Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

josifek
16. zář 2009

jitko když svítí sluníčko řešíme slunečníkem 😀 😀 😀 😀

kukinek
16. zář 2009

josifek..moc díky, tahle možnost mne ani nenapadla 😀 Pak to tam omrknu

jijitka
16. zář 2009

josifek - vidíš, to mě nenapadlo 😀
Ještě mě napadla otázečka ohledně autosedačky - zapomněla jsem se zeptat v obchodě - nasazuje se přímo na podvozek nebo se používá adaptér, na který by se případně dala nasadit i jiná sedačka ?? A vůbec - jak posuzujete autosedačku - je dost bezpečná a pohodlná ? K některým kočárkům totiž ty originál sedačky ani moc nedoporučují, spíš se řeší před adaptér nějaká jiná - osvědčená.

josifek
16. zář 2009

jitko...my jsme s ní spokojeni a málá je také v klidu.Autosedačka se nasazuje na adaptér 😉 ale nejde tam asi jiná

kukinek
16. zář 2009

jijitka...já se na to ptala a jiná tam nejde a dává se tam ten adaptér. Je k ní taková stříška na hlavu a potom plachta, kterou se překrývají nohy - snad můj popis pochopíš 😀

klara.t
17. zář 2009

Holky prosím vás, jaká je rozdíl mezi Dorjan Danny Sport a Dorjan Danny sport prestige? Já až včera zjistila, že to není totéž, ale nevím v čem je rozdíl. Možná už to tu někdo psal, ale těch příspěvků je tolik, že se mi to nechce číst. Díky moc.

josifek
17. zář 2009

klarko....rozdíl je že u prestige můžeš jěště ze sporťáku udělat hluboký takovým nádstavcem 😉 vypadá to asi takto
http://www.mimistyl.cz/shopGoodsImgDetail.php?f...
Ale prestige má malou škálu barev je to novinka ale pokud bych mohla znovu volit vzala bych si tento,ale i tak jsme uplně moc spokojená s kočárkem 😉

klara.t
17. zář 2009

Díky za rychlou odpověď. To je tedy jediný rozdíl, že? Tak to promyslím. Asi by to bylo lepší, ale mě se tam právě nelíbí moc ty barevné varianty. Takže možná půjdu do toho bez prestige. 😒

josifek
17. zář 2009

klarko jo je to jediný rozdíl a my máme tento a jsem uplně nadšená už drandíme 7 týdnu
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

beras
17. zář 2009

klarko já mám ten co má josifek v cihlové barvě.Sice ještě nejezdíme ale mě se strašně líbí .Ten prestige mě teda neoslovil vůbec.Mě se na něm nelíbí ta koženka a ty barvičky taky ne.

naty
17. zář 2009

Holky a jak to máte se schody? Já ho totiž budu muset vláčet každý den do schodů, protože bydlíme v domečku v kopci, tak by mě zajímalo, jak vám přijde i s mimi těžký, ovladatelný na takových površích apod.? Manža chce na schody přidělat ty "kolejničky", ale protože má kočárek rozdílnou stopu vpředu a vzadu, tak ho budu muset mít za sebou.... 😒 ...jenže klasický čtyřkoláky se mi nelíbí nebo sou až moc drahý na můj vkus... 😒

klara.t
17. zář 2009

Naty, já nevím jak je těžký v praktickém životě, protože ho ještě nemám. Ale zkoušela jsem to v obchodě. Patřil k průměrně těžkým podle mě. Já mám ještě vytipovaný Firkon Verano a ten byl o poznání lehčí.
At manžel přidělá kolejničky široké jen na ty velká kolečka a ty to pak tahej nahoru tak, že ty půjdeš pozpátku a budeš kočár přidržovat jen na nich (ty malé budou ve vzduchu). Stejně tak pojedeš dolů (už obličejem po směru jízdy). Jinak by mimčo bylo dost z kopce a musely by být jedny kolejničky navíc ne?

josifek
17. zář 2009

Naty já jezdím často busem a na chalupě máme také schody a kočárek v pohodě vynesu i snesu. a to už mám vyzkoušené 😀 😀 😀 😀 Jinak Klara má pravdu s kolejničkami stačí jen ty na velké kola tak jak to popsala to dělám já neboť bydlím v paneláku 😉

naty
17. zář 2009

Díky...já to tak myslela s těma kolejničkama, asi sem se blbě vyjádřila... 😀 ...mám spíš strach, že mimi se narodí v zimě, sněhu ažaž...no budem muset začít solit schody, abych nehodila tlamu a neujel mi kočárek... 🤐 😔 ...ale si mě potěšila, josifek...nechtělo se mi vybírat jinej kočárek, sem se do tohohle zamilovala... 😵

josifek
17. zář 2009

naty tak to jsme dvě 😉 já ho také miluji a v praxi je supr i manžel je spokojený 😉 😵 😵 😵 😵

drto
18. zář 2009

ahoj. kde prosim vas najblizsie pri hraniciach je kamenna predajna kde predavaju tento kocik? chceli by sme si ho s manzelkou ist pozriet. o valasskom mezirici a obchod darababy viem chcel som sa spytat na nejaky dalsi v okoli hranic pri zline. diky

erian
21. zář 2009

Ahoj holky - majitelky Danny Sportu, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s přecvakáváním korbičky za autosedačku a sporťák, jde mi o to, že kočárek se mi strašně moc líbí, ale když jsem si ho nechala předvéat naživo v prodejně, prodavačka si při tom vymačkávání krobičky zlomila dva nehty a vůbec jí to nešlo. Jak to je u vás? Ona se s tím mořila tak hrůzostrašně, že mě to odradilo, musí se tam smáčknout po obou stranách takovej ten motýlek, máte už na to nějaký grif? Kdyby měl tento kočár takové to jednoduché vymačkávací kolečko po stranách už bych neváhala ani vteřinu, ale takhle mi to pořád vrtá hlavou, navíc manželovi ten systém připadá ne moc kvalitní při časté manipulaci. Tak nevím, jinak je tento kočárek nej...

