Kočárek Depemo Alpiron. Máte zkušenosti?

nicol2010
4. srp 2011

Ahoj, narazila jsem na tento kočárek. Máte někdo zkušenosti?

paja_dvorakova
23. srp 2013

Alpiron máme "teprve" 10 měsíců a už je na reklamaci 😒 , autosedačka, krom vrzání, byla v pohodě, korbička - krom látky ve vnitř, která je na suchý zip a vypadá opravdu otřesně, taky neměla žádné užitkové vady, ale SPORŤÁK 😠 , TEN I ZADARMO JE DRAHÝ ☹ !!! na něj je snad všechno špatně, stříška věčně padá, přitáhnout nejde a když se přitáhne tak, že s ní nejde skoro hýbat, za týden přitahuji znovu, jak již tady bylo řečeno, stříška je v zádu nedořešená, vlaje tam kus látky, která je ještě krátká a když dáváte dítě ležet permanentě se látka zvedne a musíte ji nandavat znovu, protože dítě má ven hlavu..! nánožník je hrozný, slída na něm nevydrží vůbec nic, syn nám ještě nechodí a už ji tam nemáme, takže kočárek pak bude vypadat pěkně až bude blátivěji!!

ALPIRON UŽ BYCH SI NIKDY NEKOUPILA, KROMĚ AUTOSEDAČKY MAJI VŠECHNY ČÁSTI KOČÁRKU NĚJAKOU VADU!!! 😒

freeline
28. říj 2013

Kočár používáme rok a opravdu hodně a jsem z něj otrávená, už bych ho nekoupila. Jízda s hlubokou korbou sice šla. Ale používání sportovní korby hrůza a děs, ale to člověk v obchodě nezjistí, až s používáním. Střecha nedořešená, kolem hlavy velké díry, už jsme tudy ztratili několik dudlíků, malé tudy propadla i ručička, když se na břiše opírala o lokty. U nánožníku se hned při druhém použití utrhl cvok. Do korby je nutné koupit vložný sedák pro zpevnění kolem hlavičky a zároveň, aby dítě mělo o něco měkčí sezení, jinak je v korbě jako na prkně. Už jsme stačili píchnout, u obou předních kol nám vypadly středové šrouby. Konstrukce rozvrzaná, bouda padá, už jsme ji dvakrát utahovali, ale vždy se šrouby povolí a při sebemenším drncnutí spadne. Košík pod kočárem je jen na lehké věci, pokud do něj dáte těžší nákup, prověsí se a v zatáčkách drhne o přední kola. A nejhorší věc-konstrukce je tak nestabilní, že když na kočár pověsím těžší tašku, tak se kočár překlápí, nemůžu ho pustit.

jerynka
11. únor 2014

Kociarik sme používali 14 mes, ziadne velké výhrady sme nemali,az dovcera. Podvozok sa uplne prelomil-doslova na polovicu. Uprostred ulice zostal ako kopa šrotu. Este ze nás drobcek sa nezranil :(

yahoodka84
6. bře 2014

Kocarek mame od zari, uz bych si ho take nikdy nekoupila, nejdrive me zklamalo dosti slozite sundavani/nandavani korby, nebou autosedacky, fakt des. Kola nejdou poradne nafouknout, zadni jakz takz, ale ty mensi predni??? S pumpickou se k slaufku proste nedostanu!!! Dale velmi tuhe odbrzdovani, az budu mit v lete balerinky, zlomim si nart. Po 5 mesicich jezdeni zacina dost vrzat. Hluboka korba je super v tom, ze je siroka, dlouha a ma odepinaci mantinel, cimz se korba jeste zvetsi. U novesiho modelu, ktery mam, ma i ksilt a pod nimje jeste slidovy ksilt, ale ten se uz zacina trhat.
Sportak je dost otresny, pomud ho date celem k sobe a date dite do lehu, prepadava!!! Vzadu maji nesikovne resenou latku, vlaje, musi se zastrcit, coz je dost neesteticke :( Take ma blbe vyresene popruhy :(
Chvalim zapinaci kosik a pohodlnou odpruzenou jizdu, jinak je na h***

vinamuska
7. bře 2014

@nicol2010 také jsem jej videla.. a mam uplne stejny problem jako ty..nevim co si o nem mam myslet..

