Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

miska73
27. dub 2010

já mám Dorjan cross country a jsem maximálně spokojená, jezdíme s ním prakticky všude...zvládne i lesní cesty a vypadá pořád dobře. Košík pod kočárkem je prostorný, má odpružená kola a je prostorný. Spokojenost 😉

dagyss
27. dub 2010

brusinka- a za kolik jste jej koupili v Polsku? mé kamarádce říkala prodavačka v obchodě, že má být v klidu, že toto je všecko dovoz Polsko,.. 🙂 ať žijí kamenné obchody 😀

brusinka.pusinka
27. dub 2010

Dagys né koupila jsem ho u nássice bydlím 25 minut od polska ale měla jsem ho za 7800kč se vším všudy i se slunečníkem 😉 Ale holky tu pro něj jezdí do polska 😀

dagyss
27. dub 2010

za 7800 ten 2009??? nemáš tucha za koli "tam u vás" 🙂 je ten pretige 2010? a v polsku? my potřebujem už jen sporťák a požadavek -dlouhý a otočný k matce splňuje danny,..aledát 9500 za nutnou kombinaci s hlubokým, který nepotřebuji, se mi zdá hodně no,..

brusinka.pusinka
27. dub 2010

Dagyss koukni na tyto stránky a v polsku vyjde určo o nějakou kačku levněji ale nevím o kolik 😉
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6821-dara-dorjan-...

dagyss
27. dub 2010

Děkuji za tipa 🙂 jen, nepročítám celé diskuse, to nám naše dítko neumožňuje, je tedy souhrně nějaký zásadní rozdíl v nějaké dobré a podstatné vychytávce rozdíl mezi 2009 a 2010?

brusinka.pusinka
27. dub 2010

U prestige nevím u normálního je to větší vanička a také se dá nazvedávat vevnitř a větší sporťák o něco málo, ale myslím že i 2009 je dostatečně prostorný mám tak focenou naši Karamelku když teď váží 8350 a měří 72 cm 😉

estrellita
27. dub 2010

dagys:
toto je info z netu:
-# kočárek má oproti kolekci 2009 výrazně zvětšenou vnitřní plochu korbičky i sportovního kočárku (rozmery jsou v linku, ktery dala brusinka)
# po této inovaci se jedná o jeden z úplně největších kočárků na trhu
# nově je možné u kočárků kolekce 2010 polohovat rovněž zádovou opěrku v hluboké korbičce

dagyss
27. dub 2010

Děkuji 🙂 no my máme dlouhána, a už jdeme na sporťák, v 5ti měsících máme 73cm a 8,8 kg 😕 takže současný hluboký je již malýýý

estrellita
27. dub 2010

dagys, ty jo, tak to by se do Dorjanu Danny Sport vesel v pohode.

Vnitřní rozměr hluboké korbičky: délka 81 cm
Ložná plocha sportovního kočárku: 88 cm

markytaj
29. dub 2010

Ahoj holky, kdo máte Danny sport 2010 - poradte - vrže snad celý kočár, nejvíce přední kolečka, resp. ta část plast na plast, kde se otáčejí (aretují). Také vám to dělá? Zkoušela jsem promazat WD 40 - nefunguje, jsem zoufalá.... Ach jo...

dagyss
29. dub 2010

markytaj - NESTRAŠ !!!! Já tento kočár našla jako jediný s otočnou sportovní sedačkou PO i PROTI sěru jízdy,ale vrzáka nechcííííí ☹
estrelita - no já v tom pořád plácám,...taťka mi hledal a te´d mi říká, proč chci 2010 když rozměry uváděné na netu hluboký - sportovní: verze 2009: 81 - 93 a verze 2010 jen 81 - 88 cm ☹ U toho 2010 jsem viděla, že je na sporťák nandávací nějaké ukončení u nožiček, že se sporťák stane takovou vaničkou, jakovy zase hlubokou korbou,,,má to jen prestige 2010 nebo i DS2010?? už mi z toho hrabe,,...vzhledem k tomu, že ho chci jen kvůli sporťáku, hluboký už dejme tomu by nebyl potřeba, ale koupit se to musí dohromady, se mi rozdíl cen i 2tis zdá podstatný,,,takže DS2010 nebo DS prestige 2010 🙂 hrkne mi brzy,,,už ho potřebuji, včera bylo pozdě, ale nějak dle informací na netu nejsem schopná dát dohromady klady a zápory jednotlivých verzí...

