Kočárek Depemo Kodiak, máte zkušenost?

werinkaa
25. kvě 2013

Maminky nemáte prosím některá zkušenost s kočárkem Depemo Kodiak?Celkem se mi líbí a recenze jsem na něj moc nenašla:( mám ještě 2 favority ale nemůžu se rozhoudnout sportak budu kupovat už naposled tak jestli mi poradíte?

nenaloni1
27. čer 2014

Měla jsem Kodiak Depemo a už nikdy více!! Moc špatný kočárek a také nebezpečný pro dítě. Rozhodně nedoporučuji a za tu cenu už vůbec ne! Nestabilní.. kdy se dítě postaví tak se převrací je nevyvážený.. nebezpečné u boudičky zakončení, kde se syn často bouchl do hlavy. Brzy se kočárek tak rozladil, že boudička nedržela.. brzda velmi špatná taktéž brzy nefunkční. Polohování opěradla nic moc systém. Celá sedací plocha se posunula tak že nedržela v poloze na konstrukci. Po celou dobu od toho co jsme kočárek koupili ujíždí směrem doleva. Krom toho, že je kočárek na první dojem pěkný tak nesplňuje nic.. nevydržel ani jedno dítě! Pokud máte možnost jej získat zdarma tak si jej na chvíli vezměte a pak si kupte pořádný kočárek. Já koupila německé značky Bebidoo alu knorr a to je 100 a 1!!