Kočárek Deltim Voyager. Kdopak ho zná? 🙂

astrane
25. únor 2009

Tak fotka může mít maximálně 700kB
moc ráda se mrknu na reálné barvy.I ten modrorůžovej na fotce od Evikuu vypadá moc pěkně

evikuu
autor
26. únor 2009

Teda hoky to drbete takhle dlouho 🙂 já jsem teda včera vytuhla asi z dojmů z kočárku 😎
Jinak ty barvy i na tom netu vypadají úplně jinak-podivně no hlavně že to není opačně 😀
Těším se na fotečku oranžového kočárku jo a vybrala jsi hezkou dečku, něco veselého to já můžu 😀
Kdy to vlastně čekáš?? Ať držíme palečky!!!

astrane
26. únor 2009

No jo,mě než to večer usne....ale zase si pospíme ráno 😉
tady prozměnu zase sněží...a mě se rozpadá pláštěnka na kočárek...napřed jsem si říkala,že už novou kupovat nebudu ale evidentně budu muset.jenže se mi nikam nechce.Musím vymyslet,co ještě potřevbujeme,že bych to objednala poštou....kočárek už to u nás nebude 😉 😀

eatygrenee
26. únor 2009

uRČITĚ VYFOTRÍM A UDĚLÁM ALBÍČKO. ČEKÁM MIMI 6.6. 🙂

evikuu
autor
26. únor 2009

Jo nikdy neříkej astrane nikdy 😀
Tady je taky hnusně a nic mě neba.Veruš chrupčí a já bych spala taky. ale znám jí jak si lehnu tak ona začne strašně vstávat 😀
Máš krásnej termín porodu 😀 na fotky se těšíme.

astrane
26. únor 2009

Ten kočárek co máme určitě ještě jedno mimčo vdrží a úspěšně odvozí... 😀
mě to nechrní,ale je to protivný,jdem se oblíkat a ven-aspoň tam usne a bude klid

evikuu
autor
26. únor 2009

Aspoň můžete ven tady bylo děsně-zase chumelilo ☹
A že by holčička 😎

astrane
26. únor 2009

Tak v to už ani nedoufám...ale zase naděje umírá poslední.... 😀

evikuu
autor
27. únor 2009

Jasně a tak co kdyžtak bude třetí kluk, však máš všechno oblečení už doma tak pohoda - holt má taťka rychlé klučičí háďátka a ty holčičí pomalejší nemají šanci 😀

astrane
27. únor 2009

No,já už s tím moc nepočítám... 😀
Stejně se divím,že vás manžel za kočárek pochválil,mě by za růžovej nepochválil ani omylem-řekl by že s takovým jezdit nebude,že je chlap a ne baba... 😉 Takže my jsme museli vybírat barvy s ohledem na tatínka...modrej taky nechtěl,že prý to má pro kluka každej.Vybral tehdy šedočernočervenej a já modro světležlutej 😀 nakonec jsem navrhla žlutohněděj a bylo rozhodnuto-dodnes jsem stejný nepotkala,tak jsem ráda... 🙂
Hlavně aby vám ten váš sloužil bez problémů dokud ho budete potřebovat.Kdybyste potřebovali nějakou radu,že by se vám časem třeba něco nezdálo,klidně se ptejte....občas je třeba promazat kolem kol,a brzd a pérování-používám WD40,mělo by to být i v návodu-u nás bylo... 🙂

evikuu
autor
27. únor 2009

Děkuju a určitě se ozveme,napiš někdy jak se máte.
Taťka barvu vybíral sám, my to takhle nebereme-veze holku tak v růžovym 🙂
Ale je to spíš do fialova takže i kluk by se tam dal dát 🙂

eatygrenee
12. bře 2009

příští týden konečně kočárek vyfotím a pošlu jak jsem slíbila 🙂 Nemám ho doma,a le u rodičů, tak jen co k nim pojedem... 😀

mauslan
12. bře 2009

Ahoj holky, chtěla bych Vám poděkovat za pomoc. 🙂 Rozhodovala jsem se jaký kočárek koupit naší berušce jestli Deltim nebo Tako. Díky Vám jsem se konečně rozhodla. Deltim máme objednaný a teď jen čekáme, kdy dorazí. Nemůžem se už dočkat. Teda spíš já. Díky moc za tuto diskusi a odkaz na stránky, kde nabízejí kočárek za úžasnou cenu. Mějte se dobře. 😅

astrane
12. bře 2009

Pokud ses rozhodovala mezi deltimem a Takem,tak Deltim je určitě lepší-je podstatně lehčí(srovnáno v praxi kamarádkama),myslím že i prostornější a taky levnější 😉 A taky psal Michal ze špuntíku,že má kvalitní a bezpromlémovej servis v naší republice...
Na malý mimi ale musíš přikoupit tašku na miminko....může být i univerzální,pokud se ti ta originál nelíbí... 😉

