Kočárek Deltim Voyager. Kdopak ho zná? 🙂

evikuu
autor
17. únor 2009

délka lůžka 87cm mají tam sekanec 🙂

astrane
17. únor 2009

No tady to mají teda fakt blbě 😠

evikuu
autor
17. únor 2009

No jsem se právě lekla 😎

tereziep
17. únor 2009

Kamarádka ho má cca 4 roky starý a docela si stěžuje. Vyšísoval - ale to může být taky tím, že ho prala. Nelíbí se jí, že když přehodí rukojeť - mimčo k mámě - tak je docela velká mezera mezi kočárem a rukojetí a taky jí docela dost zatáčí. Měla ho 2x reklamovat a nic. Už prej by si ho nikdy nekoupila. Já jsem myslela, že máš X-landra. Ten má přece taky sportovní sedačku?

eatygrenee
17. únor 2009

Jestli kočárek zatáčí, tak to dokáže šikovnej mužskej opravit a- vycentuje to a bude to v pohodě. já si ted tenhle kočárek akorát koupila adoufám, že bude v pohodě 🙂

astrane
17. únor 2009

Zrovna jsem to chtěla napsat-to není problém spravit.Je třeba zjistit jak moc jsou ty který kola u sebe a prostě je trochu odtáhnout silou.To dělá hodně kočárků.mě taky zatáčel a po manželově opravě už přes rok jede perfektně rovně 😉
Potah mi teda nevybledl,ale je pravda,že mám béžovožlutou,takže na to není tak náchylná,jako třeba tmavomodrá...Já ty novější vybledlý ještě neviděla,ani tmavý barvy-aspoň travely ne.A to skoro to samý...Já ho teda peru taky v pračce...
Mezera mezi kočárem arukojetí mi nevadí-aspoň nekopu do brzdy 🙂

astrane
17. únor 2009

eatygreene-taky doufám 🙂

evikuu
autor
18. únor 2009

Tak holky, mám objednáno a dám vědět 😀

http://www.detskyraj.cz/zbozi/2810-deltim-voyager-

eatygrenee
18. únor 2009

a jakou barvu sis objednala? já mám koupenej tem tmavěmodrej s oranžovou- kupovala jsem ho v kamen. obchodě a jiné barvy tam neměli a na net jsem se nepodívala. Jinak se mi moc líbí i ten dozelena🙂 Snad nevyšisuje a nebo jen trošku, zatu cenu se rozhodně vyplatí 🙂

evikuu
autor
18. únor 2009

KAČKA VYBRALA TEN RŮŽOVEJ-NO JAK JINAK 😀
Ještě jsem kněmu vzala i taštičku na idítka v barvě a neoriginál pláštěnku.Mám to bez poštovného a všehovšudy za 4100kč a to je slušný, když to má i fusak 😀

A jak píšeš cena super a myslím že není co řešit.Takovou jsem měla finanční představu-jsem zvědavá jaký bude 😝

Když tak hezky radíte-co říkáte na tuto sedačku??Zatím máme čas ale už mám zájemce o vajíčko, tak hledám dál 😀

http://www.kvalitniautosedacky.cz/roemer-king-n...

eatygrenee
18. únor 2009

Autosedačka je moc hezká a i ta značka je velmi kvalitní. Jen ta cena..záleýží ale jestli chcete novou nebo seženete na bazarech obdobnou levnější. My máme zatím koupené jen vajíčko chicco do 12 kg,z bazaru ajko nové a le pak tu větší kategorii bych asi taky chtělanějakou dobrou a možná i novou autosedačku.To už se s děckem více cestuje a využije se

evikuu
autor
18. únor 2009

Tohle je rok 2009 takže předražen 😝 , třeba ještě půjde dolů ale asi o moc to nebude 😠
ale rok 2008 je úplně stejná ale jiné bavy, a už není moc výběr ale hlavně aby sloužila-což nám určitě nevadí a dá se sehnat levněji.
2007 už je o 15% menší tak to bych už nechtěla.