josifek
21. zář 2009

Erian my přehazujeme skoro každej den a uplně v pohodě hold to byla asi nešikovná prodavačka 😀 My to v pohodě uplně od podvozku palcem secvaknem jako kohoutek na pistolí a uděláme na všech 4 bodech a pak jednoduše vyjmeme a naopak pak zaděláme uplně v pohodě to co zrovna využijeme 😉 Jezdíme už 2 měsíce a pohodově 😀 😀 😀 😀 Jsem ráda že ho mám, je pro mě supr 😉

josifek
21. zář 2009

Drto nevím jak u Zlína ale v Brně mají prodejnu 😉

drto
22. zář 2009

to josifek:
to uz je trocha daleko (cca 150 km) a to uz by sa mi pren ist osobne asi nevyplatilo. ale uz som dnes volal do Valasskeho Mezirici (darababy) do internetoveho obchodu a tam mi povedali ze v kamennej predajni ho maju za 7290,- bez autosedacky a cez net ho maju v ponuke za 7690,- 😀 cize mi poradil aby som si zavolal priamo na predajnu a objednal si ho u nich a potom si ho mozem prist vyzdvihnut. aj to tak asi spravime s manzelkou. v sobotu sa idmem pozriet nan nazivo ku nejakej manzelkinej kolegyni ktora ho ma a potom ho niekedy koncom oktobra budeme objednavat 😉

josifek
23. zář 2009

drto pokud si ho ccete nechat poslat tak u nás na prodejně ho má paní za 7900kč i s autosedačkou 😉 kontakt je tady už jsem ho dávala holkám 😉 A uvidíte že budete spokojeni jako my je to fajnový kočárek 😀 😀 😀

josifek
23. zář 2009

drto tady na té stránce je kontakt
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

drto
23. zář 2009

to josifek: dakujem 😉

tiguik
23. zář 2009

Ahojte, tak som uspesne docitala celu diskusiu 😎 Da sa povedat, ze Dorjan Danny Sport ma ocaril, este rozmyslam aj nad kocikom V-max od Baby Smile. Na vyzor su si oba kociky dost podobne.Trosku mam predsudky, ze ide o polskych vyrobcov, ale...
Znama ma Dorjana v tehlovej farbe a je pekny, aj sa super ovlada. Este musim vyskusat, ako sa sklada, ci sa vojde aj do maleho vytahu a ako vyzera sportova cast. Tiez by sme ho asi objednali z Val. Mezirici, mame to cca 80 km. Manzel si mysli, ze bude dost tazky. Ak mate niekto skusenosti s nosenim a dvihanim kocika, dajte mi, prosim, vediet 🙂 Este sa chcem opytat - nemate niekto tento kocik v zeleno-sedej farbe? Zaujimalo by ma, ako vyzera "nazivo". Dalej sa neviem rozhodnut, ci vybrat Danny Sport 2009 alebo Prestige... Prestige ma super funkciu - predlzenie sportovej casti, no farby sa mi vobec nepacia, zatial co pri normalnej verzii si neviem vybrat, lebo takmer vsetky su pekne. Budeme mat chlapceka, farbu chcem neutralnu... 🙂

josifek
23. zář 2009

tiguik, ahojky Kočárek není vůbec těžký já ho sama vyzdvednu v pohodě do autobusu 😉Kočárek v té barvě co píšeš jsem naživo viděla na prodejně a je moc pěkný my n máme neutrál můžeš kouknout do alba a do výtahu se vleze a to mi máme malinkatý 😉

baruna
28. zář 2009

Také mám vybraný Dorjan Danny sport, už je i objednaný, jen mě teď tak napadlo: Nevíte někdo, jestli a jaký se dá k tomuhle kočárku přidělat skate?

naty
1. říj 2009

Tak se přidávám mezi vlastníky Dorjanu, máme ho doma - černý s kytičkama (manža se do něj zamiloval 😀 ) a musím říct, že i když s ním teda jaksi ještě nejezdím, tak naprostá spokojenost...je relativně lehkej, strašně snadno se ovládá, je tam, myslím si, na zimní mimčo místa hafo (ale upřímně, kdyby bylo podzimní nebo letní, nevím, nevím, na to je ta korbička dost úzká) a je prostě krásnej... 😵 ...jako za tu cenu...už se těším na kočárkování!! 😅 😀

murynka
1. říj 2009

naty gratuluji dobrá volba 😉 také máme černý s kytičkami je boží 😵 😵 😵

josifek
1. říj 2009

Gratuluji a vítám v klubu 😵 😵 😵 😵 my jsme letní a už jsme vyzkoušeli i korbičku s fusakem a malá se vejde v pohodě alespoň tam nebude tak zapadlá 😀 😀 😀 😀 moc se jí to líbilo 😉

naty
1. říj 2009

tak jo je dobře, že se vejde!! Mi přišla úzká dost, ale to bude spíš tím, že to byl první kočárek, co sem viděla zevnitř naživo prázdnej 😅 , ale jak sme se rozkoukávali po jiných, tak ty větší se mi stejně nelíbí a hodně jich na tom bylo s rozměrama podobně...ale jak se tu zmiňoval ten sporťák, tak ten mi přijde prostornej dost!! Akorát...hned mám otázku, u sporťáku na ty nožičky, jde vám to polohovat? Já mám pocit, že by to jít mělo, ale mě ty tlačítka po stranách nejdou zmáčknout...? 😕