-na fotky se určo mrknu 😉

evikuu
autor
16. bře 2009

Není zač,od toho jsme tady a ta cena je opravdu úžasná a přeju ať slouží my už trandíme o sto šest 😀

zemka2
17. bře 2009

evikuu a astrane... rozmýšlím si koupi kočárku Deltim. Mám trošku nestandartní dítě, má pohybové problémy, takže v 15 měs. ještě nesedí. Zatím jsme bez diagnozy,takže cvičíme a doufáme. Na zdr. kočárek od poj. je ještě brzy. Ale tím nechci zdržovat. Jen tím vysvětluji svůj následující dotaz. Že lze zadní opěrku vypolohovat až úplně dolehu jsem se dočetla (to je u nás nezbytné,syn může polosedět jen chvílemi) ale jak je to prosím s nožní opěrkou? Jsou tam 2 polohy. Doufám, že při úplném lehu nemá dítě nohy nahoru a i ta nožní opěrka jde sklopit jakože "dorovna". A ještě jeden dotaz. Umíš si prosímtě představit, že bys s takovým kočárkem cestovala autobusem? Jezdíme hodně po doktorech a ne vždy je auto k dispozici a v těch info píšou, že se jedná o robustní kočárek. Díky moc za info, hodně mi to pomůže v rozhodování.

astrane
17. bře 2009

Jde položit úplně do roviny,jak voyager,tak travel,opěrka nožiček jde polohovat-u mě asi 5 poloh a to i tak,aby byl kočárek rovně-je dělaný na vložnou tašku a ta tam musí ležet rovně.Já v něm v leže vozím i dvouleté dítě-viz fotky v mém albu-klikni na ten foťáček u jména a uvidíš-,které má přes 90cm-travel-nyní travel soft má 87cm délku lůžka....
do autobusu to jde,pokud to není dálkovej a je tam místo na kočárek...sama ho tam ale nevyneseš,tak lehkej a skladnej už není....
Taky má výhodu pro nesedící dítě,že celá zadní část kočárku je síť,takže když se sejme část potahu,která ji přikrývá,může dítě ležet na bříšku a dívat se ven 😉 Tady je to celkem vidět a je to i dobře popsáno-platí to i pro voyager 😉
http://www.klokanek-online.cz/index.php?l=cz&p=...

ada22
17. bře 2009

Ahoj, nemám zkušenosti s jiným kočárkem, ale loni jsem s ním jela s dvouletou neteří a dalo se. Je teda potřeba říct si o pomoc spolucestujícím. Párkrát sem ho i z tramvaja sama vyndala, ale bylo to krapet o záda. Rukojeť se dá snadno naklopit nad kočárek.(tím zabere míň místa). mám dojem že na šířku má psáno něco kolem 59cm. Zas tak robustní mi nepřišel. Jak je opěrka nohou si moc nevybavuju,

astrane
17. bře 2009

59cm je rozchod kol,takže vejde i do 60cm dveří a do všech výtahů-taky výhoda a ani po složení není tak strašně velkej-do kufru favorita nebo fordu fiesty se vejde bez problémů (není třeba sundavat kola nebo tak něco)

astrane
17. bře 2009

taky se dá sundat celej potah včetně boudy a vyprat v pračce....+
Kdybys chtěla nějaký konkrétní fotky,tak ti nafotím ten travel a pošlu třeba do mailu...to není problém 😉 Od voyageru se to liší jen designem a tím,že líp houpe-má měkčí odpružení

astrane
17. bře 2009

Můžeš zkusit i tento,pokud nechceš moc investovat,ale musela bys ho koupit už dnes večer-stačí se tam zaregistrovat a potvrdit cenu.....(příp.přidat)
je to předchůdce travelu-kostra je stejná,jen potah jiný a nemá spojené brzdy,jinak žádný rozdíl...ani v rozměrech ani ve váze(když jsem kupovala travel,tak se tento ještě běžně prodával taky,proto to vím,že jsou vpodstatě stejný)
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2900254