Vajíčko chicco taky máme 😀

eatygrenee
18. únor 2009

Taky bych chtěla radu, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6689479&tab=5 koukni na tento odkaz. vybírám sadu do toho nového kočárku Voyager-mám ten modrooranž. a budeme mít holčinu. Která sada do něj posuje nejlépe? 🙂
K tomu chiccu, jste spokojeni?

evikuu
autor
18. únor 2009

NÁDHERA 🙂
tak u mě by to vyhrál do modro oranžového kočárku a na holčičku

1) ten pomerančová čáp-ten nemá chybu
2) pomerančové městečko
3)modrá myška
4)modrý slimáček

ale určitě nějakou kombinaci, modro oranž 😀 otázka jestli chceš více modré a nebo oranžové??Ale tyhle se hodí na kluka i holku.My máme modrý kočárek s různejma barevnejma panďulama a taky to šlo 🙂

evikuu
autor
18. únor 2009

ps: kočárek má vnitřek tmavej takže bych spíš šla do světlejšíh barev.

eatygrenee
18. únor 2009

jsou to krásné vzory všechno 🙂

eatygrenee
18. únor 2009

kolik je potřeba takovýchto souiprav do kočárku mít? stačí třeba dvě?

eatygrenee
18. únor 2009

mě se taky líbí ten čáp a pak ecru kostička 🙂

evikuu
autor
18. únor 2009

Já ti nevím, miminko budeš mít na léto-jaro a tak bych jich moc zbytečně nekupovala vše bude rychle schnout 😀
Ta kostička je na mě moc smutná-já jsem ale zdegenerovaná od starší 😀

astrane
18. únor 2009

Mě se taky líbí oranžovej čáp...a myslím,že jedna souprava na léto stačí...
A na podzim doporučuju španělskou deku-je super měkká a taky teplá.třeba nějaký takový:
http://www.mysacek.cz/spanelske-deky.aspx
http://www.babydracek.com/oddeleni/226-deky-a-d... -tady jsou a ž v druhé půlce stránky

astrane
18. únor 2009

Dneska jsem ho vezla kousek ve sněhu-teda po rovině a zdálo se mi to dobrý 🙂 I když je pravda,že zátěž byla jen 5 kg miminko 😀 (v tašce,fusaku a 2 deky)Ale manipulace se mi zdála v pohodě,i když já bych raději měkčí pružiny 😉 S těma širokýma kolama se dobře jede...
Kamarádka má zatím jednu výhradu-ta tyč co spojuje brzdy je na jedné straně tvarovaná(jak se veze mimi čelem k mámě),tak to musí vzít nohou vždycky až u kola,ale zase to nezavazí při chůzi....,na druhé straně je to rovné.Taky by se jí líbilo,kdyby ta kapsa vzadu na boudě byla zapínací....Jinak zatím bez výhrad,ale jezdí teprve 6 týdnů 😎

evikuu
autor
18. únor 2009

Děkujeme za info-jsem na to zvědavá 😎

evikuu
autor
18. únor 2009

A jak jinak se máte?? Taky máte tolik snížku?? 😀
Odkudpak vlastně jsi?

astrane
18. únor 2009

Bydlíme kousek za Brnem-vlastně už jsme předposlední vesnice před Vysočinou🙂Sněhu máme dost,na běžky už to stačí.Dnes jsme si teda mákly-do kopce a navátým sněhem...Budeme mít určitě pěknou a vypracovanou postavu 😀 Malej v tom kočárku pěkně spí,tak jsme jezdili skoro 2 hodiny.Bydlíme na kopci,takže taky pořád nahoru-dolů 🙂 A někde to není prohrnutý vůbec a když je to do kopečka a ještě se šprajcne kolo v nějakým výmolu pod sněhem,je to fakt zážitek 😀

evikuu
autor
19. únor 2009

Tak to tedsa věřím, narazila jsem ta ten "náš" kočárek v bazaru a byl u něj vyfocen prcet-teda kola to má pořádný 😀 .
Postavu budeš mít jak kulturista 😎 s tímhle terénem
Taky bydlíme na kopci, prohrnovák někdy ani nevyjede 😀 no těším se na jaro.
Hezký den

astrane
19. únor 2009

U nás se zase ničím nesype protože jsme v CHKO 😀
Ono to má široký pneumatiky ale do úzkých dveří se to v pohodě vejde,myslím že i 60-kama projedete v pohodě 😉 No do terénu je to praktický,nikde se to jen tak nezadrhne a nezapadne do každé škvírky 😀

evikuu
autor
19. únor 2009

😀 už aby tady byl

astrane
19. únor 2009

Já jsem taky zvědavá,co na něj budete říkat...

astrane
19. únor 2009

Evikuu-já jsem nepochopila,kde to má mít ten fusak,to tam nepíšou 😖 Jen nánožník...

evikuu
autor
19. únor 2009

a jaký myslíš fusak?? Nánožník je v základní výbavě + možnost dokoupit vaničku.Ale co myslíš tím fusakem to nevím??