Kočárek do terénu - kolik koleček a jaká?

monik_a
8. čer 2014

Potřebuju kočárek, který bude zvládat polní a lesní cesty. Je podle vás lepší tříkolový nebo čtyřkolový. U čtyřkolového všechna kolečka pevná nebo přední otočná. Případně na co si ještě dát při výběru pozor.

elielizabeth
8. čer 2014

My máme do terénu Bumbleride indie twin. Je to kočár pro dvojčata (my ho máme jako sourozenecký), ale něco podobného bych určitě doporučila sehnat jako variantu na jedno mimčo. Má velká nafukovací kola, přední otočná s aretací, dobře odpružený, na to jak je velký je lehký.
Na dcerku jsme měli také kočár s nafukovacími koly, ale nebyla otočná a to nám vadilo i ve městě i v terénu.
A tříkolák jsem řídila a do toho terénu nic moc. S našim čtyřkolovým přejíždím i díry, takže jedno kolo je ve vzduchu a druhé to přejede. S tím tříkolákem jsem se zasekávala.

frantiska85
8. čer 2014

Do opravdového terénu ( kam normální člověk kočár nebere 🙂 ) je lepší tříkolka, protože bude-li nejhůř, povezeš ji jako trakař jen po předním kolečku. Kola nafukovací a není třeba, aby se otáčela, to si pak kočárek žije vlastním životem. Otočná kola se hodí jen na kličkování v davu lidí.
Mám Peg perego GT3. Dřív jsem na něj sice nadávala, že při jízdě vrže jako po třech dětech, ale na druhou stranu už s ním běhám 16. měsíc a nic se nepokazilo.

vorllinka
8. čer 2014

Opravdu skvělý kočárek nejen do terénu je Baby jogger city elite. Je lehký, skvěle ovladatelný, prostorný, prostě má všechna nej 🙂 je to trojkolka 😉

katerinacernotova
8. čer 2014

taky doporucuji znacku baby jogger my mame uz o radu vissi sumit x3 je super,v mem fotoblogu i vyfoceny

popellka
8. čer 2014

Za mě teda Inglesina Magnum - velký všechny 4 kola a hlavně! drndací 😉

petule12
8. čer 2014

je fakt, že s tříkolkou jsme projeli vše, jak už zde bylo psáno v případě nouze vezeš jak trakař a projedeš 😉
My konkrétně měli Jané Slalom.

vercik83
8. čer 2014

inglesina magnum, pořídila jsem si ji ze stejného důvodu, ale zatím nevyzkoušeno, ale určitě bude slvělá

luckakaja
9. čer 2014

My mame Roan rocco-4 velka pevna nafukovaci kola a jsme s nim naprosto spokojeni.Ma i velkou korbicku,tak chvilku vydrzi.A i sportovnni verze je velka,ale tu nemam jeste vyzkousenou.Vybirali jsme taky hlavne do terenu.To,ze se predni kolecka neotaci zadnej problem neni,je to o zvyku.Trojkolku bych si nikdy neporidila,podle me je naprosto nestabilni-ale je to jen muj nazor.Stejnou znacku maji i moje 2 kamosky a naprosta spokojenost.Jde o trojkombinaci a je cenove dostupny..

ducik
29. čer 2014

Za me take jedine 4 kola, trikolka nestabilni. Uz pulroku temer den co den jizdime terenem s Gessleinem F2 a naprosta spokojenost. Mame dvoje predni kola, velka, stejne daleko od sebe, jako zadni, do terenu, snehu, bahna i vysoke travy po pas vyzkouseno, projede vse. Do mesta mame moznost predni kola vymenit za mensi, otocna a blize u sebe. Do mesta super na manevry mezi lidmi, kocar jde pak ridit jedou rukou a otocit na miste prakticky. Do terenu jsou ale takova kolecka skoro nepouzitelna, omezene ano, s aretaci.

lucca13
29. čer 2014

My máme Hartan Topline X....má nafukovací kolečka, je odpružený 🙂...do velkých měst ne zrovna vhodný, ale na vesnici, na polní a lesní cesty výbornej 🙂

micka1
29. čer 2014

za mě pevná 4 kola. Máme sojan Q7 jezdili jsem s ním hodně po lese a na hory. Jednou jsme zkoušeli trojkolku, ale nikdy více bych ji nevzala. Teď čekáme třetí dítě a kočárek mám schovaný. Je prostorný, houpací a sportovní verze je taky dost velká. 🙂

monalis
29. čer 2014

My měli Jané slalom Pro se třemi kolečky, která byla nafukovací. S tímto kočárkem jsme zvládli i Nízké Tatry. Nezdá se to, ale do terénu to byl suprový kočárek se kterým jsme se nenadřeli. Vřele doporučuji 😉