Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

danielasr
19. črc 2009

dene, bola som na dovolenke a dodavku som delegovala na sestru, vsetko prislo v piatok a az teraz v nedelu sa v tom vrtam ja, zatial vsetko v poriadku, prave som pozrela farbu, ze na stranke je uplne ina ako prisla, ale tato je krajsia, taka syta cervena, na nete je odfotena akasi tmavo cervena az bordova, ved poslem sem nejake foto, aby si videla, dam ti vediet

dene
20. črc 2009

jéj, tak sa teším, že aj tebe sa páči 🙂 , a že to vyšlo, my ideme v stredu kupovať postieľku a komodu...
už si robím hniezdočko 🙂

danielasr
20. črc 2009

dene, mozes pozriet fotky

saronka
21. črc 2009

Josífek- tak jsem volala paní do Havířova, moc milá a cena fakt super, prestige je dražší jen o 300, a koupíme tam i postýlku mají za dobrou cenu 🙂

josifek
21. črc 2009

Saronko....já tam nakupuji skoro vše 😉 a co nemaj to dodaj do určitého data 😉

josifek
21. črc 2009

Jsem ráda že jsem mohla pomoct 😉

dene
21. črc 2009

daniela, máš to veľmi pekné, fakt sa tá farba trošku líši, ale je krásna! Tak a teraz už len vyčkať tie naše bábenká 😉
dnes som sa hodinu trápila s holením, čo si už nedovidím 😝 ...a ešte čo bude do septembra! ojoj

saronka
21. črc 2009

josi a co fuska ?? ten jsi tam taky kupovala??

kika
21. črc 2009

prestige má aj vetraciu sieťku na korbe 🙂

josifek
22. črc 2009

Saronko pokud myslíš Fusak tak ten né ten mám jěšte po sobě 😉 Pravého berana, ale myslím že u nich se dá koupit skoro vše 😵

jitulinkajitu
22. črc 2009

Kamarádka ho má a je moc spokojená! Asi tedy mohu jen doporučit!

josifek
22. črc 2009

Jitulinka...... já ho mám v předsíni a už jen pár dní a naše Sisinka se bude vozit 😉

murynka
24. črc 2009

ahojky holky máme po velkém UZ je to holčička 🙂

ale kočárek necháváme asi černý s kytičkami myslím že s růžovými doplnky to bude super 😵 😵
jen autosedačku bereme červenou aby byla nějaká změna 😉
v pondělí nebo úterý ho jdeme objednat už se moc těším 😵 😵 😵

holky můžu tam mít fusak od emitexu?? 😕 😕 😕

kukuca
24. črc 2009

Ahoj Mury,gratuluju k holčičce 🙂
A zrovna včera jsem přemýšlela o tom fusaku od emitexu z obchodu kde prodávají kočárky, tak by mě taky zajímalo, jestli by se tam vešel?

danielasr
24. črc 2009

dene, ako ti peruje kocik? mne sa zda ze v obchode peroval viac, zeby ho bolo treba pretrenovat? 🙂
emitex fusak som kupila aj ja, dokonca aj na autosedacku sa da pouzit 🙂
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7123-emitex-combi...

kpetra
24. črc 2009

Ahoj
Tento kočárek si koupila kamarádka. Sice zatím nejezdí,ale půjčovala jsem jí náš fusak Emitex combi 3 v1 a pasuje super. V letošní kolekci jsou zase nové barvy a zase je vylepšený (prý už nebude skouzávat ve sporťáku). Za tu cenu je určitě fajn. My ho budeme mít letos třetí sezónu.
http://www.babydream.cz/detail.php?zbozi=1190938

saronka
24. črc 2009

Mury gratuluju k holčičce..
Dani a myslíš, že stačí takový to.. já nevím zda nebude zima či tak 🙂) je to dobrá cena..

