Kočárek Dema Step Lux. Máte zkušenost?

monik76
6. čer 2008

Ahojky, máte prosím někdo zkušenost s tímto kočárekem? 🙂

frog
6. čer 2008

Už se tady o něm někde maminy bavily,ale nemůžu si vzpomenout kde...ale nebyly s ním spokojené,páč když se přehodí rukojeť tak si šlapou po kolečkách..kdybychj to našla písnu.

monik76
autor
6. čer 2008

frog, už jsem to našla, dokonce jsem se tam ptala i na tu přehazovací rukojeť, asi už mi to doma leze na mozek, ale třeba se objeví někdo s pozitivní zkušenosti. Líbí se mi a pořád se nemůžu rozhodnout.

srsnicka
25. čer 2008

taky se mi líbí a taky se nemůžu rozhodnout 😉

jituneli
5. črc 2008

Ahoj mamky, my máme tento kočárek už pět měsíců a jsem s ním spokojená, neboť jsem chtěla od sporťáčku přehazovatelnou rukojeť, a to většina nemá. S těmi kolečky je to bohužel pravda, pokud otočím kočárek dítětem směrem k sobě, těžko dávám nohy mezi kolečka, já už jsem zvyklá, ale manžel se tam nevejde, proto stejně jezdí opačně. Ale jsem ráda, že jsme ho koupili.

agnessa
10. dub 2009

obnovuji staré téma a chci se zeptat, zda některá z vás máte tento sporťák, jak jste s ním spokojené, co vám na něm naopak vadí....

taky bych se chtěla zeptat, zda některá z vás nemáte zelenou barvu (vnitřek stříšky je růžovo-černý) a pokud ano, jestli je moc křičící nebo v pohodě 🙂

děkuju moc

macinaz
10. dub 2009

Ahojky,tento kočárek už máme pomalu rok,jsem sním spokojená,je prostorný a má i velký nákupní košík,ale nesmí se přetížit.Já ho na dovolené přetížila a ohnula se mi zadní poloosa,ale dá se to spravit.Když se přehodí rukojeť,tak je pravda,že se na ty kolečka šlape,ale dá se na to zvyknout.Jinak je kočárek lehoučký.
agnessa : zelenou barvičku mám a vnitřek boudičky moc nekřičí,je moc pěkný a malému se líbilo nato koukat.
Jenom na jaře mi na tu zelenou dost lítali ty malé mušky.
Jsem ale moc ráda,že ho máme a určitě bych ho neměnila za jiný.

agnessa
10. dub 2009

Maci, to jsem moc ráda, že slyším pozitivní ohlasy - co znamená nepřetížit? já jsem zvyklá vozit v kočárku běžné nákupy (no, běžné, někdy tam narvu i 10kg 😝 , ale to je spíš výjimka)

ještě jsem se chtěla zeptat - prohlížela jsem si jej v obchodě a zdálo se mi, že je rukojeť docela chatrná - potřebuju kočárek občas za rukojeť vytáhnout do schodů, autobusu apod... udrží to?

no a poslední prosba, nemáš kočárek někde nafocený naživo? přece jen na netu jsou ty barvy ne vždycky přesně nafocené.... rozhodujem se mezi oranžovým (ten jsem viděla) a zeleným...¨

děkuju moc 😉

macinaz
10. dub 2009

Košík by měl uvézt jenom 2,5kg,já jsem také do něj určitě dala víc a poloosa se ohla,ale dá se sním jezdit i tak,jenom se občas zazdá,že jedno kolečko je jakoby rozpláclé 😒 ,prostě vyvrácené.
Za rukojeť se dá v pohodě vytáhnout,já ho také občas musím i s malým táhnout po schodech 🙂
Jestli chceš kočárek ti klidně nafotím,není to problém.Klidně si řekni i jak ho budeš chtít nafotit,abys měla větší představu a já ti to zašlu mejlíkem. 😉 🙂
Já se také rozhodovala mezi oranžovým a zeleným,mám ale kloučka,tak vyhrál zelený protože v oranžový vypadal jako holčička. 😀

agnessa
10. dub 2009

to bys byla moc hodná - no, kdybych si mohla moc vymýšlet 😀 , tak chci hlavně vidět kontrast těch barev uvnitř stříšky a zelené a taky by bylo super vidět v kočárku větší dítko 🙂 jinak docela představu z fotek z netu mám...
ta rukojeť byla asi jediné, co mě u něj trochu zarazilo... bydlíme v paneláku, takže jej budu každý den tahat do schodů (máme tam dané dřevo jako nájezd, ale stejně je potřeba kočárek vytáhnout za rukojeť).

ještě mě napadlo - je nějak odpružený? nedělá velký hluk při jízdě (jak třeba golfky rachotí)? a jak se s ním jezdí v terénu? my teda počítáme, že na náročný terén necháme sporťák z hlubokáče, jinak jen město, ale i tam jsou to samé kostky, výmoly....