jerynka
6. čer 2014

Mame v barve zeleno cerne. Spokojenost do doby co sa konstrukce v miste plastoveho spoje zlomila na pul a zustali sme uprostred ulice s kocarkem ktery sme museli odnes v rukou(ani tlacit se nedal), dnes je po reklamamaci opraveny,no uzivam ho s divnym pocitem a neduverou. Striska je taky nedoresena,pada. ☹ Nemam chut kupovat dalsi pro druhe ditko, snad to s nim nejak doklepem.

ajjak
25. srp 2014

Ahoj, mám Alpiron 2 roky. Pro mě byla důležitá nízká váha, malý a hezký dizajn....byla jsem ho okouknout v prodejně a vzala ho ihned. Samo že má i svoje nevýhody,které člověk zjistí až užíváním....korbička naprosto vyhovovala a je stále jak nová, ale u sporťáčku (sedačka) už to bylo horší. Stále uvolněné šroubky na stříšce,tudíž se sama pořád sklápí, vzadu stříška je volná a špatně řešená-nevypadá to dobře...ten kus dole na nohy je pokrytý igelitem proti umazání-ale nevydrží a potrhá se,koženka na madle se uvolnila a černá barva na konstrukci je místy otlučená...ta by taky měla něco vydržet...Jinak ale výhodou je umístění sedačky po i proti směru jízdy-využívala jsem to hodně,kvůli větru nebo sluníčku. Kočárek se mi sám rozhodně nepřeklápí,ale kvůli nízké váze ho nebudete moci více zatěžovat na jedné straně...to je jasné 🙂 Je dobře odpružený a celkově vhodný i do terénu- a že s ním tedy jezdíme všude 🙂 hory,sníh...ten nánožník byl taky v pořádku, jak na korbě tak na sedačce-nic proti němu nemám...Kdyby výrobci vychytali tu stříšku na sporťáku, koupila bych ho znovu... 🙂

lojzinkaa
20. srp 2015

Já se teda musím říct,že jsem s kočárkem spokojená,jak s korbou,tak i se sporťákem.Nic se mi nikde neodšroubovává,ani nevím o dírách,které zde zmiňujete..,je lehký,dobře se ovládá i korba a sedačka jsou dobře nacvakávat.
Za mě tedy ano,spokojenost. 🙂

koukalovadenisa
8. říj 2015

@lojzinkaa Dobrý den, mohu se zeptat jaký přesně máte typ Alpironu ( rok série) 🙂 ? Ty starší totiž neměly systém nandavání CLICK-CLACK a nejspíš podle všech těch špatných recenzí, měl těch ,,much" mnohem více. Mám v plánu pořídit si Alpiron Lift 2015, ale váhám. Zajímá mě jen, jestli se výrobce, už polepšil. Předem děkuji za odpověď 🙂 🙂

lojzinkaa
9. říj 2015

@koukalovadenisa Mám 2014. 😉

blanicaaa
28. říj 2015

@skendy Ahojky taky se přidávám. X-Lander určitě ne. Já ho měla a je fakt že jsem nebyla spokojená. Není odpružený, nedá se otočit korbička. Jinak já měla malou v říjnu a korbička není až zase tak malá. V zimě jsem tam krásně dala velký fusak a i dvě teploučke deky. Není úplně zly,ale už bych ho nechtěla.

pomnena
28. říj 2015

máme tu řadu 2015 a zatím používáme jen hlubokou korbu, doposud bez problémů, trochu vrže, ale tomu se při daných materiálech nelze divit, vrzání nevadí, jak jsem četla výše, někdo si stěžoval na brzdu - jde o to, naučit se odbrzdit "bokem" nohy - pak je to ok. uvidíme, až nasadíme sporťák. Od tak levného kočárku ani neočekávám, že mi vydrží roky a bude nějak extra vychytaný. prostě pro mě zatím poměr cena/výkon ok. stejně pak budeme dokupovat odlehčený sporťák nebo golfky...

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
taubenestova
3. říj 2016

Ahoj všichni, my máme kočárek Alpiron v designu zebra 10 měsíců a naprostá spokojenost, jak s hlubokým, tak se sportakem. Jezdíme každý den na dlouhé procházky a miminko je spokojené. Látka se dobře udržuju.