zemka2
17. bře 2009

astrane, ada22 moc díky za rychlé odpovědi. Asi do toho půjdu. Uvažuju spíše o DELTIM VOYAGER, ale jak píše astrane, TRAVEL je jen lehce komfortnější než voyager, snad to nebude tedy tak velký rozdíl. Cestovat busem hodlám s naší babi, syn je už dost těžký, takže mi ho pomáhá v čekárnách u doktorů nosit. Víte sami, jak se kolikrát dlouho čeká. Takže na transport jsme dvě :o) Z vašich slov a fotek od astrane navíc vyplývá, že to přece jen není takový "tank". Takže díky za pomoc.

astrane
17. bře 2009

Ten Voyager taky dobře pruží,neboj....já to chtěla na miminko,tak jsem vzala ten co víc houpal 😉 Kamarádka má Voyager i na mimčo a je spokojená,pohoupat to jde....
Ten Voyager má taky i uzavírací díl lůžka,takž když malej ještě leží,může zatím jezdit jakoby v hlubokým,pokud budeš chtít...
a pro vás asi bude i plus,že se mu dají vydělat ty 5bodový pásy,takže na nich nebude ležet a vrátíš je tam,až bude sedět a utíkat z kočárku 😉 Moc ti přeju,aby to bylo už brzo oboje...
a taky aby vám kočárek dobře sloužil....(aspoň jako nám)

astrane
17. bře 2009

Taky ho vezmeš z odkazu na 1.straně?-tuším dětský ráj to byl....mají ho za 3 tisíce,což je zatím asi nejlepší cena....

evikuu
autor
18. bře 2009

Ahojky,včera jsem se učila ho složit a rozložit a dá se to rychle jen se musí ochodit 😀 .Dnes jedu do města a abych tam pak někde neplašila.Jinak to opravdu není takový tank když si vezmu že má takové kola a tak tak se dá opravdu dobře složit.Dětský ráj doporučuji-chování skvělé a kočárek došlel vpořádku.I s taškou na řidítka a neoriginál pláštěnkou mě vyšel na 4100kč takže si myslím není co řešit.
Zemko:přeji ať dobře slouží-dej vědět jakou jsi nakonec vybrala barvičku a hlavně ať ho potřebujete brzo jen na výlety a malý je co nejdříve vpořádku.Hodně štěstí

eatygrenee
22. bře 2009

Ahoj holky, ještě by mě zajímalo, co dáváte do kočárku- máte nějakou sadu do kočárku nebo stačí jen nějaká plínka a zavinovačka??viděla jsem na ebutiku sady do kočárku z bavlny,ale nevím, zda to není zbytečnost to kopovat. Vubec ale nevím, co se do kočárků dává

astrane
22. bře 2009

měla jsem v tašce deku,dítě v zavinovačce a ve fusaku a ještě v další dece 😀 -byl únor
Na jaře pak místo deky jsem měla pod ním poskládanej povlak z polštáře a byl v zavince a měla jsem ještě zimní peřinky do kočáru-jednobarevné žluté a teplé....
Starší syn zažil větší teplo a jezdil jen v zavince a peřinkách a když se oteplilo,tak jen na zavinovačce,ale odkrytej,později bez ní,ale pod ním jsem měla vždycky něco bavlněného pratelného jako podložku.Pokud se ti líbí ty sady do kočárku,klidně si jednu kup a použiješ buď navečer,nebo pokud bude chladnější léto,jinak stačí tenší deka na léto a teplá-třeba španělská na podzim,ale koupila bych tu soupravu jednobarevnou,aby to nebylo přeplácaný-zavinka jiná,souprava jiná,dítě nějak oblečený-taky jinak....

astrane
22. bře 2009

A když bude hodně horko,stačí body s krátkým rukávem nebo jen tričko a plínka a pod sebou nějakou bavlnu 😉 Dítě má být oblečené stejně jako ty+ jedna vrstva navíc-ve 30 nad nulou už to ale neplatí....

eatygrenee
22. bře 2009

právě jsem přemýšlela že místo těch sad do kočárku koupím nějaký letní fusáček, ty sady do kočárku jsou mooc barevné a jak jsi psala, pak to bude akorát přeplácané