Kočárek Depemo Alpiron. Máte zkušenosti?

nicol2010
4. srp 2011

Ahoj, narazila jsem na tento kočárek. Máte někdo zkušenosti?

lykanka
16. srp 2011

Ahojky, taky bych ráda přidala s dotazem na zkušenosti s tímto kočárkem, moc se mi líbí černý podvozek a že má nafukovací kola, děkujeme.

nicol2010
autor
19. zář 2011

@lykanka tak zatím asi moc majitelek není :(

nicol2010
autor
3. říj 2011

tak kočárek jsem dnes viděla, je fakt lehký, ale nevím co si o něm mám myslet

skendy
17. lis 2011

@lykanka co já vím tak je to novinka na trhu ,takže se o něm nikde moc člověk nedozví.Mě se také poměrně zalíbil na netu .Chystáme se také na něj mrknout naživo tak uvidíme.....
@nicol2010 neviš co si o něm myslet? je špatný???děkuju za info

dvojcata2
18. lis 2011

ahojky je to PL kočárek je ohromně lehký a pěkný má docela otevřenou a malou korbičku je docela podobný Takům(konstrukcí)

skendy
23. lis 2011

Já se na něj byla včera kouknout a teda za mě dobrý!!! 🙂 je báječně lehký a celkem dobře se sním manipuluje.Projížděli jsme o já i manže po obchodě!Navíc mi přijde ,že hluboká korbička je celkem prostorná - nebo alespoň vypadá větší než u jiných kočárů (mutsy) .My byli spokojení máme ho jako favorita č.1 a č.2 je x-lander .uvidíme který to nakonec bude! 😉

dvojcata2
25. lis 2011

X_Lander ne má malou korbu a hlavně se nedá otáčet sporták není odpružený

pavlinaoo
23. únor 2012

Ahoj, píšu svoji zkušenost. Kočárek mám, v reálu jezdím asi týden a zatím jsem naprosto spokojená. Opravdu lehký, lze to většinu cesty řídit jednou rukou, naklikávání a sundavání korbičky opět jednoduché. Malá korbička oproti ostatním mi nepřijde i jsem ji měřila, ale už si to nepamatuji. S Taky bych to tedy rozhodně neporovnávala a to zejména kvůli váze kočárku. Zatím nevidím chyby, doufám, že to tak i zůstane... 😉 A i když jedna chybka mě napadá a to je docela otevřené korbička, ale nějak netuším, jak to mají ostatní kočárky. Když je třeba, trochu zvednu deku, udělám štít a je to...

anina32
23. únor 2012

@pavlinaoo tak to ráda slyším chválu, protože jsem se do něj zamilovala 😉 My máme ještě pár měsíců čas, chceme kupovat kočárek nejdřiv v červnu. Pokud ještě objevíš nějakou chybu, určitě napiš jestli do něj máme jít, díky 😉

fori
10. dub 2012

já jsem s ním jezdila v krámě a moc se mi líbil, je lehký, docela velká korba... ... a má i polohovaci hl. korbu , což se mi líbilo.... u mě zatím vede...

anina32
15. kvě 2012

Tak jsme ho objednali 😉 máte někdo nějaké čerstvé zkušenosti?

pincola
22. črc 2012

Holky, tak co, už máte nějteré tento kočárek? Hluboký vypadá super, ale trochu mám obavy ze sporťáku! Je dost velký?? Četla jsem na jiném serveru, že se tam vejde dítě jen do roka a půl! A nerozhrká se hned? Jinak je nádherný za super cenu. Máme jiného favorita, ale ten je o dost dražší. Tenhle je hned na druhém místě kvůli ceně.

anina32
22. črc 2012

@pincola my ho máme už doma. Sportak mi nepřijde malý. Na prvního syna jsem měla tenkrát Bébécar, velikostně hodně podobný a používali jsme ho skoro do 3 let. Jiný kočárek ani golfky jsme neměli. Mě se Alpiron hodně zamlouvá a těším se až s ním vyrazíme 😉 , jediné na co si snad dát pozor je, že ty katalogové barvy neodpovídají skutečnosti.My jsme vybrali ten co mám na obrázku výše a ve skutečnosti vypadá takhle. Ale ani tahle barva není špatná 😉

amazonkadume
22. črc 2012

Tak my už ho máme doma taky. Zkušenosti zatím žádné. Mimi čekáme koncem září, tak pak se uvidí. Ale na první pohled super!!

pincola
22. črc 2012

@anina32 Děkuju moc za fotky. je naprosto nádhernej. Ta barva je taky pěkná. Já si právě vyhlédla Alpiron v krámě a barva me uchvátila. Líbí se mi moc s tou hlubokou korbou. Autosedačku bych asi prodala.
@amazonkadume je krásnej. Mě se líbí málokterý kočár. Jen na nej ještě není moc recenzí. Jakou máš barvičku?