my máme holčičku, ale zelená se mi prostě nějak líbí víc, jen prodavačka v obchodě mi tvrdila, že ta růžová na stříšce je hrozně výrazná 😒 ale teď už si říkám, že jestli ho máš pro klučinu, tak to taková hrůza nebude 😀

macinaz
14. dub 2009

Ahojky,kočárek mám nafocený,ještě bych ho vyfotila venku na sluníčku,je to něco jiného než doma,víc to vynikne.
Kočárek trošku randál dělá ale ne tolik jako golfky.V terénu jezdit to moc není dá se to,ale myslím,že to dítko musí být i trošku vyklepané,já to na kostkách i pociťuji v rukojeti, výmoly nebo trošku nerovný terén se dá,ale kostky moc ne.
Píší,že je odpružený,ale žádné pružiny nemá,malinko možná zadní kolečka,když přitlačím tak pruží,ale není to jako hluboký kočár,takže žádné houpání 🙂

agnessa
14. dub 2009

Maci, díky... myslím, že za ty peníze od něj zas zázraky nemůžu chtí 🙂 zas když srovnám, co tento sporťák nabízí v porovnání s několikanásobně dražšími, rozhodně to není špatné 🙂
už jsem si zelený objednala, tak doufám, že ještě někde bude, protože už končí a bude nová řada - dema step easy a ten se mi sice líbí, ale ne tak moc 😀

mohla bych tedy poprosit o fotky na mail: lenik.leninek@seznam.cz? 😉 díky moc!!!

vitaka
15. dub 2009

hoj...my jsme spokojeni....t prehazovaci rukojet se pouziva je zridka....kdyz je nejak extremne vetrno...tak mi to neva,........ten kosik jsem pretizila a tak prosiiiiiiiiim o radu jak to mame opravit????

mame kluka a libi se mi ten oranzovy (pistaciova mne nebere...ale i ten je moc pekny) kukni sem, najdes tam vic fotek s nasim kocarkem http://vitatom.net/Fotky/14_mesic/index.html

macinaz
15. dub 2009

agnessa : Ahojík,doufám,že fotky dorazily a trošku pomohli.Museli jsme vyjet expres (už spíš stojí doma a používáme jenom na výlety)s kočárkem na sluníčko,abys viděla i barvičky,jak vypadají na sluníčku. 🙂 😉

vitaka : takže máš zadní kolečka také vyvrácené?Jestli jo tak poloosa by měla jít vyndat(ptala jsem se nato) a někde jí nechat narovnat,nebude to sice úplně ono jako když byl nový,protože už se to tak pořádně do roviny nenarovná,nebo by ti tu poloosu vyměnily kde jsi kočárek zakoupila,ale nevím kolik by to stálo.

agnessa
15. dub 2009

Maci, moc děkuju, zrovna jsem si fotky prohlédla - je sice malinko výraznější, než jsem myslela, ale to nebude vůbec na škodu 😀 aspoň v té černi, která vede mezi dnešními kočárky, trochu zazáříme 😀
ale je fakt moc hezký, teď jen doufat, že mi přijde a nenapíší mi za týden, že už jej nemají a budu muset čekat na novou kolekci 😕

vitaka
16. dub 2009

macinaz....promiŇ, já tě špatně pochopila.......já ten košík přetížila a mě se ohl nějak ten držák košíku, když tam něco dám, tak ten košík šoupe po zemi....takže mám díru, tu mi mamka velmi solidně zašila...a do košíku už dám maximálně nánožník a pláštěnku + něco lehčího tak do 1kg......nic víc........jinak to fakt šoupe po zemi...tak jsem si myslela, že máš nějakou fintu na to, jak to vyřešit 😕 kolečka jsou v rychtiku.

Agness, no kočárek je to fakt hleďavý a veselý...a malému se líbí a ty kolečka jsou super, dobře se mu usíná, když má takové barevné "nebe" nad sebou....je to fakt optimistický kočárek.....jsem spokojená........jediné co nezvládám, je skládání, jde to hůř...mám špatné záda, takže to neskládám, já se u toho dooost nadřu, skládá to manžel...a mám klid, stejně řídí on, tak si to i naloží do auta.

macinaz
7. kvě 2009

Ahojík,agnessa: tak co je už kočárek doma?Jestli jo tak napiš,jak jsi spokojená,tedy první dojmi. 😉
Koukala jsem na tu novou řadu,je hezký,ale boudičku bych ponechala tady tu co mám.Jinak to jde.

vitaka:Aha tak to jsem možná pochopila i já trošku špatně,zkusila bych ten košík,nějakým způsobem přidělat ke konstrukci ňákým popruhem,aby se nesvěšoval dolu,tak něco takového.Něco trošku na ten způsob má i kočárek Mikrus alu sprint,má od košíku ke konstrukci takový popruh,aby košík držel tvar.
našla jsem ti tady dva odkazy,jak jsem to myslela s tím zavěšením,je to tady docela dobře vidět,asi tak podobně bych to řešila.
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=1654...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22807802&tab=3

fajra
14. čer 2010

Holky, potřebuju poradit, máme kočárek dema lotus sport a chtěla bych sehnat nová kolečka, nevíte některá kde? Mockrát děkuji za odpovědi 😉

kacka.l
15. čer 2010

Kdysi dělala demu fitma AGS sport,objednávala jsem tam taky náhr. díly. Ale je to už 5 let.

milushka88
28. čer 2010

Milá Mončo, kočárek zn.: Dema Step lux máme už rok a čtvrt a jsme s ním velice spokojeni.
Ikdyž některé maminky na něj nadávají kvůli tomu když přehodíš rukojet' ale to je opravdu maličkost.
Sportovní kočárky se přece vyrábějí aby dětičky měli rozhled po okolní světě a ne aby pořád koukali na maminy.
S pozdravem Míla s Adélkou.

jarka2007
22. čer 2012

ahojte babenky ja mám jeden dema na predaj kliknite na link : http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=123651 😵 😵 😵 😵

pajsenka
5. čer 2015

Mam tento kocarek jsem snim spokojena jen nemuzu prit jak ho slozim do auta. Mam jeste prozbycku jake mate typy a barvy tasek ke kocarku dekuji