bude chvilka tak ho složíme a hnedka dám vědět!!

evikuu
autor
23. únor 2009

Tak první dojem z celého kočárku SUPEEER 😀 .Už se těšíme na první venkovní výpravu 😀 .Moooc díky za doporučení, manžel taky nadšen hlavně ho fascinují ty kola, stejně jako mě 😀

astrane
23. únor 2009

tak to jsem ráda,že první dojem je pozitivní.Snad i další budou takové.... 🙂
Kola jsou terénní...taky se mi líbí 😉

evikuu
autor
23. únor 2009

Traktorky 😀

astrane
23. únor 2009

Já myslím,že je určitě oceníte 😀

A s manipulací to vypadá dobře? Nezdá se vám těžkej,že ne?mě se líbí,že tu vaničku lze uzavřít a udělat z toho na menší mimčo hlubokej-je tam takový víc krytý...

evikuu
autor
23. únor 2009

Jo vypadá dobře, těžkej teda není, sice mě těch 16kg děsilo ale njak to nepociťuju.Je krásně odpruženej, dobře se skládá.Zatím tam dáme ten ukončovák a na jaro pak už sporťáček.Super je ta přehazovací rukojeť 😀

astrane
23. únor 2009

Tak pak dejte vědět až ho zajedete 😉

evikuu
autor
23. únor 2009

Jasan!!

evikuu
autor
24. únor 2009

Tak starý kočárek jde na půdu a zítra vyrazíme 😀

astrane
24. únor 2009

Jsem jedno ucho!(teda oko 😀 )

evikuu
autor
25. únor 2009

první výlet na jedničku!!!Do kopce je lehčí než ten starej a srajdy na cestě-žádný problém 😀
Manža byl včera na průzkumu kočárků jen tak a volala že žádnej takhle hezkej neměly a že jsem vybrala mooc dobře uffff 😎 a tobě ještě znova díky.

astrane
25. únor 2009

No jo,kde projede traktor,tam teď projedete taky! 😀 Tak ať vám i nadále slouží k vaší spokojenosti...
Hlavně že ho pochválil i manžel 😉 A že se v něm miminu líbí a nestěžuje si... 🙂

evikuu
autor
25. únor 2009

Už jsem dala foto do albumu 😀

astrane
25. únor 2009

Téda,vy jste rychlíci....Nevypadá to špatně,vlastně je o moc hezčí než jsem myslela...malé bude určitě kočárek slušet 🙂 Já ho v této barevné kombinaci viděla v obchodě a protože tam měli divný osvětlení,tak tam ty barvy vypadaly dost divně.měli tam tento a ten modrooranžový a zelený a na denním světle pak vypadal ten zelenej taky jinak-líp...Nejhůř tam vypadal ten oranžovej... 😒
Teď můžete drandit po venku celý hodiny,za chvíli bude teplo,takže si to aspoň pořádně užijete 😀
Tyhle velký kola aprostornej košík jsou výborný na chození na houby 😀

evikuu
autor
25. únor 2009

no jooo houby dobrej nápad 🙂 bydlíme kousek od lesa ale nahoru do kopce je to šupák-ale ta vidina houbyček 😀 .
Díky za pochvalu, i mě ta barva překbapila a venku na sluníčku vypadá vůbec dobře.
Dnes ho očumovala sousedka,neměla odvahu se ani zeptat kolik stál-prý takový luxusní kočárek a co má ve výbavě to bylo drahé že?? No nechám jí při tom 😎
Jo Veruš se vněm i vyspala tak dobrý, jak jsi psala dala jsem fusak a ukončovací díl a pohoda 😀

astrane
25. únor 2009

No mě přijde na sporťák ještě malinká,takhle je to určitě zatím lepší...je fajn,že to má tu možnost to těm špuntům uzavřít u nožiček,taky tam určitě tolik netáhne...
No vidíš-budeš mít houby a k tomu pěknou vysportovanou postavu 😀 a dá se stím krosit lesem kudy člověk chce 🙂 my chodíme i na maliny a ostružiny,ale ty už si dáváme radši do kyblíčku 😉 😀

eatygrenee
25. únor 2009

mě se ta modrooranž. kombinace moc líbí u kočárku, já si ho vybrala 🙂

astrane
25. únor 2009

Já říkám,že v tom obchodě měli blbý světlo-my jsme na ten zelenej taky čučely,že je úplně jinej a o hodně hezčí.Kdyžtak nám taky udělej pak fotku z reálu do alba,můžeš?
A co ty peřinky? Který sis nakonec vybrala-ty oranžový čápy?

eatygrenee
25. únor 2009

určitě udělám fotečku 🙂 Ale nevím, kam a jak fotečky dáváte, kdyžtak poradte 🙂 Nakonec jsem vybrala jiné. T yčápy nee, ale tenhle : http://www.ebutik.cz./index.php?men0=65&list=2&... 🙂

astrane
25. únor 2009

ta je taky moc pěkná...Aspoň to bude veselý 🙂

-klikneš nahoře na záložku fotoalba a pak se to pod tím rozvine a je tam Moje album,tak na to klikneš a pak už tě to naviguje samo 🙂 Jen teď z hlavy nevím jaká je tam max velikost fotky.No nic,dám tam náš dort a řeknu ti 😉