Kočárek do 10000,-. Poraďte

spunticek1
27. únor 2009

Ahojky můžete mi někdo poradit jaky si vybrat kočárek,kombinaci.Mimi čekáme sice až v srpnu,ale když se mi nějaký líbil tak jsou na měj samá negativa,tak už si nevím rady.děkuji všem

mirka755
27. únor 2009

kiki: z Jakoubka vyrostl krásný chlapeček 🙂

kikimaruska
27. únor 2009

mirka - o díky... 😵

girll
27. únor 2009

tak já si roan nemůžu vynachválit 🙂 nejprve jsme chtěli silver cross ale to je 20 000 😒 pak inglesinu a zjistili sme že roan je taková napodobenina inglesiny tak sme šli do něj a udělali sme dobře,krásně houpe,je prostorný,4kolák což sme chtěli kvůli procházkám do lesa.... 😉

astrane
28. únor 2009

Já mám ještě praktickej poznatek-měl by jít sundat potah z celýho kočárku a vyprat v pračce-tedy i z boudy,je to praktické....
Nevím,zda to Roan kortina nebo marita splňuje.....
taky jsem teď přečetla diskuse na Bolder a V-cross a do bolderu bych nešla určitě a v-cross mě taky nepřesvědčil-zatím-Všichni ho sice chválí,ale mají ho zaparkovanej doma 😉 Až budou jezdit rok,tak mě to bude zajímat a něco se dozvím....v obchodě jsou všechny krásný....

spunticek1
autor
28. únor 2009

Tak jsme se byli dneska podívat v Patronu a rozhodnutí je jasné jen nevíme jestli Apollon nebo Zephyr.
🙂

astrane
28. únor 2009

Hlasuju pro Apollon.Aspon podle toho,co jsem viděla na vlasní oči v obchodě...
Zephyrovi často lítá rukojeť.Ale mrkni do diskusí,nedávno to tady bylo,kterej je lepší....tak pohledej tak týden možná 2 nazpátek... 😉

marku
28. únor 2009

Tak já se přidávám k příznivcům Deltimu travel 😉 , naprosto splńoval všechny moje požadavky, kydž jsem ho kupovaly...a že jsem jich měla. náš malý je docela dlouhán, řekla bych , tak o půl až 3/4 roku dopředu vzrůstově. ale do kočáru ho s naprosto klidnou duší mohu položit a budu vědět, že se v něm vyspí i teď a bez jakéhokoliv krčení se. dál si nemohu vynachválit jeho odpružení, žádný terén není problém a spousta další ++++.jediné když ho porovnám se současnými modernímy typy kočárů, tak Deltim nemá aretovací kolečka a desing nepatří zrovna mezi modní hit a nebo můžu napsat kolikrát i modní doplněk 😀

astrane
28. únor 2009

No ale zase díky tomu ohromě měkkýmu odpružení je ani nepotřebuje 😀 Jinak máš pravdu,zrovna hit poslední módy to není 😉 ale hlavně že slouží k naší plné spokojenosti,ne? 😉 🙂

Taky jsem byla při výběru náročná-měla jsem 12 bodů,které musí kočárek splnit-tento splnil 11(chtěla jsem ještě konstrukci do X)

kikimaruska
28. únor 2009

též boldera nedoporučuji, ostatně to ani není kočárek do 10000, stojí víc 😉

petulka77
28. únor 2009

Ahojky,
máme Bartatinu klasic na podvozku Vedi s předními kolečky s aretací a jsem maximálně spokojená. Používáme ho 11 měsíců. Kočárek houpe, je dobře odpružený, nerezne, je stabilní, hluboká korba je velmi prostorná, má zádovou opěrku (6 poloh), prací potah, odvětrávání i okénko v boudičce, ještě teď v 11 měsících se malá vejde do korby i s fusakem. Při posledním měření před měsícem měla 74 cm a přes 9 kg, takže žádný pidižvík.

Se sportovní korbou jsme zatím nevyjeli, ale má polohování zad i nožiček a obě korby se dají nasadit po i proti směru jízdy.Navíc má kočárek i přehazovací rukojeť.Nezahýbá při jízdě a dá se lehce ovládat jednou rukou. Rukojeť je polohovací. Dá se na něj nasadit autosedačka 0-13kg, na kterou pasuje i nánožník od kočárku. Má velký nákupní košík a kostru, která se dobře chytá při zvedání do MHD. Jezdíme s ním po městě i v terénu. Momentálně se dá pořídit za 7500Kč, viděla jsem v kamenném obchodě, cena je bez autosedačky. Určitě bych neměnila.

zlatouch
28. únor 2009

Ahoj, kdyz resite cenu, doporucuju kouknout se na ceny mimo CR, treba budete prekvapene, jak se vam vyber rozsiri 🙂 My mame trojkombinaci Chicco S3 z Italie pres Ebay za 10.5tis, je teda pravda, ze to na tom euro bylo lip, ale i tak, dop.cena tady v te dobe byla 19tis. To bych fakt nedala 😝
Jo, je to asi trochu risk, nevim, jak reklamace, ale pro dobrodruznejsi povahy doporucuju 😉

astrane
28. únor 2009

Tak takovej dobrodruh nejsem 😀 Já i internetovej pbchod vybrala raději v dosahu kvůli případné reklamaci...naštěstí jsme to nepotřebovali a už máme nějaký čas i po záruce.. 🙂

matilko
1. bře 2009

Ahoj! Máme Espiro Atlantic a sme hrozne moc spokojní!!! Cena 7tis 😉

peroli
14. dub 2009

ahoj, já mám firkon quatro set s autosedačkou (černobílej) kdy jedny kola jsou klasik a ty druhý trošku menší a kousek od sebe, platili jsme za něj 9tis a v ceně byla hluboká korba (dá se i polohovat), sporťák + nánožník, autosedačka (s nánožníkem i stříškou), adaptér, taška, přebal.podložka, pláštěnka a myskytiéra. Výhodou je, že má i celkem velkej nákupní košík a dá se i lehce nasadit jak autosedačka tak hluboká k. (zvládla jsem to hned na poprvý a to je co říct 😀 )
je pravda že tento kočárek je trošku těžší a když jsem měla jet mhd tak jsem z toho měla celkem dost velký obavy ale překvapilo mě že to až tak strašný nebylo - dá se to celkem v pohodě zvládnout
jinak vím že se prodávají i o hodně lehčí kočárky ale strašně mě odradili ty malinkatý korbičky u kterých jsem měla pocit, že ten mrňousek se tam vlaze tak maximálně do 4-5 měsíců a s fusakem tam maximum do 2měsíců 😠
Za sebe musím říct že jsem s Firkonem vážně moc spokojená

marselina
14. dub 2009

ahoj na první dítko jsem měla roan marita,cena 6500kč,super kočík bez jediné chybičky a na druhé jsem si pořídila svoji vysněnou trojkolku v cross a zatím jsem také naprosto spokojená,mám ji se sedajdou,tak že když tobík spinká jen nasadím sedajdu na podvozek a nemusím ho budit s přendaváním do kočárku.cena 11000tisíc,ale ted je mají za necelých 8000kč i se sedajdou.