dagyss
29. dub 2010

- oproti modelu Danny Sport 2010 jsou nahrazeny látky
kočárku na několika místech za koženkové
- kočárek navíc obsahuje prodloužení lůžka
(viz náhled 4), které upraví sportovní nástavbu do
tvaru vaničky

To po prodloužení do té vaničky je ležící plocha těch 88cm??? nebo pak je to ještě víc? Neb ten DS2010 má ležící u sporťáku uváděnou 93cm,,,což je 5cm rozdíl a to u nás bude asi podstatnés tím jak rosteme ☹

marlene5
29. dub 2010

Dagyss s tím lůžkem to nevím,ale co vím,a to nám řekli i na prodejně je to jeden z největších kočárků co se týče ležení a sezení!my jdeme do toho prestige,vypadá luxusneji a hlavně ten černý podvozek je super,ve skutečnosti nemá chybu,chce to vidět naživo.Na www.darababy.cz jsou rozměry a jsou oba stejné,tak nevím.Mě nenapadlo si vzít centimetr sebou,když sme se byli koukat,ale oproti našim jiným favoritům byl největší!Tak dobře vyberte 🙂

marlene5
29. dub 2010

JO a paní na krámě říkala,že je větší celkově i sporťák oproti loňksé verzi,tak to tma na netu měli chybu.

luji78
30. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem psala dotaz na internetový obchod, jak přesně je to s tím rozdílem Danny Sport 2010 x Prestige 2010 ... jinak velikostně jsou stejné, snad to dobře chápu ... rozdíl je v nahrazení některých koženkových dílů na Prestige a prodloužení lůžka.

Tady je odpověď: Ano korbička je o trochu větší než-li z kolekce 2009, u nás na prodejně ve Vysočanech v Praze máme kočárek 2010 vystavený. Kožený je madlo před dítětem a okraj boudy. Prodlužovaní nástavec slouží k tomu, pokud se miminko do korby nevejde je možné využít nástavec a působí to jako „větší korba“ délka lehu je 88cm.

Marlene: a Ty jsi viděla Prestige "naživo"? Já když jsem byla koukala, tak měli vystavený jen ten klasický ... jak je to s barvami? Myslím, jestli ve skutečnosti nejsou odlišné oproti netu ... díky 🙂

estrellita
30. dub 2010

a to prodlouzene lůuzko ma tedy jen Prestige?

marzim
30. dub 2010

Děvčata zdravím, chtěla bych se zeptat jestli nevíte, zda se dá někde koupit pouze sportovní verzce DorJan - Danny Sport Prestige 2010. Viděla jsem ji naživo a je to nádherný sporťák a nevíte ještě náhodou kolik váží? Díky

luji78
30. dub 2010

Ano, prodloužení lůžka má jenom Prestige - taková ta dlouhá vanička do sporťáku.

luji78
30. dub 2010

Na netu mají uvedenou tuto hmotnost: hluboká verze 14 kg, sporťák 15 kg ...

marzim
30. dub 2010

Luji díky a nevíš jestli se dá koupit sporťák samostatně?

luji78
30. dub 2010

Tak to netuším ... a obávám se, jestli vůbec samostatný sporťák jde koupit??? Ale opravdu nevím ... já jsem se pídila jen po kombinaci. Jedině pohledat na netu 😉

marlene5
30. dub 2010

Luji 78 já viděla naživo černy,moc pěkný,pak zlatý ten se mě vůbec nelíbil,je více světlejší než na fotkách a ten pink,a ten je úžasný,hodně výrazná malinová barvička,na sluníčko se asi jen tak nepřehlídne🙂Já bych do něj šla,ale manžel nepovolí,tak budeme kupovat červený.Jiné barvy sem naživo neviděla ale prý jsou výraznější tak nevím

luji78
30. dub 2010

Marlene, díky 🙂 Ten pink je úúúžasný i na fotkách, kdybych měla holčičku, nerozhoduju se a jdu do něj ... ale vypadá to zatím spíš na kluka, tak uvidíme. Ale ta pink barvička je nádherná ... 😉