amazonkadume
22. črc 2012

fialovo-šedý

kikimaruska
23. črc 2012

Holky dnes jsem viděla jet Alpirona s lila korbičkou...a je opravdu tmavší, než fotografoie na obrázku dole...ve skutečnosti je mnohem hezčí...takovou světlonkou bych nechtěla, ale ta lila je krásná...ještě stále nemáme rozhodnutý kočárek k rodičům na vesnici a stále zatím vede. pro nás teda bez autosedačky...to chceme svoji osvědčenou....

hojda
2. srp 2012

Jde na něj dát nějaká kvalitnější autosedačka? Já tyhle setové nemám ráda, bezpečnost většinou nic moc.

kaatkah
15. srp 2012

My jsme koupili v barvě černé se zebrou. Zatím ho nepoužíváme, ale co jsem ho zkoušeli, tak vše bylo v naprostém pořádku. Za měsíc by jsme ho měli vytáhnout, tak doufáme, že vše bude v pořádku 🙂.

haniczka58
20. srp 2012

@hojda Jdou na to maxi cosi autosedačky!!! ty jsou snad nejbezpečnější!!! Někdté bodely od maxi cosi jdou s adaptérem a některé bez! Taky to tak budeme kupovat.

anina32
25. zář 2012

Tak hlásím že kočárek používáme už měsíc a naprostá spokojenost😉 tedy až na to že nám hned druhý den provozu praskla duše u předního kolečka, trochu mě to vylekalo, ale nebyl problém sehnat novou a žádný další karambol se už naštěstí nekonal. Tak snad to nezakriknu.

tehuzu
30. zář 2012

Zamilovala jsem se na první pohled. Mám ho zatím doma a zkouším sestavování 😀 Jinak barva černá-kiwi je super. Dokonce jsme dostali i fusak zdarma 😝 😉

pavlinaoo
6. říj 2012

Tak píšu opět svoji zkušenost. Jezdím už 8 měsíců. Hluboká korba je ok, ale sportovní je děs ☹ V krámu jsem se na to nezaměřila. Vzadu jen bimbá látka, je to nechráněný. V zimě si myslím tam musí táhnout. Jinak velikost i traky v pohodě...ale ten "zadek" ke vážně nedořešený. No a bohužel musím říct, že konstrukce je TOTAL rozvrzaná, rozhrkaná. Vše je to na nýty, takže přotáhnout nejde, no a na vrzání namazání taky nepomůže - vržou ty plasty. Jinak je lehký, manipulace ok...ale znova bych do něj nešla 😔 Ta totál povolená konstrukce mě vytáčí...

zuzicekd
16. říj 2012

Bohuzel i za sebe musim rict, ze bych kocar uz znovu nekoupila. Jak pise Pavlina, tak s korbou jsem byla spokojena, i konstrukce v pohode, ale to bylo na zacatku. Mame ho uz 7 mesicu a ted mam dceru ve sportaku, u kteryho mi moc nedrzi striska, porad pada a ze strany jsou diry, takze opravdu na zimu nic moc. Do toho konstrukce zacala dost vrzat. Je to dost neprijemny zvuk.

zuzimme
6. led 2013

Používám kočárek už přes šest měsíců a to celkem v terénu a zatím teda nevrže a naprostá spokojenost. Pořád se mi malý vejde do hluboké korby a to i ve fusaku. Sporťák zatím nepoužívám.

veruna23
25. dub 2013

Maminky máte někdo ještě nějaké zkušenosti???

anina32
25. dub 2013

@veruna23 Já jsem psala už výše, teď kočárek už používáme 8 měsíců, z toho posledních 14 dní sporťák. Jak si tady na něj stěžovali, tak já teda nemůžu nic říct, možná v zimě budu mluvit jinak, ale myslím že když se tam dá fusak tak to bude v poho. Konstrukce nám nehrká i když jsme jezdili celou dobu denně na procházky. Akorát teď manžel zjistil že jsme někde ztratili 2 šrouby na předních kolečkách, tak je koupil a přišrouboval, jinak úplná spokojenost😉

veruna23
25. dub 2013

@anina32 Děkuju za zprávičku,kočárek se mi strašně líbí,můžu se zeptat jakou máte barvičku kočárku??

anina32
25. dub 2013

@veruna23 Máme modro-šedou, na téhle stránce nahoře jsem dávala fotku ještě než se malej narodil 😉

veronica30
28. čer 2013

mate niektora tento sportovy kocik depemo KODIAK????