Kočárek do letadla do 10kg, pro 2,5leté dítě. Máš tip?

majdalenkax
10. srp 2011

Potřebovala bych poradit, jaký typ sportovního kočárku nebo golfáče pořídit pro 2,5mesíční dítě. Musí být plně skládací a ideálně do 10kg, jinak nám ho do letadla nevezmou!

mkr
10. srp 2011

mrkni na babypoint solar, při složení jsou velké jako složená cest. postýlka, takže ne tak velký 🙂 jinak jsou prostorný, dobře ovladatelný a když tam dáš vložnou tašku tak ideální i pro takhle malého prcka, nejsou totiž do úplného lehu

majdalenkax
autor
10. srp 2011

@mkr děkuji za info, nevypada to spatne...

spaagetka
10. srp 2011

Co myslíš tím plně skládací? Mně normálně vzali sporťák Slalom(váží 14 kg), dokonce s náma letěla paní, co sundala hlubokou korbu a v té si vzala dítě na palubu, podvozek jí u gatu dali k zavazadlům. Lítám celkem často a teď jsem pořídila golfky Maclaren techno xt(jdou do úplnýho lehu, váží kolem 6 kg), mám k nim i tašku na ně, takže přijedu k letadlu, složím je do tašky, pozemák je odnese k zavazadlům a na místě je mám zase u východu. Pokud teda neletím přes Řím, tam jsou paka a pošlou kočár normálně s ostatníma zavazadlama 😠

majdalenkax
autor
11. srp 2011

@spaagetka Díky moc za info, letím poprvé s malým s Ryanair a i kdyz jsem predtim litala hodne, nikdy jsem nevidela rodice s hlubokym kocarem, jen s golfkama, tak jsem z toho rozpacita a v prepravnich podminkach tam pisou, ze musí byt kočar plně skladací - neboli sporťák či golfáč.

spaagetka
11. srp 2011

@majdalenkax Pokud ti jde sundat bouda od podvozku, tak bych jela normálně s hlubokým 😉 Oni se vždy ptají, jestli je kočárek po složení z jedné či dvou částí, aby dali kdyžtak visačku na obě dvě 😉 Jen teda radím, pořídit si kdyžtak velký pytel na odpadky, co stáhneš přes tu boudu, páč ne vždycky se kočárek k tobě dostane v čistém stavu 😠 Dělá to tak spousta maminek 😉