weri1
2. kvě 2010

holky: měla jsem vyhlídnutý kočárek,ale viděli jsme s manželem dorjan 2010 a nemůžeme se rozhodnout,spíš já ne.Sojan nemá recenze nikde, Dorjan každej chválí.Připadal mi jen sporťák dost velikej,tak nevím,asi si vás tady pročtu abych věděla 🙂

weri1
2. kvě 2010

a neviděli jste někdo barvu -mám ji v albu.Mám strach to takhle kupovat z netu a v obchodě měli jen jednu a vzorník neměli.Asi se půjdu podívat ještě do krtka v Praze. Kočárek koupit to je fakt um 😀

dagyss
2. kvě 2010

aHOJ HOLKY, NO JÁ VIDĚLA NA ŽIVO PRESTIGE 2010 TEN TYRKYSOVE MODRY,,,JE NAAADHERNY,,,JEN UZ MODRY NECHCI, CHCI UNIVERZAL BARVU, BO KDYZ MUSIME KOUPIT KOMBINACI /kUBÍK MÁ PŮL ROKU A DO SOUČASNÉHO HLUB UŽ NEVLEZE/ TAK PRO PRIPADNE DRUHE DITKO AT MAME KOCAR,KDYZ UZ MAME DAT TOLIK PENEZ/// TIM ODPOVIDAM NA OTAZKU ZDA SE DA KOUPIT JEN SPORT: N E D AAAAA ☹ COZ ME STVE BO JA PRAVE CHTELA JEN SPORTAK,NICMENE KDYBYSTE SE NEKDO ROZHODLI ZE CHCETE PRESTIGE 2010 NASLA JSEM KONTAKT NA CHLAPKA CO JE DOVAZI A NABIDL MI DLE SOUCASNEHO KURZU TU VERCI PRESTIGE 2010 ZA 9500 I S AUTOSEDACKOU!!!! TADY ZA CCA 9700 JEN HLUBOKY+SPORTAK, DAVA 2ROKY ZARUKU A SERVIS. nEDAVNO JSEM TADY CETLA,NEKDO VKLADAL MAIL JAKO TAKOU RECENZI KAMOSKY CO DORJANA MELA A KRITIZOVALA ZE SE ROZVRZE U KOLECEK KDE DOPADA PLAST NA PLAST A ZE PRI CASTEM PREVAZENI TRNY U KORBY JSOU PAK TEZKO NASAZOVAT NA PODVOZEK,,,TAK JSEM PSALA PRIMO DO DARY ZDA S TIM MAJ ZKUSENOSTI V RAMCI REKLAMACI A PAN MI PSAL, ZE TO CO POPISUJU, NENI VEC K REKLAMACI, ZE POUZE MAJITELKA SE VYKASLALA NA STANDRATNI PRAVIDELNOU UDRZBU KOCARKU, KTERA SPOCIVA POUZE V TOM, JEDNOU ZA CAS TO PROMAZAT SILIKONEM, PAK SE TO NESTANE,...TAK ME TO ASI I UKLIDNILO. jINAK ME TATKA OD VERZE PRESTIGE 2010 ODRAZUJE PRAVE KVULI TE KOZENCE-ZE JESTLI SI DOVEDU PREDSTAVIT JAK CERNA KOZENKA BUDE REAGOVAT V MINUS 10TI A V PLUS 30TI STUPNICH,,TAK TED FAKT NEVIIIIM,,,ALE JE LUXUSNI. jINAK BARVY NA ZIVO SE MI ZDAJI TROCHU SYTEJSI NEZ NA OBRAZCICH....

weri1
2. kvě 2010

´ten tyrkysově modrej je nádhernej,ale zdá se mi trochu užší než ten mńormální,ale to se mi možná jen zdálo.v prodejně kde jsem byla neměli vzorník,tak chci zkusit jinam aby mi pak nedošel jinej barevně než je na netu ☹

eatygrenee
2. kvě 2010

weri1- viděla jsem barvu, je pěkný 🙂

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

Dagyss souhlasím že kočárek potřebuje jednou měsíčně promazat a zkontrolovat kola dofouknout a v zimě co 14 dní neboť mráz a sůl z chodníku je pěkná mrcha 😉 Kočárek používám denně už 9 měsíců a nemám žádné problémy 😉 Jsem s ním naprosto zpokojená 😉
Ty nové barvičky jsou užasné opravdu a ten šedy s kolečkama tady v Havířově jezdí a je užasný i když nemusím šedou barvu 😉