astrane
24. črc 2009

saronka-ten fusak je super teplej,bydlím na vysočině-skoro a zima tu teda je,používala jsem ho 2 sezony a je dobrej,že se dá vyprat v pračce,což originál beran nejde a je velkej-i 2 letý dítě tam zachumláš,když ho máš prodlouženej 😉 🙂

murynka
24. črc 2009

holky děkuju ten emitex je právě super 😎
mám od něj i do autosedajdy a je luxusní 😵 😵 😵

saron děkuji koukám že máme vybraný stejný jméno 😵 😵 😵

dene
24. črc 2009

ahoj, dani to perovanie sa dá nastaviť na kolesách....menej alebo viac...., no ale aj tak to nie je to klasické húpanie....
aj ja mám emitex fusak, do vaničky a autosedačky skrátený v pohode vojde, a myslím, že bude teplučký

si
25. črc 2009

Ahoj holky,
dnes jsme si udělali výlet na obhlídku kočárků a naprosto nás dostal Danny Sport Prestige. Jediné co se mi zdálo, že je ta korbička úzká, ale teď na netu jsme zjistili, že je to standartní velikost. Nemáte někdo zkušenost s tím, jestli se dá objednat hluboká korba jiné barvy než sporťák? Docela by se nám to líbilo. Některé barvy jsou sice divoké - u normálního jsou lepší, ale dá se vybrat.

saronka
26. črc 2009

Mury taky jsem koukala,sofinku chci od 15 🙂 jinak budu mit od emitexu tu deku do autosedacky,pani v obchode rikala,ze pokud budu davat kombinezku tak staci i do kocaru,pry je vyroben do -5 a ze bych v takove zime nemela stejne chodit ven.jinak se mi zamlouva jeste frikon,ale ten jsem nazivo nevidela.ma stejne funkce jak dorjan

murynka
26. črc 2009

saron 😀 😀 já vždy chtěla karolínku ale pak nás napadla sofie a bylo to 😵 😵 takže vymyšleno rychle 😉

co se týká toho fusaku do autosedajdy jde i do kočíku ale je malá 😅 to je na chvíli a tento fusak je do 3 let 😉
takže objednám i ten......

jinak kočárek jdeme objednat asi zítra 😵 😵 tak poreferuji zkusíme ho venku složit atd atd....tak jsme zvědavá 😨

si
26. črc 2009

Tak už mi napsali. Prý lze vždy jen jedna barva (tj. hluboký i sporťák v jedné barvě). ☹ A to jsou výrobci (ve ValMezu design, Polsko výroba). No, nic, pokud ho budeme chtít, tak si budeme muset vybrat.
Prosím, napište zkušenosti s Danny Sport Prestige. Jak se s ním jezdí? Nerozvrže se? Co to prodloužení sportovní korbičky? Drží,je to v pohodě?Moc se mi líbí různé jejich vychytávky. Používáte kola odaretovaná nebo napevno? (někteří mě od toho odrazují, ale myslím,že když se jsou kola otáčecí, tak se musí lépe jezdit do zatáček). Předem díky. 🙂

miminkopodruhe
26. črc 2009

Dobrý večer, zaujal mne tento kočárek a uvažujeme, že ho pořídíme na další dítko. Líbí se nám odpružení, delší vanička a hlaně nasazení po i proti směru jízdy, což nám xlander neumožnoval. Naživo jsme jej zatím neviděli 😒 .Viděla ste některá tu žlutou kombinaci? Jak odpovídá oproti fotce na netu? (foto v albíčku). Předem moc děkuji 🙂

saronka
27. črc 2009

mury a kdy ho kupuješ...??
mimi já viděla jen červený takže nevím..taky bych chtěla vidět zelený a oranžový

si
27. črc 2009

My viděli na prodejně černý s takovými těmi rozsypanými písmenky Danny Sport Prestige a pak ještě nějaký tmavý Danny Sport. A červenou na dvojčátkové verzi. Docela to odpovídá, ale je lepší vidět buď celý kočárek nebo aspoň vzorník látek.

miminkopodruhe
27. črc 2009

Jsme ze severních čech, ještě máme čas, ale sbírám informace, kterých od uživatelek ještě moc není. Na první mimčo jsme měli x-landera, ale pro druhé chceme kočárek jiný... Snad ho tu někde onjevím naživo.

kpetra
27. črc 2009

mimi - mě ta tvoje barva přijde spíš oranžová. Ale většinou jsou ty kočárky ve skutečnosti hezčí než na obrázku. Kamarádka si takhle na veletrhu koupila světlešedý-tmavěšedý a oranžový proužek (tuším, že barva 017) a když jsme se dívali na obrázku, tak tam se jí nelíbil a nevybrala si ho. Ve zkutečnosti je moc hezký. 🙂

sorciera24
27. črc 2009

kpetra...aj ja mam presne tu farbu a je krasny a uz v nom jazdime...je fajny, len sa mi zda, ze moc natriasa, aj ked neodpruzim.....ale to u vas asi nie su take chodniky ako u nas na sidlisku.....popraskane....tak to preto...inak spokojnost 🙂